AirVape Legacy

Ocena:
4.55

799 zł‎ 999 zł‎ Oszczędzasz: 200 zł‎

SKU
ignore-this-83
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Filtr wodny do AirVape X chłodzi parę w sposób znaczący
AirVape - Filtr wodny i adapter
170 zł‎ 225 zł‎

Ulepsz swój waporyzator AirVape X lub Legacy dzięki dodatkowemu chłodzeniu wodą za pomocą filtra wodnego. Dzięki niemu możesz cieszyć się gęstą parą, która chłodzona jest wodą.

Adapter jest również kompatybilny z większością normalnych bong.

Zawartość:

 • Filtr wodny (1)
 • Adapter (1)

Produkt przeznaczony do użycia z: AirVape Legacy i AirVape X.

Bateria jest produktem zastępczym dla waporyzatorów AirVape Legacy na wypadek konieczności posiadania dodatkowego akumulatora lub jego wymiany.
AirVape Legacy - Bateria
65 zł‎ 85 zł‎

Potrzebujesz wymienić starszą baterię AirVape Legacy lub chcesz mieć dodatkowy akumulator? W takim razie ta bateria 18650 - 3600 mAh jest tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: AirVape Legacy.

Dodatkowe sitka do waporyzatora AirVape Legacy
AirVape Legacy - Sitka
45 zł‎ 60 zł‎

Sitka AirVape Legacy są tym, czego potrzebujesz, jeśli chcesz wymienić sitka, które były dołączone do Twojego waporyzatora podczas zakupu.

Zawartość:

 • Sitka ustnika (3)
 • Sitka komory (3)

Przeznaczone do użycia z: AirVape Legacy.

Za pomocą podkładki pod koncentrat Wax Pad możesz waporyzować w swoim AirVape Legacy koncentraty, takie jak woski i olejki.
AirVape Legacy - Podkładka pod koncentrat Wax Pad
45 zł‎ 60 zł‎

Za pomocą podkładki pod koncentrat Wax Pad możesz waporyzować w swoim AirVape Legacy koncentraty, takie jak woski i olejki. Po prostu włóż podkładkę do komory i umieść na niej koncentrat.

Przeznaczona do użycia z: AirVape Legacy.

Złote sitko do komory AirVape Legacy zostało zaprojektowane, aby ułatwić Ci waporyzację w wyższych temperaturach.
AirVape Legacy - złote sitko komory (2-pak)
25 zł‎ 30 zł‎

Złote sitko do komory waporyzatora AirVape Legacy zostało zaprojektowane, aby ułatwić Ci waporyzację w wyższych temperaturach. Działa ono poprzez tworzenie bufora pomiędzy komorą a ziołami, co prowadzi do bardziej zrównoważonego rozkładu ciepła. Dzięki temu opary są smaczniejsze, a zioła bardziej równomiernie odparowane. Można je również łatwo zdjąć w celu wyczyszczenia.

Zawartość:

 • Złote sitko komory (2)

Przeznaczone do użycia z: AirVape Legacy.

Ceramiczny ustnik jest identyczny z tym dołączonym do AirVape Legacy.
AirVape Legacy - Ustnik ceramiczny
65 zł‎ 85 zł‎

Potrzebujesz wymienić swój obecny ustnik AirVape Legacy lub chcesz posiadać dodatkowy ustnik? W takim razie ten ceramiczny ustnik jest tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczony do użycia z: AirVape Legacy.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

AirVape Legacy - cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Czas nagrzewania: 15sekund
 • Ładowanie bezprzewodowe
 • Wymienna bateria
 • Czas pracy baterii: 90 minut
 • Pokrowiec z wegańskiej skóry i konopi przemysłowych
 • Regulowana komora grzewcza
 • Zdejmowana ścieżka powietrza
 • Kosz do mikrodawkowania
 • Technologia haptyczna

AirVape Legacy - dla kogo?

Ten wysokiej jakości waporyzator wyróżnia się we wszystkim - od przenośności po fakt, że jest przyjazny dla środowiska, a biorąc pod uwagę, że jest w stanie waporyzować zarówno zioła, jak i koncentraty, jest na tyle wszechstronny, że spodoba się nawet najbardziej doświadczonym i wymagającym entuzjastom waporyzatorów.

AirVape Legacy jest nieco droższy niż inne waporyzator z oferty AirVape, ale rekompensuje wyższa jakość konstrukcji, która obejmuje złotą komorę grzewczą, pojemnik na koncentrat i kosz do mikrodozowania. Jeśli jesteś osobą, która lubi waporyzować poza domem, z pewnością docenisz kompaktowy rozmiar i szybkie nagrzewanie, co sprawia, że sprzęt idealnie nadaje się do szybkich sesji.

Design

AirVape Legacy to jeden z najbardziej kieszonkowych waporyzatorów dostępnych na rynku (mierzy 11,9 x 5,2 x 2,1 cm i waży 91 gramów), który pomimo swojego minimalnego rozmiaru nadal posiada wiele funkcji premium, takich jak pozłacana komora grzewcza, wyjmowana ścieżka powietrzna i wymienna bateria.

AirVape podjął również świadomy ruch, używając ekologicznej tkaniny konopnej i wegańskiej skóry jako pokrycia, które zarówno poprawia chwyt, jak i pozwala wygodnie trzymać waporyzator bez nadmiernego nagrzewania.

Wymienna bateria

Najbardziej ulepszoną częścią AirVape Legacy w porównaniu do poprzednich modeli AirVape jest wyjmowana bateria 3600 mAh. Ta bateria jest w stanie pracować ciągle przez prawie 90 minut po pełnym naładowaniu, a jeśli masz pod ręką dodatkową baterię gotową do wymiany, możesz kontynuować sesje w nieskończoność.

Ładowanie bezprzewodowe

AirVape Legacy to pierwszy waporyzator oferujący ładowanie bezprzewodowe, co jest bardzo wygodne, jeśli nie przeszkadza Ci nieco wolniejsze tempo ładowania. Wystarczy umieścić waporyzator na dowolnej podkładce ładującej z certyfikatem Qi, a urządzenie zacznie automatycznie ładować baterię. Jeśli potrzebujesz szybko naładować baterię, zawsze możesz skorzystać z dołączonego kabla do szybkiego ładowania USB-C.

Efektywne ogrzewanie

Aby uzyskać maksymalny smak i zapewnić równomierne i dokładne odparowanie ziół lub koncentratów, AirVape Legacy wykorzystuje ogrzewanie konwekcyjne. Podgrzane powietrze dostaje się do grzałki, a następnie odparowuje zawartość i zamienia się w smaczną parę, przechodzącą przez szklaną ścieżkę powietrza, zanim dotrze do ceramicznego ustnika, który chłodzi parę podczas jej zasysania. Dodatkową funkcją jest również możliwość usunięcia ścieżki powietrza dla łatwiejszego czyszczenia urządzenia.

Szybki czas nagrzewania

Dzięki AirVape Legacy nigdy nie musisz długo czekać na rozpoczęcie swojej sesji, ponieważ urządzenie nagrzewa się w zaledwie 15 sekund. Sprzęt jest idealny do dyskretnego używania się lub gdy się spieszysz. Aby oszczędzać baterię, sprzęt posiada również czujnik wyłączania, który aktywuje się, gdy waporyzator nie jest używany przez 60 sekund.

Łatwy w użyciu

Po trzech kliknięciach przycisku zasilania AirVape Legacy uruchamia się i zaczyna nagrzewać do żądanej temperatury, od 93 °C do 227 °C. Odczekaj około 15 sekund, a poczujesz niewielką wibrację, mówiącą o tym, że waporyzator jest już gotowy do użycia. Aby zmienić temperaturę, wystarczy nacisnąć przycisk w górę lub w dół, aż osiągniesz żądaną temperaturę.

Idealny do mikrodawkowania

Jeśli lubisz przyjmować mikrodawki, z pewnością docenisz pozłacany kosz do mikrodawkowania AirVape Legacy. Kosz znacznie zmniejsza rozmiar komory i pozwala szybko i efektywnie waporyzować niewielkie ilości materiału. Pozłacana powłoka jest idealna do równomiernego rozprowadzania ciepła i jest również niezwykle łatwa w czyszczeniu.

Gwarancja

AirVape Legacy jest objęty 2-letnią gwarancją MagicVaporizers oraz dodatkową, ograniczoną dożywotnią gwarancją producenta.

Instrukcja obsługi

AirVape Legacy

Zawartość

 • Waporyzator AirVape Legacy
 • Bateria
 • Podkładka pod koncentrat
 • Pozłacany kosz do mikrodawkowania
 • Kabel ładowania USB-C
 • Szklana ścieżka powietrza
 • Sprzęt czyszczący
 • Sprzęt do napełniania
 • Sitka
 • Instrukcja obsługi
AirVape Legacy

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 11,9 × 5,2 × 2,1 cm
Waga: 247 g
Podgrzewanie: Konwekcja
Czas rozgrzewania: 15 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3600 mAh)
Temperatura: 93°C do 240°C
Producent: AirVape
Gwarancja: 2 lata+
Kraj producenta: Chiny
Napisz własną opinię o AirVape Legacy
Napisz opinię o produkcie:AirVape Legacy
Ocena