Boundless - kapsułki BudKups (3-pak)

110 zł
SKU
SKU947

Chcesz ulepszyć swoje wapo-sesje z waporyzatorem Boundless CFC 2.0 lub CFC Lite? Sprawdź nowe i ulepszone kapsułki BudKups. Są to kapsułki wielokrotnego użytku, które mogą być napełnione do 0,5 grama ziół. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej klasy medycznej i działają jednocześnie jako pojemnik na zioła i sitko. Kapsułki mogą być wstępnie załadowane ziołami dla bezpiecznego transportu suszu. Są również łatwe do wkładania i wyjmowania.

BudKups nie tylko przyspieszają ładowanie i utrzymują Twój waporyzator w czystości, ale także poprawiają ogrzewanie. Duża liczba otworów zarówno w podstawie, jak i w pokrywie poprawia przepływ powietrza i zwiększa powierzchnię o 170%, co skutkuje lepszymi doznaniami podczas waporyzacji oraz szybszym czasem nagrzewania.

Aby używać kapsułek BudKups wystarczy napełnić jedną kapsułkę ziołami, usunąć metalową osłonę z komory podgrzewacza Boundless CFC 2.0 / CFC Lite i zastąpić ją załadowaną kapsułką BudKup. Od tego momentu będziesz gotowy, aby cieszyć się czystym i wydajnym waporyzowaniem za pomocą swojego ulubionego Boundless!

Zawartość:

  • Kapsułki BudKups (3)

Przeznaczone do użycia z: Boundless CFC Lite, Boundless CFC 2.0.