DynaVap - Grzałka indukcyjna DynaTec Apollo 2

665 zł‎

SKU
SKU3018
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie e-mailem, gdy produkt będzie ponownie dostępny

DynaVap zrewolucjonizował ogrzewanie VapCap dzięki nowej grzałce indukcyjnej DynaTec Apollo 2! Korzystanie z grzałki to zupełnie inny sposób ogrzewania DynaVap VapCap, ponieważ nie podgrzewa ona materiału płomieniem, ale wykorzystuje chronioną cewkę do ogrzewania wokół nasadki. Grzałka DynaTec Apollo 2 współpracuje zarówno z końcówkami ze stali nierdzewnej, jak i tytanu i osiąga pożądaną temperaturę w zaledwie 5 do 8 sekund.

W komorze wbudowany jest wyłącznik, dzięki czemu grzałka włącza się dopiero po włożeniu DynaVap VapCap, co jest sygnalizowane czerwonym światłem. Na górze znajduje się również magnes, który szybciej schładza nasadkę po użyciu, co pomaga zaoszczędzić więcej materiału.

W porównaniu do zapalniczki, grzałka nagrzewa się do niższej temperatury, więc jest idealna dla poszukiwaczy niezapomnianego smaku i tych, którzy wolą waporyzować w niższych temperaturach. By uzyskać cieplejsze chmurki, pozostaw parę na dodatkową sekundę lub dwie po kliknięciu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, funkcja automatycznego wyłączania każdorazowo ogranicza grzanie do maksymalnie 15 sekund. DynaVap zapewnia 12-miesięczny okres gwarancji na wypadek jakichkolwiek problemów.

Grzałka indukcyjna DynaTec Apollo 2 sprawi, że Twój DynaVap VapCap będzie łatwiejszy w użyciu, wygodniejszy w obsłudze, a para będzie lepsza w smaku - czego chcieć więcej?

Zawartość:

  • Grzałka indukcyjna DynaVap DynaTec Apollo 2
  • Zasilanie
  • Dwubiegunowe wtyczki EU
  • Instrukcja użycia

Przeznaczona do użycia z: DynaVap MDynaVap M+ (Plus)DynaVap Omni i DynaVap VonG (i): Titanium.