DynaVap - Grzałka indukyjna DynaTec Orion V2

1050 zł‎

SKU
SKU3017
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie e-mailem, gdy produkt będzie ponownie dostępny

Grzałka indukcyjna DynaVap DynaTec Orion to niezwykle lekki, przenośny system grzewczy stworzony specjalnie do waporyzatorów DynaVap. Ciesz się aromatyczną parą dzięki DynaVap VapCap, gdziekolwiek jesteś! Akumulator ma pojemność 1000 mAh, co średnio wystarcza na 50 nagrzań i współpracuje zarówno z tytanowymi, jak i nierdzewnymi końcówkami.

Nie musisz się martwić o wciskanie jakichkolwiek przycisków, ponieważ grzałka indukcyjna Orion wyczuwa, kiedy VapCap jest włożony. Aby działać, po prostu włóż DynaVap VapCap do komory, aż zobaczysz migające pomarańczowe światło i poczekaj na kliknięcie wskazujące, że urządzenie jest podgrzewane (lub policz mrugnięcia). W ciągu zaledwie czterech do sześciu sekund Twój materiał zostanie perfekcyjnie rozgrzany, a Ty będziesz gotowy na zasmakowanie luksusowej, smacznej pary. Funkcja automatycznego wyłączania ogranicza nagrzewanie do maksymalnie 10 sekund na raz.

Dołączone etui zapinane na zamek pomieści nie tylko grzałkę Orion, ale także kabel ładujący USB-C czy dołączony schowek SnapStash. W etui znajdzie się również miejsce do bezpiecznego przechowywania nakładek VapCaps.

Grzałka indukcyjna DynaTec Orion została zaprojektowana i zmontowana w USA i jest objęta roczną gwarancją.

Zawartość:

  • Grzałka indukcyjna DynaVap DynaTec Orion
  • Pokrowiec DynaVap DynaTec
  • Kabel do ładowania USB-C
  • Schowek SnapStash (mały)
  • Instrukcja obsługi

Przeznaczona do użycia z: DynaVap MDynaVap M+ (Plus)DynaVap Omni i DynaVap VonG (i): Titanium.