DynaVap M 2021

Ocena:
4.65

299 zł‎ 359 zł‎ Oszczędzasz: 60 zł‎

SKU
ignore-this-61
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Deluxe DynaKit do waporyzatorów DynaVap ma wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swój waporyzator w jak najlepszym stanie.
DynaVap - DynaKit: Zestaw Deluxe
155 zł‎ 205 zł‎

DynaKit: Zestaw Deluxe firmy DynaVap jest pełen części zamiennych i środków czyszczących, których możesz użyć, aby utrzymać swój waporyzator DynaVap w doskonałym stanie. Czyszczenie Twojego sprzętu jest bardzo satysfakcjonujące, a także pomaga utrzymać optymalny smak produkowanej pary VapCap.

W zestawie znajduje się palnik Cyclone II Triple Torch (czyli wiatroodporna zapalniczka idealna do podgrzewania waporyzatora DynaVap), szeroki ustnik, trzy tytanowe dyfuzory do filtrowania powietrza, DynaMag zapewniający bezdotykową obsługę gorącej nasadki, mały schowek SnapStash do przechowywania ziół i dwie tuby do przechowywania waporyzatora.

Aby utrzymać waporyzator dynaVap w świetnym stanie, zestaw zawiera DynaWax, pięć bawełnianych czyścików do rur i dwa różne zestawy O-ringów.

Zawartość:

 • Palnik Cyclone II Triple Torch (nienapełniony) (1)
 • Szeroki ustnik (1)
 • Tytanowy CCD (3)
 • DynaMag (1)
 • SnapStash (mały) (1)
 • Probówki (2)
 • DynaWax (1)
 • Bawełniane czyściki do rur (5)
 • O-ringi skraplacza (3)
 • O-ringi wysokiej temperatury (5)

Zestaw DynaKit: Deluxe jest kompatybilny z następującymi waporyzatorami DynaVap:

Grzałka indukcyjna DynaTec Apollo 2 od DynaVap jest idealna do ogrzewania Twojego VapCap w domu.
DynaVap - Grzałka indukcyjna DynaTec Apollo 2
545 zł‎ 730 zł‎

DynaVap zrewolucjonizował ogrzewanie VapCap dzięki nowej grzałce indukcyjnej DynaTec Apollo 2! Korzystanie z grzałki to zupełnie inny sposób ogrzewania DynaVap VapCap, ponieważ nie podgrzewa ona materiału płomieniem, ale wykorzystuje chronioną cewkę do ogrzewania wokół nasadki. Grzałka DynaTec Apollo 2 współpracuje zarówno z końcówkami ze stali nierdzewnej, jak i tytanu i osiąga pożądaną temperaturę w zaledwie 5 do 8 sekund.

W komorze wbudowany jest wyłącznik, dzięki czemu grzałka włącza się dopiero po włożeniu DynaVap VapCap, co jest sygnalizowane czerwonym światłem. Na górze znajduje się również magnes, który szybciej schładza nasadkę po użyciu, co pomaga zaoszczędzić więcej materiału.

W porównaniu do zapalniczki, grzałka nagrzewa się do niższej temperatury, więc jest idealna dla poszukiwaczy niezapomnianego smaku i tych, którzy wolą waporyzować w niższych temperaturach. By uzyskać cieplejsze chmurki, pozostaw parę na dodatkową sekundę lub dwie po kliknięciu.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa, funkcja automatycznego wyłączania każdorazowo ogranicza grzanie do maksymalnie 15 sekund. DynaVap zapewnia 12-miesięczny okres gwarancji na wypadek jakichkolwiek problemów.

Grzałka indukcyjna DynaTec Apollo 2 sprawi, że Twój DynaVap VapCap będzie łatwiejszy w użyciu, wygodniejszy w obsłudze, a para będzie lepsza w smaku - czego chcieć więcej?

Zawartość:

 • Grzałka indukcyjna DynaVap DynaTec Apollo 2
 • Zasilanie
 • Dwubiegunowe wtyczki EU
 • Instrukcja użycia

Przeznaczona do użycia z: DynaVap M 2021 i DynaVap Omni 2021.

Od teraz możesz cieszyć się przenośną grzałką indukcyjną DynaTec Orion stworzoną specjalnie do waporyzatorów DynaVap.
DynaVap - Grzałka indukyjna DynaTec Orion V2
855 zł‎ 1140 zł‎

Grzałka indukcyjna DynaVap DynaTec Orion to niezwykle lekki, przenośny system grzewczy stworzony specjalnie do waporyzatorów DynaVap. Ciesz się aromatyczną parą dzięki DynaVap VapCap, gdziekolwiek jesteś! Akumulator ma pojemność 1000 mAh, co średnio wystarcza na 50 nagrzań i współpracuje zarówno z tytanowymi, jak i nierdzewnymi końcówkami.

Nie musisz się martwić o wciskanie jakichkolwiek przycisków, ponieważ grzałka indukcyjna Orion wyczuwa, kiedy VapCap jest włożony. Aby działać, po prostu włóż DynaVap VapCap do komory, aż zobaczysz migające pomarańczowe światło i poczekaj na kliknięcie wskazujące, że urządzenie jest podgrzewane (lub policz mrugnięcia). W ciągu zaledwie czterech do sześciu sekund Twój materiał zostanie perfekcyjnie rozgrzany, a Ty będziesz gotowy na zasmakowanie luksusowej, smacznej pary. Funkcja automatycznego wyłączania ogranicza nagrzewanie do maksymalnie 10 sekund na raz.

Dołączone etui zapinane na zamek pomieści nie tylko grzałkę Orion, ale także kabel ładujący USB-C czy dołączony schowek SnapStash. W etui znajdzie się również miejsce do bezpiecznego przechowywania nakładek VapCaps.

Grzałka indukcyjna DynaTec Orion została zaprojektowana i zmontowana w USA i jest objęta roczną gwarancją.

Zawartość:

 • Grzałka indukcyjna DynaVap DynaTec Orion
 • Pokrowiec DynaVap DynaTec
 • Kabel do ładowania USB-C
 • Schowek SnapStash (mały)
 • Instrukcja obsługi

Przeznaczona do użycia z: DynaVap M 2021 i DynaVap Omni 2021.

Vertigo Cyclone II Triple Torch to przystępna cenowo zapalniczka z przezroczystym zbiornikiem gazu.
Cyclone II Triple Torch
50 zł‎ 70 zł‎

Vertigo Cyclone II Triple Torch to jedna z najbardziej przystępnych cenowo zapalniczek, jakie możesz znaleźć. Posiada duży, przezroczysty zbiornik gazu, dzięki czemu zawsze wiesz, ile gazu jeszcze pozostało, a także możesz łatwo uzupełnić bak. Zaokrąglony kształt ładnie leży w dłoni, a tarcza na podstawie zapalniczki z łatwością dostosowuje wielkość płomienia jednym szybkim obrotem. Płomień jest odporny na wiatr i może zapalić się na wysokości 3 500 metrów nad poziomem morza.

Przed użyciem napełnij zapalniczkę butanem (brak w zestawie). Produktu nie należy czyścić alkoholem, ponieważ spowoduje to degradację plastiku, powodując wycieki gazu.

DynaStash to optymalne akcesorium do przechowywania DynaVap VapCap (i niektórych ziół!).
DynaVap - Drewniany futerał DynaStash (orzech)
190 zł‎ 250 zł‎

Drewniany futerał DynaStash to idealne uzupełnienie waporyzatora DynaVap. Produkt posiada obszerną komorę na dużą ilość ziół, co sprawia, że za​​ładowywanie DynaVap jest bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wcisnąć DynaVap w materiał, przekręcić i gotowe! Możesz zaczynać waporyzację!

Futerał posiada również inną komorę, która służy do przechowywania DynaVap, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz (z wyjątkiem źródła ciepła) w jednym miejscu. Na górze schowka DynaStash znajduje się silny magnes, którego można użyć do trzymania DynaVap, gdy nie jest używany, a także do schłodzenia go między zaciągnięciami.

Przeznaczony do użycia z: DynaVap M 2021.

Utrzymuj DynaVap w doskonałym stanie za pomocą zestawu do konserwacji DynaKit.
DynaVap - DynaKit: Zestaw do konserwacji
50 zł‎ 70 zł‎

DynaKit: Zestaw do konserwacji pomaga szybko i skutecznie wyczyścić waporyzator DynaVap. Aby zapewnić dobre nasmarowanie O-ringów, należy użyć dołączonego DynaWax.

Ponieważ o-ringi są małe i łatwe je zgubić, zestaw ten zawiera osiem dodatkowych ringów. Istnieją dwa różne typy O-ringów, które są dostarczane z zestawem DynaKit ; O-ringi skraplacza i O-ringi wysokotemperaturowe.

Zawartość:

 • DynaWax (1)
 • Bawełniane czyściki do rurki (5)
 • O-ringi skraplacza (3)
 • O-ringi wysokiej temperatury (5)

Zestaw jest kompatybilny z następującymi modelami DynaVap:

Z wkładem DynaCoil będziesz mógł waporyzować koncentraty w swoim waporyzatorze DynaVap.
DynaVap - Wkład do waporyzacji koncentratów DynaCoil
100 zł‎ 135 zł‎

Wkład do waporyzacji koncentratów DynaVap DynaCoil został zaprojektowany tak, by pasował do nasadki Twojego waporyzatora DynaVap, dzięki czemu możesz go używać z ulubionymi koncentratami lub innymi lepkimi substancjami. Aby użyć wkładu, wystarczy wyjąć sitko do ziół z miski, włożyć wkład DynaCoil, umieścić koncentrat bezpośrednio na wkładzie, podgrzać i cieszyć się piękną sesją waporyzacyjną.

Zwróć uwagę, że DynaCoil jest dostarczany zwinięty i nie powinien być rozwijany z żadnego powodu.

Przeznaczony do użycia z: DynaVap M 2021 i DynaVap Omni 2021.

Użyj szerokiego ustnika, jeśli chcesz podłączyć swój waporyzator DynaVap do fajki wodnej (14 mm).
DynaVap - Szeroki ustnik
15 zł‎ 25 zł‎

Szeroki ustnik DynaVap będzie pasował do końcówek wszystkich modeli DynaVap. Może być używany jako dodatkowy ustnik do sesji z przyjaciółmi lub może być używany jako adapter wodny, pasujący do wszystkich żeńskich połączeń 14 mm, co umożliwia łatwe przekształcenie waporyzatora DynaVap w chłodzony wodą waporyzator.

Uwaga - szeroki ustnik nie zmieści się w otworze DynaStash, należy go wyjąć przed umieszczeniem DynaVap w DynaStash.

Przeznaczony do użycia z: DynaVap M 2021 i DynaVap Omni 2021.

Ekrany DynaVap ze stali nierdzewnej sprawiają, że para jest czysta i smaczna.
DynaVap - Sitka ze stali nierdzewnej (3-pak)
25 zł‎ 30 zł‎

Sitka ze stali nierdzewnej umieszcza się między komorą a końcówką VapCap, aby para była czysta i wolna od drobnych cząstek ziół. Sitka są kompatybilne zarówno z końcówkami tytanowymi, jak i tymi ze stali nierdzewnej.

Zawartość:

 • Sitka ze stali nierdzewnej (3)

Przeznaczone do użycia z: DynaVap M 2021 i DynaVap Omni 2021.

Nasadka DynaVap Captive Cap przeznaczona do niskich temperatur posiada unikatowe logo, co pozwala odróżnić ją od standardowej nasadki.
DynaVap - Nasadka Captive Cap (niska temperatura)
100 zł‎ 135 zł‎

Nasadka DynaVap Captive Cap przeznaczona do niskich temperatur zapewnia zupełnie nowe wrażenia z waporyzacji przy pomocy sprzętu DynaVap VapCap. Klikając na wcześniejszym etapie cyklu podgrzewania, pomaga Ci być bardziej spójnym z czasem podgrzewania, umożliwiając waporyzowanie ziół z mniejszym ryzykiem zapalenia i cieszyć się bardziej złożonym profilem smakowym. Captive Cap dla niskich temperatur ma również unikalne logo, które odróżnia ją od standardowej nasadki Captive Cap.

Nasadka DynaVap Captive Cap do niskich temperatur została zaprojektowana dla DynaVap VapCap M, ale będzie pasować do każdego modelu VapCap. Jeśli szukasz chłodniejszej pary lub chcesz poczuć więcej smaku z ziół, jest to świetny dodatek.

Przeznaczona do użycia z: DynaVap M 2021 i DynaVap Omni 2021.

 

Nasadka DynaVap Captive Cap pomaga lepiej rozprowadzić przepływ powietrza.
DynaVap - Nasadka Captive Cap
100 zł‎ 135 zł‎

Nowa nasadka DynaVap Captive Cap pomaga utrzymać nasadkę na miejscu, jednocześnie umożliwiając bardziej równomierną dystrybucję przepływu powietrza. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że nasadka została zdjęta z DynaVap podczas nagrzewania, naprawdę docenisz ten nowy projekt. „Kliknięcie”, które słychać, gdy waporyzacja się nagrzeje lub ostygnie, jest również wyraźniejsze i łatwiejsze do usłyszenia.

Nasadka DynaVap Captive Cap została zaprojektowana dla DynaVap VapCap M, ale będzie pasować do każdego VapCap. Jeśli szukasz zamiennej nasadki lub po prostu chcesz czegoś nowego, nasadka Captive Cap to świetna opcja.

Przeznaczona do użytku z: DynaVap M 2021 i DynaVap Omni 2021.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

DynaVap M 2021 - cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Wykonany ze stali nierdzewnej
 • Idealny do mikrodozowania
 • Unikalna "klikająca" nasadka
 • Ogrzewanie hybrydowe
 • Opakowanie w pełni nadające się do recyklingu
 • Zaprojektowany i wyprodukowany w USA

DynaVap M 2021 - dla kogo?

VapCap M 2021 firmy DynaVap jest idealny dla każdego, kto szuka łatwego w użyciu, ręcznie sterowanego waporyzatora o praktycznie niezniszczalnej konstrukcji. Prosta konstrukcja zapewnia smaczną, niezawodną parę i pozwala na dyskretne sesje, podczas których inne waporyzatory przyciągałyby zbyt dużo uwagi.

Co nowego pojawiło się w edycji “M”?

Aby zapewnić maksymalny smak, DynaVap M 2021 jest nadal wykonany ze stali nierdzewnej klasy medycznej, ale teraz wyposażony został w nową nasadkę „Captive Cap” z dwoma małymi wgłębieniami na końcu, które utrzymują nasadkę na miejscu bez wpływu na przepływ powietrza.

Nowością w tej wersji jest również możliwość dostosowania rozmiaru misy do połowy rozmiaru, aby ułatwić mikrodozowanie. Jeśli jesteś fanem chłodzenia pary, z pewnością docenisz również ulepszony stożkowy ustnik, który umożliwia szybkie i łatwe podłączenie sprzętu do urządzenia wodnego.

Wreszcie, DynaVap porzucił również plastikowe opakowanie i wysyła teraz VapCap M 2021 w opakowaniu kartonowym w 100% nadającym się do recyklingu, które może być również używane jako etui.

Manualna kontrola

DynaVap M 2021 może być ogrzewany praktycznie dowolnym zewnętrznym źródłem ciepła, takim jak palnik lub nagrzewnica indukcyjna. Dzięki tej genialnej konstrukcji może błyskawicznie dostarczać mocne i smaczne chmurki z niewielkich ilości ziół. Nasadka "Captive Cap" wydaje słyszalne kliknięcie, gdy osiągnie minimalną temperaturę i jest gotowa do rozpoczęcia produkcji pary.

Dzięki ręcznemu ogrzewaniu DynaVap M zyskujesz pełną kontrolę nad gęstością pary. Stwórz parę szybką i lekką lub gęstą i ciężką, w zależności od tego, gdzie podgrzewasz nasadkę. Nawet przy małych rozmiarach miski każde uderzenie jest pełne mocy i smaku.

Niestandardowy rozmiar miski

Jeśli chcesz dopasować spożycie ziół do okazji, z pewnością docenisz, że miska DynaVap M 2021 ma dwa ustawienia - 0,1 grama i 0,05 grama. To idealne rozwiązanie do mikrodawkowania! Miska ze stali nierdzewnej jest zaskakująco skuteczna, nawet przy niewielkich ilościach ziół. Jest również szybka do ponownego załadowania, dzięki czemu możesz szybko waporyzować następną miskę po skończeniu ostatniej.

Waporyzator jest w stanie odparować całą miskę w 1 do 2 zaciągnięciach, ale jeśli nie skończysz, możesz nawet wrócić do tej samej miski później, ponieważ DynaVap M 2021 nie podgrzewa ziół między wdechami.

Wygodny do zabrania w dowolne miejsce

DynaVap M 2021 ma 9 centymetrów długości i waży tylko 19 gramów, co czyni go jednym z najmniejszych na rynku. To nie tylko idealny waporyzator na festiwale i kempingi, ale jest również idealny dla każdego podróżnika, a jedyne, czego potrzebujesz, to zapalniczka i trochę ziół. Żaden inny przenośny waporyzator do ziół nie oferuje tak błyskawicznej i mocnej pary w tak rozsądnej cenie.

Jak używać waporyzatora?

Załaduj DynaVap M 2021, dodając zioła od góry lub kilkakrotnie wciskając końcówkę ziół, aby je załadować. Użyj palca, aby usunąć nadmiar ziół i załóż nasadkę.

Po napełnieniu miski, podgrzej nasadkę za pomocą zapalniczki lub nagrzewnicy indukcyjnej, aż usłyszysz słynne „kliknięcie” nasadki DynaVap, które oznacza, że sprzęt ​​jest gotowy do użycia. Możesz kontrolować przepływ powietrza, zakrywając wlot powietrza podczas celowania w grubszą parę lub pozostawić go odkrytego, aby uzyskać lżejsze i płynniejsze chmury.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory DynaVap M 2021 sprzedawane przez MagicVaporizers, autoryzowanego dystrybutora produktów DynaVap, są autentyczne i objęte 2-letnią gwarancją ograniczoną do normalnego użytkowania.

DynaVap M 2021

Zawartość

 • Waporyzator DynaVap VapCap M 2021
 • Opakowanie nadające się do recyklingu
DynaVap M 2021

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 9,2 × 1,2 × 1,2 cm
Waga: 20 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 12 sekund
Źródło zasilania: Palnik lub indukcja
Temperatura: 150°C do 230°C
Producent: DynaVap
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: USA
Write your own review about DynaVap M 2021
Napisz opinię o produkcie:DynaVap M 2021
Ocena