Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Fenix Svaty

329 zł

499 zł Zapisz 170 zł

Fenix Svaty Vaporizer
Fenix Svaty Vaporizer Fenix Svaty - Side Fenix Svaty - Display Fenix Svaty - Bowl Fenix Svaty - Included
 •  
 •  

329 zł

499 zł Zapisz 170 zł

329 zł

499 zł Zapisz 170 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Fenix Svaty jest u nas na stanie od 15 Mar. 2018.

4.5
Przeczytaj 4 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Weecke Technology obdarowało rynek kolejnym wspaniałym waporyzatorem, Fenix Svaty. To kompaktowy, wydajny i przenośny waporyzator na mieszanki ziołowe, który aż się prosi, by dodać go do swojej kolekcji. Fenix Svaty ma tylko 10 centymetrów (4 cale) wysokości i idealnie mieści się w dłoni, dzięki czemu łatwo zabrać go ze sobą na wszelkie wojaże. Wśród najważniejszych opcji tego urządzenia na pewno zainteresują Cię takie możliwości jak szybkie podgrzewanie i produkcja smakowitej pary.


Już nie musisz się martwić o to, że rozładuje Ci się bateria i obejdziesz się smakiem. Waporyzator Svaty ma potężną wewnętrzną baterię litową 1650 mAh, która umożliwia 30 minut ciągłego działania. Wejście Micro USB umożliwia ładowanie w dowolnym momencie. Waporyzator Svaty wykorzystuje potężną technologią ogrzewania powietrzem, która pozwala na uzyskanie upragnionej temperatury już w 30 sekund. Zaawansowane ogrzewanie konwekcyjne zapewnia wstępne ogrzanie powietrza, jeszcze zanim przejdzie przez materiał, co gwarantuje najwyższej jakości parę. Rozmiar Fenixa sprawia, że jest bardzo wygodny i przyjemny w transporcie – możesz schować go w dłoni, by dyskretnie z niego korzystać.


Metalowa obudowa Svaty wykonana jest z aluminium i jest do wyboru w dwóch kolorach: Czarnym i Srebrnym.

Wybrane Funkcje

 • Ogrzewanie Hybrydowe/ Ogrzewanie Konwekcyjne/ Ogrzewanie Powietrzem
 • Podgrzewanie w 30 sekund
 • Zakres temperatur: 160°C - 210°C
 • Potężna wewnętrzna bateria litowa 1650 mAh
 • 2 godziny długości życia baterii i trzydzieści minut nieprzerwanej pracy
 • Ładowanie Micro USB
 • Kompaktowa Wysokość 10 cm
 • Waga 70 g
 • Cyfrowy ekran

 

Vaperzy mogą odetchnąć z ulgą, bo wreszcie mają dostęp do jednego z najwspanialszych mikro waporyzatorów na rynku – Fenix Svaty Vaporizer od Weecke Technology. Waporyzator Svaty to kompaktowe urządzenie o wysokości 10 cm, które zapewnia wysoką wydajność.

 

Na pewno przeszło Ci przez myśl pytanie „Czy takie małe urządzenie może zagwarantować mi to czego pragnę i czy naprawdę jest tak dobre, jak je reklamują?”. Krótka i długa odpowiedź brzmi „tak”. Ten mały waporyzator ma trójkątny design, jest łatwy w użyciu i można go wygodnie zabrać w dowolne miejsce. Jego kompaktowy rozmiar, funkcje i mobilność umożliwiają dyskretną waporyzację. Rozmiar tego przenośnego, niewielkiego waporyzatora nie odbija się na jakości produkowanej przez niego pary. Poniżej szczegółowo opisujemy niektóre z najfajniejszych funkcji.

 

W zestawie

 • Silikonowy ustnik
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Narzędzie do ładowania/mieszania
 • Kabel do ładowania (micro) USB

 

Ogrzewanie Konwekcyjne

Fenix Svaty to zaawansowany waporyzator konwekcyjny korzystający z technologii hybrydowej. Ta technologia sprawia, że waporyzator produkuje najwyższej jakości parę, poprzez wstępne ogrzanie powietrza zanim przejdzie ono przez urządzenie. W pełni izolowana ścieżka przepływu powietrza produkuje najczystszą parę, dzięki procesowi ogrzewania, który odbywa się w anodyzowanej komorze grzewczej. Kontrola temperatury umożliwia wybór między 160° - 210°C, a po wybraniu upragnionej temperatury, waporyzator podgrzeje się w ciągu 30 sekund.

 

Czas Podgrzewania

Nie daj się zwieść rozmiarem Waporyzatora Svaty – kryje on w sobie naprawdę wielki potencjał. Potężna litowa bateria o pojemności 1650 mAh zapewnia wystarczającą moc do wydajnego podgrzewania w zakresie temperatur 160° - 210°C w ciągu 30 sekund od wybrania temperatury docelowej.

 

Absorpcja

System grzewczy Waporyzatora Svaty został zaprojektowany tak, by ciepło było w nim rozprowadzane równomiernie, a użytkownik nie musiał borykać się z przepalonym i gorzkim posmakiem. Chłodzący ustnik silikonowy ma izolowaną ścieżkę przepływu powietrza, co sprawia, że para jest przyjemnie chłodna. Dzięki anodyzowanej komorze grzewczej, każda waporyzacja wiąże się z idealnym smakiem.

 

Długość Życia Baterii i Czas Pracy Urządzenia

Kompaktowy i przenośny Waporyzator Fenix Svaty pomoże Ci wyjść z ery nieporęcznych waporyzatorów w wielkim stylu. Ten mikro waporyzator jest stylowy, a do tego zapewnia wspaniałą i potężną wydajność. Pojemna litowa bateria 1650 mAh działa bez przerwy przez 30 minut i oszczędza energię, automatycznie wyłączając się po pięciu minutach braku aktywności. Długość życia baterii to nawet dwie godziny, po których można skorzystać z ładowarki mikro USB, by szybko i wygodnie naładować urządzenie. Czas ładowania to około dwóch godzin.

 

Svaty to poręczny mikro waporyzator, który umożliwia vaperom czerpanie przyjemności z waporyzacji, bez konieczności opróżniania konta. To dobry materiał na drugi waporyzator, który można zabrać ze sobą w drogę, do dyskretnego vapingu. Cyfrowy wyświetlacz umożliwia wygodną kontrolę waporyzacji w biegu.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Fenix Svaty sprzedawane na MagicVaporizers są w 100% autentyczne i są objęte 2-letnią gwarancją.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Weecke
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 2,5 x 3,3 x 10,0 cm
Waga Vaporizer 70 g
Styl Black and Silver
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy Ceramic heating element
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji China
Gwarancja 2 years

RECENZJEFenix Svaty

Średnia Ocena :

4.5 W oparciu o 4 oceny
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Wonderful Temperatures Range From 160°C To 210°C

Cheney
Since I am an amateur to the world of vaporizer, I was looking for something that was extremely easy to use and also contained a digital screen that would give me all the pertinent information. Well, I purchased the Fenix svaty after a recommendation from my friend and I could not be happier at a product. This has extremely small amount of weight, and is also very compact, so much so that I can easily carry it around in my own pocket. Moreover, it has a wonderful temperatures range from 160°C to 210°C which is more than enough in order to generate the amount of smoke that I need on a daily basis. This product also comes with a hybrid heating facility that is more than enough for new technology in a vaporizer.

very easily corrected

Verrill
With a heating time of only 30 seconds, my Fenix svaty is an excellent vaporizer that I use when I go for the office break. Due to the fast heating, I do not have to spend a lot of time, and therefore it is a win-win situation for me. I definitely look forward to my break time nowadays.

rich texture of this product

Jarope?k
While there are many issues with various vaporizers in the market, my Fenix svaty only give me a few problems with the charging which was very easily corrected when I took it back to the shop. After that initial niggle I have never faced any kind of problems with my vaporizer till date.

left me mesmerized

Gerwazy
Going by the popular reviews, I purchased the Fenix svaty and it was easily the best decision that I have made in a long time. The smoothness and the rich texture of this product is something that has left me mesmerized and I will keep using it for a long time.

4 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Fenix Svaty

Jak oceniasz ten produkt? *