Flower Mill - Grinder Premium

559 zł

SKU
ignore-this-118
Darmowa wysyłka

 

Przestań rozdrabniać swój susz

Poznaj nowy sposób mielenia dzięki opatentowanemu grinderowi Flower Mill edycji Premium, który obraca zioła, delikatnie rozdrabniając je do miękkiej, puszystej konsystencji.

Jak używać

Zdejmij górną część, umieść zioła w środku i załóż górną część z powrotem. Delikatnie przekręć z równomiernym naciskiem, nasłuchując zmiany dźwięku, aby wskazać zakończenie. Dostęp do świeżo zmielonych ziół można uzyskać, zdejmując dolny zatrzask.

Hybrydowa konstrukcja

Korzystaj z zalet stali nierdzewnej klasy spożywczej (304) i lekkiego aluminium lotniczego (6061), które zapewniają bezpieczny i trwały sposób mielenia ziół.

Kruszenie zamiast siekania

Odkryj wyjątkowo puszystą konsystencję. Grinder Flower Mill kruszy zioła zamiast je siekać, zapewniając lżejszy i bardziej puszysty produkt końcowy. Pomaga to waporyzatorom dokładnie ekstrahować zioła dzięki lepszemu przepływowi powietrza przez waporyzowany materiał.

Idealny rozmiar

Specjalnie zaprojektowany wirnik przetwarza zioła do idealnego rozmiaru do waporyzacji, nie pozostawiając częściowo przetworzonych ziół.

Zero wysiłku

Grinder Premium jest łatwy w użyciu, dzięki magnetycznemu zamknięciu na górnej pokrywie i dolnemu kolektorowi, który wymaga jedynie przekręcenia o ćwierć obrotu w celu łatwego usunięcia.

Duża pojemność

Dzięki głębokiej komorze i braku ząbków zajmujących miejsce, w grinderze 2,5" (6,35 cm) można jednorazowo rozdrobnić do 3,5 g ziół.

Łatwe czyszczenie

Całkowicie zdemontuj wszystkie części, aby uzyskać pełny dostęp do sprzętu i móc go dokładnie wyczyścić.

Wymienne sitka

Dołączone średnie sitko pozwala na uzyskanie suszu o optymalnym rozmiarze dla większości waporyzatorów, zapewniając wystarczająco małe drobinki do wydajnej waporyzacji przy jednoczesnym zachowaniu łatwego przepływu powietrza.

Jeśli potrzebujesz więcej opcji, Zestaw sitek (sprzedawany oddzielnie) zawiera cztery sitka o różnych rozmiarach. Drobne i bardzo drobne sitka są idealne do maksymalizacji powierzchni, dzięki czemu idealnie nadają się do przygotowania zmielonych ziół do mikrodozowania.