Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Flowermate SWIFT Pro

969 zł

1 059 zł Zapisz 90 zł

Flowermate SWIFT Pro - Colours
Flowermate SWIFT Pro Flowermate SWIFT Pro - Back Flowermate SWIFT Pro - Included Flowermate SWIFT Pro - Size Flowermate SWIFT Pro - Bottom Flowermate SWIFT Pro - Bowl Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool Flowermate SWIFT Pro - Inside Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Colours
 •  

969 zł

1 059 zł Zapisz 90 zł

969 zł

1 059 zł Zapisz 90 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Flowermate SWIFT Pro jest u nas na stanie od 03 Mar. 2017.

0
Przeczytaj 0 Recenzje | Oceń ten produkt jako pierwszy

Nowy Flowermate SWIFT Pro jest jednym z niewielu w 100% konwekcyjnych waporyzatorów dostępnych aktualnie na rynku. W waporyzacji konwekcyjnej, powietrze ogrzewane jest w oddzielnej komorze i jest odseparowane od mieszanki aromaterapeutycznej aż do właściwego momentu. Oznacza to, że Flowermate SWIFT Pro gwarantuje niesamowity smak, że względu na proces ogrzewania, który delikatniej obchodzi się z Twoim ulubionymi mieszankami. Choć kryjąca się za tym nauka wydaje się skomplikowana, nowy waporyzator SWIFT ma krzepiąco prosty design, zapewniający mu niewielki rozmiar, lekkość i szczupłość. 


Choć Flowermate SWIFT zaprojektowano jako samodzielne urządzenie, a nie takie do powiązania ze smartfonem, posiada cyfrową kontrolę temperatury i cyfrowy ekran, co gwarantuje absolutną precyzję i łatwość użytkowania. Jako dodatkowy bonus, wytrzymała bateria ładuje się przez USB, więc jeśli zapomnisz swojego kabla, zawsze będzie istniała możliwość pożyczenia go od kogoś innego.


Dostępne kolory: NiebieskiCzerwonyCzarny i Zielony.

Funkcje

 • Jeden z niewielu w 100% konwekcyjnych waporyzatorów dostępnych aktualnie na rynku
 • Regulowana komora, do przechowywania ulubionych mieszanek aromaterapeutycznych
 • Ścieżka przepływu powietrza jest kompletnie odizolowana, by chronić przed wszelkimi zanieczyszczeniami smaku
 • Cyfrowy wyświetlacz pokazuje dokładną temperaturę i pozostały czas pracy baterii
 • Zakres temperatur od 60°C do 230°C można regulować z dokładnością do 1 stopnia
 • Ustnik składa się, gdy waporyzator nie jest w użytku
 • Bateria korzysta ze standardowej ładowarki micro-USB, więc zawsze łatwo znaleźć jakiś zamiennik. 

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Ściana Komory z Afrykańskiego Palisandru
 • Ściana Komory z Południowo-amerykańskiego Palisandru
 • Ściana Komory z Bambusa
 • Ściana Komory ze Szkła Borokrzemowego
 • 5x Ekran Komory ze Stali Nierdzewnej
 • 5x Ekran na Ustnik
 • 2x Pierścień Odporny na Temperaturę
 • Narzędzie do Ładowania i Grzebania
 • Nakrętka
 • Narzędzie do Usuwania Komory
 • Szczotka do Czyszczenia
 • Kabel do Ładowania USB

 

Ogrzewanie

Jeśli pamiętasz fizykę z czasów licealnych, to na pewno kojarzysz trzy sposoby przemieszczania się ciepła: konwekcja, przewodzenie i promieniowanie. Większość waporyzatorów na rynku korzysta z metody kondukcyjnej (przewodzenie). Innymi słowy ciepło aplikowane jest bezpośrednio na Twoją ulubioną mieszankę aromaterapeutyczną, która zaczyna się najprościej mówiąc gotować. Gdy się gotuje, wydziela smakowitą parę i to właśnie wdychasz. Natomiast nowy waporyzator Flowermate SWIFT Pro to waporyzator w 100% konwekcyjny, co oznacza, że powietrze ogrzewa się w odizolowanej komorze i jest przepuszczane przez mieszankę aromaterapeutyczną tylko i wyłącznie wtedy, kiedy jest taka potrzeba. W rezultacie mieszanka nagrzewa się tylko na tyle, by oddać swój smak, a jak wie każdy kucharz, im delikatniej przetwarzamy jedzenie, tym lepiej smakuje kiedy już dotrze do naszych ust.

 

Smak

Smak jest głównym wyróżnikiem nowego waporyzatora SWIFT, do tego stopnia, że użytkownicy mogą nawet spersonalizować ściany modułowej komory, do której ładują ulubione mieszanki aromaterapeutyczne. Nowy waporyzator SWIFT posiada zestaw drewnianych pierścieni, które dodają swoje własne nuty smakowe do mieszanki ziołowej. Jeśli dane Ci było zetknąć się ze skandynawskim sposobem gotowania, na gorącej, drewnianej płytce, to jest to coś podobnego. Możesz też waporyzować swoją mieszankę w najczystszej formie, korzystając z pierścieni ze stali nierdzewnej lub szkła borokrzemowego. Którykolwiek pierścień wybierzesz, dzięki kompletnemu odizolowaniu ścieżki ogrzewania, możesz mieć pewność, że nie ma ryzyka wpływu elektroniki na smak Twojej mieszanki.

 

Design

Chociaż sposób działania wnętrza Flowermate SWIFT może wydawać się skomplikowany (i jest przygotowany naukowo), z perspektywy użytkownika Flowermate SWIFT Pro jest bardzo prosty w użyciu. Na pierwszy rzut oka nowy waporyzator SWIFT jest kompaktowy i prosty, a użytkownicy mogą wybrać fajne i modne kolory, takie jak zielony, niebieski i czerwony lub prostą, klasyczną i wysublimowaną czerń. Flowermate SWIFT jest tak mały i lekki, że z łatwością zmieści się nawet w kieszonce koszuli. By jeszcze wspomóc elegancję jego wyglądu (oraz chronić przed odłamaniem) ustnik zwija się kiedy nie jest w użyciu, dopasowując się dokładnie do obudowy waporyzatora.

 

Kontrola

Jednym z wyróżników urządzenia jest jego cyfrowy ekran, który wyświetla informacje o temperaturze i pozostałym czasie pracy baterii. Flowermate SWIFT Pro ma łatwo dostępne przyciski ustawiania temperatury, którą można dostosować z dokładnością do 1 stopnia, w przedziale od 60°C do 230°C. Czas ogrzewania to około 30 sekund. Flowermate SWIFT wyłącza się automatycznie po 4 minutach, by oszczędzać baterię. Jeśli chodzi o samą baterię, waporyzator SWIFT ładowany jest przez port micro-USB, zlokalizowany dyskretnie u podstawy urządzenia. Oznacza to, że nawet jeśli zapodziejesz gdzieś swój kabel do ładowania, wystarczy Ci standardowa ładowarka do telefonu komórkowego.

 

Gwarancja

Flowermate Swift Pro ma trzyletnią gwarancję producenta na samo urządzenie. Bateria podlega 90-dniowej gwarancji.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma, Olejki, Woski
Producent Smiss
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 12,7 x 5,7 x 10,8 cm
Waga Vaporizer 126 g
Styl Dostępne kolory: Niebieski, Czerwony, Czarny i Zielony.
Źródło Zasilania Bateria
Element Grzewczy Pełne Ogrzewanie Konwekcyjne
Metoda Rozprowadzania Pary Bezpośrednio
Kraj Produkcji Chiny
Gwarancja 3 lata na urządzenie, 90 dni na baterię

RECENZJEFlowermate SWIFT Pro

Średnia Ocena :

0 (Based on 0 rating)

 • 5 Star
   0
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Flowermate SWIFT Pro

Jak oceniasz ten produkt? *