Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

FocusVape S Pro Premium

579 zł

699 zł Zapisz 120 zł

Focusvape Pro S Premium - Colours
Focusvape Pro S Premium - Colours Focusvape Pro S Premium - With Bubbler Focusvape Pro S Premium - Direct Focusvape Pro S Premium - Size Focusvape Pro S Premium - Included Focusvape Pro S Premium - Mouthpiece Focusvape Pro S Premium - Battery
 •  
 •  
 •  

579 zł

699 zł Zapisz 120 zł

579 zł

699 zł Zapisz 120 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model FocusVape S Pro Premium jest u nas na stanie od 23 Jan. 2018.

0
Przeczytaj 0 Recenzje | Oceń ten produkt jako pierwszy

To coś więcej niż standardowy waporyzator przenośny. FovusVape Pro S Premium może pochwalić się tak samo potężną i unikatową funkcjonalnością, jakiej można by oczekiwać od o wiele droższych urządzeń. Zestaw premium zawiera tzw. Bubbler – nakładkę, która oddaje to samo chłodne, przyjemne uczucie pociągnięć z bonga – a to dopiero czubek góry lodowej, jeśli chodzi o możliwości dostosowywania tego waporyzatora. Urządzenie umożliwia również dokładne dostosowanie temperatury oraz kontrolę przepływu powietrza, co pozwala dostosować gęstość i gładkość pary. 


Wymienna, pojemna bateria gwarantuje dłuższe sesje. Dodatkową zaletą jest fakt, że z urządzenia można korzystać również podczas ładowania baterii. Biorąc jeszcze pod uwagę głęboką komorę ceramiczną, która redukuje konieczność ponownego ładowania, na pewno uznasz, że choć małe, jest to niezwykle wydajne urządzenie. Elegancka i wytrzymała konstrukcja dopełniona jest gamą użytecznych funkcji, takimi jak wibracje, zapamiętywanie ustawień i automatyczne wyłączanie. 


Jeśli najważniejszym czynnikiem jest dla Ciebie smak, na pewno ucieszysz się, że ustnik wykonany z żaroodpornego szkła dostarcza gładką, smakowitą i przyjemną parę. Dzięki izolowanej ścieżce przepływu powietrza i wysokiej jakości materiałom, para produkowana przez FocusVape Pro S Premium ma smak i aromat w pełni oddający charakter wybranej mieszanki ziół, nieskalany lotnymi związkami.


Urządzenie dostępne w kolorach: Czarny, Srebrny i Metaliczny.

Funkcje

 • Ekran OLED z dwoma przyciskami
 • Pojemna, wymienna litowo-jonowa bateria 3200mAh
 • Ładowanie w toku i wibracje
 • Bubbler – dodatek dający wrażenie korzystania z bonga
 • Ścieżka przepływu pary z ceramiki i szkła żaroodpornego gwarantuje nieskazitelny smak
 • Wytrzymałe i lekkie
 • Dokładna kontrola temperatury od 80°C do 240°C 
 • Pojemna komora (0,5g), co pozwala na rzadsze uzupełnianie 

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Bubbler
 • Oryginalna, pojemna bateria Samsung 3200 mAh
 • Kabel ładowania Micro USB (5-pinowy)
 • Zapasowy szklany ustnik
 • Narzędzie do ładowania materiału
 • Szczotka
 • 3x ekrany z filtrem


Smak, który można dostosować

Jednym z najciekawszych aspektów FocusVape Pro S Premium jest łatwość dostosowania smaku do własnych upodobań. Jak w przypadku innych modeli waporyzatorów, możesz wybrać jak dokładnie zmielisz suchy materiał przed jego załadowaniem. Możesz też bardzo precyzyjnie dostosować temperaturę: co do jednego stopnia, w zakresie od 80 °C  do 240 °C.


Ale FocusVape na tym nie poprzestaje. Ma też wbudowany system kontroli przepływu powietrza, który reguluje ile świeżego powietrza dostarczane jest do komory grzewczej i zmieszane z oparami z ziół, co wpływa na gęstość i smak produkowanej pary. Zawór ma trzy ustawienia – lekki przepływ daje najgęstszą parę, silny przepływ najgładsze buchy.


Jeśli to wciąż za mało, FocusVape Pro S Premium ma w zestawie tzw. Bubbler. Z łatwością napełnisz go wodą i przymocujesz do urządzenia, by oddać wrażenie chłodu, bąbelki i smak bonga.


Wysoka Wydajność

Oprócz zakresu temperatur wynoszącego 160 °, FocusVape Pro S Premium może też pochwalić się różnorakimi wydajnymi funkcjami. Waporyzator zasilany jest baterią Samsung 3200 mAh 18650 – jedną z najpojemniejszych baterii w waporyzatorach przenośnych na rynku. Co jeszcze lepsze, bateria jest wymienna, więc możesz ją zamienić na zapasową, by wydłużyć sesję. Dodatkowo, technologia użyta w urządzeniu pozwala na jego wykorzystanie podczas ładowania baterii. Nachylenie krawędzi sprawia, że nie ma możliwości rozsypania materiału. Po napełnieniu komory, waporyzator szybko się ogrzewa, w mniej niż 35 sekund. Konwekcyjna metoda podgrzewania FocusVape gwarantuje czyste wypalanie, z minimalną ilością osadu, co sprawia, że ten waporyzator jest jedną z najwygodniejszych opcji, jeśli chodzi o codzienne utrzymanie czystości.


Dodatkowo, FocusVape Pro S Premium ma wiele dodatkowych funkcji, które umilają czas z nim spędzony. Waporyzator wykonano z nastawieniem na bezpieczeństwo, dlatego wyłącza się automatycznie. Po pięciu minutach podgrzewania i trzech minutach w trybie uśpienia, urządzenie wyłącza się, by zapobiec przegrzaniu. Dodatkowo przy uruchamianiu urządzenie wibruje, by dać Ci znać, że się włączyło. Wibracje pojawiają się również po osiągnięciu wybranej temperatury, co oznacza, że nie musisz wpatrywać się w ekran w oczekiwaniu. Kolejną użyteczną funkcją, która sprawia, że korzystanie z FocusVape Pro S nie wymaga wysiłku, jest zapamiętywanie ustawień – ostatnie wybrane ustawienie zostanie zapamiętane w następnej sesji – nie musisz się martwić, że idealna temperatura, którą udało Ci się uzyskać gdzieś przepadnie.


Wysokiej Jakości Konstrukcja

Zaprojektowane do użytku w każdym miejscu, FocusVape Pro S to kompaktowe i lekkie urządzenie, ważące zaledwie 180g. Choć może się wydawać, że tak mały sprzęt musi mieć niskiej jakości wykonanie, FocusVape to bardzo odporny waporyzator z najwyższej jakości materiałów. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z anodyzowanego aluminium klasy lotniczej, dzięki czemu jest odporna na zużycie. Głęboka, niewymagająca zapłonu komora ceramiczna pomieści aż 0,5g mieszanki ziołowej – idealne dla przyjemnych sesji w pojedynkę. Ponadto ustnik wykonany jest z wytrzymałego szkła żaroodpornego, wspieranego wykonanym ze złota potrójnym systemem filtracji oraz tunelem powietrznym odprowadzania ciepła. Izolowana ścieżka przepływu powietrza w FocusVape Pro S Premium zapewnia nieskalaną, smakowitą parę.

 

Waporyzator posiada również ekran OLED z dwoma przyciskami, do łatwego dostosowywania temperatury i innych ustawień. Ekran pokazuje też poziom naładowania baterii, dzięki czemu Twoja sesja nie zostanie nagle przerwana niespodziewanym wyłączeniem się urządzenia.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory FocusVape Pro S Premium sprzedawane na MagicVaporizers są całkowicie autentyczne i podlegają rocznej gwarancji

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent FocusVape
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 2,3 x 2,3 x 17,2 cm
Waga Vaporizer 180 g
Styl Black, Silver or Gun Metal
Źródło Zasilania 3200mAh Li-ion battery
Element Grzewczy Ceramic chamber (convection)
Metoda Rozprowadzania Pary Direct / Bubbler
Kraj Produkcji China
Gwarancja 1 year

RECENZJEFocusVape S Pro Premium

Średnia Ocena :

0 (Based on 0 rating)

 • 5 Star
   0
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: FocusVape S Pro Premium

Jak oceniasz ten produkt? *