Hydrology 9

Ocena:
4.35

1099 zł‎

SKU
ignore-this-71
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie e-mailem, gdy produkt będzie ponownie dostępny
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Hydrology 9 - Rura cylindra ze szkła borokrzemianowego
Hydrology 9 - Rurka ze szkła borokrzemianowego
50 zł‎ 70 zł‎

Musisz wymienić rurkę ze szkła borokrzemianowego, która była oryginalnie dołączona do waporyzatora Hydrology 9 podczas zakupu? W takim razie ta część zamienna jest dla Ciebie.

Mierzy 7 cm długości i 4,5 cm średnicy.

Przeznaczona do użycia z: Hydrology 9.

Cechy

 • Zaawansowana technologia hydrauliczna
 • Doświadczenie jak podczas używania bonga
 • Aromatyczna i gładka para
 • Wbudowane narzędzie do mieszania
 • Mocna bateria
 • Utrzymywanie dokładnej temperatury
 • Łatwy w użyciu

Hydrology 9 - dla kogo?

Hydrology 9 okrzyknięty został jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie waporyzatorów dostępnych obecnie na rynku i jest doskonałym wyborem dla doświadczonych użytkowników, którzy chcą przekraczać granice waporyzacji. W celu stworzenia tego waporyzatora przeprowadzone zostały intensywne badania, aby odtworzyć wrażenie używania bonga i zagwarantować uzyskanie najlepszej możliwej pary. Urządzenie wykorzystuje unikalny system hydrauliczny i jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, co w połączeniu z futurystycznym designem sprawia, że Hydrology 9 ​​naprawdę wyróżnia się spośród wszystkich innych waporyzatorów.

Innowacyjna filtracja cieczy

Wewnątrz Hydrology 9 znajduje się skomplikowany hydrauliczny system filtracji, który skutecznie chłodzi parę przez wodę po wytworzeniu wielkich, aromatyzowanych chmur. Powodem wyboru tego typu systemu filtracji jest odtworzenie zarówno smaku, jak i uczucia korzystania z bonga, zapewniając wyjątkowe wrażenia w porównaniu ze wszystkimi innymi przenośnymi waporyzatorami.

Nie jest to waporyzator kieszonkowy, ale nadal jest przenośny i łatwy w transportowaniu, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o nieoczekiwane wycieki. Pomimo obecności wody w jego systemie, cała konstrukcja waporyzatora została zaprojektowana tak, aby była w 100% odporna na zalanie.

Stała dystrybucja ciepła

W przeciwieństwie do wielu innych waporyzatorów, w których mieszanie ziół w połowie sesji w celu zapewnienia równomiernej waporyzacji jest skomplikowane, Hydrology 9 wykona całą ciężką pracę za Ciebie. Ten waporyzator posiada wbudowane, odporne na ciepło narzędzie do mieszania ze stali nierdzewnej, które jest zintegrowane z dolną pokrywą komory. Pozwala to efektywnie rozprowadzać zioła przy minimalnym wysiłku, a tym samym zmniejsza marnotrawstwo i zapewnia maksymalny efekt ziół za każdym razem, gdy je waporyzujesz.

Dokładne monitorowanie temperatury

Hydrology 9 został wyposażony w zaawansowany mikroprocesor zapewniający optymalne utrzymanie i kontrolę temperatury. Po wybraniu preferowanego poziomu temperatury, wbudowany procesor dokładnie śledzi temperaturę urządzenia i przez cały czas utrzymuje ją na stałym poziomie. Aby zapobiec jakimkolwiek wahaniom, dostosowuje on ciepło w ciągu milisekund, dzięki czemu masz gwarancję stałej temperatury podczas całej sesji. Nie napotkasz więc żadnych problemów i nie będziesz musiał zmieniać ustawień samodzielnie.

Łatwy w użyciu

Chociaż system Hydrology 9 może wydawać się skomplikowany, waporyzator jest naprawdę łatwy w użyciu! Wystarczy szybko trzykrotnie nacisnąć przycisk zasilania, by aktywować proces podgrzewania. Proces można śledzić na podświetlanym systemie sterowania.

Nagrzewanie trwa tylko 60 sekund, a gdy tylko osiągnięta zostanie najniższa temperatura, włączy się jasnoniebieska dioda LED. Różne kolory światła będą pojawiać się w zależności od aktualnej temperatury, która informuje o aktualnym poziomie ciepła urządzenia. Znajdziesz tu również przydatny wyświetlacz LED, który zapewnia dokładne odczyty baterii. Bateria o pojemności 2000 mAh wbudowana jest w waporyzator i może wytrzymać aż 15 imponujących sesji.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Hydrology 9 sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora Cloudious 9 - są w pełni autentyczne i objęte 2-letnią gwarancją.

Instrukcja obsługi

Hydrology 9

Zawartość

 • Waporyzator Hydrology 9
 • Kabel USB
 • Narzędzie do ładowania
 • Szczoteczki czyszczące (2)
 • Instrukcja
Hydrology 9

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 4,5 cm x 17,6 cm
Waga: 413 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 60 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2000 mAh)
Temperatura: 170°C do 210°C
Producent: Cloudious 9
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about Hydrology 9
Napisz opinię o produkcie:Hydrology 9
Ocena