COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Hydrology 9

Ocena:
4.15

899 zł‎ 1099 zł‎ Oszczędzasz: 200 zł‎

SKU
SKU1600
On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 500 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 500 g / 17,64 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Hydrology 9 - Rurka cylindra ze szkła akrylowego
Hydrology 9 - Rurka ze szkła akrylowego
45 zł‎ 60 zł‎

Rurka ze szkła akrylowego jest trwalsza niż ta ze szkła borokrzemianowego, która dołączona jest do waporyzatora przy zakupie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla Hydrology 9. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z jednej z nich wtedy, gdy wychodzisz ze swoim waporyzatorem z domu.

Rurka ma 7 cm długości i 4,5 cm średnicy.

Przeznaczona do użycia z: Hydrology 9.

Hydrology 9 - Szklany ustnik i aluminiowa osłona
Hydrology 9 - Szklany ustnik i aluminiowa osłona
135 zł‎ 185 zł‎

Potrzebujesz nowego szklanego ustnika i aluminiowej osłony do swojego Hydrology 9? Oto części zamienne, których szukasz.

Zawartość:

 • Szklany ustnik (1)
 • Aluminiowa osłona (1)

Przeznaczone do użycia z: Hydrology 9.

Cechy

 • Zaawansowana technologia hydrauliczna
 • Doświadczenie jak podczas używania bonga
 • Aromatyczna i gładka para
 • Wbudowane narzędzie do mieszania
 • Mocna bateria
 • Utrzymywanie dokładnej temperatury
 • Łatwy w użyciu

Hydrology 9 - dla kogo?

Hydrology 9 okrzyknięty został jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie waporyzatorów dostępnych obecnie na rynku i jest doskonałym wyborem dla doświadczonych użytkowników, którzy chcą przekraczać granice waporyzacji. W celu stworzenia tego waporyzatora przeprowadzone zostały intensywne badania, aby odtworzyć wrażenie używania bonga i zagwarantować uzyskanie najlepszej możliwej pary. Urządzenie wykorzystuje unikalny system hydrauliczny i jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, co w połączeniu z futurystycznym designem sprawia, że Hydrology 9 ​​naprawdę wyróżnia się spośród wszystkich innych waporyzatorów.

Innowacyjna filtracja cieczy

Wewnątrz Hydrology 9 znajduje się skomplikowany hydrauliczny system filtracji, który skutecznie chłodzi parę przez wodę po wytworzeniu wielkich, aromatyzowanych chmur. Powodem wyboru tego typu systemu filtracji jest odtworzenie zarówno smaku, jak i uczucia korzystania z bonga, zapewniając wyjątkowe wrażenia w porównaniu ze wszystkimi innymi przenośnymi waporyzatorami.

Nie jest to waporyzator kieszonkowy, ale nadal jest przenośny i łatwy w transportowaniu, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się o nieoczekiwane wycieki. Pomimo obecności wody w jego systemie, cała konstrukcja waporyzatora została zaprojektowana tak, aby była w 100% odporna na zalanie.

Stała dystrybucja ciepła

W przeciwieństwie do wielu innych waporyzatorów, w których mieszanie ziół w połowie sesji w celu zapewnienia równomiernej waporyzacji jest skomplikowane, Hydrology 9 wykona całą ciężką pracę za Ciebie. Ten waporyzator posiada wbudowane, odporne na ciepło narzędzie do mieszania ze stali nierdzewnej, które jest zintegrowane z dolną pokrywą komory. Pozwala to efektywnie rozprowadzać zioła przy minimalnym wysiłku, a tym samym zmniejsza marnotrawstwo i zapewnia maksymalny efekt ziół za każdym razem, gdy je waporyzujesz.

Dokładne monitorowanie temperatury

Hydrology 9 został wyposażony w zaawansowany mikroprocesor zapewniający optymalne utrzymanie i kontrolę temperatury. Po wybraniu preferowanego poziomu temperatury, wbudowany procesor dokładnie śledzi temperaturę urządzenia i przez cały czas utrzymuje ją na stałym poziomie. Aby zapobiec jakimkolwiek wahaniom, dostosowuje on ciepło w ciągu milisekund, dzięki czemu masz gwarancję stałej temperatury podczas całej sesji. Nie napotkasz więc żadnych problemów i nie będziesz musiał zmieniać ustawień samodzielnie.

Łatwy w użyciu

Chociaż system Hydrology 9 może wydawać się skomplikowany, waporyzator jest naprawdę łatwy w użyciu! Wystarczy szybko trzykrotnie nacisnąć przycisk zasilania, by aktywować proces podgrzewania. Proces można śledzić na podświetlanym systemie sterowania.

Nagrzewanie trwa tylko 60 sekund, a gdy tylko osiągnięta zostanie najniższa temperatura, włączy się jasnoniebieska dioda LED. Różne kolory światła będą pojawiać się w zależności od aktualnej temperatury, która informuje o aktualnym poziomie ciepła urządzenia. Znajdziesz tu również przydatny wyświetlacz LED, który zapewnia dokładne odczyty baterii. Bateria o pojemności 2000 mAh wbudowana jest w waporyzator i może wytrzymać aż 15 imponujących sesji.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Hydrology 9 sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora Cloudious 9 - są w pełni autentyczne i objęte 2-letnią gwarancją.

Hydrology 9

Zawartość

 • Waporyzator Hydrology 9
 • Kabel USB
 • Narzędzie do ładowania
 • Szczoteczki czyszczące (2)
 • Sitka (2)
 • Pierścienie uszczelniające (ringi) (2)
 • Instrukcja
Hydrology 9

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 4,5 cm x 17,6 cm
Waga: 413 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 60 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2000 mAh)
Temperatura: 170°C do 210°C
Producent: Cloudious 9
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Napisz opinię o produkcie:Hydrology 9
Ocena