Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Hydrology 9

899 zł

1 099 zł Zapisz 200 zł

Hydrology 9 Vaporizer
Hydrology 9 Vape Hydrology 9 - Capsule Hydrology 9 - Chamber Hydrology 9 - Cleaning Kit Hydrology 9 - Parts Hydrology 9 - Design Hydrology 9 - Included Hydrology 9 - Package Hydrology 9 Vaporizer
 •  

899 zł

1 099 zł Zapisz 200 zł

899 zł

1 099 zł Zapisz 200 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Hydrology 9 jest u nas na stanie od 03 Apr. 2019.

4.1
Przeczytaj 29 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Hydrology 9 to aktualnie jeden z najbardziej unikatowych waporyzatorów na rynku, ale to nie przypadek. Swój sukces zawdzięcza swojemu designowi, który Cloudious 9 opracowało na podstawie badań rynku. Tworząc Hydrology 9, firma wzięła pod uwagę potrzeby vaperów, tak długo wprowadzając drobne poprawki, by każdy element był perfekcyjny. W rezultacie otrzymaliśmy innowacyjny waporyzator hydrauliczny do suchych mieszanek ziołowych, który idealnie nadaje się dla osób, które interesują nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia do sesji solo.


Chociaż Hydrology 9 jest w teorii urządzeniem przenośnym, przy 17,5 cm wysokości i 4,5cm średnicy nie jest zbyt kieszonkowy. Ale to nic takiego, może nie będzie Twoim pierwszym wyborem, jeśli chodzi o wzięcie czegoś ze sobą poza dom, ale za to wygląda jak sprzęt z przyszłości. Ten wykonany z odpornego na rdzę lotniczego stopu anodyzowanego aluminium i szkła borokrzemowego waporyzator jest jednocześnie stylowy i wydajny. Dzięki swojemu oświetleniu LED, produkt został już określony „mieczem świetlnym wśród waporyzatorów”, a w eleganckiej konstrukcji Hydrology 9 kryją się równie futurystyczne funkcje. Oprócz możliwości precyzyjnego monitorowania temperatury oraz inteligentnemu rozprowadzaniu ciepła, urządzenie wyróżnia się też szczelnym systemem filtracji wody. Jeśli szukasz wrażeń podobnych do tradycyjnej fajki wodnej, ale bez negatywnych efektów palenia, ten waporyzator jest właśnie dla Ciebie. 


Dostępny w kolorze: Szary

Najważniejsze Cechy

 • System filtracji wody zapewniający wrażenia podobne do fajki wodnej
 • Akumulatorek 2000 mAh, który starcza nawet na 15 sesji
 • Wbudowane urządzenie mieszające
 • Stylowa i wytrzymała obudowa z aluminium i szkła
 • Automatyczne monitorowanie temperatury
 • Łatwe do zrozumienia wskaźniki LED
 • Unikatowe, regulowane wyloty powietrza

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Zasilacz
 • Kabel do ładowania
 • Zestaw do czyszczenia

 

Filtracja płynów odwzorowuje wrażenie fajki wodnej

Główna zaleta tego waporyzatora kryje się już w jego nazwie: Hydrology. Hydrology 9 to urządzenie zaprojektowane, by naśladować odczucia i smak fajki wodnej, i które posiada innowacyjny system filtracji hydraulicznej, który wznosi sesje na jeszcze wyższy poziom. Zaciągana para schładzana jest przez wodę, przechodząc przez jedyny w swoim rodzaju „tunel”, co daje pełne, wyraziste i gładkie buchy. Jeśli obawiasz się, że może to negatywnie wpłynąć na jego mobilność, to niesłusznie: firma Cloudious 9 zrobiła wszystko, by każdy element systemu był szczelny, pod dowolnym kątem nachylenia. Dodatkową zaletę stanowi fakt, że choć waporyzator daje wrażenia podobne do fajki wodnej, korzystanie z niego nie wiąże się ze szkodliwym wpływem na zdrowie, pojawiającym się podczas palenia. System filtracji tak naprawdę redukuje ilość przyjmowanych karcynogenów.

 

Specjalistyczny System Ogrzewania Gwarantuje Wydajną Waporyzację

Wydajność stanowi kluczowy wyróżnik systemu ogrzewania Hydrology 9. Jak w przypadku wielu waporyzatorów, to urządzenie posiada wysokiej jakości piec kondukcyjny, który ogrzewa mieszankę ziołową w porcelanowej komorze o wymiarach 18 x 10 mm. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku sprzętów, ten waporyzator posiada inteligentne rozwiązania, dzięki którym sesje stają się niezwykle wygodne i proste. Pierwszym z nich jest monitorowanie temperatury. Po wybraniu preferowanego poziomu temperatury, mikroprocesor wewnątrz Hydrology 9 pilnuje temperatury urządzenia i utrzymuje ją na stałym poziomie, dostosowując się w ciągu milisekund. Druga zaleta, którą to urządzenie może się pochwalić, zwykle stanowi problem dla piecyków kondukcyjnych: rozprowadzanie ciepła. Firma Cloudious 9 postanowiła rozwiązać ten problem poprzez zainstalowanie urządzenia do „mieszania” wykonanego ze stali nierdzewnej, która ułatwia przemieszanie komory, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Ogranicza to powstawanie odpadów i gwarantuje kompletny efekt z wybranej mieszanki ziołowej.

 

Proste kontrolki LED oświetlą Ci drogę

Hydrology 9 może i ma skomplikowane wnętrze, ale nie oznacza to wcale, że jest to urządzenie trudne w użytkowaniu. Tak naprawdę można z łatwością zacząć z niego korzystać, dzięki systemowi kontroli opartemu o światełka. Po wypełnieniu komór na zioła i na wodę, dzięki trzem szybkim kliknięciom przycisku zasilania uruchomisz waporyzator, a światełko błyśnie na zielono. Po szybkim, 60-sekundowym ogrzewaniu, dioda podświetli się na niebiesko, by poinformować Cię, że urządzenie jest już aktywne przy najniższej temperaturze. Dostępne są jeszcze cztery ustawienia temperatury, każde oznaczone innym kolorem lampki – niebieski to najniższa temperatura, następnie mamy żółty, pomarańczowy, fioletowy, a najwyższa temperatura oznaczona jest kolorem czerwonym. Jest też dioda LED wskazująca poziom baterii – zielony oznacza w pełni naładowaną baterię, niebieski oznacza częściowo naładowaną, a czerwony oznacza, że waporyzator wymaga ładowania.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Hydrology 9 w ofercie MagicVaporizers, autoryzowanego dystrybutora produktów Cloudious 9, są w 100% autentyczne i podlegają 2-letniej gwarancji.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Cloudious9
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 4,5 x 4,5 x 17,6 cm
Waga Vaporizer 431 g
Styl Silver
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy Ceramic Heating Chamber (Conduction)
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Designed in Fremont, California (USA). Manufactured in China
Gwarancja 2 years

RECENZJEHydrology 9

Średnia Ocena :

4.1 W oparciu o 29 oceny
 • 5 Star
   15
 • 4 Star
   7
 • 3 Star
   3
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   1

Expensive but good

Claude S
This is fairly expensive, but quality does come at a cost. I mean, I have zero regrets after buying the Hydrology. Until now, it still gives me the best and most enjoyable vaping sessions. I did own a vape once that caused irritation in my throat, and contrast that experience with the one I get with Hydrology and I am reminded why I decided to go with a quality product. It does not combust the herbs and it produces a cool, light vapor. This is among my favorite vapes I use it regularly.

Very impressive

Vapey the bear
If there’s a must have right now that all vapor users must at least experience, it is the Hydrology 9. Ads and reviews were not kidding when they said the hydrology reinvents your vaping experience. I cannot get over the initial excitement of finally having this device in my hand because it is so awesome! This vape is very solid and solves many of the problems I’ve had with other vapes. Using it with dry herbs and the vapor quality is smooth and light, and device makes a lot of clouds, which is the way I like it. Battery life and portability are a huge plus. Again, not the cheapest but definitely among the must-haves and must-try vapes today.

Leaks alot?

Karatechopper
Had a small, minor hiccup with using the Hydrology. Got it weeks ago and it leaks water when I turn it upside down. I am not particularly thrilled with having to clean it up everytime I try to refill the chamber, which I need to do more often because the device’s cycles are quite short. However, this is not much of a deal breaker to me and I see no similar experiences. Checked the device and maybe it’s specific to the one I got since I see a gap. Mailed customer service about it already. I still consider this a minor hiccup since vapor quality is still the best when using this vape.

MV Comment: Device was faulty and has now been replaced. No more leakage reported.

Impressively awesome

Hank Hill
My one and only consideration is the vapor quality. I heard about the hydrology and instantly knew I had to try it. The hits are smooth, light and clean. I can perfectly taste the substance without a “burning” smell or other glitches that some vapes give its users. For this alone, I am already very much happy with the hydrology. I have nothing more to say about its build because I think it is perfect. When manufacturers listen to customers, you get a device that is close to perfect. Vapor quality of the hydrology already won me over but it’s battery, accuracy and efficiency took it a mile further than the other devices I owned.

Superb

Purple Cloud
I think it is good to be suspicious when products are advertised like they are the next big thing to hit the market. Naturally, I had to watch and read a few reviews before buying the Hydrology. I think water filtration is a fascinating idea that really adds to the vaping experience, and makes the flavor more light and easy. I am a fan of the hydrology not just because of its solid build and low-maintenance feature, but more because of how it works to give me excellent vapor quality without burning the material. Best vaping experience is when I have it at purple setting. It is also colorful and fun, which is good for people like me who have a monochromatic life.

Worth!

Ababas
I am a skeptic when it comes to vapes that cost this much. I usually think other vapes that are as good can be bought at a lesser price. I didn’t really think of buying this until a close friend recommended it. I saw the device and first impression was it was a solid vape. After I’ve tasted the vapor did I say to myself to get me one of this. I binge watched videos about the hydrology and got myself all excited. It was delivered quickly with no hassle and it is as advertised. The flavor is smooth and gives excellent vapor quality. I rarely say this but this vape is worth the investment!

Not for everyone

Odin
I get why the Hydrology is creating a buzz in the vaping community. I was curious so I purchased it myself. Though I am impressed, let me run down a few things of why this device doesn’t work quite well for me. The color indicators for temp control is confusing and it is a bit bulky for a portable vape. I also found myself constantly charging the device. Due to many of these factors, I usually use this at home. It can also get a bit tricky to use for starters so not beginner friendly. These are a few disadvantages that can be easily set aside, I guess it all just boils down to preference. This is a still a good product nonetheless.

It's too big!

Kantera
The hydrology needs to be a little smaller. You know, less bulky. For a portable vape, it isn’t really the most portable device available. Though I must say that it feels very comfortable in my hand. I guess that is one improvement that the makers of this great device can work on. I do not particularly have much issues with it, though I did wish it was a bit cheaper and less confusing to use. Definitely not ideal as a first vaporizer. My advice is to mail customer service if you need help with making it work, since I’ve had quite a few problems with the buttons. Also, I recommend letting it cool down before using your material for a better experience. Good, but I think a bit overhyped.

It's a good one

Kenta
Not pocket size because it is a bit heavier and bigger than most portable vapes. Also not the most discreet vape out there, but all these kind of fade into the background once you experience how hydrology works. Ok, got confused with the temperature controls but got the hang of it eventually and I must say, it is a different kind of hit and high! Vapor quality is absolutely crazy good and all aspects of the vaping experience is improved upon. Also read that hydrology is among the healthiest. That’s a good thing to note, but definitely none of the taste is sacrificed. Highly recommending this!

Still at the top of my list!

Weibobo
I have used the Hydrology for about a month now and I am still as happy as when I first purchased it. This would be my 5th vape and I can say this is the best in terms of built, battery life, and vapor quality. The device is also easy to clean and spacious, though a bit bulkier than the rest. I did have a problem with reloading every few minutes because of the short heat cycles, but still easily remedied. There is no smoke and smell from using this vape and I can really taste the flavor of the herbs.

Produkty 1 do 10 z 29

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Hydrology 9

Jak oceniasz ten produkt? *