Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Hydrology 9

899 zł

1 099 zł Zapisz 200 zł

Hydrology 9 Vaporizer
Hydrology 9 Vape Hydrology 9 - Capsule Hydrology 9 - Chamber Hydrology 9 - Parts Hydrology 9 - Cleaning Kit Hydrology 9 - Design Hydrology 9 - Included Hydrology 9 - Package Hydrology 9 Vaporizer

899 zł

1 099 zł Zapisz 200 zł

Powiadom mnie, gdy produkt będzie na stanie
Ładowanie...

Hydrology 9 to aktualnie jeden z najbardziej unikatowych waporyzatorów na rynku, ale to nie przypadek. Swój sukces zawdzięcza swojemu designowi, który Cloudious 9 opracowało na podstawie badań rynku. Tworząc Hydrology 9, firma wzięła pod uwagę potrzeby vaperów, tak długo wprowadzając drobne poprawki, by każdy element był perfekcyjny. W rezultacie otrzymaliśmy innowacyjny waporyzator hydrauliczny do suchych mieszanek ziołowych, który idealnie nadaje się dla osób, które interesują nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia do sesji solo.


Chociaż Hydrology 9 jest w teorii urządzeniem przenośnym, przy 17,5 cm wysokości i 4,5cm średnicy nie jest zbyt kieszonkowy. Ale to nic takiego, może nie będzie Twoim pierwszym wyborem, jeśli chodzi o wzięcie czegoś ze sobą poza dom, ale za to wygląda jak sprzęt z przyszłości. Ten wykonany z odpornego na rdzę lotniczego stopu anodyzowanego aluminium i szkła borokrzemowego waporyzator jest jednocześnie stylowy i wydajny. Dzięki swojemu oświetleniu LED, produkt został już określony „mieczem świetlnym wśród waporyzatorów”, a w eleganckiej konstrukcji Hydrology 9 kryją się równie futurystyczne funkcje. Oprócz możliwości precyzyjnego monitorowania temperatury oraz inteligentnemu rozprowadzaniu ciepła, urządzenie wyróżnia się też szczelnym systemem filtracji wody. Jeśli szukasz wrażeń podobnych do tradycyjnej fajki wodnej, ale bez negatywnych efektów palenia, ten waporyzator jest właśnie dla Ciebie. 


Dostępny w kolorze: Szary

Najważniejsze Cechy

 • System filtracji wody zapewniający wrażenia podobne do fajki wodnej
 • Akumulatorek 2000 mAh, który starcza nawet na 15 sesji
 • Wbudowane urządzenie mieszające
 • Stylowa i wytrzymała obudowa z aluminium i szkła
 • Automatyczne monitorowanie temperatury
 • Łatwe do zrozumienia wskaźniki LED
 • Unikatowe, regulowane wyloty powietrza

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Zasilacz
 • Kabel do ładowania
 • Zestaw do czyszczenia

 

Filtracja płynów odwzorowuje wrażenie fajki wodnej

Główna zaleta tego waporyzatora kryje się już w jego nazwie: Hydrology. Hydrology 9 to urządzenie zaprojektowane, by naśladować odczucia i smak fajki wodnej, i które posiada innowacyjny system filtracji hydraulicznej, który wznosi sesje na jeszcze wyższy poziom. Zaciągana para schładzana jest przez wodę, przechodząc przez jedyny w swoim rodzaju „tunel”, co daje pełne, wyraziste i gładkie buchy. Jeśli obawiasz się, że może to negatywnie wpłynąć na jego mobilność, to niesłusznie: firma Cloudious 9 zrobiła wszystko, by każdy element systemu był szczelny, pod dowolnym kątem nachylenia. Dodatkową zaletę stanowi fakt, że choć waporyzator daje wrażenia podobne do fajki wodnej, korzystanie z niego nie wiąże się ze szkodliwym wpływem na zdrowie, pojawiającym się podczas palenia. System filtracji tak naprawdę redukuje ilość przyjmowanych karcynogenów.

 

Specjalistyczny System Ogrzewania Gwarantuje Wydajną Waporyzację

Wydajność stanowi kluczowy wyróżnik systemu ogrzewania Hydrology 9. Jak w przypadku wielu waporyzatorów, to urządzenie posiada wysokiej jakości piec kondukcyjny, który ogrzewa mieszankę ziołową w porcelanowej komorze o wymiarach 18 x 10 mm. W przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku sprzętów, ten waporyzator posiada inteligentne rozwiązania, dzięki którym sesje stają się niezwykle wygodne i proste. Pierwszym z nich jest monitorowanie temperatury. Po wybraniu preferowanego poziomu temperatury, mikroprocesor wewnątrz Hydrology 9 pilnuje temperatury urządzenia i utrzymuje ją na stałym poziomie, dostosowując się w ciągu milisekund. Druga zaleta, którą to urządzenie może się pochwalić, zwykle stanowi problem dla piecyków kondukcyjnych: rozprowadzanie ciepła. Firma Cloudious 9 postanowiła rozwiązać ten problem poprzez zainstalowanie urządzenia do „mieszania” wykonanego ze stali nierdzewnej, która ułatwia przemieszanie komory, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Ogranicza to powstawanie odpadów i gwarantuje kompletny efekt z wybranej mieszanki ziołowej.

 

Proste kontrolki LED oświetlą Ci drogę

Hydrology 9 może i ma skomplikowane wnętrze, ale nie oznacza to wcale, że jest to urządzenie trudne w użytkowaniu. Tak naprawdę można z łatwością zacząć z niego korzystać, dzięki systemowi kontroli opartemu o światełka. Po wypełnieniu komór na zioła i na wodę, dzięki trzem szybkim kliknięciom przycisku zasilania uruchomisz waporyzator, a światełko błyśnie na zielono. Po szybkim, 60-sekundowym ogrzewaniu, dioda podświetli się na niebiesko, by poinformować Cię, że urządzenie jest już aktywne przy najniższej temperaturze. Dostępne są jeszcze cztery ustawienia temperatury, każde oznaczone innym kolorem lampki – niebieski to najniższa temperatura, następnie mamy żółty, pomarańczowy, fioletowy, a najwyższa temperatura oznaczona jest kolorem czerwonym. Jest też dioda LED wskazująca poziom baterii – zielony oznacza w pełni naładowaną baterię, niebieski oznacza częściowo naładowaną, a czerwony oznacza, że waporyzator wymaga ładowania.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Hydrology 9 w ofercie MagicVaporizers, autoryzowanego dystrybutora produktów Cloudious 9, są w 100% autentyczne i podlegają 2-letniej gwarancji.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Cloudious9
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 4,5 x 4,5 x 17,6 cm
Waga Vaporizer 431 g
Styl Silver
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy Ceramic Heating Chamber (Conduction)
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Designed in Fremont, California (USA). Manufactured in China
Gwarancja 2 years

RECENZJEHydrology 9

Średnia Ocena :

4.3 W oparciu o 3 oceny
 • 5 Star
   2
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Crazy power

Namemore
The hydrology is crazy efficient and crazy smooth. It is like love at first sight and at first taste. How can anyone refuse such a solid and effective vape? Okay, let’s talk about this little piece of magic. First,it uses a unique water filtration technology that takes vaping experience to the next level with smooth and light hits. The device doesn’t get hot because it is made so that heat is evenly distributed. Battery life is also very impressive, lasting to around 15 full sessions. So many of past problems with other vaporizers were effectively remedied and considered in the making of the hydrology. Some things are just worth having, and the hydrology 9 is one of those things.

Good idea but not perfect execution

Banjo
I understand what the rave is about when I tried this vape. I mean, this is the product you get when manufacturers listen to customers and use their input to improve on a device. Overall, this is a smart and practical device. Also one of the healthiest around. Many issues pertaining to maintenance, batteries, liquid vapes are all addressed. One thing I will say is that I did have a hard time with the LED indicators that correspond to certain temperatures. Maybe I am getting old or you know, just used to straightforward numbers, but I easily get confused with controlling the temp via color indicators. Just a small issue. I’m sure I’ll get used to it in no time. All in all, best vape in the market.

Gamechanger

Panos
Oh my goodness, are you kidding me? The Hydrology 9 is a demigod in the vape market. Really, it sets the standard at a different level and challenges other vape manufacturers to think outside the usual. Just from reading and watching the reviews, I got so hyped and excited into buying this vape and couldn’t contain myself when it was finally delivered. Okay, this was quite an investment but who cares when you get this carefully though out and majestic device! It doesn’t just look nice, manufacturers went out of their way to make it entertaining with LED lights! I am still discovering this wonderful piece of art, but I’m already loving and enjoying it so much!

3 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Hydrology 9

Jak oceniasz ten produkt? *