Hydrology 9 NX

Ocena:
Hydrology 9 NX 4.5 5

1249 zł 1399 zł Oszczędzasz: 150 zł

SKU
ignore-this-90
Darmowa wysyłka
Zobacz więcej grinderów
Zobacz więcej akcesoriów

Cechy

 • Najnowsza wersja (2024.05)
 • Stylowy design z korpusem z anodyzowanego aluminium
 • Zintegrowana filtracja wody
 • Przełączalne komory grzewcze dla ziół i koncentratu
 • Duży zakres temperatur (zioła: 180°C - 235°C, koncentraty: 290°C - 410°C)
 • Magnetyczny port ładowania USB
 • Wyjmowana i wymienialna bateria o pojemności 1900 mAh
 • Łatwy dostęp do czyszczenia

Hydrology 9 NX - dla kogo?

Hydrology 9 NX to waporyzator o podwójnej funkcjonalności, który został zaprojektowany tak, aby był zarówno praktyczny, jak i przyjemny w użyciu. Nowe ulepszenia dotyczą specjalnych komór na zioła i koncentraty. Każdy detal w tym urządzeniu został starannie przemyślany, łącznie z idealnie dopasowanymi częściami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, jak również magnetycznymi elementami, które ułatwiają napełnianie i czyszczenie.

Jeśli szukasz waporyzatora typu all-in-one, który poradzi sobie z każdym rodzajem materiału - od suchych ziół po koncentraty, to Hydrology 9 NX jest tym, czego potrzebujesz. Dzięki wbudowanemu systemowi filtracji wody i możliwości chłodzenia zapewni on gładką i smaczną parę na lata.

Odporna na zalanie konstrukcja

Hydrology 9 NX dostarczany jest jako sprzęt już zmontowany, choć trzeba odkręcić górną część, aby napełnić go wodą. Odporna na rozlanie konstrukcja zapewnia, że woda nie dostanie się do elementów elektrycznych.

Komora podgrzewająca zioła

Ogrzewana hybrydowo (konwekcja + kondukcja) komora na zioła sprawi, że Twoje zioła będą podgrzewane równomiernie i dokładnie. Ta dedykowana komora wykorzystuje technologię dwuwarstwowego ogrzewania, co oznacza połączenie konwekcji z ogrzewaniem przewodzącym - wszystko po to, by zapewnić Ci mocną i świetnie smakującą parę podczas każdej sesji!

Komora na koncentrat

Całkowicie nowa komora na koncentraty posiada rewolucyjną technologię grzewczą i może być używana z komorą ze szkła kwarcowego lub komorą ceramiczną w zależności od pożądanej temperatury. Ten system grzewczy gwarantuje wydajne wytwarzanie ciepła, a jednocześnie obejmuje wszystkie obszary w komorze, nie pozostawiając przy tym żadnych zimnych przestrzeni.

Regulowane pokrętło temperatury

Hydrology 9 NX posiada czujnik, który rozpoznaje komorę grzewczą i automatycznie dostosowuje poziom temperatury, aby zapewnić Ci określone ustawienia zarówno dla koncentratów, jak i ziół.

Żądaną temperaturę zmienia się przekręcając pokrętło na dole urządzenia. Istnieje 6 różnych opcji temperatury: 180 °C do 235 °C dla ziół i 290 °C do 410 °C dla koncentratów, takich jak olejki czy woski.

Poziom temperatury reprezentowany jest przez kolor niebieski (najniższy), jasnoniebieski, żółty, fioletowy, czerwony i biały (najwyższy). Ten system oznaczeń kolorystycznych pozwala łatwo zorientować się, która temperatura jest ustawiona i ułatwia regulację bez konieczności patrzenia na wyświetlacz.

Hydrology 9 NX pozostanie w ustawionej temperaturze przez dwie minuty zanim przejdzie w stan czuwania, a następnie pozostanie w stanie czuwania aż do wyłączenia lub wyłączy się automatycznie po 10 minutach.

Wymienna bateria

Kolejnym ulepszeniem w stosunku do pierwotnego Hydrology 9 jest bateria, która jest zarówno bardziej wydajna (1900 mAh), jak i może być wymieniana. Dzięki wymiennej baterii możesz przedłużyć żywotność urządzenia, kupując nowe baterie po wyczerpaniu tych starych. Dobrym pomysłem jest zakup dodatkowej baterii od samego początku, jeśli planujesz zabierać 9 NX na długie podróże bez dostępu do opcji ładowania.

Podczas naszych testów stwierdziliśmy, że w pełni naładowana bateria wystarcza na około 5 do 7 sesji waporyzowania ziół i około 10 do 12 sesji waporyzowania koncentratu.

Magnetyczny port ładowania USB

W nowej wersji Hydrology 9, ładowarka została zaktualizowana i posiada teraz magnetyczne połączenie, które sprawia, że podłączenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Po podłączeniu do ładowarki urządzenie będzie migać na czerwono, aż do osiągnięcia pełnej pojemności baterii, po około godzinie od rozpoczęcia procesu ładowania. Gdy urządzenie jest w pełni naładowane, dioda zmienia kolor na zielony, więc od razu wiesz, kiedy jest gotowe do pracy!

Narzędzia do czyszczenia

Czyszczenie Twojego waporyzatora będzie bajecznie proste dzięki wysokiej jakości narzędziom czyszczącym, które znajdują się w zestawie. Szczoteczki ułatwiają głębokie czyszczenie wszystkich części urządzenia w dowolnym momencie, dzięki czemu będzie ono działało tak, jak powinno przez długi czas!

Gwarancja

Wszystkie waporyzatora Hydrology 9 NX sprzedawane przez MagicVaporizers, autoryzowanego dystrybutora Cloudious 9, są całkowicie oryginalne i objęte są 2-letnią gwarancją.

Instrukcja obsługi

Hydrology 9 NX

Zawartość

 • Waporyzator Hydrology 9 NX
 • Silikonowa osłona
 • Zestaw do ładowania magnetycznego
 • Komora do podgrzewania ziół
 • Komora do podgrzewania koncentratów
 • Komora ze szkła kwarcowego
 • Komora ceramiczna
 • Magnetyczna osłona ustnika
 • Narzędzia do mieszania
 • Narzędzia do czyszczenia
 • Instrukcja obsługi
Hydrology 9 NX

Parametry

Więcej informacji
Wymiary 4,5 cm × 4,5 cm × 17,5 cm
Waga: 413 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas nagrzewania 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (1900 mAh)
Temperatura: Zioła: 180 °C - 235 °C / Koncentrat: 290 °C - 410 °C
Producent: Cloudious 9
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Ładuję...
Napisz własną opinię o Hydrology 9 NX