IOLITE Original

Ocena:
4.55

479 zł‎

SKU
ignore-this-25
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie e-mailem, gdy produkt będzie ponownie dostępny
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Zasilanie butanem - bez baterii i przewodów
 • 100% przenośny
 • Łatwy w użyciu
 • Czas nagrzewania: 45 sekund
 • Lekka konstrukcja

IOLITE Original - dla kogo?

IOLITE Original to klasyczny model w świecie waporyzacji i jest to jedna z najlepszych opcji, jeśli szukasz waporyzatora, który jest niezawodny, łatwy w użyciu i przetrwa długie lata. Waporyzator został specjalnie zaprojektowany z myślą o trwałości, a ponieważ jest zasilany butanem, możesz zapomnieć o ładowaniu i waporyzować swoje zioła tak długo, jak długo masz pod ręką butan - nie potrzebujesz prądu!

Łatwy w użyciu

W przeciwieństwie do wielu innych przenośnych waporyzatorów, które posiadają złożoną kombinację przycisków, aplikacji i wyświetlaczy LED, IOLITE Original skupia się wyłącznie na prostocie. Wyposażony jest w jeden przycisk do uruchamiania mechanizmu podgrzewania i jest w stanie osiągnąć maksymalną temperaturę w zaledwie 45 sekund, co oznacza, że ​​możesz skoncentrować się wyłącznie na jakości swojego doświadczenia, zamiast zastanawiać się, jak najlepiej wykorzystać swoje zioła.

Poprawiona wydajność

IOLITE Original z biegiem czasu przeszedł wiele ulepszeń i jest teraz bardziej wydajny niż kiedykolwiek wcześniej. Zbiornik butanu napełnia się szybko i pozwala na pełne 2 godziny waporyzacji, zanim będzie konieczne ponowne napełnienie. Wydajny charakter tego waporyzatora jest niezaprzeczalny. Urządzenie jest całkowicie wolne od nieporęcznych baterii i irytujących przewodów ładujących.

100% przenośny

Dzięki niewielkim rozmiarom waporyzator można zabrać ze sobą wszędzie. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i możesz je bez problemu schować do kieszeni. IOLITE Original jest również dostarczany z eleganckim futerałem, dla zagwarantowania jak najlepszej dyskrecji.

Wbudowany system kontroli temperatury

Nowa oryginalna konstrukcja IOLITE wykorzystuje wysokiej klasy regulator bimetaliczny, który gwarantuje dokładne utrzymanie temperatury podczas całej sesji waporyzacji. Butan z łatwością ogrzewa urządzenie, a następnie jest uwalniany z waporyzatora jako nieszkodliwa para wodna dla maksymalnego bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Gwarancja

2-letnia gwarancja producenta, ograniczona do normalnego użytkowania.

Instrukcja obsługi

IOLITE Original

Zawartość

 • Waporyzator IOLITE Original
 • Ustnik
 • Pokrowiec
 • Skraplacz wilgoci
 • Narzędzie do czyszczenia
 • Narzędzie do konsweracji
 • Sitko podgrzewacza
 • Sitka komory (7)
 • Czyściki rurek (2)
 • Instrukcja
IOLITE Original

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 5,6 × 2,5 × 10,7 cm
Waga: 81 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 50 sekund
Źródło zasilania: Butan
Temperatura: 190°C
Producent: IOLITE
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Irlandia
Napisz własną opinię o IOLITE Original
Napisz opinię o produkcie:IOLITE Original
Ocena