COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

IOLITE WISPR 2

Ocena:
4.65

499 zł‎ 599 zł‎ Oszczędzasz: 100 zł‎

SKU
ignore-this-26
On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 500 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 500 g / 17,64 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

"Vapor Optimizer" do waporyzatorów IOLITE zwiększa gęstość pary
IOLITE - "Vapor Optimizer"
85 zł‎ 115 zł‎

"Vapor Optimizer" został zaprojektowany w celu poprawy gęstości pary poprzez dodanie 3 dodatkowych rurek grzewczych do komory podgrzewacza. Ponieważ waporyzatory IOLITE posiadają dość duże komory, to akcesorium koncentruje tę przestrzeń i zwiększa szybkość ekstrakcji ziół o około 15%.

Przeznaczony do użycia z: IOLITE Original i IOLITE WISPR 2.

Sitka do waporyzatorów IOLITE mieszczą się w komorze napełniania i zapobiegają przedostawaniu się części ziół do ustnika
IOLITE - Sitka
30 zł‎ 40 zł‎

Zestaw 3 sitek ze stali nierdzewnej do stosowania w komorze do napełniania, aby zapobiec przedostawaniu się ziół do ustnika.

Zawartość:

 • Sitka (3)
 • Pojemniczki na sitka (3)

Przeznaczone do użycia z: IOLITE Original i IOLITE WISPR 2.

Te cienkie siatki zablokują nawet najdrobniejsze części ziół, aby zachować czystość ścieżki pary w waporyzatorze IOLITE
IOLITE - Sitka o drobnych oczkach
30 zł‎ 40 zł‎

Zestaw 6 sitek o drobnych oczkach do waporyzatorów IOLITE Original i IOLITE WISPR 2. Tych sitek używa się w taki sam sposób, jak sitek standardowych, ale zostały one zaprojektowane w taki sposób, by blokować przechodzenie nawet mniejszych cząstek.

Zawartość:

 • Sitka o drobnych oczkach (6)

Przeznaczone do użycia z: IOLITE Original i IOLITE WISPR 2.

To jest komora do napełniania (i ustnik) do IOLITE WISPR 2 na wypadek konieczności wymiany oryginalnej części
IOLITE WISPR 2 - Komora waporyzatora
135 zł‎ 180 zł‎

Zamienny ustnik i komora do waporyzatora IOLITE WISPR 2.

Zawartość:

 • Komora waporyzatora (1)
 • Elastyczna słomka (1)

Przeznaczone do użycia z: IOLITE WISPR 2.

Cechy

 • Ogrzewanie butanem
 • Szybki czas rozgrzewania (30 sekund)
 • Łatwy w użyciu
 • Lekki, ze składanym ustnikiem
 • Unikatowy design
 • Do 2,5 godzin waporyzowania na jednym naładowaniu
 • Ulepszony system ogrzewania butanem

IOLITE WISPR 2 - dla kogo?

Jeśli przy wyborze waporyzatora cenisz sobie zarówno styl, jak i funkcjonalność, WISPR 2 to doskonały wybór. Urządzenie posiada unikalną powłokę zewnętrzną dostępną w wielu kolorach, która jest zarówno wyrazista, jak i estetyczna. Jeśli cenisz waporyzację poza domem, z pewnością docenisz ulepszony system ogrzewania butanowego, który gwarantuje otrzymanie gładkiej, aromatycznej pary podczas każdej sesji. Ponieważ waporyzator jest całkowicie zasilany butanem, nigdy nie musisz martwić się o poziom naładowania baterii ani szukać gniazdka, by naładować waporyzator.

Inteligentny design

Najnowocześniejsza konstrukcja WISPR 2 pozwala sprawdzić poziom butanu, gdy waporyzator trzymany jest w pozycji pionowej, co oznacza, że zawsze wiesz, kiedy należy uzupełnić paliwo. Inną wartą uwagi cechą jest składany silikonowy ustnik, który można łatwo schować, gdy nie jest używany, dzięki czemu WISPR 2 z łatwością zmieści się do każdej kieszeni czy plecaka.

Szybki czas nagrzewania

WISPR 2 jest w stanie osiągnąć szczytową temperaturę 210 °C w zaledwie 30 sekund, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkich sesji waporyzacyjnych. Niezwykle wydajny system ogrzewania butanem oznacza, że ​​natychmiast po podgrzaniu powstaje gładka, gęsta para, a zioła zostaną dokładnie zwaporyzowane.

Imponujący czas pracy

Napełnienie materiałem komory waporyzatora WISPR 2 zajmuje tylko 10 sekund. Po pełnym nabiciu, urządzenie może pracować przez imponujące 2,5 godziny. Dzięki braku nieporęcznego akumulatora, WISPR 2 jest superlekki i idealnie nadaje się do zabrania ze sobą na wycieczki czy festiwale. WISPR 2 oferuje również niesamowitą wydajność w niskiej cenie, która gwarantuje, że waporyzator zrobi wrażenie zarówno na początkujących, jak i doświadczonych użytkownikach.

Łatwy w użyciu i czyszczeniu

Odłączany ustnik WISPR 2 sprawia, że waporyzator ​​bardzo łatwo się czyści. Ponieważ ustnik wykonany jest z wysokiej jakości silikonu, jego nieporowaty charakter gwarantuje utrzymanie optymalnej higieny. Waporyzator może być używany także przez początkujących użytkowników z niewielkim doświadczeniem w waporyzacji, ponieważ został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania - i naprawdę to widać. Można go włączyć za pomocą jednego przycisku, a jedyne, co musisz zrobić, to po prostu poczekać 30 sekund na osiągnięcie maksymalnej temperatury. Następnie możesz rozpocząć waporyzację.

Stylowy wygląd

Nowoczesny design WISPR 2 sprawia, że ​​ten waporyzator naprawdę wyróżnia się z tłumu. Jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego niż wiele dzisiejszych, uproszczonych przenośnych waporyzatorów z jednolitym błyszczącym wykończeniem, WISPR 2 jest tym, czego potrzebujesz. Zewnętrzny wzór jest estetyczny, przez co waporyzator będzie wyglądał ładnie nawet wtedy, gdy go nie używasz.

Gwarancja

Wszystkie IOLITE WISPR 2 sprzedawane przez MagicVaporizers są objęte 2-letnią gwarancją producenta, ograniczoną do normalnego użytkowania.

IOLITE WISPR 2

Zawartość

 • Waporyzator WISPR 2
 • Ustnik
 • Futerał
 • Narzędzie do konserwacji
 • Komora napełniania
 • Sitko o drobnych oczkach
 • Czyściki do rurek (2)
 • Osłony ustnika (2)
 • Instrukcja
IOLITE WISPR 2

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 8,6 x 2,8 x 7,0 cm
Waga: 126 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Butan
Temperatura: 210°C
Producent: IOLITE
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Irlandia
Napisz opinię o produkcie:IOLITE WISPR 2
Ocena