Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

FAQ (Najczęściej Zadawane Pytania)

Nasze grono ekspertów uwielbia odpowiadać na pytania, zwłaszcza na te dotyczące vaporizerów.

Niektóre pytania pojawiają się bez przerwy, dlatego zebraliśmy je w tej liście i udostępniliśmy. Jeśli Twoje pytanie nie pojawiło się na tej liści, wyślij je przez formularz na naszej stronie ;">Obsługa Klienta, a jeden z naszych ekspertów z chęcią odpowie na wszelkie twoje pytania i uwagi.

 

1. Czym są Vaporizery?

Vaporizer to urządzenie, które podgrzewa mieszanki do aromaterapii do temperatury, w której wydzielają one zapach w formie aromatycznej pary.

 

2. Do czego stosuje się Vaporizery?

Vaporizery służą do podgrzewania różnego rodzaju mieszanek do aromaterapii i wydzielania aromatów w formie pary. W toku ludzkiej historii, na całym świecie olejki z eukaliptusa, rozmarynu, rumianku, jaśminu, melisy, róży, szałwii i tymianku stosowano w perfumach i kadzidłach, ze względu na ich korzystny wpływ na ciało i umysł.

 

3. Czy załączacie adapter do podłączania do prądu w przypadku vaporizerów wyprodukowanych poza Europą?

Tak! Załączamy taki adapter jeśli vaporizer tego wymaga, będzie działał we wszystkich krajach Europy oprócz Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.

 

4. Czy mogę zamawiać części wymienne/niestandardowe?

Jasne. Utrzymanie vaporizer w czystości i wymiana uszkodzonych elementów to najlepszy sposób, żeby zapewnić mu jak najdłuższą żywotność. Mamy cały asortyment części na wymianę i ulepszeń, do każdego produktu w naszej ofercie. 

 

5. Jakiego typu konserwacji wymaga produkt?

Najważniejsze, żeby codziennie sprawdzać czy nie nagromadził się nalot. Każdy vaporizer wymaga trochę innego podejścia do konserwacji, ale większość z nich posiada wymienne ekrany, co bardzo ułatwia sprawę, wiele vaporizerów ma też zestaw do czyszczenia, który pozwala zachować odpowiedni aromat pary. Wystarczy trochę miłości i dbałości, a Twój vaporizer pozostanie czysty i będzie produkował parę o wspaniałym aromacie przez długi czas.

 

6. Czy składniki mogą przepalić mój vaporizer?

Zwykle nie. Niektóre vaporizery mają szeroką tolerancję na temperatury, a przy najwyższych temperaturach niektóre wrażliwe składniki do aromaterapii mogą się zapalić. Część vaporizerów, m.in. Volcano, zaprojektowano tak, żeby nie mogły uzyskać temperatury powyżej 230°C, co sprawia, że zapalenie się większości materiałów staje się niemożliwe. Zawsze upewniaj się, że temperatura vaporizer nie przekracza maksymalnej temperatury waporyzacji. 

 

7. Jaką temperaturę wybrać?

Idealna temperatura zależy od vaporizer i rodzaju materiału, ale o uzyskaniu idealnej temperatury świadczy delikatna, półprzezroczysta, biała mgiełka. Ledwo widoczna para świadczy, że temperatura jest zbyt niska albo że ekstrakcja się zakończyła i czas ponownie napełnić komorę. Aby poznać idealną temperaturę, najlepiej zacząć od niskiej i powoli ją zwiększać, aż uwolnią się pożądane aromaty.

 

8. Ile czasu trwa wysyłka?

Normalny czas dostarczenia UPSem w Polsce wynosi 1-4 dni robocze, a poza Polsce 4-6 dni roboczych.

 

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin. Jeśli korzystasz z oferty darmowej wysyłki, możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 3 dni roboczych. Czasami przetwarzanie płatności może opóźniać wysyłkę, ale ponad 80% naszych zamówień dostarczamy w ciągu 5 dni od zakupu. Pamiętaj, że zamówienia złożone w weekend zostaną wysłane prawdopodobnie dopiero w następny dzień roboczy.

 

Więcej o wysyłkach możesz przeczytać na podstronie ;">o Wysyłkach.


9. Dokąd wysyłacie zamówienia?

Nasze zamówienia realizujemy wszędzie na terenie Unii Europejskiej.