PAX - kapsułki BudKups 3.0 (3-pak)

105 zł
SKU
SKU770

Chcesz ulepszyć swoje wapo-sesje z waporyzatorem PAX? Sprawdź nowe i ulepszone kapsułki BudKups 3.0. Są to kapsułki wielokrotnego użytku, które mogą być napełnione do 0,35 gramów ziół. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej klasy medycznej i działają jednocześnie jako pojemnik na zioła i sitko. Kapsułki mogą być wstępnie załadowane ziołami dla bezpiecznego transportu suszu. Są również łatwe do wkładania i wyjmowania.

BudKups 3.0 nie tylko przyspieszają ładowanie i utrzymują Twój waporyzator w czystości, ale także poprawiają ogrzewanie. Duża liczba otworów zarówno w podstawie, jak i w pokrywie poprawia przepływ powietrza i zwiększa powierzchnię o 170%, co skutkuje lepszymi doznaniami podczas waporyzacji oraz szybszym czasem nagrzewania.

Aby używać kapsułek BudKups 3.0 wystarczy napełnić jedną kapsułkę ziołami, usunąć metalową osłonę z komory podgrzewacza PAX i zastąpić ją załadowaną kapsułką BudKup. Od tego momentu będziesz gotowy, aby cieszyć się czystym i wydajnym waporyzowaniem za pomocą swojego ulubionego PAX!

Zawartość:

  • Kapsułki BudKups 3.0 (3)

Przeznaczone do użycia z: PAX 2 Vaporizer, PAX Plus i Waporyzator PAX 3.