COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Puffco Plus V2

Ocena:
4.45

369 zł‎ 449 zł‎ Oszczędzasz: 80 zł‎

SKU
SKU2900
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie e-mailem, gdy produkt będzie ponownie dostępny
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 500 x 0,1 g
85 zł‎ 110 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 500 g / 17,64 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Puffco Plus V2 - cechy

 • Przeznaczony wyłącznie do koncentratów (woski lub oleje)
 • Wspaniały smak
 • Szybki czas nagrzewania
 • Mały i stylowy
 • Wskaźnik świetlny
 • Dwa tryby pracy
 • Wbudowane narzędzie do napełniania

Puffco Plus V2 - dla kogo?

Jeśli lubisz waporyzować koncentraty, ciężko będzie znaleźć lepszy waporyzator niż Puffco Plus V2. Głównymi ulepszeniami dla V2 są przeprojektowany wysuwany ustnik i ulepszona bateria, ale wprowadzono także wiele drobnych ulepszeń, aby poprawić wygodę.

Rzadko zdarza się znaleźć tak mały waporyzator, który może wytwarzać bardzo smaczną parę i nadal być łatwy w użyciu. Zarówno weterani waporyzacji, jak i początkujący wśród koncentratów będą zadowoleni z prostoty i przemyślanych funkcji Puffco Plus V2. Urządzenie zapewnia idealne połączenie smaku pary i dyskrecji. Sprzęt można używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Wysuwany ustnik

Ustnik Plus V2 ma niezwykły kształt klepsydry, który jest naturalny w użyciu i służy również jako narzędzie do ładowania, które można wysunąć, naciskając końcówkę ustnika. Ułatwia to ładowanie koncentratów, nawet jeśli waporyzujesz poza domem.

Narzędzie do ładowania znajduje się bezpośrednio pod ustnikiem i nad komorą grzewczą podczas użytkowania, aby zapewnić dokładne podgrzanie koncentratów zarówno przez ciepło kondukcyjne, jak i konwekcyjne.

Kontrola za pomocą jednego przycisku

Jeśli chodzi o waporyzatory typu pen, kluczem jest prostota. Puffco Plus V2 posiada prosty system sterowania jednym przyciskiem, który jest intuicyjny i łatwy w użyciu. Wystarczy kilkakrotne naciśnięcie tego samego przycisku, aby aktywować waporyzator i przejść przez wszystkie jego ustawienia.

Dotknij przycisku pięć razy, aby go aktywować, dotknij przycisku cztery razy, jeśli chcesz zmienić ustawienie temperatury, naciśnij przycisk podczas wdechu (maks. 8 sekund) lub dotknij go dwukrotnie, aby uruchomić tryb SESH, który generuje 12 sekund ciągłej pary. Kiedy skończysz, dotknij przycisku pięć razy, aby wyłączyć urządzenie.

Wskaźnik świetlny poinformuje Cię, jakie ustawienie temperatury wybrałeś w następującym systemie kolorów:

 • Zielony – 304°C
 • Niebieski – 343°C
 • Biały – 382°C

Jeśli kontrolka świeci na czerwono, czas naładować baterię.

Ceramiczna komora grzewcza bez wężyka

Ceramiczna komora Puffco Plus V2 jest pozbawiona zwojów i zaprojektowana została do przechowywania dużej ilości koncentratu (do 0,3 g) podczas jego równomiernego podgrzewania, co zapewnia smaczną parę przy każdym zaciągnięciu.

Ze względu na taką konstrukcję, Plus V2 potrzebuje trochę więcej czasu niż inne waporyzatory, aby osiągnąć temperaturę ogrzewania. Jednak będzie również wytwarzać parę, która jest gładsza i bardziej aromatyczna niż waporyzatory, które koncentrują się głównie na szybkości nagrzewania i gęstości pary.

Zwróć uwagę, że ceramiczna komora grzewcza może się zużywać w zależności od tego, jak jej używasz i jak często ją czyścisz. Jeśli planujesz często używać sprzętu, zalecamy zakup dodatkowej komory grzewczej, abyś był gotowy na wypadek konieczności jej wymiany.

Ulepszona bateria

Puffco Plus V2 posiada baterię 520 mAh przeznaczoną do waporyzacji koncentratu. To o 15% więcej niż Puffco Plus V1, co wystarcza na 30 do 50 zaciągnięć. Sprzęt wyposażony został w ładowarkę USB, która ładuje urządzenie w około 35 minut. Kontrolka ładowarki będzie świecić na czerwono podczas ładowania oraz na zielono po zakończeniu.

Łatwe czyszczenie

Ponieważ komora grzewcza Puffco Plus V2 jest wykonana z ceramiki, jest łatwa w czyszczeniu. Do urządzenia dołączone są cztery bawełniane waciki, które ułatwiają usunięcie wszelkich pozostałości. Zarówno ustnik, jak i narzędzie do napełniania (po zdjęciu silikonowej końcówki) można czyścić mocząc je w alkoholu izopropylowym na kilka godzin.

Aby wyczyścić grzałkę, można stopić prawie cały uporczywy osad, uruchamiając tryb SESH, dzięki czemu jest on praktycznie samoczyszczący. Aby uniknąć zapychania się, należy co najmniej raz uruchomić tryb SESH po każdym użyciu.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Puffco Plus V2 sprzedawane przez MagicVaporizers, autoryzowanego dystrybutora Puffco, są w pełni autentyczne i objęte roczną gwarancją na wady fabryczne natury elektronicznej oraz 1-miesięczną gwarancją na komorę grzewczą.

Puffco Plus V2

Zawartość

 • Waporyzator Puffco Plus V2
 • Ładowarka USB
 • Grip
 • Bawełniane waciki (4)
 • Instrukcja użytkowania
Puffco Plus V2

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 13,3 x 1,3 cm
Waga: 58 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 12 sekund
Źródło zasilania: Bateria (520 mAh)
Temperatura: 304°C do 382°C
Producent: Puffco
Gwarancja: 1 rok (1 miesiąc na komorę grzewczą)
Kraj producenta: Chiny
Napisz opinię o produkcie:Puffco Plus V2
Ocena