Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Vapir Prima

739 zł

1 099 zł Zapisz 360 zł

Vapir Prima Vaporizer - Available Colours
Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Pomarańczowym Waporyzator Vapir Prima - Ładowarka Baterii Waporyzator Vapir Prima - W opakowaniu Waporyzator Vapir Prima - Vertical Waporyzator Vapir Prima - Dostępne Kolory Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Czarny Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Niebieski Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Srebrny
 •  
 •  
 •  

739 zł

1 099 zł Zapisz 360 zł

739 zł

1 099 zł Zapisz 360 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Vapir Prima jest u nas na stanie od 03 Mar. 2017.

4.6
Przeczytaj 5 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Vapir Prima to najprawdopodobniej najbardziej stylowy waporyzator wśród dostępnych na rynku. Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że to wymyślny flakon na drogie perfumy, ale tak naprawdę jest to bardzo wydajny i wygodny sposób, na czerpanie przyjemności z ulubionych mieszanek aromaterapeutycznych. Dostępny w fajnych, modnych kolorach – niebieskim i pomarańczowym – oraz w bardziej subtelnych odcieniach – srebrnym i czarnym – waporyzator Prima wykonany jest ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu pięknie wygląda i jest bardzo wytrzymały. Jego kompaktowe rozmiary i lekkość sprawiają, że łatwo schować go w kieszeni lub torbie i wygodnie trzyma się go w jednej ręce podczas użytkowania. 


Waporyzator Vapir ma bardzo wysoką wydajność. Do urządzenia zaprojektowano specjalną komorę grzewczą, która ogrzewa cyrkulujące powietrze jeszcze zanim dotrze do mieszanki aromaterapeutycznej. Daje to wyjątkową intensywną i satysfakcjonującą parę, która przechodzi przez przewód wykonany z nierdzewnej stali, by w końcu dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Zawarta w zestawie bateria starcza na około godzinę ciągłe używania albo około dziesięć 5-minutowych sesji. Można ją wymieniać i działa na zasadzie ”załaduj i wymień”, co pozwala na nieprzerwaną waporyzację.


Dostępne kolory: Czarny, Srebrny, Pomarańczowy i Niebieski.

Funkcje

 • Elegancki design
 • Wyjmowalne części
 • Nadaje się do lepkich koncentratów
 • 4 ustawienia temperatury
 • Szybkie podgrzewanie
 • Wymienialna bateria

 

Waporyzatory Vapir od zawsze kojarzą się z jakością. Vapor Prima również nie zawodzi pod tym względem – jest to waporyzator wykonany z najwyższej jakości elementów, od obudowy ze szczotkowanego aluminium, po wytrzymałą baterię. Najnowszy waporyzator Prima jest wynikiem wielu lat doświadczenia, które pozwoliło Vapir dokładnie zrozumieć czego naprawdę pragną użytkownicy waporyzatorów i jak można im to zapewnić.

 

Koneserzy waporyzacji docenią to, że w Vapor Prima zastosowano unikatową komorę grzewczą, zaprojektowaną tak, by podgrzewać powietrze zanim zetknie się z wybraną mieszanką do aromaterapii. Niedoświadczeni użytkownicy ucieszą się, że napełnianie komory grzewczej i dostosowanie temperatury do upragnionej wartości jest w waporyzatorze Vapir bardzo łatwe. Osobom, które są zawsze w ruchu i cenią w waporyzatorach mobilność, na pewno spodoba się fakt, że waporyzator Prima można wypełnić na zapas i bezpiecznie przenosić w kieszeni bez ryzyka wycieku (nie będzie też nieprzyjemnie wypychał kieszeni).

 

Akcesoria (W Zestawie)

 • Ładowarka do Baterii
 • Kabel do Ładowania
 • Zasilacz
 • Nasuwka Zaślepki
 • Narzędzie do Czyszczenia
 • Szczotka
 • 2 Ekrany z Siatki
 • 2 Ekrany Zaślepki
 • Miarka
 • Instrukcja

 

W zestawie z Vapir Prima znajdziesz wszystko czego potrzeba, by rozpocząć przygodę z waporyzacją. Wszystkie akcesoria zostały wykonane z taką samą pieczołowitością jak sam waporyzator. Na początek zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, która jest bardzo łatwa w zrozumieniu. Pomoże Ci włożyć załączoną baterię, naładować ją po raz pierwszy i załadować wybraną mieszankę aromaterapeutyczną. Producenci pomyśleli też o załączeniu miarki, która znacznie ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości mieszanki. Po wszystkim, dzięki narzędziu do czyszczenia i szczotce, konserwacja urządzenia odbywa się błyskawicznie, do czego przyczynia się również możliwość wyjęcia przewodu do waporyzacji. Dodatkowe ekrany z siatki i na zaślepki umożliwiają wymianę zagubionych części, a nasuwka zaślepki będzie chronić urządzenie przed potencjalnymi zarysowaniami, by zawsze wyglądało jak nowe.

 

Zalety wykorzystania Waporyzatora Vapir Prima

Niektóre waporyzatory nazywane są „przenośnymi” bardzo na siłę, ale Vapir Prima jest naprawdę mały i lekki, można go z łatwością trzymać w jednej ręce, mieści się w kieszeni i bez problemu można go przechowywać w małej sypialni czy biurze. Dodatkową zaletą jest unikatowa komora grzewcza, która gwarantuje świetny przepływ powietrza, co zapewnia maksymalny aromat przy minimalnym odorze. Dzięki temu można uniknąć nieporozumień z osobami, które nie są zainteresowane waporyzacją (albo preferują inne aromaty do waporyzacji).

 

Jak używać?

Po naładowaniu baterii i załadowaniu mieszanką, przy pomocy jednego przycisku można uruchomić urządzenie i wybrać preferowaną temperaturę. Diody LED pokazują jaki jest aktualny stan urządzenia i czy jest gotowe do użytku.

 

Ustawienia Temperatury

 • Poziom 1: 176°C ~ 182°C
 • Poziom 2: 185°C ~ 190°C
 • Poziom 3: 193°C ~ 198°C
 • Poziom 4: 198°C ~ 205°C

 

Firma Vapir szczerze przyznaje, że zagwarantowanie bardzo dokładnej temperatury jest niezwykle trudne, dlatego podaje osiągalny przedział. Za pomocą jednego przycisku możesz zmieniać zakresy temperatur.

 

Gwarancja

Wszystkie oferowane na MagicVaporizers waporyzatory Vapir Prima są autentyczne i posiadają 5-letnią gwarancję producenta.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma, Olejki, Woski
Producent Vapir
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 12,0 x 3,1 x 4,5 cm
Waga Vaporizer 621 g
Styl Czarny, Srebrny, Pomarańczowy i Niebieski.
Źródło Zasilania Odłączany baterii
Element Grzewczy Konwekcji i przewodzenia
Metoda Rozprowadzania Pary Bzpośredni
Kraj Produkcji USA
Gwarancja 5 lat

RECENZJEVapir Prima

Średnia Ocena :

4.6 W oparciu o 5 oceny
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Aaaamazing

Dank Punk
OK, so the short version is this is an amazing vape and you should be happy with it, but read on for more details.

I purchased this Vape as a replacement for the Ascent, which wasn't working as well after 9-10 months of relatively heavy use. I almost sent it back the same day I got it, but I'm glad I did not do that.

I was stoked to open the package and when I laid my eyes on the Prima, I was immediately impressed by its craftsmanship and the overall quality of the Vape. Cutting to the chase, I filled up the chamber, put the Vape in my pocket and headed out to pick up a fish taco and head to the beach for a taco and vape session, stoked to be alive and excited to try out the new Vape. My excitement quickly turned to disappointment when I reached into my pocket to make sure the Vape was still in good shape, only to find my pocket full of herb and the "lid" (metal piece covering the herb chamber) had come off simply by me walking with it in my pocket.

Unfortunately, I left my supply back at home, and I was forced to return home, get more herb, then drive back down to the beach (my fish taco was cold and disappointing as well by that time). My point being that this Vape is NOT designed to be a "portable" Vape, as it is marketed. Sure, it's not a desktop Vape, but it's certainly NOT one that you can just load up, throw in your pocket and whip it out when you need it. The "lid" that keeps everything in place does not have any sort of fastener to keep it in place. I think it just lightly "clicks" into place, but it comes off very easily.

With that being said, this Vape is QUALITY. It's hands-down the best Vape I've ever tried. The hits are plentiful, smooth and robust. I don't think the bowl is small at all (compared to previous vapes) and I have no trouble getting 15-20 solid hits out of it (and I don't even pack it full).

t's like a really good piece that you can take with you wherever you go, but you CANNOT load it up (or at least you're doing so at your own risk) and have it ready for when you need it. Perhaps I was spoiled by the Ascent, which has a chamber that clicks shut so you can fill it, then stick it in your pocket and pull it out whenever you need it. You can't do that with this one, but if you throw it in your pocket/car/whatever and pull it out when you need it and fill it up, you'll be good to go.

The detachable battery makes for easy charging. The components are of high quality and the Vape cleans easily. Some people seem to think it's defective b/c you can't get thick clouds of vapor when the lights indicate the unit is at temperature. However, those people misunderstand how Vapes work. The lights blink green to indicate that the herb chamber is "at temperature," not to indicate that vapor is ready. It's like an oven. Assuming you put a pizza in the oven before preheating, the pizza will not be done when the oven preheats, it has to cook at that temperature before the pizza is "done." Similarly, the green lights indicate that the Vape is at the desired temp. You still have to wait for the "pizza" to cook and release the vapor while at temperature.

Overall, I would highly recommend this Vape, so long as you know what you're getting prior to purchase. Again, this is not as "portable" as suggested by the marketing materials and reviews. Yes, you can stick it in your pocket, but you're going to lose all of your herb when the cap comes off - unless you're UBER careful while it's in your pocket. Just go to wherever you want to vape and pack it up there.

better and cheaper

fin
easy to load, amazing clouds, pricey but my buddy has a crafty and mine is way better. rechargeable battery is a must and i can't say enough about the vapour quality, its just as good but he paid close to 400 € for his and when the battery craps out he knows he's stuck. honestly if you want that same vapour but save 150 € get this one instead. and it looks bad ass.

love it

åkE
its portability is amazing. perfect for any sporting event or outdoor adventure in waiting.

its alright but it gets hot

Silvio
Works amazing and the airflow is much better than my other portables. It is very convenient to use so i see myself using it more often than my Firefly and the taste is comparable if not better because the clouds are just much larger. I just dont like that sometimes the back part get a bit too hot. Overall i am happy.

Good but not perfect

Barcelona>Real
Ok so I've been in a hunt to find a sleek design that has all the great features of the NO.2 Vaporizer. And I just about found it BUT the Prima gets HOT, and you have to let it cool before you finish your bowl. Now with that said I'm a heavy user and so I like to complete my bowls - the size of the bowl is great! All you need is one, but like I said it turns off before you can finish. On the other hand, it doesn't take very long to cool. The other 2 things I wish were different is the cap that covers the bowl does click on, but almost feels like its staying closed by a small magnet. As long as you don't have it in a pocket or purse (or drop it!) it's fine. This is perfect for a stay at home user. And the other is the battery has to be removed to charge it. Not a big deal except I've been spoiled with the N0.2 and you use charged or plugged in. Its all good. I like it enough to continue using it until it can't be used any longer; unlike others I've use and threw away after the first experience. Overall I like the small design the most.

5 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Vapir Prima

Jak oceniasz ten produkt? *