Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Vapir Prima

579 zł

899 zł Zapisz 320 zł

Vapir Prima Vaporizer - Available Colours
Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Pomarańczowym Waporyzator Vapir Prima - Ładowarka Baterii Waporyzator Vapir Prima - W opakowaniu Waporyzator Vapir Prima - Vertical Waporyzator Vapir Prima - Dostępne Kolory Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Czarny Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Niebieski Waporyzator Vapir Prima w Kolorze Srebrny

579 zł

899 zł Zapisz 320 zł

Powiadom mnie, gdy produkt będzie na stanie
Ładowanie...

579 zł

899 zł Zapisz 320 zł

4.6
Przeczytaj 11 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Vapir Prima to najprawdopodobniej najbardziej stylowy waporyzator wśród dostępnych na rynku. Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że to wymyślny flakon na drogie perfumy, ale tak naprawdę jest to bardzo wydajny i wygodny sposób, na czerpanie przyjemności z ulubionych mieszanek aromaterapeutycznych. Dostępny w fajnych, modnych kolorach – niebieskim i pomarańczowym – oraz w bardziej subtelnych odcieniach – srebrnym i czarnym – waporyzator Prima wykonany jest ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu pięknie wygląda i jest bardzo wytrzymały. Jego kompaktowe rozmiary i lekkość sprawiają, że łatwo schować go w kieszeni lub torbie i wygodnie trzyma się go w jednej ręce podczas użytkowania. 


Waporyzator Vapir ma bardzo wysoką wydajność. Do urządzenia zaprojektowano specjalną komorę grzewczą, która ogrzewa cyrkulujące powietrze jeszcze zanim dotrze do mieszanki aromaterapeutycznej. Daje to wyjątkową intensywną i satysfakcjonującą parę, która przechodzi przez przewód wykonany z nierdzewnej stali, by w końcu dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Zawarta w zestawie bateria starcza na około godzinę ciągłe używania albo około dziesięć 5-minutowych sesji. Można ją wymieniać i działa na zasadzie ”załaduj i wymień”, co pozwala na nieprzerwaną waporyzację.


Dostępne kolory: Czarny, Srebrny, Pomarańczowy i Niebieski.

Funkcje

 • Elegancki design
 • Wyjmowalne części
 • Nadaje się do lepkich koncentratów
 • 4 ustawienia temperatury
 • Szybkie podgrzewanie
 • Wymienialna bateria

 

Waporyzatory Vapir od zawsze kojarzą się z jakością. Vapor Prima również nie zawodzi pod tym względem – jest to waporyzator wykonany z najwyższej jakości elementów, od obudowy ze szczotkowanego aluminium, po wytrzymałą baterię. Najnowszy waporyzator Prima jest wynikiem wielu lat doświadczenia, które pozwoliło Vapir dokładnie zrozumieć czego naprawdę pragną użytkownicy waporyzatorów i jak można im to zapewnić.

 

Koneserzy waporyzacji docenią to, że w Vapor Prima zastosowano unikatową komorę grzewczą, zaprojektowaną tak, by podgrzewać powietrze zanim zetknie się z wybraną mieszanką do aromaterapii. Niedoświadczeni użytkownicy ucieszą się, że napełnianie komory grzewczej i dostosowanie temperatury do upragnionej wartości jest w waporyzatorze Vapir bardzo łatwe. Osobom, które są zawsze w ruchu i cenią w waporyzatorach mobilność, na pewno spodoba się fakt, że waporyzator Prima można wypełnić na zapas i bezpiecznie przenosić w kieszeni bez ryzyka wycieku (nie będzie też nieprzyjemnie wypychał kieszeni).

 

Akcesoria (W Zestawie)

 • Ładowarka do Baterii
 • Kabel do Ładowania
 • Zasilacz
 • Nasuwka Zaślepki
 • Narzędzie do Czyszczenia
 • Szczotka
 • 2 Ekrany z Siatki
 • 2 Ekrany Zaślepki
 • Miarka
 • Instrukcja

 

W zestawie z Vapir Prima znajdziesz wszystko czego potrzeba, by rozpocząć przygodę z waporyzacją. Wszystkie akcesoria zostały wykonane z taką samą pieczołowitością jak sam waporyzator. Na początek zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, która jest bardzo łatwa w zrozumieniu. Pomoże Ci włożyć załączoną baterię, naładować ją po raz pierwszy i załadować wybraną mieszankę aromaterapeutyczną. Producenci pomyśleli też o załączeniu miarki, która znacznie ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości mieszanki. Po wszystkim, dzięki narzędziu do czyszczenia i szczotce, konserwacja urządzenia odbywa się błyskawicznie, do czego przyczynia się również możliwość wyjęcia przewodu do waporyzacji. Dodatkowe ekrany z siatki i na zaślepki umożliwiają wymianę zagubionych części, a nasuwka zaślepki będzie chronić urządzenie przed potencjalnymi zarysowaniami, by zawsze wyglądało jak nowe.

 

Zalety wykorzystania Waporyzatora Vapir Prima

Niektóre waporyzatory nazywane są „przenośnymi” bardzo na siłę, ale Vapir Prima jest naprawdę mały i lekki, można go z łatwością trzymać w jednej ręce, mieści się w kieszeni i bez problemu można go przechowywać w małej sypialni czy biurze. Dodatkową zaletą jest unikatowa komora grzewcza, która gwarantuje świetny przepływ powietrza, co zapewnia maksymalny aromat przy minimalnym odorze. Dzięki temu można uniknąć nieporozumień z osobami, które nie są zainteresowane waporyzacją (albo preferują inne aromaty do waporyzacji).

 

Jak używać?

Po naładowaniu baterii i załadowaniu mieszanką, przy pomocy jednego przycisku można uruchomić urządzenie i wybrać preferowaną temperaturę. Diody LED pokazują jaki jest aktualny stan urządzenia i czy jest gotowe do użytku.

 

Ustawienia Temperatury

 • Poziom 1: 176°C ~ 182°C
 • Poziom 2: 185°C ~ 190°C
 • Poziom 3: 193°C ~ 198°C
 • Poziom 4: 198°C ~ 205°C

 

Firma Vapir szczerze przyznaje, że zagwarantowanie bardzo dokładnej temperatury jest niezwykle trudne, dlatego podaje osiągalny przedział. Za pomocą jednego przycisku możesz zmieniać zakresy temperatur.

 

Gwarancja

Wszystkie oferowane na MagicVaporizers waporyzatory Vapir Prima są autentyczne i posiadają 5-letnią gwarancję producenta.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma, Olejki, Woski
Producent Vapir
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 12,0 x 3,1 x 4,5 cm
Waga Vaporizer 621 g
Styl Czarny, Srebrny, Pomarańczowy i Niebieski.
Źródło Zasilania Odłączany baterii
Element Grzewczy Konwekcji i przewodzenia
Metoda Rozprowadzania Pary Bzpośredni
Kraj Produkcji USA
Gwarancja 5 lat

RECENZJEVapir Prima

Średnia Ocena :

4.6 W oparciu o 11 oceny
 • 5 Star
   7
 • 4 Star
   4
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

First is good

Aely1978
This is my first vaporizer and I really feel it good to have around. I mostly use it on weekends and it have been 7 months now but I have not faced any problem in the vaporizer. The heating is good as new and the vapours are dense and aromatic. The best part it is I can fully dismantle it to clean properly. It's good for a beginner like me. So if you are new to it, it's probably the best one to get.

Its O.K.!

Mantas
This is first time I buy on the webpage Magic Vaporizers. All worked well, correct deskription and fast shipping service. Also no extra charge for this shipping, very good. This was my namber 2 Vaporizer. Its working very well and I m much satesfied. Design is totaly perfect and I have Blue model. For me not matter about battery time I only use at home this but I think its OK also. So. It works very well and this shop was fast and good so therfor I can recomend it also!

Good service

Countacchh
The vaporizer itself is an OK one, not fabulous but not at all bad either. But why I really write is to thank the good people behind this site. I had some problems with my Prima when it first arrived. For no extra charge they just sent me a new one! I even got to choose another color (I thought the orange one would be cool but I changed my mind and went for the Silver instead). And the new one has been working good at all times! Like expected it can get a bit hot but its not a big deal. Its just 169 Euro and it definitaly gets the job done :)
So Im satisfied with the vaporizer and ofcourse the shop! But since the first piece had some trouble I give it a 4 of 5. But the shop is 5 star!

Really good.

Jermi__9
My old vaporizer died and I needed a new one Fast! (and Cheap :o) So came to this webshop and was surprised over the laoýout and detailed info. My order was recieved 3 days after order (Spain) and has been a good friend since. We spend much time on the beach together and enjoying the sun :) Thanks alot Magicvaporizers.com! And yes, it look as neat as in the pictures in reality too!

great

de-stress
its now been almost half year with this vaporizer so time to write i think., pretty heavely used, mostly weekends. still has a stron battery but i thiink it was a liittle bit better in the start. not sure. anyway no problems using it, mostly in the house but also when walking the dog etc and never no problem with battery. except for when forget to charge it haha. im very glad for this vaporizer at this price. very worth it!

magic :)

veljko
Another magic vaporizer from magic vaporizers, ofcourse. Had it for many month now and IT IS VERY StABLE AND GOOD! but, yes it can get hott! But also get cool fast and also cost 169!! I can honestly say Im ready pay double for this!! ++ Free shipping that is great!!

Aaaamazing

Dank Punk
OK, so the short version is this is an amazing vape and you should be happy with it, but read on for more details.

I purchased this Vape as a replacement for the Ascent, which wasn't working as well after 9-10 months of relatively heavy use. I almost sent it back the same day I got it, but I'm glad I did not do that.

I was stoked to open the package and when I laid my eyes on the Prima, I was immediately impressed by its craftsmanship and the overall quality of the Vape. Cutting to the chase, I filled up the chamber, put the Vape in my pocket and headed out to pick up a fish taco and head to the beach for a taco and vape session, stoked to be alive and excited to try out the new Vape. My excitement quickly turned to disappointment when I reached into my pocket to make sure the Vape was still in good shape, only to find my pocket full of herb and the "lid" (metal piece covering the herb chamber) had come off simply by me walking with it in my pocket.

Unfortunately, I left my supply back at home, and I was forced to return home, get more herb, then drive back down to the beach (my fish taco was cold and disappointing as well by that time). My point being that this Vape is NOT designed to be a "portable" Vape, as it is marketed. Sure, it's not a desktop Vape, but it's certainly NOT one that you can just load up, throw in your pocket and whip it out when you need it. The "lid" that keeps everything in place does not have any sort of fastener to keep it in place. I think it just lightly "clicks" into place, but it comes off very easily.

With that being said, this Vape is QUALITY. It's hands-down the best Vape I've ever tried. The hits are plentiful, smooth and robust. I don't think the bowl is small at all (compared to previous vapes) and I have no trouble getting 15-20 solid hits out of it (and I don't even pack it full).

t's like a really good piece that you can take with you wherever you go, but you CANNOT load it up (or at least you're doing so at your own risk) and have it ready for when you need it. Perhaps I was spoiled by the Ascent, which has a chamber that clicks shut so you can fill it, then stick it in your pocket and pull it out whenever you need it. You can't do that with this one, but if you throw it in your pocket/car/whatever and pull it out when you need it and fill it up, you'll be good to go.

The detachable battery makes for easy charging. The components are of high quality and the Vape cleans easily. Some people seem to think it's defective b/c you can't get thick clouds of vapor when the lights indicate the unit is at temperature. However, those people misunderstand how Vapes work. The lights blink green to indicate that the herb chamber is "at temperature," not to indicate that vapor is ready. It's like an oven. Assuming you put a pizza in the oven before preheating, the pizza will not be done when the oven preheats, it has to cook at that temperature before the pizza is "done." Similarly, the green lights indicate that the Vape is at the desired temp. You still have to wait for the "pizza" to cook and release the vapor while at temperature.

Overall, I would highly recommend this Vape, so long as you know what you're getting prior to purchase. Again, this is not as "portable" as suggested by the marketing materials and reviews. Yes, you can stick it in your pocket, but you're going to lose all of your herb when the cap comes off - unless you're UBER careful while it's in your pocket. Just go to wherever you want to vape and pack it up there.

better and cheaper

fin
easy to load, amazing clouds, pricey but my buddy has a crafty and mine is way better. rechargeable battery is a must and i can't say enough about the vapour quality, its just as good but he paid close to 400 € for his and when the battery craps out he knows he's stuck. honestly if you want that same vapour but save 150 € get this one instead. and it looks bad ass.

love it

åkE
its portability is amazing. perfect for any sporting event or outdoor adventure in waiting.

its alright but it gets hot

Silvio
Works amazing and the airflow is much better than my other portables. It is very convenient to use so i see myself using it more often than my Firefly and the taste is comparable if not better because the clouds are just much larger. I just dont like that sometimes the back part get a bit too hot. Overall i am happy.

Produkty 1 do 10 z 11

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Vapir Prima

Jak oceniasz ten produkt? *