Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Najlepszy Sklep z Vaporizers w Polsce

Darmowa i szybka wysyłka wszystkich vaporizerów przy zamówieniach o łącznej wartości ponad 125 .

Wierzymy, że darmowa wysyłka gwarantuje klientowi najprzyjemniejsze wrażenia z zakupów online.

Dlatego też oferujemy Darmową Wysyłkę przy KAŻDYM zamówieniu na terenie Europy o wartości ponad 125 zł. Nasza oferta darmowej wysyłki zwykle nie obejmuje lokalizacji poza Europą (ale zawsze można zapytać!).

Jeśli twój kraj nie należy do Polsce, zamiast darmowej wysyłki zaoferujemy Ci obniżoną cenę wysyłki.

 

Standardowy czas dostawy przez UPS na terenie Polsce to 1-5 dni roboczych, poza Polsce 4-7 dni roboczych. Najczęściej przesyłki dostarczane są w ciągu 1-3 dni roboczych.

 

Więcej o wysyłce przez UPS można przeczytać tutaj.

 

Rozliczenie i Wysyłka

Wszystkie zamówienia pakujemy w tekturowe pudełka. Na pudełkach nie ma informacji o zawartości ani nazwy strony internetowej, dla zachowania Twojej prywatności. W adresie adresata pojawi się nazwa „Anything Worldwide AB”, a w krajach, w których wymagana jest deklaracja zawartości przesyłki, vaporizery opisane będą jako „urządzenia do podgrzewania”. Podjęliśmy dodatkowe kroki, żeby jeszcze lepiej zabezpieczyć Twoją prywatność – na zestawieniu płatności PayPal lub karty kredytowej pojawi się jedynie nazwa „Anything Worldwide AB”.

 

Po wysłaniu zamówienia, wyślemy na Twój adres email odnośnik, który umożliwi Ci śledzenie statusu przesyłki od momentu opuszczenia magazynu do jej dostarczenia.

 

MagicVaporizers to Autoryzowany Główny Dystrybutor

 

Składając zamówienie u Autoryzowanego Głównego Dystrybutora masz pewność, że: 

1. Otrzymasz najnowsze wersje i aktualizacje wszystkich Vaporizerów. Ciągle wychodzą drobne ulepszenia, o których zwykle nie wspominamy na stronie.

2. Otrzymasz oryginalny, jakościowy produkt, co jest ważne na rynku pełnym tanich, mniej funkcjonalnych podróbek.

3. Otrzymasz gwarancję producenta na minimum rok.

4. Skorzystasz z niezawodnej obsługi klienta, która zna się na działaniu oferowanych produktów i ma bezpośredni kontakt z producentem, gdyby trzeba było coś doradzić.

5. Wszelkie oferowane produkty posiadamy na miejscu, nie ma pośrednika. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad przebiegiem realizacji zamówienia od zakupu po wysyłkę, co niweluje opóźnienia.

6. Kupujesz od stabilnej finansowo firmy, która posiada odpowiednią licencję i płaci wszelkie wymagane podatki.

 

Vaporizery Najwyższej Klasy

Jesteśmy autoryzowanym głównym dystrybutorem wszystkich markowych vaporizerów. Oferujemy najlepszy wybór vaporizerów na rynku zalanym tanimi podróbkami i słabymi produktami. Dokładnie badamy branżę, by wybierać dla naszych klientów tylko najlepsze vaporizery. Jesteśmy dumni z naszej wiedzy na temat vaporizerów i osobiście przetestowaliśmy każdy model, który sprzedajemy. W ten sposób możesz mieć pewność, że oferujemy tylko naprawdę jakościowe vaporizery.

 

Aktualnie mamy w ofercie:

6 marek – dziesiątki stylów – ponad 150 produktów dostępnych w naszym magazynie, z możliwością natychmiastowej wysyłki!

 

100% Ochrona Ceny

Wierzymy, że nasi klienci powinni zawsze być pewni, że otrzymują jak najwięcej, w jak najlepszej cenie. Jeśli w innym polskim sklepie znajdziesz dany vaporizer w niższej cenie, wyrównamy naszą cenę. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta by dowiedzieć się więcej.

 

Wszystko na stanie

W naszym magazynie znajduje się ponad 150 vaporizerów i akcesoriów. Jeśli jakiś przedmiot możesz umieścić w koszyku naszego sklepu internetowego, oznacza to, że jest on dostępny do natychmiastowej wysyłki. Nasz stopień realizacji zamówień to 99,9%, więc możesz mieć pewność, że jeśli coś zamówisz, otrzymasz to.

 

Obsługa

Wierzymy, że jeśli zapewnimy klientowi jak najprzyjemniejsze doświadczenie podczas kupowania, sprzedaż z czasem wzrośnie sama. Dlatego zamiast skupiać się na maksymalizacji zarobków, skupiamy się na maksymalizacji jakości naszej obsługi.

 

MagicVaporizers.pl szanuje Twoją prywatność i dokłada wszelkich starań, żeby ją chronić. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.