Formularz zwrotu

W MagicVaporizers możesz mieć 100% pewności, że jeśli zmienisz zdanie co do produktu, możesz zwrócić go do nas w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy, o ile produkt jest nadal w stanie fabrycznie nowym - takim, w jakim go otrzymałeś.

Waporyzatory sprzedawane w MagicVaporizers przeznaczone są do użytku doustnego, co oznacza, że zaliczają się do artykułów higienicznych i są wyłączone z prawa do odstąpienia od umowy. Waporyzatory nie podlegają zwrotowi ze względu na przepisy sanitarne, a zatem, jeśli plomba została naruszona lub produkt został otwarty (niezależnie od tego, czy był używany, czy nie), nie podlega on zwrotowi. Zobacz: Art. 16 "Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy" (ang. „Exceptions from the right of withdrawal”) na stronie https://eur-lex.europa.eu

Oto podsumowanie tego, jak działa proces zwrotu:

  1. Najpierw przeczytaj naszą Politykę zwrotów.
  2. Prześlij formularz zwrotu z ważnymi informacjami.
  3. Dołącz zdjęcie produktu, który chcesz zwrócić, na którym możemy wyraźnie zobaczyć uszczelnienie (plombę), aby potwierdzić, że nie zostało ono naruszone.
  4. Nasz dział zwrotów sprawdzi przesłane informacje, aby zweryfikować, czy zwrot jest ważny i zgodny z naszą Polityką zwrotów.
  5. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi wysyłki.
  6. Wyślij swój produkt z powrotem do nas za pośrednictwem wybranego przez siebie kuriera. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że zwrócona paczka dotrze do nas. Zalecamy korzystanie tylko z usług, które można śledzić. Nie zwracamy kosztów przesyłki zwrotnej za odsyłany produkt.
  7. Poinformuj nas o wysłaniu przesyłki i podaj numer przesyłki, jeśli jest on dostępny, gdyż przyspieszy to proces zwrotu.
  8. Otrzymaj zwrot pieniędzy. Jeśli Twoje zamówienie zostało opłacone kartą lub przelewem bankowym, prosimy o odczekanie 48 godzin, aby płatność dotarła do Twojego banku.

Jeśli zdecydujesz się na zwrot tylko części zamówienia, a przy pierwotnym zakupie otrzymałeś rabat, zastrzegamy sobie prawo do odliczenia otrzymanego rabatu od kwoty zwrotu.