Vaporizers from Storz & Bickel

Waporyzatory Storz & Bickel

Jeśli poszukujesz niezawodnego waporyzatora, który przez lata będzie wytwarzał parę o najwyższej jakości, polecamy rozważyć zakup sprzętu firmy Storz & Bickel. Popularny Volcano Classic został wprowadzony na rynek w 2001 roku i nadal jest uważany przez wielu użytkowników za jeden z najlepszych waporyzatorów stacjonarnych na rynku.

Osobom, które stawiają na rozwiązania bardziej praktyczne, proponujemy przenośny waporyzator Mighty, który jest jednym z naszych ulubionych waporyzatorów przenośnych. Wszystko dzięki długiej żywotności baterii oraz gładkiej i smacznej parze. Sprzęt marki Storz & Bickel może kosztować nieco więcej niż urządzenia innych producentów, ale zdecydowanie jest wart tych dodatkowych pieniędzy.

Read more
Ustaw kierunek malejący
 1. CRAFTY+ Vaporizer
  Ocena:
  Waporyzator Crafty+

  1099 zł 1399 zł

  • Para widoczna już po 60 sekundach
  • Sterowanie jednym przyciskiem
  • Waży zaledwie 135 g
 2. Venty Vaporizer by Storz & Bickel - Small
  Ocena:
  Waporyzator Venty

  1939 zł

  • Nagrzewa się w zaledwie 20 sekund
  • Regulowany przepływ powietrza za pomocą pokrętła
  • Łączność Bluetooth i aplikacja internetowa
 3. Mighty Vaporizer
  Ocena:
  Waporyzator Mighty

  919 zł 1599 zł

  • Czas nagrzewania: 90 sekund
  • Precyzyjna kontrola temperatury
  • Żywotność baterii: 2 godziny
 4. Mighty+ (Plus) Vaporizer Small
  Ocena:
  Waporyzator Mighty+ (Plus)

  1469 zł 1799 zł

  • Czas nagrzewania: 60 sekund
  • Komora z powłoką ceramiczną
  • 25 minut krótszy czas ładowania
 5. Plenty Vaporizer
  Ocena:
  Waporyzator Plenty

  865 zł 1099 zł

  • Unikatowa chłodząca stalowa spirala
  • Najwyższa jakość, trwałe materiały
  • Super szeroka komora na grupowe sesje
 6. Volcano Classic Vaporizer
  Ocena:
  Volcano Classic

  1379 zł 2299 zł

  • Inhalacja pary przez balon
  • 9 stopni temperatury - do 230°C
  • Zaawansowana i niezawodna technologia
 7. Volcano Hybrid Vaporizer
  Ocena:
  Volcano Hybrid

  2159 zł 2999 zł

  • Czysta para inhalowana przez balon lub wężyk
  • Czas rozgrzewania: 40 sekund
  • Duży wyświetlacz cyfrowy z przyciskami dotykowymi
Ustaw kierunek malejący

Co sprawia, że marka Storz & Bickel jest tak dobra?

Waporyzatory Storz & Bickel cieszą się zasłużoną reputacją jednych z najlepszych na rynku. Producent zawsze wprowadza innowacje, które przez lata będą wyznaczać standardy dla reszty branży. Trudno uwierzyć, że Storz & Bickel stworzyli tylko kilka waporyzatorów od początku swojej działalności w 1996 roku, ale ich projekty są tak trwałe i innowacyjne, że inni producenci kopiują je nawet po kilkudziesięciu latach. Pomimo wysokiej ceny, te waporyzatory są warte swojej ceny.

Wulkaniczne doznania

Już po samym zerknięciu na waporyzator Volcano można stwierdzić, że czeka nas niesamowite przeżycie. Zamiast zastosować konwencjonalne rozwiązania, producent nadał swojemu produktowi solidną, wytrzymałą konstrukcję, która wręcz wybrzmiewa słowem "moc". Gdy tylko zaczniesz korzystać z urządzenia, zrozumiesz, dlaczego zostało ono tak zaprojektowane. Twoje zaciągnięcia będą charakteryzować się gęstą, mocną, ale jednocześnie gładką parą, jakiej jeszcze nie próbowałeś.

Volcano jest dostępny w dwóch modelach: Volcano Classic i Volcano Hybrid. Oba z nich są fantastycznymi modelami stacjonarnymi, które dobrze funkcjonują jako samodzielne elementy dekoracyjne. Ustaw Volcano na stoliku do kawy, wyciągnij jeden z balonów, napełnij go parą i podaj go dookoła, zapewniając sobie i przyjaciołom przyjemną inhalację.

Volcano Classic, pierwszy waporyzator firmy Storz & Bickel, znany jest ze swojej niezawodności i trwałości. Wielu entuzjastów waporyzacji używa go od prawie dwóch dekad, nadmuchując pyszne balony pełne gładkiej pary. Dla niektórych użytkowników jest to jedyny waporyzator, jaki kupują.

DNie popadaj jednak w zbytnią nostalgię. Teraz dostępna jest nowa, ulepszona wersja: Volcano Hybrid. Chociaż nowy model przypomina poprzedni, elementy sterujące i dotykowy wyświetlacz LED zostały ulepszone, aby zapewnić lepszą estetykę. Dodatkowo, Volcano Hybrid znacznie szybciej się nagrzewa. Ty i Twoi przyjaciele będziecie musieli odczekać zaledwie 1-2 minuty, aby balon napełnił się oparami. Firma Storz & Bickel wysłuchała również opinii użytkowników i dodała możliwość wdychania pary bezpośrednio przez nowy system rurek.

Największym usprawnieniem w modelu Volcano Hybrid jest jego integracja ze smartfonami. Dzięki aplikacji S&B Web, użytkownicy mogą sterować urządzeniem i tworzyć ustawienia własnych sesji, które mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Czego więcej można chcieć od stacjonarnego waporyzatora?

Waporyzator Plenty

Pierwszym "przenośnym" waporyzatorem firmy Storz & Bickel był waporyzator Plenty. Choć można go nazwać przenośnym, nie jest on kieszonkowy, ponieważ mierzy 30 cm wysokości. Jest to jednak z pewnością świetny dodatek do sesji odbywających się w salonie, ponieważ urządzenie wytwarza bardzo gęstą i aromatyczną parę i można go z łatwością przekazywać z rąk do rąk w gronie przyjaciół.

Włącznie ze wskaźnikiem temperatury, waporyzator ten jest całkowicie mechaniczny, co zwiększa jego trwałość. Na początku może wydawać się zniechęcający, ale dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji szybkiego uruchomienia, będziesz w stanie zacząć waporyzować już po kilku minutach od otrzymania urządzenia.

Doświadcz najwyższej wydajności z waporyzatorem Venty

Venty to najnowsza innowacja marki Storz & Bickel w dziedzinie przenośnych waporyzatorów klasy premium. Dzięki szybkiemu 20-sekundowemu nagrzewaniu i konfigurowalnemu przepływowi powietrza, urządzenie bazuje na technologii poprzednich modeli, takich jak Mighty+ i Crafty+, jednocześnie przenosząc wydajność na wyższy poziom.

Waporyzator oferuje precyzyjną regulację temperatury w zakresie od 40 °C do 210 °C, wydłużoną ścieżkę pary dla chłodniejszych zaciągnięć oraz szybkie ładowanie przez USB-C w chwilach, gdy się spieszysz.

Konstrukcja Venty posiada certyfikat UL, a samo urządzenie jest wyposażone w funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne wyłączanie. Venty to nie tylko waporyzator, to inwestycja w najwyższej jakości doświadczenie waporyzacji.

Mighty+: Ulepszony klasyk marki Storz & Bickel

Mighty+ udoskonala kultową konstrukcję Mighty, zapewniając lepsze wrażenia z użytkowania. Choć obecnie przewyższa go Venty, nadal jest to waporyzator klasy premium.

Najbardziej ekscytującą cechą jest port USB-C, który pozwala na ładowanie waporyzatora w dowolnym miejscu i o 25 minut szybciej niż w przypadku modelu Mighty! Marka Storz & Bickel poprawiła również czas nagrzewania o 60 sekund i ułatwiła zmianę temperatury dzięki nowemu trybowi Boost. Możesz więc szybko zwiększyć temperaturę w środku sesji.

Ultraprzenośny Crafty+

Crafty+ to najmniejszy waporyzator firmy Storz & Bickel. Posiada ergonomiczny korpus, który zapewnia dobry chwyt i wygodę użytkowania. Podczas gdy inne waporyzatory przedkładają poręczność nad moc, Crafty+ posiada obie te cechy. Łącząc ogrzewanie kondukcyjne i konwekcyjne, opatentowany hybrydowy system grzewczy wytwarza gładkie opary przy każdym użyciu.

Crafty+ może być również sterowany za pomocą aplikacji S&B. Oprócz tego, że umożliwia ona użytkownikom włączanie urządzenia, może także pomóc w zlokalizowaniu zgubionego sprzętu, a także wydłużyć czas jego wyłączenia do 5 minut. Za pomocą aplikacji można również wybierać temperatury w odstępach co 1 °C lub zwiększać temperaturę o 15 °C.

Podsumowując, Crafty+ to innowacyjny, zaawansowany technologicznie przenośny waporyzator wyposażony w port USB-C, charakteryzujący się o 30% szybszym czasem nagrzewania niż poprzedni model oraz ulepszoną elektroniką. Dzięki kieszonkowej konstrukcji, waporyzator łączy w sobie zaawansowanie i moc.