Vaporizers from Storz & Bickel

Waporyzatory Storz & Bickel

Jeśli poszukujesz niezawodnego waporyzatora, który przez lata będzie wytwarzał parę o najwyższej jakości, polecamy rozważyć zakup sprzętu firmy Storz & Bickel. Popularny Volcano Classic został wprowadzony na rynek w 2001 roku i nadal jest uważany przez wielu użytkowników za jeden z najlepszych waporyzatorów stacjonarnych na rynku.

Osobom, które stawiają na rozwiązania bardziej praktyczne, proponujemy przenośny waporyzator Mighty, który jest jednym z naszych ulubionych waporyzatorów przenośnych. Wszystko dzięki długiej żywotności baterii oraz gładkiej i smacznej parze. Sprzęt marki Storz & Bickel może kosztować nieco więcej niż urządzenia innych producentów, ale zdecydowanie jest wart tych dodatkowych pieniędzy.

Read more
Ustaw kierunek malejący
 1. Volcano Classic Vaporizer
  Ocena:
  Volcano Classic

  1799 zł‎

  • Inhalacja pary przez balon
  • 9 stopni temperatury - do 230°C
  • Zaawansowana i niezawodna technologia
 2. Volcano Hybrid Vaporizer
  Ocena:
  Volcano Hybrid

  2649 zł‎ 2999 zł‎

  • Czysta para inhalowana przez balon lub wężyk
  • Czas rozgrzewania: 40 sekund
  • Duży wyświetlacz cyfrowy z przyciskami dotykowymi
 3. CRAFTY+ Vaporizer
  Ocena:
  Waporyzator Crafty+

  1299 zł‎ 1399 zł‎

  • Para widoczna już po 60 sekundach
  • Sterowanie jednym przyciskiem
  • Waży zaledwie 135 g
 4. Mighty Vaporizer
  Ocena:
  Waporyzator Mighty

  1099 zł‎ 1599 zł‎

  • Czas nagrzewania: 90 sekund
  • Precyzyjna kontrola temperatury
  • Żywotność baterii: 2 godziny
 5. Mighty+ (Plus) Vaporizer Small
  Ocena:
  Waporyzator Mighty+ (Plus)

  1799 zł‎

  • Czas nagrzewania: 60 sekund
  • Komora z powłoką ceramiczną
  • 25 minut krótszy czas ładowania
 6. Plenty Vaporizer
  Ocena:
  Waporyzator Plenty

  889 zł‎ 1099 zł‎

  • Unikatowa chłodząca stalowa spirala
  • Najwyższa jakość, trwałe materiały
  • Super szeroka komora na grupowe sesje
Ustaw kierunek malejący

Co sprawia, że marka Storz & Bickel jest tak dobra?

Waporyzatory Storz & Bickel cieszą się zasłużoną reputacją jednych z najlepszych na rynku. Producent zawsze wprowadza innowacje, które przez lata będą wyznaczać standardy dla reszty branży. Trudno uwierzyć, że Storz & Bickel stworzyli tylko kilka waporyzatorów od początku swojej działalności w 1996 roku, ale ich projekty są tak trwałe i innowacyjne, że inni producenci kopiują je nawet po kilkudziesięciu latach. Pomimo wysokiej ceny, te waporyzatory są warte swojej ceny.

Wulkaniczne doznania

Już po samym zerknięciu na waporyzator Volcano można stwierdzić, że czeka nas niesamowite przeżycie. Zamiast zastosować konwencjonalne rozwiązania, producent nadał swojemu produktowi solidną, wytrzymałą konstrukcję, która wręcz wybrzmiewa słowem "moc". Gdy tylko zaczniesz korzystać z urządzenia, zrozumiesz, dlaczego zostało ono tak zaprojektowane. Twoje zaciągnięcia będą charakteryzować się gęstą, mocną, ale jednocześnie gładką parą, jakiej jeszcze nie próbowałeś.

Volcano jest dostępny w dwóch modelach: Volcano Classic i Volcano Hybrid. Oba z nich są fantastycznymi modelami stacjonarnymi, które dobrze funkcjonują jako samodzielne elementy dekoracyjne. Ustaw Volcano na stoliku do kawy, wyciągnij jeden z balonów, napełnij go parą i podaj go dookoła, zapewniając sobie i przyjaciołom przyjemną inhalację.

Volcano Classic, pierwszy waporyzator firmy Storz & Bickel, znany jest ze swojej niezawodności i trwałości. Wielu entuzjastów waporyzacji używa go od prawie dwóch dekad, nadmuchując pyszne balony pełne gładkiej pary. Dla niektórych użytkowników jest to jedyny waporyzator, jaki kupują.

DNie popadaj jednak w zbytnią nostalgię. Teraz dostępna jest nowa, ulepszona wersja: Volcano Hybrid. Chociaż nowy model przypomina poprzedni, elementy sterujące i dotykowy wyświetlacz LED zostały ulepszone, aby zapewnić lepszą estetykę. Dodatkowo, Volcano Hybrid znacznie szybciej się nagrzewa. Ty i Twoi przyjaciele będziecie musieli odczekać zaledwie 1-2 minuty, aby balon napełnił się oparami. Firma Storz & Bickel wysłuchała również opinii użytkowników i dodała możliwość wdychania pary bezpośrednio przez nowy system rurek.

Największym usprawnieniem w modelu Volcano Hybrid jest jego integracja ze smartfonami. Dzięki aplikacji S&B Web, użytkownicy mogą sterować urządzeniem i tworzyć ustawienia własnych sesji, które mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Czego więcej można chcieć od stacjonarnego waporyzatora?

Waporyzator Plenty

Pierwszym "przenośnym" waporyzatorem firmy Storz & Bickel był waporyzator Plenty. Choć można go nazwać przenośnym, nie jest on kieszonkowy, ponieważ mierzy 30 cm wysokości. Jest to jednak z pewnością świetny dodatek do sesji odbywających się w salonie, ponieważ urządzenie wytwarza bardzo gęstą i aromatyczną parę i można go z łatwością przekazywać z rąk do rąk w gronie przyjaciół.

Włącznie ze wskaźnikiem temperatury, waporyzator ten jest całkowicie mechaniczny, co zwiększa jego trwałość. Na początku może wydawać się zniechęcający, ale dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji szybkiego uruchomienia, będziesz w stanie zacząć waporyzować już po kilku minutach od otrzymania urządzenia.

Przenośny waporyzator Mighty

Przenośny i mocny, waporyzator Mighty łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów. Kompaktowy, ale większy niż model Crafty+, Mighty posiada dwie ładowalne baterie, komorę grzewczą i jednostkę chłodzącą. Dzięki długiemu czasowi pracy baterii, ustnikowi, który utrzymuje chłodną parę i prostym kontrolkom, z łatwością wydobywa on wszystkie waporyzowane zioła.

Mimo, że zewnętrzne części wykonane są w większości z plastiku, jakość wykonania pozostaje bez zarzutu. Większa część powierzchni urządzenia pokryta jest kratką, która wspomaga chłodzenie. Komora grzewcza urządzenia jest oddzielona od baterii, co dodatkowo zwiększa skuteczność tego oddzielenia.

Mighty+, czyli najnowsza innowacja Storz & Bickel

Nowy waporyzator Mighty+ to obowiązkowa pozycja dla tych, którzy szukają najlepszego przenośnego wporyzatora na rynku. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji i kilku niesamowitym funkcjom, urządzenie przyniesie Ci radość na lata.

Najbardziej ekscytującą cechą jest port USB-C, który pozwala na ładowanie waporyzatora w dowolnym miejscu i o 25 minut szybciej niż w przypadku modelu Mighty! Marka Storz & Bickel poprawiła również czas nagrzewania o 60 sekund i ułatwiła zmianę temperatury dzięki nowemu trybowi Boost. Możesz więc szybko zwiększyć temperaturę w środku sesji.

Ultraprzenośny Crafty+

Crafty+ to najmniejszy waporyzator firmy Storz & Bickel. Posiada ergonomiczny korpus, który zapewnia dobry chwyt i wygodę użytkowania. Podczas gdy inne waporyzatory przedkładają poręczność nad moc, Crafty+ posiada obie te cechy. Łącząc ogrzewanie kondukcyjne i konwekcyjne, opatentowany hybrydowy system grzewczy wytwarza gładkie opary przy każdym użyciu.

Crafty+ może być również sterowany za pomocą aplikacji S&B. Oprócz tego, że umożliwia ona użytkownikom włączanie urządzenia, może także pomóc w zlokalizowaniu zgubionego sprzętu, a także wydłużyć czas jego wyłączenia do 5 minut. Za pomocą aplikacji można również wybierać temperatury w odstępach co 1 °C lub zwiększać temperaturę o 15 °C.

Podsumowując, Crafty+ to innowacyjny, zaawansowany technologicznie przenośny waporyzator wyposażony w port USB-C, charakteryzujący się o 30% szybszym czasem nagrzewania niż poprzedni model oraz ulepszoną elektroniką. Dzięki kieszonkowej konstrukcji, waporyzator łączy w sobie zaawansowanie i moc.