O nas

Idea, którą jest teraz MagicVaporizers, narodziła się w północnej Szwecji w 2012 roku podczas wakacji na nartach. Wtedy to Sam i ja (Peter) na jednej z narciarskich imprez poznaliśmy rewolucyjny sposób spożywania ziół - waporyzację. Pokazał nam ją pewien Amerykanin, a my wkrótce potem zdaliśmy sobie sprawę, że waporyzacja to przyszłość, i że kiedy ludzie doświadczą tego co robimy, będą równie entuzjastycznie nastawieni jak my

Po założeniu firmy i dokładnym przetestowaniu setek waporyzatorów byliśmy pewni, że jesteśmy gotowi na oferowanie w najniższych cenach waporyzatorów, które uważaliśmy za najlepsze. Miało to miejsce w połowie 2013 roku w naszym oryginalnym szwedzkim sklepie - vaporizers.se.

Sklep odniósł natychmiastowy sukces i dosłownie wyprzedaliśmy nasze początkowe zapasy, zanim jeszcze otrzymaliśmy od producentów drugie zamówienie. Ku naszemu zdziwieniu otrzymywaliśmy zamówienia nie tylko ze Szwecji, ale także z krajów sąsiednich, co skłaniało nas do przekonania, że powinniśmy myśleć nie tylko o Szwecji.

Jesienią 2013 roku, po wielu „testach produktów”, stworzyliśmy markę, która jest obecnie największym sprzedawcą waporyzatorów w Europie - MagicVaporizers. Z wiatrem w żaglach i nową marką uruchomiliśmy nasze sklepy w siedmiu kolejnych krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii i Danii.

Zainteresowanie waporyzatorami, jak również dodanie waporyzatorów marek lepszej jakości nabrało rozpędu w 2014 roku, a nasza decyzja o rozszerzeniu działalności na kolejne kraje okazała się wielkim sukcesem. Od tego czasu dodaliśmy 14 kolejnych krajów europejskich ze zlokalizowanymi sklepami i zawsze koncentrujemy się na rozwoju naszej marki, aby więcej osób mogło doświadczyć magii waporyzacji.


Mimo że dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz, nadal trzymamy się naszych dwóch podstawowych wartości – oferowania klientom waporyzatorów wysokiej jakości w niskich cenach oraz bycia gotowym odpowiedzieć na wszelkie pytania tym, którzy potrzebują pomocy zarówno przed, jak i po zakupie.

Jak utrzymujemy tak niskie ceny?

  • W miarę możliwości kupujemy bezpośrednio od producentów i prowadzimy twarde negocjacje, aby uzyskać najlepszą cenę, a następnie przekazujemy Ci oszczędności.
  • Jeśli jakiś przedmiot nie spełnia oczekiwań naszych klientów, zostanie zastąpiony czymś innym.
  • Kupujemy w dużych ilościach i zawieramy kontrakty wcześnie, aby uzyskać najlepsze ceny.
  • Utrzymujemy niskie koszty - ponieważ każdy grosz, który oszczędzamy, to grosz, który Ty oszczędzasz.

To nie jest skomplikowane. Skupiamy się tylko na tym, co ważne: świetne waporyzatory + dobre ceny = wartość.

Peter & Sam
Założyciele i właściciele MagicVaporizers

Gdzie się znajdujecie?

Nasze główne biuro znajduje się w Sztokholmie w Szwecji, a nasz magazyn zlokalizowany jest w środku Niemiec (Apolda), co zapewnia najszybszą wysyłkę w całej Europie.