Waporyzatory stacjonarne dla konopi

Waporyzatory stacjonarne

Wolisz większość czasu spędzać w domu? W takim razie waporyzator stacjonarny będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki tym poręcznym urządzeniom nie musisz martwić się o ładowanie baterii czy noszenie ich przy sobie. Zamiast tego wystarczy podłączyć waporyzator do prądu, by móc cieszyć się parą najwyższej jakości.

Dzięki takim propozycjom jak Volcano Classic czy Arizer Extreme Q każdy zyskuje możliwość delektowania się smaczną parą w zaciszu własnego mieszkania. Jeśli jesteś gotowy, aby odkryć, co sprawia, że stacjonarne urządzenia do waporyzacji są tak atrakcyjne, zapraszamy do zapoznania się z ich licznymi zaletami.

Read more
Ustaw kierunek malejący
 1. Volcano Hybrid Vaporizer
  Ocena:
  Volcano Hybrid

  2159 zł 2999 zł

  • Czysta para inhalowana przez balon lub wężyk
  • Czas rozgrzewania: 40 sekund
  • Duży wyświetlacz cyfrowy z przyciskami dotykowymi
 2. Volcano Classic Vaporizer
  Ocena:
  Volcano Classic

  1379 zł 2299 zł

  • Inhalacja pary przez balon
  • 9 stopni temperatury - do 230°C
  • Zaawansowana i niezawodna technologia
 3. Arizer XQ2 - Small
  Ocena:
  (4)
  Arizer XQ2

  849 zł 1299 zł

  • Najnowsza wersja waporyzatora firmy Arizer
  • Zaawansowane ogrzewanie konwekcyjne
  • Dynamiczne kolorowe światła LED
 4. Arizer Extreme Q Vaporizer
  Ocena:
  Arizer Extreme Q

  639 zł 999 zł

  • Do użytku z balonem lub wężykiem
  • Ogrzewanie konwekcyjne do 260°C
  • Zawiera pilot
 5. Arizer V-Tower Vaporizer
  Ocena:
  Arizer V-Tower

  469 zł 799 zł

  • Opcja podgrzewania od 50°C do 260°C
  • Potrójne czujniki ciepła
  • 360-stopniowy wężyk obrotowy
 6. Plenty Vaporizer
  Ocena:
  Waporyzator Plenty

  865 zł 1099 zł

  • Unikatowa chłodząca stalowa spirala
  • Najwyższa jakość, trwałe materiały
  • Super szeroka komora na grupowe sesje
Ustaw kierunek malejący

Korzyści płynące z używania waporyzatorów stacjonarnych

Nie ma wątpliwości, że rynek waporyzatorów przeżywa rozkwit. To, co zaczęło się w 2000 roku jako unikalny produkt, od tego czasu stało się niezbędnym urządzeniem dla każdego, kto lubi zioła. Mowa tu o waporyzatorach stacjonarnych.

Chociaż na samym początku wydasz więcej, korzyści płynące z użytkowania stacjonarnego waporyzatora uzasadniają tę inwestycję. Kiedy już go skonfigurujesz i przyzwyczaisz się do korzystania z niego, będziesz zaskoczony tym, jak wiele pieniędzy możesz z czasem zaoszczędzisz dzięki niemu.

Jak wspomniano, urządzenia te nie wymagają baterii, jak ma to miejsce w przypadku ich przenośnych odpowiedników. Nie musisz więc martwić się o ładowanie. Jednak istnieje też wiele innych korzyści, na które warto zwrócić uwagę.

Moc

Waporyzatory stacjonarne oferują większą moc niż urządzenia przenośne. Sprzęt taki jak Volcano Classic zapewnia wyższą temperaturę, lepsze parametry zaciągania i ogólnie lepszą jakość pary. A wszystko to dzięki potężnym komponentom, z których zbudowane są stacjonarne waporyzatory.

Precyzyjne ogrzewanie

Z każdym rokiem technologia waporyzacji jest coraz lepsza. Mimo to uzyskanie dokładnej temperatury we wszystkich waporyzatorach wciąż może być wyzwaniem. Jednak w przypadku waporyzatorów stacjonarnych otrzymasz precyzyjne ogrzewanie, które nie ma sobie równych.

Balony/Wężyki

Istnieją dwie podstawowe metody wydobywania pary ze stacjonarnych waporyzatorów: balony i wężyki. Balony zostały po raz pierwszy wprowadzone przez firmę Storz & Bickel przy okazji premiery słynnego Volcano - stacjonarnego waporyzatora, od którego wszystko się zaczęło.

Metoda ta polega na przymocowaniu balonu do waporyzatora. Następnie napełniasz balon, zdejmujesz go i wdychasz z niego parę przez ustnik.

Z kolei wężyki mocuje się do waporyzatora w celu dostarczenia pary do ustnika. Obie metody zapewniają mocne doznania, choć balony są preferowane częściej od wężyków.

Większe komory

Używając waporyzatorów przenośnych jesteś ograniczony co do ilości ziół, które możesz wykorzystać w danym momencie. Wszystko to zmienia się, gdy przechodzisz na waporyzatory stacjonarne. Ze względu na ich większe rozmiary, oczywistym jest, że będziesz mieć możliwość korzystania również z większych komór.

Dzięki większej komorze będziesz mógł używać większej ilości ziół i będziesz mógł cieszyć się z dłuższych sesji w zaciszu własnego domu.

Stacjonarne waporyzatory, na które warto zwrócić uwagę

Obecnie dostępnych jest wiele wysokiej jakości urządzeń stacjonarnych, które z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Jednak kilka z nich zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Jak już wspomniano, Volcano był natychmiastowym klasykiem, który po dziś dzień pozostaje jednym z najbardziej pożądanych stacjonarnych urządzeń do waporyzacji na rynku.

Jednak istnieją też inne sprzęty, którym powinieneś się przyjrzeć. Rzućmy okiem na Volcano i poznajmy kilka innych hitów, aby przybliżyć Ci, czego możesz się spodziewać.

Storz & Bickel - Volcano Classic

To właśnie to urządzenie jest odpowiedzialne za rozpoczęcie rewolucji. Od góry do dołu, Storz & Bickel dostarcza wysokiej jakości waporyzator, wykonany z najwyższej jakości komponentów. Volcano Classic to urządzenie wyposażone w balon, który zapewnia naprawdę wyjątkową parę.

Jakość i spójność działania tego waporyzatora nie mają sobie równych. Masz pewność, że inwestujesz w sprzęt stacjonarny, który jest nie tylko trwały, ale również zdolny zaspokoić Twoje ziołowe pragnienia.

Arizer Extreme Q

Zaprojektowany tak, by pomieścić zarówno balony, jak i wężyki, Extreme Q firmy Arizer jest właśnie tym, czego szukasz, jeśli chcesz zaoszczędzić, a jednocześnie zyskać znakomitą jakość. Co więcej, ten stacjonarny waporyzator jest idealny dla początkujących użytkowników dzięki prostej obsłudze.

Nie pozwól, by to Cię zniechęciło, jeśli uważasz się za doświadczonego vapera. Extreme Q oferuje wiele możliwości dostosowania wapo-sesji bez uszczerbku dla jakości. Temperatura jest bardzo dokładna, więc możesz oczekiwać stałego ogrzewania podczas każdego użycia.

Storz & Bickel - Volcano Hybrid

Uzbrojony w cyfrowy wyświetlacz i dotykowe sterowanie, Volcano Hybrid oferuje ultraszybkie nagrzewanie dla bezkompromisowego waporyzowania. Możesz nawet pobrać aplikację mobilną do zdalnego sterowania! Regulacja temperatury za pomocą smartfona oznacza większą wszechstronność niż kiedykolwiek wcześniej.

Jakość wykonania Volcano Hybrid jest zgodna z tradycją firmy Storz & Bickel, która zapewnia, że ten stacjonarny sprzęt został zbudowany z myślą o trwałości. Ale na tym jakość się nie kończy. Para wytwarzana przez to urządzenie jest gładka, aromatyczna i pełna smakowitych akcentów. Jeśli chcesz, by Twoje sesje stały na absolutnie najwyższym poziomie, Volcano Hybrid z pewnością Cię nie zawiedzie. Jest on droższy niż większość innych modeli, ale nie można pobić jego wydajności i konstrukcji.

If you want the absolute best in your vaping sessions, the Volcano Hybrid won’t disappoint. It’s more costly than most other models, but you can’t beat its performance and construction.

Podsumowanie

W MagicVaporizers oferujemy wszystkim naszym klientom najlepsze waporyzatory stacjonarne i obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszego asortymentu, jeśli chcesz zobaczyć wszystko, co mamy w ofercie.