FocusVape Pro S Premium

Ocena:
4.35

459 zł‎ 699 zł‎ Oszczędzasz: 240 zł‎

SKU
ignore-this-54
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

FocusVape - Samsung 3200 mAh Battery
FocusVape - Bateria
50 zł‎ 70 zł‎

Bateria 18650 o pojemności 3200 mAh do waporyzatorów FocusVape może być używana do 60 minut po pełnym naładowaniu. Bateria jest idealna, jeśli potrzebujesz wymienić swoją oryginalną baterią lub chcesz mieć dodatkową.

Przeznaczona do użycia z: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Mouthpiece Mesh Screens
FocusVape - Sitka ustnika
15 zł‎ 25 zł‎

Zachowaj świeżość swojego waporyzatora FocusVape Pro dzięki wymiennym sitkom ustnika. Sitka przeznaczone są do umieszczenia wewnątrz ustnika i zapobiegają przedostawaniu się waporyzowanego materiału do wnętrza tego ustnika.

Zawartość:

 • Sitka ustnika (3)

Przeznaczone do użycia z: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Chamber Mesh Screens
FocusVape - Sitka komory
15 zł‎ 25 zł‎

Utrzymuj czystą i aromatyczną parę dzięki sitkom komory FocusVape. Sitka zapewniają brak bezpośredniego kontaktu elementu grzejnego z materiałem znajdującym się w komorze.

Zawartość:

 • Sitka komory (3)

Przeznaczone do użycia z: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Mouthpiece Filters
FocusVape - Ceramiczne filtry ustnika
15 zł‎ 25 zł‎

Zachowaj świeżość swojego FocusVape Pro dzięki ceramicznym filtrom ustnika. Ceramiczny filtr ustnika jest przeznaczony do umieszczenia wewnątrz ustnika, a jego zadaniem jest filtracja pary w celu uzyskania maksymalnego smaku.

Zawartość:

 • Ceramiczne filtry ustnika (3)

Przeznaczone do użycia z: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Wax/Oil Cart
FocusVape - Kapsuła na koncentrat
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na koncentrat do waporyzatorów FocusVape jest wykonana z ceramiki i umożliwia waporyzację koncentratów, takich jak woski i olejki.

Przeznaczona do użycia z: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Stainless Water Pipe Adapter
FocusVape - Adapter wodny
50 zł‎ 70 zł‎

Adapter wodny do FocusVape umożliwia podłączenie waporyzatora FocusVape do fajki wodnej. Adapter pasuje do rurek 14 mm i 18 mm.

Przeznaczony do użycia z: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Water Bubbler
FocusVape - Bubbler
85 zł‎ 115 zł‎

Bubbler FocusVape jest idealny do schładzania gorącej pary, dzięki czemu możesz uzyskać bardziej satysfakcjonującą i smaczną parę przy pomocy waporyzatora FocusVape.

Przeznaczony do użycia z: FocusVapeFocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ustnik ze szkła borowo-krzemowego
FocusVape - Szklany ustnik
35 zł‎ 45 zł‎

Szklany ustnik jest częścią zamienną do waporyzatorów FocusVape na wypadek, gdybyś musiał wymienić swój oryginalny ustnik lub potrzebujesz dodatkowego ustnika. Element wykonany został z wysokiej jakości szkła borowo-krzemowego (Pyrex) i jest identyczny z ustnikiem dołączonym do urządzenia podczas zakupu.

Przeznaczony do użycia z: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.08)
 • Precyzyjna regulacja temperatury
 • Bubbler w stylu bonga
 • Żywotna bateria
 • Kontrola przepływu powietrza
 • Może być używany podczas ładowania
 • Lekki, kompaktowy rozmiar

FocusVape Pro S - dla kogo?

Dzięki potężnym funkcjom i lekkiej konstrukcji, FocusVape Pro S jest idealnym wyborem, jeśli szukasz niezawodnego waporyzatora, który wygląda dyskretnie, ale nadal generuje gęste chmury pary. Urządzenie oferuje niewiarygodnie precyzyjną regulację temperatury i dostosowywalny przepływ powietrza, co oznacza, że ​​masz pełną kontrolę nad gładkością i gęstością wdychanej pary. Ta wersja Premium FocusVape Pro S jest również wyposażona w unikalny bubbler, aby odtworzyć uczucie chłodzenia, które normalnie można uzyskać tylko podczas palenia z bonga.

Dostosuj swoje sesje

FocusVape Pro S pozwala dostosować zarówno konsystencję pary, jak i jej smak. Dopasowując stopień zmielenia ziół, możesz łatwo dostosować temperaturę, aby zmienić siłę pary. Co więcej, waporyzator oferuje kontrolę przepływu powietrza - możesz dokładnie monitorować, ile powietrza jest wciągane do komory i łączone z oparami ziół. Zmieniając tę ​​funkcję, bez wysiłku można dostosować gęstość pary, aby za każdym razem uzyskać w pełni aromatyczną sesję.

Precyzyjna kontrola temperatury

W przeciwieństwie do wielu innych waporyzatorów, które po prostu oferują wstępnie ustawione temperatury do wyboru, w tym przypadku masz całkowitą kontrolę nad stopniem ciepła, którego doświadczasz podczas waporyzacji za pomocą FocusVape Pro S. Możesz wybrać dowolną wartość od 80 °C do 240 °C, aby zaplanować swoją waporyzację i upewnić się, że w pełni ekstrahujesz wybrane zioła.

Imponująca wydajność

Przy wadze wynoszącej 180 g można założyć, że FocusVape Pro S nie sprosta oczekiwaniom względem wysokiej wydajności. Nic bardziej mylnego. Waporyzator jest zbudowany z wysokiej jakości materiałów i najnowszej technologii, która w połączeniu z izolowaną ścieżką powietrza i potrójnym systemem filtracji gwarantuje doskonałą wydajność i wspaniały smak przy każdym pociągnięciu.

Bateria o dużej pojemności

FocusVape Pro S wyposażony został w jedną z największych baterii na rynku przenośnych waporyzatorów. Bateria 18650 ma pojemność 3200 mAh, co daje Ci gwarancję długich i smacznych sesji. Ponieważ bateria jest wymienna, możesz ją łatwo wymienić na w pełni naładowaną, jeśli Twoja sesja trwa dłużej niż oczekiwano. Inną opcją jest skorzystanie z innowacyjnej technologii przelotowej 'pass-through', która umożliwia korzystanie z urządzenia podczas ładowania!

Bubbler klasy Premium w zestawie

W zestawie z FocusVape Pro S Premium otrzymasz bubbler w stylu bonga, zapewniający zupełnie nowe doznania waporyzacji. Bubbler został specjalnie zaprojektowany, aby odtworzyć bulgotanie, smak i uczucie chłodzenia, jakich można doświadczyć podczas korzystania z bonga. Ta nasadka jest również bardzo łatwa w montażu i obsłudze: wystarczy, że napełnisz ją wodą, zatrzaśniesz na urządzeniu i gotowe!

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory FocusVape Pro S Premium sprzedawane przez MagicVaporizers są całkowicie autentyczne i objęte są roczną gwarancją.

FocusVape Pro S Premium

Zawartość

 • Waporyzator FocusVape Pro S
 • Bubbler
 • Bateria 3200 mAh
 • Kabel do ładowania micro USB
 • Dodatkowy ustnik szklany
 • Narzędzie do ładowania materiału
 • Szczoteczka czyszcząca
 • Sitka (3)
 • Instrukcja
FocusVape Pro S Premium

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,3 cm x 2,3 cm x 17,2 cm
Waga: 180 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 35 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3200 mAh)
Temperatura: 80°C do 240°C
Producent: FocusVape
Gwarancja: 1 rok
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about FocusVape Pro S Premium
Napisz opinię o produkcie:FocusVape Pro S Premium
Ocena