Herb Ripper SS - 3-częściowy grinder ze stali nierdzewnej

699 zł

SKU
ignore-this-102
Darmowa wysyłka

 

 

3-częściowy grinder ze stali nierdzewnej firmy Herb Ripper produkowany jest w USA i jest jednym z najbardziej ekskluzywnych młynków dostępnych na rynku. Podczas gdy większość innych grinderów wykonana jest z aluminium lub tworzywa sztucznego, ten młynek jest wykonany w 100% z najlepszej stali nierdzewnej na rynku. Ma uchwyt, który jest najwygodniejszy spośród tych, jakich kiedykolwiek używaliśmy, a szczęki nawet po tysiącu mieleniach są tak samo ostre jak przy pierwszym użyciu.

Grinderowi Herb Ripper na pewno nie można odmówić jakości. Za każdym obrotem można naprawdę poczuć doskonałe wrażenia z mielenia. Owszem, jest drogi, ale jest to również ostatni młynek, jaki kiedykolwiek będziesz musiał kupić.

3-częściowy młynek ze stali nierdzewnej marki Herb Ripper jest dostępny w dwóch rozmiarach: średniej wielkości o średnicy 5 centymetrów (2") i w rozmiarze XL o średnicy 6,5 centymetra (2,5").

Mocne magnesy

Dwie górne części grindera Herb Ripper są silnie namagnesowane, aby dobrze się trzymały, co oznacza, że ​​nigdy nie musisz martwić się o przypadkowe odłączenie się i wysypanie cennych ziół.

Ostre jak brzytwa ząbki

By zadbać o idealne mielenie, Herb Ripper posiada ostre jak brzytwa zęby. Każdy ząbek ma ostrą krawędź na górze, aby rozpocząć proces szlifowania, gdy tylko zamkniesz pokrywkę. Ząbki bez wysiłku mogą zmielić wszystkie zioła w zaledwie kilku ruchach - Herb Ripper to prawdziwy "rozpruwacz".

Zoptymalizowany do waporyzowania

Hybrydowa część mieląca z otworami, jest zoptymalizowana do mielenia ziół idealnego rozmiaru z przeznaczeniem do waporyzacji (średnie) i można ją łatwo wyjąć do czyszczenia.

Płynne skręcanie

W miejscu, gdzie pokrywa łączy się z drugim elementem, znajduje się pierścień wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu skręcanie zawsze przebiega płynnie. Ta część również może zostać wymieniona.

Łatwe składanie

Gwinty drugiej i trzeciej części, które utrzymują je razem, są zaprojektowane tak, aby zapobiegać przekręcaniu się, dzięki czemu można je łatwo złożyć i zdemontować za pomocą zaledwie kilku ruchów.

Można myć w zmywarce

Ponieważ grinder Herb Ripper wykonany został w 100% ze stali nierdzewnej, można go bezpiecznie wyczyścić, wkładając go do zmywarki. Czyszczenie nigdy nie było łatwiejsze!