COVID-19: Nasz magazyn pozostaje nienaruszony. Czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Metal Space Grinder

119 zł
Metal Space Grinder - Onyksowy Czarny
Metal Space Grinder - Ostre Ostrza Grindera Metal Space Grinder - 4 Elementy Metal Space Grinder - Złożony Metal Space Grinder - W kolorach Niebieski Metallic i Onyksowy Czarny Metal Space Grinder - Niebieski Metallic Metal Space Grinder - Szpatułka w zestawie Metal Space Grinder - Onyksowy Czarny
119 zł
119 zł

Metal Space Grinder od MagicVaporizers to 4-częściowy grinder, który idealnie nadaje się do wszelkich mieszanek do aromaterapii. Średnica grindera to 4 centymetry, a wysokość 4,5 centymetra, co oznacza, że z łatwością mieści się w kieszeni. Za samo mielenie w Metal Space Grinder odpowiadają ostre metalowe ostrza w kształcie diamentów, które utrzymują swoją ostrość przez lata. Produkt umieszczasz w górnej części, tam następuje mielenie. Następnie wpada do niższej części, na ekran. Wszelkie resztki, które przechodzą przez ekran, zbierane są na dole, by ułatwić dostęp.


Metal Space Grinder wykonano z dokładnie obrobionego aluminium, co oznacza, że jego elementy są idealnie dopasowane, jest wytrzymały, a przy tym lekki (95 g). Zamykanie na magnesy sprawia, że elementy trzymają się dokładnie podczas mielenia i przenoszenia. Aby skorzystać z grindera, wystarczy otworzyć górną część, wsypać mieszankę do aromaterapii, zamknąć i przekręcić górę, by rozpocząć mielenie. Po wszystkim otwórz i niech się dzieje magia!


Zawiera:  • Czteroczęściowy Metal Space Grinder

  • Szpatułkę do Resztek

  • Wytrzymałą torbę przenośną


Dostępny w kolorach Onyksowy Czarny i Niebieski Metallic.