PAX Plus

Ocena:
PAX Plus 4.5 5

879 zł 1199 zł Oszczędzasz: 320 zł

SKU
ignore-this-115
Darmowa wysyłka
Zobacz więcej grinderów
Zobacz więcej akcesoriów

Cechy

 • Najnowsza wersja (2024.04)
 • Dyskretna, trwała i inteligentna konstrukcja
 • Regulowany rozmiar komory (od 0,25 do 0,5 g)
 • Cztery tryby pracy: Stealth, Efficiency, Flavour i Boost
 • Nowe sitko 3D komory, które jest łatwiejszy do demontażu
 • Nagrzewa się w mniej niż 30 sekund
 • Do 2 godzin pracy na baterii
 • Działa zarówno z suszem, jak i koncentratami
 • Ulepszone narzędzie wielofunkcyjne
 • 10-letnia gwarancja

PAX Plus - dla kogo?

W ciągu ostatniej dekady marka PAX Labs stała się znana z wydajnych i trwałych waporyzatorów z ogrzewaniem kondukcyjnym, a PAX Plus nie jest wyjątkiem. Waporyzator ma ten sam kultowy i minimalistyczny design, co poprzednie modele PAX, bez przycisków na obudowie, z wyjątkiem czterech diod LED w kształcie płatków z przodu i magnetycznego złącza ładowania z tyłu.

Jeśli jesteś kimś, kto ceni sobie połączenie przenośności i dyskrecji, PAX Plus zapewne przypadnie Ci do gustu, ponieważ ma niecałe 10 centymetrów wysokości i łatwo chowa się w dłoni lub kieszeni.

Smaczna para w mniej niż 30 sekund

Para wytwarzana przez ogrzewanie kondukcyjne PAX Plus jest niezmiennie mocna i aromatyczna, a ponieważ nagrzewa się w mniej niż 30 sekund, możesz szybko rozpocząć sesje.

Nawet jeśli jakość pary nie jest tak dobra jak w przypadku większych waporyzatorów (takich jak Mighty Plus czy Tinymight 2), PAX Plus z łatwością przewyższa wydajność większości mniejszych waporyzatorów.

Nowe tryby pracy dla lepszych doznań waporyzacyjnych

W przeciwieństwie do tradycyjnych waporyzatorów, w których temperaturę ustawia się ręcznie, PAX Plus posiada cztery wyjątkowe tryby pracy: Stealth, Efficiency, Flavour i Boost.

Aby zmienić tryb, wystarczy przytrzymać przycisk, aż światła (płatki) zmienią się, dopasowując do wybranego trybu.

Tryb Stealth (jeden podświetlony płatek) jest przeznaczony dla osób, które chcą zachować dyskrecję. Gdy ten tryb jest aktywny, diody LED są przyciemnione, a ogrzewanie jest regulowane w celu zminimalizowania widocznej pary.

Tryb Efficiency (dwa zapalone płatki) jest przeznaczony do powolnych i relaksujących sesji. Tryb ten jest stworzony do pełnej ekstrakcji ziół, ale w powolnym tempie.

Tryb Flavour (trzy zapalone płatki) zapewnia najsilniejszy smak ze wszystkich trybów. Jeśli lubisz subtelne różnice smakowe między szczepami ziół, ten tryb został stworzony dla Ciebie.

Tryb Boost (cztery zapalone płatki) jest przeznaczony do intensywnych i szybkich sesji. Tryb ten osiąga wyższe temperatury, które są potrzebne do maksymalnej produkcji pary. Jest to również tryb, który działa najlepiej z koncentratami przy użyciu wkładki koncentratu.

Regulowany rozmiar komory

W modelu PAX Plus możesz dostosować rozmiar komory, ponieważ zawiera on dwa rodzaje pokryw. Standardowa pokrywa jest idealna, gdy chcesz załadować komorę do pełna (0,5 g) na długą sesję lub podzielić się doznaniami z przyjaciółmi.

Pokrywka komory pozwalająca wypełnić ją do połowy zmniejsza rozmiar do połowy normalnego rozmiaru. Jest to idealne rozwiązanie do mikrodozowania i przechowywania suszu. Pokrywy są magnetyczne, dzięki czemu pozostają bezpiecznie na miejscu podczas użytkowania.

Inteligentny tryb czuwania

W przeciwieństwie do większości waporyzatorów do ziół, w których sesje trwają tylko pięć minut przed automatycznym wyłączeniem, PAX Plus pozwala cieszyć się sesją tak długo, jak chcesz, dzięki technologii wykrywania ust i wbudowanemu akcelerometrowi.

Jeśli jednak zapomnisz wyłączyć PAX Plus po zakończeniu sesji, nie musisz się martwić. W przypadku pozostawienia waporyzatora w stanie bezczynności, automatycznie przejdzie on w tryb czuwania, o czym informuje niebieskie pulsujące światło. Po minucie bezczynności grzałka przestanie działać, a po kolejnych dwóch minutach wyłączy się.

Dwa różne ustniki

PAX Plus jest wyposażony w dwie opcje ustników: płaski i podniesiony. Płaski ustnik jest równy z górną częścią urządzenia i ma małą szczelinę, w której można umieścić usta do inhalacji.

Podniesiony ustnik został zaprojektowany w celu uzyskania gładszej i chłodniejszej pary. Większość użytkowników uważa go za wygodniejszy w użyciu, ale zmniejsza on nieco produkcję pary.

Do ziół i koncentratów

PAX Plus to wszechstronny waporyzator, który umożliwia waporyzację zarówno ziół, jak i koncentratów. Dzięki dołączonej wkładce na koncentraty można łatwo przełączać się między materiałami bez konieczności zmiany waporyzatora.

Warto jednak zauważyć, że choć PAX Plus jest w stanie waporyzować koncentraty, istnieją lepiej przystosowane do tego waporyzatory. Jeśli używasz koncentratów tylko okazjonalnie, możliwości PAX Plus będą wystarczające, ale jeśli lubisz często korzystać z koncentratów, zalecamy użycie waporyzatora specjalnie zaprojektowanego do tego celu.

Do 2 godzin baterii

PAX Plus jest wyposażony we wbudowaną baterię 3300 mAh, która zapewnia do dwóch godzin sesji w najniższym trybie pracy (Stealth) na pełnym naładowaniu. Jeśli wolisz korzystać z bardziej intensywnych trybów, czas sesji zostanie skrócony w zależności od trybu.

Gdy nadejdzie czas ładowania, wystarczy podłączyć kabel i przymocować magnetyczną stację ładującą z tyłu urządzenia. Czas ładowania od pustej do pełnej baterii wynosi od 2 do 3 godzin.

Mniej czynności konserwacyjnych

W porównaniu z poprzednimi wersjami waporyzatorów PAX, PAX Plus jest łatwiejszy w czyszczeniu, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na cieszenie się waporyzatorem, a mniej na jego konserwację. Dzieje się tak głównie dzięki zmodernizowanemu sitku 3D komory grzewczej, które zarówno poprawia przepływ powietrza, jak i jest łatwiejsze do demontażu w celu dokładnego wyczyszczenia.

Aby pomóc utrzymać komorę w czystości, w zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia i przeprojektowane narzędzie wielofunkcyjne, które doskonale nadaje się do pakowania i usuwania materiału z piekarników PAX Plus i PAX Mini.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory PAX Plus sprzedawane przez MagicVaporizers, autoryzowanego dystrybutora produktów PAX Labs, są autentyczne i objęte 10-letnią gwarancją, ograniczoną do normalnego użytkowania.

Instrukcja obsługi

PAX Plus

Zawartość

 • Waporyzator PAX Plus
 • Płaski ustnik
 • Podniesiony ustnik
 • Sitka 3D komory (3)
 • Pokrywa komory
 • Pokrywa komory zmniejszająca rozmiar o połowę
 • Wkład koncentratu
 • Multi-tool
 • Szczotka do czyszczenia
 • Ładowarka USB
 • Instrukcja obsługi
PAX Plus

Parametry

Więcej informacji
Wymiary 3,1 × 2,2 × 9,8 cm
Waga: 91 g
Podgrzewanie: Kondukcyjne
Czas nagrzewania Poniżej 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3300 mAh)
Producent: PAX
Gwarancja: 10 lat
Kraj producenta: Chiny

Inne waporyzatory od PAX

 1. PAX Mini - Small
  Ocena:
  (6)
  PAX Mini

  569 zł 699 zł

  • Łatwy w użyciu
  • Nagrzewanie do 30 sekund
  • Ultraprzenośny
 2. Waporyzator PAX 3
  Ocena:
  Waporyzator PAX 3

  739 zł 889 zł

  • Czas nagrzewania: 15 sekund
  • Dyskretny i kieszonkowy
  • 10 lat gwarancji
Ładuję...
Napisz własną opinię o PAX Plus