COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw

Ocena:
4.35

989 zł‎ 1149 zł‎ Oszczędzasz: 160 zł‎

SKU
ignore-this-46
On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 500 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 500 g / 17,64 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Utrzymuj waporyzator PAX w doskonałym stanie dzięki temu zestawowi do czyszczenia
PAX - Zestaw do czyszczenia
65 zł‎ 85 zł‎

Zestaw do czyszczenia PAX zawiera wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz, aby utrzymać swój waporyzator PAX w idealnym stanie. Użyj szczotki drucianej i czyścików do rur, aby usunąć pozostałości ze ścieżki pary, by para była czysta i smaczna.

Zawartość:

 • Druciana szczotka (wyciorek) (1)
 • Czyściki rurek (10)
 • Sitka (3)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw.

PAX - Dodatkowe sitka
PAX - Sitka
40 zł‎ 55 zł‎

Potrzebujesz wymienić swoje obecne sitka w waporyzatorze PAX lub chcesz mieć dodatkowe? Ten zestaw 3 sitek jest tym, czego szukasz. Sitka służą do zapobiegania gromadzeniu się osadów w komorze grzewczej, a ponieważ diałają jak filtr do waporyzatora, należy je regularnie wymieniać.

Zawartość:

 • Sitka (3)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw.

PAX - Wieczko komory grzewczej
PAX - Wieczko komory grzewczej
55 zł‎ 75 zł‎

Potrzebujesz wymienić swoje obecne wieczko komory grzewczej lub chcesz mieć dodatkowe do swojego waporyzatora PAX? Oto wieczko, którego szukasz.

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw.

Wieczko typu Half Pack zmniejsza objętość komory grzewczej do połowy pojemności, co pozwala odparować mniej ziół podczas sesji.
PAX - Wieczko Half-pack
50 zł‎ 70 zł‎

Wieczko typu Half Pack zmniejsza objętość komory grzewczej do połowy pojemności, co pozwala odparować mniej ziół podczas sesji. Zastępuje dolne wieczko urządzenia i zmniejsza rozmiar komory do połowy pojemności.

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw.

PAX - Płaskie ustniki
PAX - Ustniki płaskie
50 zł‎ 70 zł‎

Potrzebujesz wymienić swój dotychczasowy płaski ustnik, który dołączony był do urządzenia przy zakupie lub chcesz mieć dodatkowe ustniki do swojego waporyzatora PAX? Ten zamienny zestaw płaskich ustników, jest tym, czego szukasz.

Zawartość:

 • Ustniki płaskie (2)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw.

PAX - Wypukłe ustniki
PAX - Ustniki wypukłe
50 zł‎ 70 zł‎

Potrzebujesz wymienić swój dotychczasowy wypukły ustnik, który dołączony był do urządzenia przy zakupie lub chcesz mieć dodatkowe ustniki do swojego waporyzatora PAX? Ten zamienny zestaw wypukłych ustników, jest tym, czego szukasz.

Zawartość:

 • Ustniki wypukłe (2)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw.

Cechy

 • Kieszonkowy rozmiar
 • Szybki czas nagrzewania (10-20 sekund)
 • Towarzysząca aplikacja na smartfony
 • Może waporyzować: zioła, woski (wax), olejki
 • Powiadomienia wibracyjne
 • Szybkie ładowanie (1 godzina)
 • 10 lat gwarancji

PAX 3 - dla kogo?

Jeśli szukasz eleganckiego, ale potężnego waporyzatora, który jest zarówno prosty w obsłudze, jak i niesamowicie wydajny, PAX 3 jest naprawdę wyjątkową opcją. Zawiera maksimum wydajności w wygodnym, kieszonkowym kształcie, a dzięki dołączonej aplikacji na smartfona możesz dostosować każdy aspekt sesji ze swojego telefonu. PAX 3 gwarantuje niezapomniane doświadczenia waporyzacyjne i jest idealny do zabrania ze sobą w podróż czy na imprezę dzięki niewielkim rozmiarom i dyskretnemu wyglądowi.

Szybki czas nagrzewania

Dzięki ponad dwukrotnie większej mocy grzewczej niż jego poprzednik, PAX 3 jest w stanie w pełni nagrzać się w ciągu zaledwie 10 do 20 sekund - w zależności od wybranego ustawienia temperatury. Waporyzator może działać niemal natychmiast po włączeniu, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał długo czekać na rozpoczęcie upragnionej sesji.

Dyskretny rozmiar i stylowe wykończenie

PAX 3 mieści się w większości kieszeni i dyskretnie leży w dłoni, dzięki czemu jest idealny do użytku poza domem. Jego eleganckie matowe wykończenie stanowi orzeźwiającą alternatywę dla wielu innych waporyzatorów na rynku i uwydatnia jego dyskretny charakter, dając więcej możliwości waporyzacji w miejscach, w których bardziej rzucający się w oczy waporyzator przyciągałby zbyt dużo uwagi. Na zewnątrz znajdziesz również wskaźniki LED, które informują o aktualnej temperaturze i stanie baterii.

Kompletny zestaw

Kupując kompletny zestaw otrzymasz poręczny wkład na koncentrat, który pozwoli Ci bez wysiłku "przełączać się" między waporyzowanymi ziołami i koncentratami. Dzięki efektywnemu systemowi ogrzewania PAX 3 jest w stanie dokładnie odparować oba materiały bez utraty jakości i smaku.

W zestawie znajduje się również wieczko typu half-pack, które pozwala na zapakowanie do podgrzewacza tylko połowy ilości ziół i uzyskanie tej samej jakości pary, jakiej można oczekiwać od szczelnie zapakowanego, pełnego podgrzewacza.

Użyteczne funkcje

Najnowocześniejsza technologia PAX 3 wykorzystuje wiele czujników, aby poprawić wszystkie wrażenia z waporyzacji. Po całkowitym podgrzaniu do wybranej temperatury nastąpi krótka wibracja, aby poinformować Cię, że waporyzator jest już gotowy do produkcji smacznej pary.

Co więcej, wbudowane czujniki ruchu zapewniają maksymalne wytwarzanie ciepła wtedy, gdy przyłożysz waporyzator do ust. Po ich odstawieniu proces nagrzewania zwolni, co oznacza, że ​​urządzenie zapewnia wysokie ciepło tylko wtedy, gdy jest to faktycznie potrzebne, a tym samym pozwala zaoszczędzić sporo baterii.

Aplikacja na smartfona

Aplikacja do PAX 3 to przydatna funkcja, która umożliwia dostosowanie sesji waporyzacji bez dotykania samego urządzenia. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia Apple, jak i te z systemem Android i może być używana do ustawiania precyzyjnej temperatury, zmiany koloru wyświetlacza LED, a nawet blokowania urządzenia, aby zapobiec przypadkowemu włączeniu. Korzystanie z tej aplikacji jest również całkowicie opcjonalne, więc nadal możesz w pełni wykorzystać PAX 3, nawet jeśli aplikacje na smartfony nie są dla Ciebie najważniejsze - wybór należy do Ciebie!

Uwaga: od listopada 2019 roku Apple ograniczył liczbę aplikacji do waporyzacji w App Store, więc jeśli wcześniej nie pobrałeś kopii aplikacji PAX, nie będziesz mógł sterować PAX 3 z iPhone'a. Możesz jednak użyć aplikacji internetowej do sterowania urządzeniem z komputera.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory PAX 3 sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora produktów PAX Labs - są autentyczne i objęte są 10-letnią gwarancją, ograniczoną do normalnego użytkowania.

Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw

Zawartość

 • Waporyzator PAX 3
 • Wkład na koncentrat
 • Płaski ustnik
 • Wypukły ustnik
 • Wieczko standardowe
 • Wieczko Half-pack
 • Sitka (3)
 • Kabel ładowania
 • Stacja ładowania
 • Zestaw do czyszczenia
 • Narzędzie wielofunkcyjne Multi-tool
 • Instrukcja
Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,1 cm x 1,9cm x 9,8 cm
Waga: 142 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 20 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3500 mAh)
Temperatura: 182°C do 215°C
Producent: PAX Labs
Gwarancja: 10 lat
Kraj producenta: Chiny
Napisz opinię o produkcie:Waporyzator PAX 3 - Kompletny zestaw
Ocena