Waporyzator PAX 3

Ocena:
4.45

739 zł‎ 889 zł‎ Oszczędzasz: 150 zł‎

SKU
ignore-this-46
Darmowa wysyłka
Zestaw:
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Każda kapsułka BudKup 3.0 może zostać napełniona 0.35 g ziół.
PAX - kapsułki BudKups 3.0 (3-pak)
85 zł‎ 115 zł‎

Chcesz ulepszyć swoje wapo-sesje z waporyzatorem PAX? Sprawdź nowe i ulepszone kapsułki BudKups 3.0. Są to kapsułki wielokrotnego użytku, które mogą być napełnione do 0,35 gramów ziół. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej klasy medycznej i działają jednocześnie jako pojemnik na zioła i sitko. Kapsułki mogą być wstępnie załadowane ziołami dla bezpiecznego transportu suszu. Są również łatwe do wkładania i wyjmowania.

BudKups 3.0 nie tylko przyspieszają ładowanie i utrzymują Twój waporyzator w czystości, ale także poprawiają ogrzewanie. Duża liczba otworów zarówno w podstawie, jak i w pokrywie poprawia przepływ powietrza i zwiększa powierzchnię o 170%, co skutkuje lepszymi doznaniami podczas waporyzacji oraz szybszym czasem nagrzewania.

Aby używać kapsułek BudKups 3.0 wystarczy napełnić jedną kapsułkę ziołami, usunąć metalową osłonę z komory podgrzewacza PAX i zastąpić ją załadowaną kapsułką BudKup. Od tego momentu będziesz gotowy, aby cieszyć się czystym i wydajnym waporyzowaniem za pomocą swojego ulubionego PAX!

Zawartość:

 • Kapsułki BudKups 3.0 (3)

Przeznaczone do użycia z: PAX 2 Vaporizer, Waporyzator PAX 3.

Nakładki PAX Caps sprzedawane są w 2-paku.
PAX - Nakładki (2-pak)
25 zł‎ 30 zł‎

Te winylowe nakładki PAX firmy Delta 3D Studios mają idealny rozmiar, aby przesuwać się po obu końcach waporyzatora PAX, by ukryć nieprzyjemne zapachy i działać jako amortyzatory uderzeniowe podczas lekkich upadków. Nasadki nie będą przeszkadzały w ładowaniu waporyzatora, ale nie można ich używać podczas pracy urządzenia.

Pamiętaj, że nasadki będą ciasno dopasowane i na początku mogą być trudne do założenia. Jednak winyl będzie się z czasem rozciągał (możesz również użyć suszarki do włosów, aby zmiękczyć winyl przed pierwszym założeniem). Nakładki będą dużo łatwiejsze do zakładania/zdejmowania po kilku tygodniach użytkowania. Produktu NIE należy czyścić alkoholem izopropylowym, ponieważ długotrwała ekspozycja może uszkodzić winyl.

Zawartość:

 • Nakładki PAX(2)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzatorem PAX 2, Waporyzator PAX 3.

Adapter wodny można czyścić gorącą wodą lub alkoholem izopropylowym.
PAX - Adapter wodny
100 zł‎ 135 zł‎

Chcesz podłączyć sprzęt wodny do waporyzatora PAX? W takim razie zdobądź ten adapter wodny od Delta 3D Studios, który został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do ustnika waporyzatorów PAX. Adapter będzie działał zarówno ze złączami żeńskimi 14 mm, jak i 18 mm.

Używanie adaptera fajki wodnej i podłączenie PAX do wodnego sprzętu to najłatwiejszy sposób, aby znacznie poprawić swoje waporyzacyjne wrażenia. Adapter został zbudowany z mocnej gumy silikonowej i można go czyścić gorącą wodą lub alkoholem izopropylowym.

Przeznaczony do użytku z: Waporyzatorem PAX 2, Waporyzator PAX 3.

Lejek do załadunku wykonany został z tworzywa sztucznego przez Delta 3D Studios.
PAX - Lejek do napełniania komory
40 zł‎ 50 zł‎

Lejek do napełniania komory waporyzatorów PAX od Delta 3D Studios umożliwia bezpośrednie napełnianie ziołami komory grzewczej PAX. Lejek do załadunku jest idealnie dopasowany do urządzenia i zapewnia, że ​​żadne zioła nie zostaną rozsypane.

Przeznaczony do użycia z: Waporyzatorem PAX 2, Waporyzator PAX 3.

Utrzymuj waporyzator PAX w doskonałym stanie dzięki temu zestawowi do czyszczenia
PAX - Zestaw do czyszczenia
65 zł‎ 85 zł‎

Zestaw do czyszczenia PAX zawiera wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz, aby utrzymać swój waporyzator PAX w idealnym stanie. Użyj szczotki drucianej i czyścików do rur, aby usunąć pozostałości ze ścieżki pary, by para była czysta i smaczna.

Zawartość:

 • Druciana szczotka (wyciorek) (1)
 • Czyściki rurek (10)
 • Sitka (3)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3.

PAX - Dodatkowe sitka
PAX - Sitka
40 zł‎ 55 zł‎

Potrzebujesz wymienić swoje obecne sitka w waporyzatorze PAX lub chcesz mieć dodatkowe? Ten zestaw 3 sitek jest tym, czego szukasz. Sitka służą do zapobiegania gromadzeniu się osadów w komorze grzewczej, a ponieważ diałają jak filtr do waporyzatora, należy je regularnie wymieniać.

Zawartość:

 • Sitka (3)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3.

PAX - Wieczko komory grzewczej
PAX - Wieczko komory grzewczej
55 zł‎ 75 zł‎

Potrzebujesz wymienić swoje obecne wieczko komory grzewczej lub chcesz mieć dodatkowe do swojego waporyzatora PAX? Oto wieczko, którego szukasz.

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3.

Wieczko typu Half Pack zmniejsza objętość komory grzewczej do połowy pojemności, co pozwala odparować mniej ziół podczas sesji.
PAX - Wieczko Half-pack
50 zł‎ 70 zł‎

Wieczko typu Half Pack zmniejsza objętość komory grzewczej do połowy pojemności, co pozwala odparować mniej ziół podczas sesji. Zastępuje dolne wieczko urządzenia i zmniejsza rozmiar komory do połowy pojemności.

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3.

PAX - Płaskie ustniki
PAX - Ustniki płaskie
50 zł‎ 70 zł‎

Potrzebujesz wymienić swój dotychczasowy płaski ustnik, który dołączony był do urządzenia przy zakupie lub chcesz mieć dodatkowe ustniki do swojego waporyzatora PAX? Ten zamienny zestaw płaskich ustników, jest tym, czego szukasz.

Zawartość:

 • Ustniki płaskie (2)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3.

PAX - Wypukłe ustniki
PAX - Ustniki wypukłe
50 zł‎ 70 zł‎

Potrzebujesz wymienić swój dotychczasowy wypukły ustnik, który dołączony był do urządzenia przy zakupie lub chcesz mieć dodatkowe ustniki do swojego waporyzatora PAX? Ten zamienny zestaw wypukłych ustników, jest tym, czego szukasz.

Zawartość:

 • Ustniki wypukłe (2)

Przeznaczone do użycia z: Waporyzator PAX 2, Waporyzator PAX 3.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Kieszonkowy rozmiar
 • Szybki czas nagrzewania (10-20 sekund)
 • Towarzysząca aplikacja na smartfony
 • Może waporyzować: zioła, woski (wax), olejki
 • Powiadomienia wibracyjne
 • Szybkie ładowanie (1 godzina)
 • 10 lat gwarancji

PAX 3 - dla kogo?

Jeśli szukasz eleganckiego, ale potężnego waporyzatora, który jest zarówno prosty w obsłudze, jak i niesamowicie wydajny, PAX 3 jest naprawdę wyjątkową opcją. Zawiera maksimum wydajności w wygodnym, kieszonkowym kształcie, a dzięki dołączonej aplikacji na smartfona możesz dostosować każdy aspekt sesji ze swojego telefonu. PAX 3 gwarantuje niezapomniane doświadczenia waporyzacyjne i jest idealny do zabrania ze sobą w podróż czy na imprezę dzięki niewielkim rozmiarom i dyskretnemu wyglądowi.

Szybki czas nagrzewania

Dzięki ponad dwukrotnie większej mocy grzewczej niż jego poprzednik, PAX 3 jest w stanie w pełni nagrzać się w ciągu zaledwie 10 do 20 sekund - w zależności od wybranego ustawienia temperatury. Waporyzator może działać niemal natychmiast po włączeniu, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał długo czekać na rozpoczęcie upragnionej sesji.

Dyskretny rozmiar i stylowe wykończenie

PAX 3 mieści się w większości kieszeni i dyskretnie leży w dłoni, dzięki czemu jest idealny do użytku poza domem. Jego eleganckie matowe wykończenie stanowi orzeźwiającą alternatywę dla wielu innych waporyzatorów na rynku i uwydatnia jego dyskretny charakter, dając więcej możliwości waporyzacji w miejscach, w których bardziej rzucający się w oczy waporyzator przyciągałby zbyt dużo uwagi. Na zewnątrz znajdziesz również wskaźniki LED, które informują o aktualnej temperaturze i stanie baterii.

Kompletny zestaw

Kupując kompletny zestaw otrzymasz poręczny wkład na koncentrat, który pozwoli Ci bez wysiłku "przełączać się" między waporyzowanymi ziołami i koncentratami. Dzięki efektywnemu systemowi ogrzewania PAX 3 jest w stanie dokładnie odparować oba materiały bez utraty jakości i smaku.

W zestawie znajduje się również wieczko typu half-pack, które pozwala na zapakowanie do podgrzewacza tylko połowy ilości ziół i uzyskanie tej samej jakości pary, jakiej można oczekiwać od szczelnie zapakowanego, pełnego podgrzewacza.

Użyteczne funkcje

Najnowocześniejsza technologia PAX 3 wykorzystuje wiele czujników, aby poprawić wszystkie wrażenia z waporyzacji. Po całkowitym podgrzaniu do wybranej temperatury nastąpi krótka wibracja, aby poinformować Cię, że waporyzator jest już gotowy do produkcji smacznej pary.

Co więcej, wbudowane czujniki ruchu zapewniają maksymalne wytwarzanie ciepła wtedy, gdy przyłożysz waporyzator do ust. Po ich odstawieniu proces nagrzewania zwolni, co oznacza, że ​​urządzenie zapewnia wysokie ciepło tylko wtedy, gdy jest to faktycznie potrzebne, a tym samym pozwala zaoszczędzić sporo baterii.

Aplikacja na smartfona

Aplikacja do PAX 3 to przydatna funkcja, która umożliwia dostosowanie sesji waporyzacji bez dotykania samego urządzenia. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia Apple, jak i te z systemem Android i może być używana do ustawiania precyzyjnej temperatury, zmiany koloru wyświetlacza LED, a nawet blokowania urządzenia, aby zapobiec przypadkowemu włączeniu. Korzystanie z tej aplikacji jest również całkowicie opcjonalne, więc nadal możesz w pełni wykorzystać PAX 3, nawet jeśli aplikacje na smartfony nie są dla Ciebie najważniejsze - wybór należy do Ciebie!

Uwaga: od listopada 2019 roku Apple ograniczył liczbę aplikacji do waporyzacji w App Store, więc jeśli wcześniej nie pobrałeś kopii aplikacji PAX, nie będziesz mógł sterować PAX 3 z iPhone'a. Możesz jednak użyć aplikacji internetowej do sterowania urządzeniem z komputera.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory PAX 3 sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora produktów PAX Labs - są autentyczne i objęte są 10-letnią gwarancją, ograniczoną do normalnego użytkowania.

Instrukcja obsługi

Waporyzator PAX 3

Zawartość

 • Waporyzator PAX 3
 • Płaski ustnik
 • Wypukły ustnik
 • Wieczko standardowe
 • Kabel ładowania
 • Stacja ładowania
 • Zestaw do czyszczenia
 • Wkład na koncentrat (Kompletny zestaw)
 • Wieczko Half-pack (Kompletny zestaw)
 • Sitka (3) (Kompletny zestaw)
 • Narzędzie wielofunkcyjne Multi-tool (Kompletny zestaw)
 • Instrukcja
Waporyzator PAX 3

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,1 cm x 1,9cm x 9,8 cm
Waga: 142 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 20 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3500 mAh)
Temperatura: 182°C do 215°C
Producent: PAX
Gwarancja: 10 lat
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about Waporyzator PAX 3
Napisz opinię o produkcie:Waporyzator PAX 3
Ocena