Arizer Extreme Q

Ocena:
4.65

535 zł‎ 999 zł‎ Oszczędzasz: 464 zł‎

SKU
ignore-this-81
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Zestaw sitek Arizer
Arizer - Zestaw sitek
30 zł‎ 40 zł‎

Zestaw sitek Arizer jest tym, czego potrzebujesz, jeśli chcesz wymienić sitka, które były dołączone do Twojego waporyzatora Arizer V-Tower lub Arizer Extreme Q.

Zawartość:

 • Sitka głębokie (4)

Sitka przeznaczone do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Komora Tuff
Arizer - Komora "Tuff"
60 zł‎ 80 zł‎

Szklana komora Arizer „Tuff” jest trwalszym zamiennikiem komory „Cyclone”. Wygląda jak model „Cyclone”, ale posiada powłokę klasy medycznej, która zapobiega tak łatwemu pękaniu. Powłoka znajduje się na zewnątrz szklanej komory i nie wpływa na smak oraz czystość pary.

Ta część zamienna jest przeznaczona dla tych, którzy mają tendencję do tłuczenia swoich komór (w tym „Cyclone”) i szukają czegoś bardziej wytrzymałego przy jednoczesnej gwarancji braku utraty na jakości pary.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Zestaw balonów jest idealny, gdy potrzebujesz nowych balonów do swojego waporyzatora Arizer Extreme Q.
Arizer Extreme Q - Zestaw balonów
65 zł‎ 90 zł‎

Czy Twoje balony do Arizer Extreme Q zużyły się lub potrzebujesz dodatkowych? W takim razie ten zestaw balonów jest tym, czego szukasz.

Zawartość:

 • Balony (6)

Przeznaczone do użycia z: Arizer Extreme Q.

Szklany ustnik do balonu to część, która łączy się z balonem Arizer Extreme Q.
Arizer Extreme Q - Szklany ustnik balonu
30 zł‎ 40 zł‎

Szklany ustnik balonu do Arizer Extreme Q służy do uszczelniania oparów w torebce balonu. Wykonany jest ze szkła borokrzemianowego, aby zapewnić gładką i czystą parę.

Jeśli Twój dotychczasowy ustnik balonu jest uszkodzony, wyszczerbiony lub po prostu zużyty, ten szklany ustnik jest tym, czego potrzebujesz.

Zawartość:

 • Szklany ustnik balonu (1)
 • Ringi uszczelniające (pierścienie) (2)

Przeznaczony do użycia z: Arizer Extreme Q.

Arizer - Szklana komora "Cyclone"
Arizer - Szklana komora "Cyclone"
45 zł‎ 60 zł‎

Szklana komora „Cyclone” jest identyczna jak ta dołączona do Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower. Służy do przechowywania ziół podczas procesu waporyzacji i wyrównuje dystrybucję ciepła, gdy ciepło wznosi się z elementu grzejnego.

Jeśli Twoja stara komora jest zepsuta, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, „Cyclone” jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Zawartość:

 • Szklana komora "Cyclone" (1)
 • Osłona izolująca od ciepła (1)
 • Sitko (1)

 

Przeznaczona do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Adapter szklany typu kolanko
Arizer - Adapter szklany kątowy
55 zł‎ 75 zł‎

Szklany adapter kątowy do waporyzatorów Arizer to element łączący między komorą grzewczą a wężykiem. Przeznaczony jest to modeli Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower. Wykonany jest tylko z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić czystą i delikatną parę.

Jeśli Twój stary adapter jest uszkodzony, wyszczerbiony lub po prostu zużyty, to prezentowany adapter jest tym, czego potrzebujesz.

Zawartość:

 • Szklany adapter kątowy (1)
 • Sitka (1)

Przeznaczony do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Szklany ustnik wężyka (rurka)
Arizer - Szklany ustnik wężyka
20 zł‎ 30 zł‎

Szklany ustnik wężyka łączy się z końcem wężyka w waporyzatorach Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower. Ustnik wykonany jest z najwyższej jakości szkła borokrzemianowego, aby zapewnić gładką i czystą parę.

Jeśli Twój ustnik wężyka jest uszkodzony, wyszczerbiony lub po prostu zużyty, ten wymienny szklany ustnik jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczony do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Wężyk zamienny
Arizer - Zestaw wężyków
85 zł‎ 115 zł‎

Zestaw wężyków jest idealny do wymiany całej górnej części i tym samym odświeżenia doznania z waporyzacji przy pomocy Arizer V-Tower lub Arizer Extreme Q.

Zawartość:

 • Wężyk o długości 90 cm (PVC) (1)
 • Zakrzywiony szklany adapter (1)
 • Szklany ustnik wężyka (1)
 • Sitko głębokie (1)

Wężyki przeznaczone do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Szklane mieszadło Arizer doskonale nadaje się do mieszania ziół podczas sesji.
Arizer - Szklane mieszadło
30 zł‎ 35 zł‎

Szklane mieszadło wykonane jest na zamówienie dla Arizer V Tower i Arizer Extreme Q, ale może być również używane z prawie każdym innym waporyzatorem, ponieważ jest to proste szklane narzędzie. Ta zamienna część jest identyczna z mieszadłem otrzymanym z urządzeniem.

 

Arizer Extreme Q - Pilot
Arizer Extreme Q - Pilot
65 zł‎ 90 zł‎

Ten pilot do Arizer Extreme Q umożliwia wygodne sterowanie temperaturą waporyzacji, prędkością wentylatora, czasem i ustawieniami mocy.

Przeznaczony do użycia z: Arizer Extreme Q.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.08)
 • Może być używany z wężykiem lub balonem
 • Możliwość ustawienia dokładnej temperatury
 • Kompaktowa, wszechstronna konstrukcja
 • Możliwość zmiany ustawień przez zdalnego pilota
 • Cyfrowy ekran LED
 • Konfigurowalny timer automatycznego wyłączania

Arizer Extreme Q - dla kogo?

Arizer Extreme Q oferuje niezrównaną jakość i jest idealny dla tych, którzy szukają waporyzatora z najwyższej półki - prostego w obsłudze i posiadającego unikalne funkcje. Jest idealny zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i osób początkujących, ponieważ oferuje wiele funkcji bez uszczerbku dla szybkich i doskonałych rezultatów. Jako jeden z najlepiej sprzedających się waporyzatorów stacjonarnych na całym świecie, nietrudno zrozumieć, dlaczego Arizer Extreme Q zyskał tak dobrą reputację.

Jakość Premium

Szklana konstrukcja waporyzatora sprawia, że ​​wszystkie waporyzowane zioła są w 100% wolne od szkodliwych toksyn i świetnie smakują. Jego najnowocześniejszy ceramiczny system grzewczy bez wysiłku waporyzuje wszystkie rodzaje ziół i zapewnia, że ​​zawsze uzyskasz maksymalne korzyści z ziół, które zdecydujesz się waporyzować.

Dzięki wewnętrznym elementom grzewczym i czujnikom urządzenie osiąga optymalną temperaturę w zaledwie 2 minuty, co oznacza, że ​​może przystąpić do pracy niemal natychmiast, gdy zdecydujesz się na sesję z ziołami.

Wszechstronny

Jedną z największych zalet Arizer Extreme Q jest możliwość czerpania radości z waporyzacji przy pomocy nasadki w postaci wężyka lub balona. Będziesz również zadowolony z automatycznych prędkości wentylatora, wbudowanej regulacji temperatury i użytecznego wyświetlacza LED, co zaowocuje pełną kontrolą nad funkcjami urządzenia. Ustawienia można kontrolować za pomocą przycisków zlokalizowanych na podstawie, ale w zestawie znajduje się też pilot, dzięki czemu możesz uruchomić mechanizm ogrzewania, nawet gdy nie ma Cię w pokoju. Elastyczność i łatwość użytkowania jaką zapewnia Arizer Extreme Q, są tym, co naprawdę czyni ten waporyzator wszechstronnym i wspaniałym.

Co więcej, jeśli interesują Cię bardziej duchowe funkcje ten waporyzator może być również używany do celów aromaterapeutycznych. Użyj dołączonej komory do aromaterapii jako dyfuzora olejku, aby stworzyć relaksującą atmosferę - gdziekolwiek jesteś.

Optymalne bezpieczeństwo i wygoda

Jeśli poczujesz, że powoli zasypiasz, nigdy nie będziesz musiał zmuszać się do wybudzania, aby wyłączyć waporyzator. Arizer Extreme Q natychmiast wyłączy się, gdy upłynie czas bez aktywności ze strony użytkownika. Wszystko to dzięki innowacyjnemu automatycznemu wyłącznikowi czasowemu, który można ustawić na 2 lub 4 godziny. Jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem sterowania urządzeniem jest dołączony pilot, który pozwala w pełni dostosować wrażenia z waporyzacji bez wstawania z fotela.

Ciągłe aktualizacje

W porównaniu do pierwszego wprowadzenia na rynek, Arizer Extreme Q przeszedł wiele ulepszeń i aktualizacji, aby osiągnąć swój obecny, udoskonalony stan. Dzięki doskonałej konstrukcji, strukturze i komponentom, które za każdym razem wytwarzają wyjątkową parę, możesz mieć pewność, że zamawiając ten waporyzator, otrzymasz najlepszą możliwą jakość.

Gwarancja

Elektronika Arizer Extreme Q objęta jest 3-letnią gwarancją, natomiast ceramiczny element grzejny - dożywotnią.

Instrukcja obsługi

Arizer Extreme Q

Zawartość

 • Waporyzator Arizer Extreme Q
 • Zdalna kontrola
 • Silikonowy wężyk (90 cm)
 • Mini-wężyk
 • Szklany przyrząd do mieszania
 • Sitka
 • Komora do aromaterapii
 • Szklane komory "Cyclone" (2)
 • Balony z ustnikiem (2)
 • Ustniki (2)
 • Zasilacz
 • Instrukcja
Arizer Extreme Q

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 15.2 cm x 15.2 cm x 19 cm
Waga: 370 g
Podgrzewanie: Konwekcja
Czas rozgrzewania: 3 minuty
Źródło zasilania: Gniazdko
Temperatura: 50°C do 260°C
Producent: Arizer
Gwarancja: 3 lata
Kraj producenta: Kanada
Write your own review about Arizer Extreme Q
Napisz opinię o produkcie:Arizer Extreme Q
Ocena