XMax V3 Pro

Ocena:
XMax V3 Pro 4.4 5

549 zł

SKU
ignore-this-87
Darmowa wysyłka
Zobacz więcej grinderów
Zobacz więcej akcesoriów

Cechy

 • Najnowsza wersja (2024.04)
 • Tryb on-demand (para na życzenie)
 • Ogrzewanie konwekcyjne
 • Nagrzewanie w 15 sekund
 • Zakres temperatury: 100 °C do 220 °C
 • Izolowana ścieżka przepływu pary
 • Magnetyczny ustnik z dołączonym narzędziem do czyszczenia
 • Wymienna bateria 2600 mAh
 • Ładowanie przez USB-C
 • Zawiera adapter do wosków/koncentratów

XMax V3 Pro - dla kogo?

XMax zaprojektowali model V3 Pro z myślą o użytkownikach, którzy poszukują niedrogiego, lekkiego i dyskretnego waporyzatora, który łatwo się transportuje. Dzięki smukłej konstrukcji jest on bardzo poręczny, co stanowi idealne rozwiązanie, jeśli często przebywasz na zewnątrz lub po prostu szukasz urządzenia, które łatwo przenosi się w dłoni lub kieszeni.

XMax V3 Pro jest również wszechstronny, ponieważ może waporyzować zarówno zioła jak i koncentraty. Pełne ogrzewanie konwekcyjne w połączeniu z szybkim czasem nagrzewania i łatwym w obsłudze interfejsem sprawiają, że jest to doskonały waporyzator dla większości użytkowników.

Tryb on-demand i para "na życzenie"

Nowością w tej wersji XMax Pro jest tryb "on-demand". Tryb ten podgrzewa zioła/koncentraty jednorazowo tylko przez 30 sekund. Zmniejsza to ilość odpadów, ponieważ komora grzewcza (o pojemności 0,15 g) nagrzewa się tylko wtedy, gdy używasz waporyzatora. Jeśli jednak wolisz, aby grzałka pozostał nagrzana, zawsze możesz skorzystać z trybu session (podgrzewanie 4 lub 6 minut).

Ponieważ XMax V3 Pro jest waporyzatorem konwekcyjnym, oznacza to, że ciepło dostarczane do ziół/koncentratów będzie przekazywane przez gorące powietrze. Dzięki temu uzyskuje się lepszy smak, sam proces waporyzowania jest bardziej równomierny oraz użytkownik otrzymuje więcej pary w porównaniu z waporyzatorami kondukcyjnymi, które mają bezpośredni kontakt z waporyzowanym materiałem. Po wytworzeniu pary, jest ona prowadzona przez izolowaną ścieżkę powietrza (bez kontaktu z elektroniką/metalem) zanim dotrze do ustnika.

Szybkie nagrzewanie

W waporyzatorze XMax V3 Pro możesz wybrać dowolną temperaturę z zakresu od 100 °C do 220°C, z dokładnością do 1 °C. Jeśli lubisz gładką, aromatyczną parę, powinieneś używać temperatur poniżej 200 °C, a jeśli chcesz wydobyć z ziół wszystko, z mniejszym smakiem, ale z większą mocą, podgrzej urządzenie do wyższych temperatur. Nie musisz długo czekać, ponieważ nagrzewanie trwa tylko 15 sekund!

Dyskretny, mieści się w kieszeni

Dzięki kompaktowym rozmiarom XMax V3 Pro można bez problemu zmieścić w kieszeni, co pozwala zabrać go ze sobą podczas wyjścia z domu. Dyskretny wygląd urządzenia oraz jego lekkość sprawiają, że jest ono atrakcyjne dla osób pragnących sprzętu, który mogą szybko schować w dłoni lub torbie, gdy zajdzie taka potrzeba.

Nie tylko do ziół

Do XMax V3 Pro dołączony jest adapter, który można wykorzystać do waporyzacji koncentratów, takich jak woski i oleje. Wystarczy dodać koncentrat do zbiorniczka, włożyć go do urządzenia i gotowe - możesz przejść do waporyzacji. Należy pamiętać, że w przypadku stosowania koncentratów konieczne jest ustawienie wyższej temperatury niż w przypadku waporyzacji ziół.

Innowacyjny ustnik

Magnetyczny ustnik został zaprojektowany z narzędziem do zgarniania materiału, aby ułatwić czyszczenie i mieszanie. Odporny na wysoką temperaturę plastikowy ustnik można zdemontować i dokładnie wyczyścić, co pomaga zapobiegać przywieraniu resztek.

Świetna bateria

XMax V3 Pro wyposażony został w wysokiej jakości ładowalny, wymienny akumulator 18650, który pozwala na dłuższe użytkowanie pomiędzy kolejnymi ładowaniami. Każde ładowanie pozwala na około 50 minut użytkowania. Jeśli chcesz przeprowadzać dłuższe sesje lub po prostu nie chcesz myśleć o częstym ładowaniu, zalecamy zakup dodatkowej baterii. Dzięki temu łatwo i wygodnie będziesz mógł wymienić rozładowaną baterię na naładowaną i kontynuować waporyzację.

Ładowanie USB-C

Kolejną nowością w V3 Pro jest to, że sprzęt został wyposażony w port ładowania USB-C do ultraszybkiego ładowania. Bateria ładuje się do pełna w około 2 godziny od całkowitego rozładowania.

Jakość wykonania

XMax V3 Pro posiada aluminiową obudowę, która sprawia, że sprzęt jest wygodny w trzymaniu i nie nagrzewa się zbyt mocno. Waporyzator posiada również ceramiczną komorę grzewczą dla uzyskania lepszego smaku, a także precyzyjną kontrolę temperatury, co pozwala na eksperymentowanie z różnymi zakresami temperatur.

Na wyświetlaczu OLED można znaleźć wszystkie istotne informacje, takie jak: ustawiony tryb/temperatura, aktualna temperatura, stan baterii. Samo urządzenie ma wymiary zaledwie 2,7 cm × 2,4 cm × 15,0 cm, więc bez problemu zmieści się w każdej kieszeni czy torbie!

Łatwy w czyszczeniu

Aby wyczyścić waporyzator XMax V3 Pro po użyciu wystarczy wyczyścić szczoteczką nierdzewną komorę i sitka. Jeśli mimo wszystko na sprzęcie pozostaną jakieś resztki, możesz je usunąć za pomocą wacika nasączonego odrobiną alkoholu.

Możesz również zdemontować ceramiczną i nierdzewną ścieżkę pary, jeśli po dłuższym użytkowaniu utknęły w niej resztki.

Jaka jest różnica pomiędzy XMax V2 Pro i V3 Pro?

Model XMax V3 Pro jest mniejszy niż oryginalny V2 i posiada również mniejszą komorę, ale nadal wystarcza ona na jedną sesję (0,15 g), więc nie musisz martwić się o konieczność natychmiastowego przeładowania urządzenia. Kolejną różnicą jest ogrzewanie konwekcyjne, które skraca czas nagrzewania o 80% i oznacza, że V3 Pro pomieści więcej Twoich ziół.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory XMax V3 Pro sprzedawane przez MagicVaporizers, autoryzowanego dystrybutora firmy XMax, są w pełni oryginalne i objęte są roczną gwarancją na urządzenie oraz 6-miesięczną gwarancją na baterię.

Instrukcja obsługi

XMax V3 Pro

Zawartość

 • Waporyzator XMax V3 Pro
 • Adapter do wosków/koncentratów
 • Kabel USB-C
 • Szczoteczka czyszcząca
 • Gaziki nasączone alkoholem (4)
 • Gaziki (3)
 • Instrukcja
XMax V3 Pro

Parametry

Więcej informacji
Wymiary 2,7 cm × 2,4 cm × 15,0 cm
Waga: 107 g
Podgrzewanie: Konwekcja
Czas nagrzewania 15 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2600 mAh)
Temperatura: 100 °C do 220 °C
Producent: XMax / XVape
Gwarancja: 1 rok
Kraj producenta: Chiny

Inne waporyzatory od XMax / XVape

 1. XLux Roffu - Small
  Ocena:
  (8)
  XLux Roffu od XVape

  699 zł

  • Prawdziwe ogrzewanie konwekcyjne
  • Nagrzewanie w 20 sekund
  • Tryb sesji i tryb na żądanie
 2. XMax Starry V4 - Small
  Ocena:
  (9)
  XMax Starry V4

  549 zł

  • Krótki czas nagrzewania (30 sekund)
  • Regulowany przepływ powietrza
  • Precyzyjna kontrola temperatury (od 100 °C do 240 °C)
 3. XVape Fog Pro - Small
  Ocena:
  (8)
  XVape Fog Pro

  459 zł 599 zł

  • Nagrzewa się do 180°C w zaledwie 15 sekund
  • Czyste ogrzewanie konwekcyjne
  • Wymienna bateria 3200 mAh
Ładuję...
Napisz własną opinię o XMax V3 Pro