Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Boundless CFX

589 zł

729 zł Zapisz 140 zł

Boundless CFX
Boundless CFX - Mouthpiece Boundless CFX - Digital display Boundless CFX - Herb Chamber Boundless CFX - Included in the package Boundless CFX
 •  
 •  
 •  

589 zł

729 zł Zapisz 140 zł

589 zł

729 zł Zapisz 140 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Boundless CFX jest u nas na stanie od 23 Mar. 2017.

4.8
Przeczytaj 5 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Boundless CFX od Boundless Vape Technology z siedzibą w Ontario, to przenośny waporyzator o funkcjonalności i wydajności sprzętów najlepszych marek, ale za ułamek ich ceny. Komora grzewcza została usprawniona tak, by zwiększyć wydajność ekstrakcji i dostarczyć gęstą, pełną smaku parę. Wybierz swoją ulubioną temperaturę w przedziale 37 °C - 221 °C z pomocą pięknego wyświetlacza OLED, poczekaj aż urządzenie zacznie wibrować, co będzie oznaczało osiągnięcie wybranej temperatury i korzystaj z gęstej pary z wybranego materiału. Boundless CFX może waporyzować suche zioła bez dodatkowych akcesoriów oraz woski/oleje przy pomocy załączonego zasobnika. 


Dwie pojemne baterie 2500 mAh podgrzewają urządzenie w ciągu 20-25 sekund i umożliwiają do 15 cykli waporyzacyjnych na jednym ładowaniu. Waporyzator Boundless CFX ładuje się przez kabel USB, co umożliwia podłączanie w większości miejsc, bez konieczności zabierania ze sobą uciążliwego adaptera. Pełne ładowanie zajmuje około dwóch godzin. Kompaktowy i wytrzymały design CFX sprawia, że łatwo mieści się w kieszeni, co jest wygodne w przypadku korzystania poza domem. Ustnik jest przykręcany i dodatkowo utrzymywany magnetycznie.


Dostępny w kolorze Czarnym.

Funkcje

 • W pełni odizolowana ścieżka przepływu powietrza
 • 20 sekund nagrzewania, potężny element grzewczy o mocy 80 wat
 • Pełna kontrola temperatury (37 °C - 221 °C)
 • Cyfrowy ekran OLED (4,3 cm)
 • Przełączanie między stopniami Fahrenheita (F) i Celsjusza (C)
 • Łatwa i stała para (wszystkie typy zmielenia)
 • Komora o dużej pojemności
 • Do suchego materiału oraz koncentratów

 

Boundless CFX stanowi konkurencję dla najlepszych przenośnych waporyzatorów, co jest naprawdę niesamowite, jeśli wziąć pod uwagę jego cenę. Jeśli szukasz przenośnego, łatwego w użyciu, potężnego waporyzatora, z możliwością dostosowywania temperatury i szybkim czasem podgrzewania, zapewniającego gęstą parę, to nie szukaj dalej, CFX to urządzenie idealne dla Ciebie.

 

Akcesoria (W zestawie)

 • Kabel USB
 • Zasobnik na Płyny/Woski
 • Narzędzie do ładowania
 • Szczotka do czyszczenia
 • Instrukcja użytkowania

 

Niesamowita moc

80W mocy Boundless CFX sprawia, że urządzenie podgrzewa się niesamowicie szybko, w mniej niż 20 sekund. Taka moc gwarantuje również gęstą i pełną smaku parę, już od pierwszego pociągnięcia. Aby zachować pojemność 2500 mAh na dłużej, dwie zintegrowane baterie CFX automatycznie wyłączają się po 5 minutach. Pełne naładowanie zapewnia 15 5-minutowych sesji waporyzacyjnych.

 

Technologia konwekcji CFX działa na zasadzie wciągania powietrza od spodu urządzenia, gdzie zlokalizowany jest element grzewczy, w górę przez ceramiczną komorę grzewczą; materiał nigdy bezpośrednio nie dotyka elementu grzewczego.

 

Dyskretny design

Boundless CFX wygląda nowocześnie, dzięki wyrazistemu ekranowi OLED i uchwytowi, który bardzo solidnie trzyma się w dłoniach. Waporyzator wygląda zupełnie jak telefon komórkowy i pasuje do każdej kieszeni. Wymiary urządzenia to 7,0 x 3,2 x 12,9 cm, co ważne, nie obciąża dłoni (tylko 208g). Zewnętrze CFX jest pokryte warstwą silikonu, co chroni przed nagrzewaniem podczas sesji waporyzacyjnej, a dodatkowo zwiększa odporność na zużycie.

 

Jak używać

Odkryj komorę na materiał, poprzez odsunięcie ustnika, który jest przytrzymywany magnetycznie. Umieść drobno zmielony materiał w komorze i z powrotem wsuń ustnik. Uruchom CFX poprzez naciśnięcie włącznika 5 razy w ciągu dwóch sekund i za pomocą strzałek góra/dół dobierz preferowaną temperaturę, korzystając z wyświetlacza. W ciągu 20 sekund, wybrana temperatura zostanie osiągnięta, co pozwoli Ci zaciągać się gęstą chmurą pary.

 

Jeśli chcesz zwaporyzować koncentraty, takie jak woski czy olejki, po prostu wykorzystaj załączone narzędzie, by napełnić zasobnik i umieść go w komorze.

 

Aby zapewnić najlepsza jakość pary, waporyzuj suchy materiał w temperaturach 185°- 200°C, dodanie kilku stopni w połowie sesji pozwala lepiej wykorzystać materiał. Woski i koncentraty dobrze się waporyzują przy utrzymaniu stałej temperatury w całym toku sesji. Ustaw CFX na 190°- 205° C w zależności od gęstości wosku. Przy waporyzacji olejków można użyć niższej temperatury, najlepiej trzymać się 185° - 200°C. Boundless CFX zawsze daje wysokiej jakości, krystalicznie czystą parę.

 

Gwarancja

MagicVaporizers jest autoryzowanym dystrybutorem Boundless Vapes Technology i wszystkie waporyzatory Boundless CFX oferowane w sklepie są autentyczne i mają 2-letnią gwarancję.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma, Olejki, Woski
Producent Boundless Vape Technology
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 7,0 x 3,2 x 12,9 cm
Waga Vaporizer 208 g
Styl Black
Źródło Zasilania Dual Lithium-Ion Batteries, Total 2500mAh
Element Grzewczy 80w Hybrid Convection/Conduction Heater
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji China
Gwarancja 2 years

RECENZJEBoundless CFX

Średnia Ocena :

4.8 W oparciu o 5 oceny
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

very nice!

Pabloo
I started to think buying this one mainly cause of design. Read good things on it and I buy it. think it looks better in real not in pictures. So very happy I buy this! Work fine now 4 weeks. Thank you to Magicvapor and hope see you soon : )

pleased

Harrison
Didnt know which vaporizer to buy so I figured I give this one a try… I have had it for a few months now and it works just as described! No problems at all, warms up fast and looks nice. Get one yourself and try.. ! I was very pleased with the delivery, it took only 3 days to have it at home.. Buy!

Great vape

Denis
Great looking vape that also works great. No problems during my use since beginning of summer. Fastest shipping! Magic vaporizers should get award for the good job they do!

This Is good one, buy it

Rashh
Many vapes out there today and many are just plain crap. I didnt know what to think of this at first but I ordered it without any expectations. I got very happy! It is now my favorite vape and I have had many. Also tried many. Only looking at the price some maybe think its not that good but it is! Atleast the one I got! And I got it very very fast too I must say! Overall great experience everytime I come here :) keep up the good work guys!

Dont just read go get one

Lasse
I was hesitant to order at first but now I regret that. The sooner you buy the better I now think. I also think MagicVaporizer dont sell any bad vapors. I think I would have been happy with either one I chose. But this is the one I chose and its great. Has a great quality feel to it and it looks very nice too. Order!

5 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Boundless CFX

Jak oceniasz ten produkt? *