Boundless CFX

Ocena:
4.55

479 zł‎ 729 zł‎ Oszczędzasz: 250 zł‎

SKU
ignore-this-75
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Boundless - Kapsułka dozująca do wosków (wax) i olejków
Boundless - Kapsułka dozująca koncentrat
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła dozująca koncentrat powinna być używana, gdy chcesz waporyzować koncentraty, takie jak woski i olejki, za pomocą waporyzatora Boundless. Wystarczy umieścić koncentrat na waciku wewnątrz kapsułki, a następnie włożyć kapsułkę do waporyzatora.

Przeznaczona do użycia z: Boundless CFV, Boundless CFX.

Boundless CFX - Sitka komory
Boundless CFX - Sitka komory
20 zł‎ 30 zł‎

Sitka komory powinny być umieszczone w Boundless CFX na dnie komory na zioła, aby mieć pewność, że nie dojdzie do bezpośredniego kontaktu między elementem grzejnym a ziołami znajdującymi się w komorze.

Zawartość:

 • Sitka komory (2)

Przeznaczone do użycia z: Boundless CFX.

Boundless CFX - Sitka ustnika
Boundless CFX - Sitka ustnika
20 zł‎ 30 zł‎

Zachowaj świeżość swojego waporyzatora Boundless CFX dzięki wymiennym sitkom ustnika. Sitko powinno znajdować się wewnątrz ustnika, by żadne zioła nie dostały się do wnętrza tego ustnika.

Zawartość:

 • Sitka ustnika (2)

Przeznaczone do użycia z: Boundless CFX.

Podłącz swoją ulubioną fajkę wodną, ​​bongo lub bubbler do swojego waporyzatora Boundless CFX za pomocą tego wodnego adaptera
Boundless CFX - Adapter wodny
85 zł‎ 115 zł‎

Adapter wodny pasuje do rurek męskich (10 mm, 14 mm i 18 mm) i żeńskich (14 mm i 18 mm). Używanie adaptera z Boundless CFX nie tylko pomaga złagodzić wszelkie podrażnienia spowodowane przez wysoką temperaturę pary, ale także poprawia ogólny smak waporyzowanego materiału.

Przeznaczony do użycia z: Boundless CFX.

Boundless CFX - Ustnik
Boundless CFX - Ustnik
65 zł‎ 90 zł‎

Ustnik Boundless CFX to część zamienna do waporyzatora Boundless CFX na wypadek konieczności wymiany ustnika, który oryginalnie dołączony był do urządzenia. Element wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wyposażony został w sitko, które dodatkowo oczyszcza i filtruje parę docierającą do ust.

Zawartość:

 • Ustnik (1)
 • Sitko ustnika (1)

Przeznaczony do użycia z: Boundless CFX.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.08)
 • Czasz rozgrzewania: 20 sekund
 • Izolowany przepływ powietrza
 • Pełna kontrola temperatury
 • Cyfrowy wyświetlacz OLED
 • Ceramiczna komora o dużej pojemności
 • Do waporyzowania ziół i koncentratów
 • Imponująca żywotność baterii

Boundless CFX - dla kogo?

Jeśli szukasz przenośnego, prostego w obsłudze waporyzatora, który pracuje bez problemów, Boundless CFX jest idealną opcją. Ten kompaktowy waporyzator świetnie sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników, ponieważ ma dużą moc, jest poręczny i prosty w obsłudze. Łatwo się go nosi i ma niezwykle imponującą żywotność baterii, dzięki czemu waporyzacja jest szybka i łatwa.

Łatwy w użyciu

Boundless CFX jest prawdopodobnie najwygodniejszym waporyzatorem na rynku, a do jego używania nie jest wymagane praktycznie żadne doświadczenie. Do optymalnej produkcji pary nie jest wymagana także żadna specjalna technika ładowania. Waporyzator działa doskonale zarówno przy małych, jak i dużych nabiciach. Pojemność imponująco dużej komory ceramicznej pozwala na przeprowadzanie dłuższych sesji, a jednocześnie jest wystarczająco wszechstronna, aby działać równie wydajnie przy mniejszych obciążeniach.

Izolowany przepływ powietrza

Izolowana ścieżka powietrza gwarantuje, że para jest zawsze oddzielona od wewnętrznej elektroniki i pozostawia tylko czysty smak. Smak i jakość wytwarzanej pary zachwycają, a cały proces inhalacji jest bezproblemowy i łatwy - idealny dla początkujących.

Imponujący czas nagrzewania i żywotność baterii

Boundless CFX wyposażony ostał w 80W mocy i może nagrzać się w pełni w zaledwie 20 sekund! Krótki czas nagrzewania pozwala na niemal natychmiastowe rozpoczęcie pracy, co pozwala na bardzo spontaniczne sesje. Możesz uzyskać do piętnastu 5-minutowych sesji przy w pełni naładowanej baterii, ale ponieważ bateria może być całkowicie naładowana w zaledwie 30 minut, możesz szybko wznowić sesję.

Przenośny

Korzystając z Boundless CFX, nie będziesz ograniczony do użytku wyłącznie w domu, ponieważ kompaktowy rozmiar ułatwia schowanie waporyzatora do torby lub dużej kieszeni, gdy nadejdzie czas na wyjście. Ten waporyzator jest lekki i mierzy zaledwie 7 cm x 3,2 cm x 13 cm. Z wyglądu przypomina telefon komórkowy, co zapewnia Ci pełną dyskrecję. Waporyzator posiada ponadto przydatną silikonową powłokę, która zapobiega wyślizgnięciu się sprzętu z dłoni lub nieprzyjemnemu nagrzaniu podczas sesji.

Wszechstronny z pełną kontrolą temperatury

Boundless CFX jest w stanie z łatwością waporyzować zarówno zioła, jak i koncentraty. Dołączona do niego osobna kapsułka zaprojektowana została specjalnie do waporyzowania koncentratów. W Boundless CFX zyskujesz również całkowitą kontrolę nad temperaturą waporyzatora, co pozwala dostosować gęstość pary do własnych preferencji. Aby dopasować swoje zioła lub koncentraty, możesz wybrać dowolną wartość temperatury od 38 °C do 221 °C.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Boundless CFX sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora Boundless - są w pełni autentyczne i objęte 2-letnią gwarancją.

Instrukcja obsługi

Boundless CFX

Zawartość

 • Waporyzator Boundless CFX
 • Kabel USB
 • Kapsuła na koncentrat
 • Mieszadełko
 • Szczotka do czyszczenia
 • Instrukcja
Boundless CFX

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 7,0 cm x 3,2 cm x 12,9 cm
Waga: 208 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 20 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2 x 2500 mAh)
Temperatura: 37°C do 221°C
Producent: Boundless
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about Boundless CFX
Napisz opinię o produkcie:Boundless CFX
Ocena