COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Boundless CFC 2.0

Ocena:
4.25

289 zł‎ 369 zł‎ Oszczędzasz: 80 zł‎

SKU
SKU940
On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 500 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 500 g / 17,64 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Te sitka ustnika idealnie pasują do waporyzatora Boundless CFC 2.0 i zapobiegają przedostawaniu się jakiegokolwiek materiału do ustnika.
Boundless CFC 2.0 - Sitka ustnika
20 zł‎ 25 zł‎

Zachowaj świeżość swojego waporyzatora Boundless CFC 2.0 dzięki tym sitkom ustnika. Sitko ustnika jest przeznaczone do umieszczenia wewnątrz ustnika i zapobiega przedostawaniu się ziół do tego elementu.

Zawartość:

 • Sitka ustnika (2)

Przeznaczone do użycia z: Boundless CFC 2.0.

Sitka komory idealnie pasują do waporyzatora Boundless CFC 2.0 i zapobiegają przedostawaniu się jakiegokolwiek materiału do elementu grzejnego.
Boundless CFC 2.0 - Sitka komory
20 zł‎ 25 zł‎

Sitka komory należy umieścić na dnie komory na zioła w urządzeniu Boundless CFX 2.0, aby upewnić się, że nie ma bezpośredniego kontaktu między elementem grzejnym a ziołami załadowanymi do komory.

Zawartość:

 • Sitka komory (2)

Przeznaczone do użycia z: Boundless CFC 2.0.

Boundless CFC 2.0 - Ustnik
Boundless CFC 2.0 - Ustnik
65 zł‎ 85 zł‎

Ustnik Boundless CFC 2.0 to część zamienna do waporyzatora Boundless CFC 2.0 na wypadek konieczności wymiany ustnika. Jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wyposażony w sitko, które dodatkowo oczyszcza i filtruje parę docierającą do ust.

Zawartość:

 • Ustnik (1)
 • Sitko ustnika (1)

Przeznaczony do użycia z: Boundless CFC 2.0.

Cechy

 • Lekki i kompaktowy
 • Pełna kontrola temperatury
 • Długa żywotność baterii
 • Ładowanie USB
 • Szybki czas nagrzewania
 • Zaawansowany przepływ powietrza
 • Zawiera adapter fajki wodnej
 • Łatwy w czyszczeniu

Boundless CFC 2.0 - dla kogo?

Boundless CFC 2.0 to ulepszona wersja Boundless CFC z wieloma nowymi aktualizacjami i ulepszonymi funkcjami. Jeśli szukasz niezawodnego, dyskretnego waporyzatora, który oferuje idealną równowagę między mobilnością i imponującą wydajnością, powinieneś rozważyć zakup Boundless CFC 2.0. Urządzenie mieści się w kieszeni i jest bezkompromisowe w zakresie produkcji wysokiej jakości pary oraz zaawansowanej technologii. Oznacza to, że ​​możesz cieszyć się gustowną parą zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Mały i dyskretny

Boundless CFC 2.0 jest chwalony ze względu na swoją kompaktowość i zdolność dopasowania do praktycznie każdej kieszeni. Jest to doskonałe urządzenie do waporyzacji na zewnątrz. Waporyzator jest smukły i można go schować w dłoni, co otwiera o wiele więcej możliwości dla dyskretnego waporyzowania.

Konstrukcja Boundless CFC 2.0 została również znacznie ulepszona w stosunku do swojego poprzednika. Wzmocniony ustnik i utwardzona powłoka zewnętrzna zapewniają maksymalną trwałość. Ten waporyzator został stworzony, by wytrzymać próbę czasu, a jednocześnie zachować elegancki i kompaktowy wygląd.

Imponująca żywotność baterii

Boundless CFC 2.0 ma bardzo małe rozmiary, więc można by założyć, że jego bateria nie jest szczególnie wytrzymała. Nic bardziej mylnego! Ten niepozorny waporyzator jest w stanie "obsłużyć" aż do 10 sesji na jednej baterii. Pełne naładowanie baterii zajmuje około 3 godzin, a ponieważ można ją ładować przez USB, z powodzeniem naładujesz ją w dowolnym miejscu za pomocą power banku!

Pełna kontrola temperatury i szybki czas nagrzewania

Nie musisz ograniczać się do wstępnie ustawionych temperatur Boundless CFC 2.0, ponieważ możesz wybrać dowolną wartość temperatury pomiędzy 60 °C a 230 °C. Urządzenie nagrzewa się w pełni w zaledwie 30 sekund, dzięki czemu nigdy nie będziesz długo czekać na rozpoczęcie swojej sesji. Co więcej, jego poręczny cyfrowy wyświetlacz zapewnia dokładne odczyty temperatury i stanu baterii podczas użytkowania.

Ulepszony przepływ powietrza

Boundless CFC 2.0 posiada znacznie poprawiony przepływ powietrza w porównaniu do swojego poprzednika, co za każdym razem gwarantuje produkcję wyjątkowo gęstej i aromatycznej pary. Jego ustnik jest w pełni odporny na ciepło, aby zapewnić maksymalny komfort waporyzowania, a gładkość wytwarzanej pary jest imponująca.

Łatwy w utrzymaniu

Dzięki uproszczonej konstrukcji Boundless CFC 2.0 nigdy nie będziesz mieć problemów z utrzymaniem go w należytej czystości. W rzeczywistości jedynymi elementami wymagającymi czyszczenia są cyfrowy wyświetlacz, ustnik i wewnętrzny podgrzewacz. Wszystkie te części można łatwo wytrzeć i zachować ich czystość między sesjami.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Boundless CFC 2.0 sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora Boundless - są w pełni autentyczne i objęte są 3-letnią gwarancją.

Boundless CFC 2.0

Zawartość

 • Waporyzator Boundless CFC 2.0
 • Adapter
 • Mieszadło
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Kabel ładowarki USB
 • Instrukcja
Boundless CFC 2.0

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 13,0 cm x 3,3 cm x 3,3 cm
Waga: 227 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (1200 mAh)
Temperatura: 60°C do 230°C
Producent: Boundless
Gwarancja: 3 lata
Kraj producenta: Chiny
Napisz opinię o produkcie:Boundless CFC 2.0
Ocena