Boundless CFC 2.0

Ocena:
4.15

289 zł‎ 369 zł‎ Oszczędzasz: 80 zł‎

SKU
ignore-this-74
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie e-mailem, gdy produkt będzie ponownie dostępny
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Kapsułki BudKups do waporyzatora Boundless można wypełnić do 0,5 g suszu ziołowego.
Boundless - kapsułki BudKups (3-pak)
85 zł‎ 115 zł‎

Chcesz ulepszyć swoje wapo-sesje z waporyzatorem Boundless CFC 2.0 lub CFC Lite? Sprawdź nowe i ulepszone kapsułki BudKups. Są to kapsułki wielokrotnego użytku, które mogą być napełnione do 0,5 grama ziół. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej klasy medycznej i działają jednocześnie jako pojemnik na zioła i sitko. Kapsułki mogą być wstępnie załadowane ziołami dla bezpiecznego transportu suszu. Są również łatwe do wkładania i wyjmowania.

BudKups nie tylko przyspieszają ładowanie i utrzymują Twój waporyzator w czystości, ale także poprawiają ogrzewanie. Duża liczba otworów zarówno w podstawie, jak i w pokrywie poprawia przepływ powietrza i zwiększa powierzchnię o 170%, co skutkuje lepszymi doznaniami podczas waporyzacji oraz szybszym czasem nagrzewania.

Aby używać kapsułek BudKups wystarczy napełnić jedną kapsułkę ziołami, usunąć metalową osłonę z komory podgrzewacza Boundless CFC 2.0 / CFC Lite i zastąpić ją załadowaną kapsułką BudKup. Od tego momentu będziesz gotowy, aby cieszyć się czystym i wydajnym waporyzowaniem za pomocą swojego ulubionego Boundless!

Zawartość:

 • Kapsułki BudKups (3)

Przeznaczone do użycia z: Boundless CFC Lite, Boundless CFC 2.0.

Te sitka ustnika idealnie pasują do waporyzatora Boundless CFC 2.0 i zapobiegają przedostawaniu się jakiegokolwiek materiału do ustnika.
Boundless CFC 2.0 - Sitka ustnika
20 zł‎ 25 zł‎

Zachowaj świeżość swojego waporyzatora Boundless CFC 2.0 dzięki tym sitkom ustnika. Sitko ustnika jest przeznaczone do umieszczenia wewnątrz ustnika i zapobiega przedostawaniu się ziół do tego elementu.

Zawartość:

 • Sitka ustnika (2)

Przeznaczone do użycia z: Boundless CFC 2.0.

Boundless CFC 2.0 - Ustnik
Boundless CFC 2.0 - Ustnik
65 zł‎ 85 zł‎

Ustnik Boundless CFC 2.0 to część zamienna do waporyzatora Boundless CFC 2.0 na wypadek konieczności wymiany ustnika. Jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wyposażony w sitko, które dodatkowo oczyszcza i filtruje parę docierającą do ust.

Zawartość:

 • Ustnik (1)
 • Sitko ustnika (1)

Przeznaczony do użycia z: Boundless CFC 2.0.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Lekki i kompaktowy
 • Pełna kontrola temperatury
 • Długa żywotność baterii
 • Ładowanie USB
 • Szybki czas nagrzewania
 • Zaawansowany przepływ powietrza
 • Zawiera adapter fajki wodnej
 • Łatwy w czyszczeniu

Boundless CFC 2.0 - dla kogo?

Boundless CFC 2.0 to ulepszona wersja Boundless CFC z wieloma nowymi aktualizacjami i ulepszonymi funkcjami. Jeśli szukasz niezawodnego, dyskretnego waporyzatora, który oferuje idealną równowagę między mobilnością i imponującą wydajnością, powinieneś rozważyć zakup Boundless CFC 2.0. Urządzenie mieści się w kieszeni i jest bezkompromisowe w zakresie produkcji wysokiej jakości pary oraz zaawansowanej technologii. Oznacza to, że ​​możesz cieszyć się gustowną parą zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Mały i dyskretny

Boundless CFC 2.0 jest chwalony ze względu na swoją kompaktowość i zdolność dopasowania do praktycznie każdej kieszeni. Jest to doskonałe urządzenie do waporyzacji na zewnątrz. Waporyzator jest smukły i można go schować w dłoni, co otwiera o wiele więcej możliwości dla dyskretnego waporyzowania.

Konstrukcja Boundless CFC 2.0 została również znacznie ulepszona w stosunku do swojego poprzednika. Wzmocniony ustnik i utwardzona powłoka zewnętrzna zapewniają maksymalną trwałość. Ten waporyzator został stworzony, by wytrzymać próbę czasu, a jednocześnie zachować elegancki i kompaktowy wygląd.

Imponująca żywotność baterii

Boundless CFC 2.0 ma bardzo małe rozmiary, więc można by założyć, że jego bateria nie jest szczególnie wytrzymała. Nic bardziej mylnego! Ten niepozorny waporyzator jest w stanie "obsłużyć" aż do 10 sesji na jednej baterii. Pełne naładowanie baterii zajmuje około 3 godzin, a ponieważ można ją ładować przez USB, z powodzeniem naładujesz ją w dowolnym miejscu za pomocą power banku!

Pełna kontrola temperatury i szybki czas nagrzewania

Nie musisz ograniczać się do wstępnie ustawionych temperatur Boundless CFC 2.0, ponieważ możesz wybrać dowolną wartość temperatury pomiędzy 60 °C a 230 °C. Urządzenie nagrzewa się w pełni w zaledwie 30 sekund, dzięki czemu nigdy nie będziesz długo czekać na rozpoczęcie swojej sesji. Co więcej, jego poręczny cyfrowy wyświetlacz zapewnia dokładne odczyty temperatury i stanu baterii podczas użytkowania.

Ulepszony przepływ powietrza

Boundless CFC 2.0 posiada znacznie poprawiony przepływ powietrza w porównaniu do swojego poprzednika, co za każdym razem gwarantuje produkcję wyjątkowo gęstej i aromatycznej pary. Jego ustnik jest w pełni odporny na ciepło, aby zapewnić maksymalny komfort waporyzowania, a gładkość wytwarzanej pary jest imponująca.

Łatwy w utrzymaniu

Dzięki uproszczonej konstrukcji Boundless CFC 2.0 nigdy nie będziesz mieć problemów z utrzymaniem go w należytej czystości. W rzeczywistości jedynymi elementami wymagającymi czyszczenia są cyfrowy wyświetlacz, ustnik i wewnętrzny podgrzewacz. Wszystkie te części można łatwo wytrzeć i zachować ich czystość między sesjami.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Boundless CFC 2.0 sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora Boundless - są w pełni autentyczne i objęte są 3-letnią gwarancją.

Instrukcja obsługi

Boundless CFC 2.0

Zawartość

 • Waporyzator Boundless CFC 2.0
 • Adapter
 • Mieszadło
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Kabel ładowarki USB
 • Instrukcja
Boundless CFC 2.0

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 13,0 cm x 3,3 cm x 3,3 cm
Waga: 227 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (1200 mAh)
Temperatura: 60°C do 230°C
Producent: Boundless
Gwarancja: 3 lata
Kraj producenta: Chiny
Napisz własną opinię o Boundless CFC 2.0
Napisz opinię o produkcie:Boundless CFC 2.0
Ocena