Boundless Tera V3

Ocena:
Boundless Tera V3 4.4 5

699 zł‎ 899 zł‎ Oszczędzasz: 200 zł‎

SKU
ignore-this-80
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Upewnij się, że żadne zioła nie trafią do ustnika dzięki sitkom ustnika do waporyzatora Boundless Tera
Boundless Tera - Sitka ustnika
25 zł‎ 35 zł‎

Zachowaj świeżość swojego waporyzatora Boundless Tera dzięki wymiennym sitkom ustnika. Sitko umieszcza się wewnątrz ustnika i zapobiega ono przedostawaniu się ziół do ustnika.

Zawartość:

 • Sitka ustnika (2)

Przeznaczone do użycia z: Boundless Tera V3.

Upewnij się, że żadne zioła nie trafią do elementu grzejnego dzięki sitkom komory dla waporyzatora Boundless Tera
Boundless Tera - Sitka komory
25 zł‎ 35 zł‎

Sitka komory należy umieścić na dnie komory na zioła w urządzeniu Boundless Tera, aby upewnić się, że nie ma bezpośredniego kontaktu między elementem grzejnym a ziołami załadowanymi do komory.

Zawartość:

 • Sitka komory (5)

Przeznaczone do użycia z: Boundless Tera V3.

Użyj podkładki pod koncentrat zawsze, gdy chcesz odparować wosk lub olej za pomocą waporyzatora Boundless Tera
Boundless Tera - Podkładka pod koncentrat
30 zł‎ 40 zł‎

Podkładka pod koncentrat ze stali nierdzewnej pozwala waporyzatorowi Boundless Tera na odparowanie koncentratów, takich jak woski i oleje. Wystarczy, że umieścisz koncentrat na podkładce i włożysz całość do komory. Ustaw urządzenie Boundless Tera w tryb koncentratu i jesteś gotowy do waporyzacji!

Przeznaczona do użycia z: Boundless Tera V3.

Boundless Tera - Adapter wodny
Boundless Tera - Szklany adapter
100 zł‎ 130 zł‎

Adapter wodny pasuje do rurek męskich (10 mm, 14 mm i 18 mm) i żeńskich (14 mm i 18 mm). Używanie adaptera wodnego z waporyzatorem Boundless Tera nie tylko pomaga złagodzić wszelkie podrażnienia spowodowane przez wysoką temperaturę pary, ale także poprawia ogólny smak.

Przeznaczony do użycia z: Boundless Tera V3.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
90 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Grinder Herb Ripper - Płytka XL do drobnego mielenia
Grinder Herb Ripper - Płytka do mielenia (XL)
245 zł‎ 325 zł‎

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze drobniej zmielony susz z grindera Herb Ripper w rozmiarze XL (2,5″), możesz go ulepszyć dzięki specjalnej płytce (XL). Wszystko, co musisz zrobić, to wymienić oryginalną płytkę i gotowe - będziesz mógł zmielić swoje zioła jeszcze dokładniej.

Uwaga: Sprzedawany produkt to wyłącznie płytka do grindowania. Kompletny grinder jest sprzedawany oddzielnie.

Grinder Herb Ripper - Płytka do drobnego mielenia
Grinder Herb Ripper - Płytka do mielenia
205 zł‎ 275 zł‎

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze drobniej zmielony susz z grindera Herb Ripper w rozmiarze XL (2″), możesz go ulepszyć dzięki specjalnej płytce. Wszystko, co musisz zrobić, to wymienić oryginalną płytkę i gotowe - będziesz mógł zmielić swoje zioła jeszcze dokładniej.

Uwaga: Sprzedawany produkt to wyłącznie płytka do grindowania. Kompletny grinder jest sprzedawany oddzielnie.

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2022.11)
 • Solidna, ergonomiczna konstrukcja
 • Zawiera 2 wymienne baterie
 • Produkuje czystą i smaczną parę
 • Szybki czas nagrzewania
 • Pełna kontrola temperatury

Boundless Tera - dla kogo?

Jeśli szukasz solidnego i niezawodnego waporyzatora, na który możesz liczyć przez wiele lat, Boundless Tera jest świetną opcją. Waporyzator jest przenośny i poręczny, a dzięki ogrzewaniu konwekcyjnemu posiada imponującą moc i za każdym razem wytwarza parę o doskonałym smaku. Rozmiar Boundless Tera jest nieco większy niż najmniejszej kategorii przenośne waporyzatory, ale jego wymiary zostały wykorzystane w najlepszy możliwy sposób, ponieważ jeśli chodzi o moc, to rywalizuje z nim wyłącznie waporyzator Mighty, który jest nawet jeszcze większy od niego.

System konwekcji

Boundless Tera wykorzystuje konwekcyjny system grzewczy, co oznacza, że ​​ogrzewane jest tylko powietrze wokół ziół, a nie zioła bezpośrednio (przez kondukcję). Droga powietrza z komory do ustnika jest całkowicie oddzielona od całej metalowej elektroniki, aby zapewnić produkcję czystej pary wolnej od metalicznego posmaku i toksyn. By uzyskać najlepsze wyniki ogrzewania konwekcyjnego, zaleca się dłuższe, wolniejsze wdechy, dla otrzymania możliwie najbardziej aromatycznej i gęstej pary.

Dwie wymienne baterie

Możesz bez problemu przedłużać swoje sesje, ponieważ Boundless Tera wyposażony został nie w jedną, ale dwie wymienne baterie 18650 2500 mAh. Każdy w pełni naładowany akumulator jest w stanie zapewnić do 60 minut ciągłej produkcji pary. Jeśli potrzebujesz dłuższej sesji, wystarczy wymienić zużytą baterię na naładowaną. Akumulatory można ładować za pośrednictwem urządzenia przez USB lub ładowarkę ścienną (brak w zestawie).

Przenośny i solidny

Boundless Tera z łatwością zmieści się do praktycznie każdej torby i plecaka. Waporyzator waży zaledwie około 300 gramów. Dzięki solidnej konstrukcji nigdy nie będziesz musiał martwić się, że waporyzator ulegnie uszkodzeniu podczas długich podróży. Jego wymiary wynoszą 11 cm x 4 cm x 5,5 cm, co oznacza, że ​​urządzenie może być nieco za duże, aby zmieścić się w kieszeni spodni lub kurtki, ale nadal jest bardzo poręczne i świetnie leży w dłoni.

Szybki czas nagrzewania i łatwa kontrola temperatury

W zależności od wybranej temperatury, Boundless Tera nagrzewa się w pełni w zaledwie 20 - 30 sekund. Szybkość nagrzewania się tego waporyzatora jest niezwykle praktyczna, ponieważ pozwala to rozpocząć sesję w każdej chwili. Co więcej, zyskujesz pełną kontrolę nad temperaturą, umożliwiając wybór z imponującego zakresu od 60 °C do 220 °C. Cyfrowy wyświetlacz LED wskazuje aktualne odczyty temperatury i poziom naładowania baterii podczas użytkowania, co oznacza, że ​​zawsze wiesz, jaki jest aktualny stan Twojego waporyzatora.

Nie tylko na zioła

Tera nie kończy się na ziołach - waporyzatora można również użyć do waporyzacji wosku lub oleju w temperaturze 260 °C w trybie koncentratu. Podobnie jak przy ładowaniu ziół, wystarczy tylko zakraplać wosk lub olej na dołączoną podkładkę przed włączeniem trybu koncentratu poprzez trzykrotne naciśnięcie przycisku zasilania.

Dołączony adapter wodny

Boundless Tera wyposażony został w poręczny adapter wodny, który zwiększa wszechstronność sesji waporyzacyjnych. Jest łatwy w użyciu z praktycznie każdym szklanym złączem o średnicy 10 mm, 14 mm lub 18 mm, co oznacza, że ​​jest kompatybilny z szeroką gamą sprzętów wodnych o różnych rozmiarach.

Jeśli to Ci nie wystarczy, Boundless zadbał również o to, abyś miał do wyboru 2 różne ustniki magnetyczne. Plastikowy ustnik jest idealny dla wygody - w razie potrzeby można go odchylić do pozycji złożonej. Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie czysta, gładka para, lepszym rozwiązaniem jest szklany ustnik z chłodzoną ścieżką powietrza.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Boundless Tera sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora Boundless - są w pełni autentyczne i objęte 2-letnią gwarancją.

Instrukcja obsługi

Boundless Tera V3

Zawartość

 • Waporyzator Boundless Tera
 • Baterie (2)
 • Szklany ustnik
 • Plastikowy ustnik
 • Adapter wodny
 • Podkładka pod koncentrat
 • Szczotka do czyszczenia
 • Ładowarka USB
 • Sitka komory (5)
 • Sitka ustnika (2)
 • Instrukcja
Boundless Tera V3

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 4,0 cm x 5,5 cm x 11,0 cm
Waga: 279 g
Podgrzewanie: Konwekcja
Czas rozgrzewania: 35 sekund
Źródło zasilania: Baterie (2 x 2500 mAh)
Temperatura: 60°C do 220°C i 260°C
Producent: Boundless
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Napisz własną opinię o Boundless Tera V3
Napisz opinię o produkcie:Boundless Tera V3
Ocena