Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Boundless Tera

919 zł
Boundless Tera Vaporizer
Boundless Tera Vaporizer Boundless Tera - Included Boundless Tera - Mouthpiece Switch Boundless Tera - Top Boundless Tera - Chamber Boundless Tera - Batteries Boundless Tera - Glass Mouthpiece Boundless Tera - Plastic Mouthpiece Boundless Tera - Water Pipe Adapter Boundless Tera - Box
919 zł
Powiadom mnie, gdy produkt będzie na stanie
Ładowanie...
919 zł
0
Przeczytaj 0 Recenzje | Oceń ten produkt jako pierwszy

Jeśli szukasz waporyzatora, który łączy wysoką wydajność z wybitną wszechstronnością, na pewno nie zawiedziesz się Boundless Tera. To urządzenie o podwójnym zastosowaniu umożliwia waporyzację suchych ziół, wosków, koncentratów i olejków, a do tego zapewnia dokładną kontrolę temperatury i ma wymienne ustniki, gwarantując w pełni spersonalizowane przeżycie.


Co najlepsze, w przeciwieństwie do niektórych urządzeń, które poświęcają moc na rzecz dodatkowych funkcji, Boundless Tera wyróżnia się pozytywnie zarówno jakością jak i ilością, dzięki unikatowemu połączeniu najwyższej jakości komponentów. Dwie baterie podgrzewają aluminiową komorę waporyzatora w mniej niż minutę i umożliwiają 50 minut ciągłej pracy na jedno ładowanie. To, w połączeniu z wszechstronnością i łatwością użytkowania, sprawia, że Tera stanowi świetny wybór zarówno dla samotników, którzy szukają urządzenia dobrego do wszystkiego oraz grup o różnorodnych preferencjach.  


Dostępny w kolorze: Czarny.

Najważniejsze Funkcje

 • Waporyzator Konwekcyjny z Trybem dla Koncentratów
 • Duża aluminiowa komora do wydajnego ogrzewania
 • Umożliwia waporyzację suchej mieszanki ziół, wosków, koncentratów i olejków
 • Ogrzewa się w 30-40 sekund
 • Precyzyjna kontrola temperatury do 220°C (430°F)
 • Tryb dla Koncentratów, temperatura 260°C (500°F)
 • Starcza nawet na 10 sesji
 • 100% ogrzewanie konwekcyjne, z zaletami ogrzewania kondukcyjnego
 • Ergonomiczna konstrukcja z wygodnymi zapięciami magnetycznymi
 • Działa z 3 wymiennymi ustnikami: plastikowym, szklanym i fajką wodną
 

Akcesoria (w zestawie)

 • 2 x baterie LG 18650 2500 mAh
 • 5 x ekrany komory ze stali nierdzewnej
 • 2 x ekrany ustnika
 • Szklany ustnik
 • Składany plastikowy ustnik
 • Adapter fajki wodnej
 • Podkładka na koncentrat ze stali nierdzewnej
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Ładowarka USB
 

Minimalistyczna forma w połączeniu z maksimum funkcji

Przy zaledwie 10,5cm długości i 5,5cm szerokości (4,25 x 2,25 cala), Boundless Tera może jest zbyt dużym urządzeniem, by zmieścić się w większości kieszeni, ale jego ergonomiczna konstrukcja nie ma sobie równych. Łączy prostą, zakrzywioną obudowę, którą przyjemnie trzyma się w dłoni, z umieszczonym na górze wyświetlaczem, który pozwala łatwo sprawdzić temperaturę i poziom baterii, bez konieczności odkładania waporyzatora. Choć forma waporyzatora jest minimalistyczna, na pewno nie można powiedzieć tego samego o jego funkcjonalności. Stanowiąc ulepszoną wersję Boundless CFV, Boundless Tera zasilany jest dwiema bateriami 18650, które można naładować przez USB w zaledwie kilka godzin albo po prostu zamienić na inne, w razie potrzeby. Baterie szybko i wydajnie ogrzewają komorę z mieszanką, starczając na nawet 7-10 sesji. Boundless dopełniło przyjazny dla użytkownika kształt Tera przez dodanie innych przyjaznych dla użytkownika funkcji, takich jak łatwe kontrolowanie temperatury, wibracje i przymocowywany magnetycznie ustnik oraz pokrywę na baterie.


Dostosuj go tak jak lubisz

Jedną z najbardziej zachęcających cech Tera jest wysoki poziom personalizacji. Możliwość precyzyjnego dostosowania temperatury w zakresie 60°C - 220°C (140°F - 428°F) zadowoli zarówno nowicjuszy, jak i weteranów. To urządzenie jest naprawdę proste w zastosowaniu, niezależnie od tego czy jesteś początkującym użytkownikiem, czy profesjonalistą. Po prostu zdejmij ustnik i załaduj mieszankę ziół, następnie uruchom urządzenie i dobierz temperaturę za pomocą przycisków znajdujących się z obu stron. Po ogrzaniu (co zajmie ok. 30 sekund przy wyborze 185°C lub 40 przy ustawieniu maksymalnej temperatury) możesz wciągać parę.

 

Ale Tera to nie tylko suche mieszanki ziół – możesz stosować woski lub olejki, i to przy 260°C dzięki trybowi dla koncentratów. Podobnie jak w przypadku suchej mieszanki, nałóż odpowiednią ilość wosku lub olejku na znajdującą się w zestawie podkładkę, a następnie uruchom tryb dla koncentratów trzykrotnie naciskając przycisk uruchamiania. Jeśli to jeszcze nie jest wystarczająca ilość funkcji, Boundless ma też dla Ciebie aż 3 różne przyczepiane magnetycznie ustniki. Plastikowy ustnik jest najwygodniejszy, bo można go złożyć w razie potrzeby. Jeśli najważniejszym czynnikiem jest dla Ciebie czysta, gładka para, szklany ustnik zapewni Ci najlepsze chłodzenie. A dla fanów klasycznej filtracji wodnej, na pewno nic nie przebije czystej, chłodnej pary uzyskiwanej przez adapter fajki wodnej.


Potężne i Wydajne Ogrzewanie

Tera produkuje tak gładką, smakowitą parę dzięki swojej metodzie ogrzewania. Waporyzator korzysta w 100% z ogrzewania konwekcyjnego, ale daje korzyści jak w przypadku hybrydy konwekcyjno-kondukcyjnej, przez zastosowanie aluminium. W trakcie sesji, ciepło z konwekcji podgrzewa aluminium, dodając pasywną kondukcję. Następnie, stosując połączenie metod ogrzewania w pełni wyciąga parę z mieszanki ziół, zachowując smak. Dostajesz moc podwójnego ogrzewania bez wad hybrydy konwekcyjno-kondukcyjnej, więc nie musisz np. mieszać swojej mieszanki podczas sesji. Pamiętaj, że najczystszą parę zapewnią długie, powolne pociągnięcia.

 

Gwarancja

MagicVaporizers jest autoryzowanym dystrybutorem Boundless Vapes Technology i wszystkie waporyzatory Boundless Tera oferowane w sklepie są autentyczne i mają 2-letnią gwarancję.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma, Olejki, Woski
Producent Boundless Vape Technology
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 4,0 cm x 5,5 cm x 11,0 cm
Waga Vaporizer 279 g
Styl Black
Źródło Zasilania 2 x LG 18650 2500 mAh batteries
Element Grzewczy Ceramic heating rod (100% convection)
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji China
Gwarancja 2 years

RECENZJEBoundless Tera

Średnia Ocena :

0 (Based on 0 rating)

 • 5 Star
   0
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Boundless Tera

Jak oceniasz ten produkt? *