Smono 4

Ocena:
4.15

349 zł‎ 379 zł‎ Oszczędzasz: 30 zł‎

SKU
ignore-this-67
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Dzięki tym sitkom para ze Smono 4 jest czysta i smaczna
Smono 4 - Sitka
45 zł‎ 60 zł‎

Zachowaj świeżość swojego waporyzatora Smono 4 dzięki tym sitkom. Sitko zapobiega przedostawaniu się waporyzowanego materiału do pary i utrzymuje ją czystą i smaczną.

Zawartość:

 • Sitka (5)

Przeznaczone do użycia z: Smono 4.

Kompletny ustnik do waporyzatora Smono 4
Smono 4 - Ustnik
50 zł‎ 70 zł‎

Potrzebujesz wymienić ustnik w swoim waporyzatorze Smono 4? Oto element, którego szukasz.

Przeznaczony do użycia z: Smono 4.

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Czas nagrzewania: 30 sekund
 • Łatwa w czyszczeniu komora ceramiczna
 • Szklany ustnik wysokiej jakości
 • Kompaktowy i przenośny
 • Ładowanie USB
 • Waporyzuje: zioła, woski, olejki

Smono 4 - dla kogo?

Smono 4 jest prostym i bardzo łatwym w obsłudze waporyzatorem, co czyni go doskonałym wyborem dla początkujących użytkowników. Jest w stanie zapewnić wysokiej jakości parę, gwarantując przy tym wspaniały smak. Połączenie regulowanego przepływu powietrza i wytrzymałego szklanego ustnika zapewnia najwyższą jakość waporyzacji za każdym razem. Możesz waporyzować zioła, woski i olejki (za pomocą dołączonej kapsułki), co oznacza, że ​​jest to waporyzator równie odpowiedni dla doświadczonych użytkowników.

Kompaktowy i przenośny

Jeśli nie znosisz sytuacji, w których, by oddać się waporyzacji musisz zostać w domu z uwagi na stacjonarną naturę waporyzatora, z pewnością docenisz przenośny charakter Smono 4. Urządzenie jest kompaktowe i mierzy zaledwie 11,8 cm x 5,5 cm x 2,6 cm, co oznacza, że waporyzator z łatwością zmieści się w większości średnich kieszeni lub plecaków. Ponieważ Smono 4 jest lekki i ma baterię wystarczającą na 8–10 sesji, doskonale nadaje się do zabrania ze sobą w każdą podróż.

Imponująca bateria

Smono 4 posiada wbudowany akumulator 2300 mAh, którego wytrzymałość i żywotność są prawie niezrównane. Jest w stanie zapewnić wystarczającą moc, aby wytrzymać do 10 pełnych sesji waporyzacji. Następnie akumulator można w pełni naładować w zaledwie 1,5 godziny. Jedynym potencjalnym minusem jest to, że waporyzatora nie można używać podczas ładowania, ale dla tych, którzy planują sesje z wyprzedzeniem i biorą pod uwagę czas ładowania, nie będzie to problemem.

Wstępnie ustawiona temperatura

Dzięki 8 wstępnie ustawionym poziomom temperatury nigdy nie będziesz musiał ciągle naciskać przycisków, aby osiągnąć żądaną temperaturę. Temperatury dostępne są w krokach co 10 °C w zakresie od 160 °C do 230 °C. Wszystkie odczyty z łatwością zobaczysz na wyświetlaczu OLED, który dokładnie pokazuje, jaką temperaturę osiągnął akurat Smono 4 i jaką temperaturę ma osiągnąć. Proces nagrzewania zajmuje tylko 30 sekund!

Unikatowy styl ogrzewania

Smono 4 posiada imponujący system podgrzewanego i regulowanego przepływu powietrza, który rozprowadza ciepło przez zioła w łatwej do czyszczenia ceramicznej komorze. Oznacza to, że smak waporyzowanego materiału zostaje zachowany, a para jest znacznie delikatniejsza niż ta, wytwarzana przez wiele innych waporyzatorów - niezależnie od wybranego ustawienia temperatury.

Maksymalne bezpieczeństwo

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że powoli zasypiałeś podczas sesji w momencie, gdy Twój waporyzator był wciąż rozgrzany, z pewnością docenisz funkcję automatycznego wyłączania, którą posiada Smono 4. Po zaledwie 4 minutach bezczynności waporyzator zacznie się wyłączać i zasygnalizuje to krótką wibracją.

Funkcja automatycznego wyłączania zapewnia nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, ale także oszczędza żywotność baterii.

Gwarancja

Smono 4 objęty jest 10-letnią gwarancją producenta, ograniczoną do normalnego użytkowania.

Instrukcja obsługi

Smono 4

Zawartość

 • Waporyzator Smono 4
 • Kapsuła na koncentrat
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Pinceta
 • Mieszadełko
 • Kabel USB
 • Instrukcja
Smono 4

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 5,5 cm x 2,6 cm x 11,8 cm
Waga: 150 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2300 mAh)
Temperatura: 160°C do 230°C
Producent: Smono
Gwarancja: 10 lat
Kraj producenta: Chiny
Napisz własną opinię o Smono 4
Napisz opinię o produkcie:Smono 4
Ocena