Smono 3

Ocena:
4.25

299 zł‎ 339 zł‎ Oszczędzasz: 40 zł‎

SKU
ignore-this-68
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Miej gwarancję zawsze czystej pary, wymieniając regularnie sitka w swoim waporyzatorze Smono 3
Smono 3 - Sitka
50 zł‎ 70 zł‎

Zachowaj świeżość swojego waporyzatora Smono 3 dzięki tym sitkom. Sitko zapobiega przedostawaniu się waporyzowanego materiału do ustnika i utrzymuje parę w czystości, dzięki czemu para jest gładka i smaczna.

Zawartość:

 • Sitka (3)

Przeznaczone do użycia z: Smono 3.

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Zamknięty system ogrzewania
 • Może waporyzować: zioła, woski (wax), olejki
 • Ustnik ze szkła klasy premium
 • Ładowanie przez USB w mniej niż 2 godziny
 • Kompaktowy i przenośny
 • Łatwy w użyciu

Smono 3 - dla kogo?

Smono 3 to poręczny i imponująco kompaktowy waporyzator, który mierzy zaledwie 5 cm x 2,7 cm x 8 cm. Czyni go to idealnym wyborem, jeśli cenisz wygodę i uwielbiasz zabierać swój waporyzator wszędzie ze sobą - urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w kieszeni czy torbie. Dzięki prostej konstrukcji Smono 3 zapewnia idealną równowagę między lekkością a łatwością użytkowania.

Innowacyjny system ogrzewania

W przeciwieństwie do innych waporyzatorów na rynku, które bezpośrednio podgrzewają susz poprzez kondukcję (przewodzenie), Smono 3 ma bardziej "eleganckie" podejście do sprawy. Zaawansowany konwekcyjny mechanizm grzewczy bez wysiłku pompuje ogrzane powietrze bezpośrednio przez zioła, aby natychmiast wytworzyć ciepło, nie uszkadzając przy tym tekstury ani smaku materiału. Wytwarzana para jest zatem miękka, gęsta i smaczna - ma więc wszystko, czego możesz sobie życzyć!

Łatwy w użyciu

Smono 3 jest wolny od skomplikowanych przycisków i pilotów - posiada tylko 3 proste przyciski. Ponieważ został zaprojektowany z największą prostotą, jest idealny dla nowicjuszy z niewielkim doświadczeniem w waporyzacji. Poręczny wyświetlacz OLED pokazuje wszystkie istotne szczegóły (ustawioną temperaturę, aktualną temperaturę i pozostałą moc baterii). Oznacza to, że ​​możesz dokładnie kontrolować temperaturę Smono 3 bez konieczności poruszania się po menu.

Waporyzator posiada również funkcję automatycznego wyłączania, aby zachować optymalne bezpieczeństwo. Wbudowany licznik czasu natychmiast wyłączy urządzenie po 4 minutach bezczynności, aby zminimalizować ryzyko wypadku w sytuacji nieumyślnego zaśnięcia lub rozproszenia uwagi.

Wszechstronny

Jeśli jesteś fanem waporyzacji nie tylko ziół, ale także wosków i olejków, Smono 3 na pewno Ci się spodoba. Pozwala on na precyzyjne wybieranie materiału, który chcesz waporyzować podczas każdej sesji. W przypadku ziół wystarczy umieścić je w komorze grzewczej, a jeśli chcesz waporyzować koncentraty, użyj dołączonego szkła kwarcowego. Kapsuła jest łatwa do włożenia do komory grzewczej oraz łatwa do czyszczenia.

Żywotna bateria

Smono 3 posiada wbudowany akumulator 1600 mAh, który jest ładowany za pomocą kabla USB. Pełne naładowanie możliwe jest w ciągu 2 godzin (od zupełnie rozładowanej do w pełni naładowanej baterii). W pełni naładowana bateria pozwala na około 45 minut ciągłej pracy, co oznacza, że możesz wielokrotnie waporyzować ulubiony materiał podczas swoich podróży.

Ustnik klasy premium

Najwyższej jakości szklany ustnik z wbudowanym szklanym cylindrem zapewnia, że ​​para jest czysta i schłodzona do odpowiedniej temperatury, zanim dotrze do Twoich ust. Ustnik można również łatwo odłączyć od urządzenia i rozebrać w celu szybkiego czyszczenia.

Gwarancja

Smono 3 objęty jest 10-letnią gwarancją producenta, ograniczoną do normalnego użytkowania.

Instrukcja obsługi

Smono 3

Zawartość

 • Waporyzator Smono 3
 • Pojemnik na susz
 • Mieszadełko
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Pinceta
 • Kapsuła ze szkła kwarcowego do olejków i wosków
 • Uszczelka ustnika
 • Instrukcja
Smono 3

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 5,0 cm x 2,7 cm x 8,0 cm
Waga: 137 g
Podgrzewanie: Konwekcja
Czas rozgrzewania: 35 sekund
Źródło zasilania: Bateria (1600 mAh)
Temperatura: 170°C do 210°C
Producent: Smono
Gwarancja: 10 lat
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about Smono 3
Napisz opinię o produkcie:Smono 3
Ocena