COVID-19: Nasz magazyn pozostaje nienaruszony. Czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

AirVape X

599 zł

659 zł Zapisz 60 zł

AirVape X Vaporizer
AirVape X Vaporizer AirVape X - Included AirVape X - Side AirVape X - Display AirVape X - Intake AirVape X - Mouthpiece
 •  
 •  
 •  

599 zł

659 zł Zapisz 60 zł

599 zł

659 zł Zapisz 60 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model AirVape X jest u nas na stanie od 17 lip. 2020.

4.5
Przeczytaj 37 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

AirVape powraca z AirVape X, większym bratem dla potężnego AirVape Xs. Ten stylowy waporyzator charakteryzuje się w pełni ceramiczną ścieżką przepływu pary, co gwarantuje nieskazitelne smakowe doznania. Choć niezwykle cienki, lekki i przenośny, AirVape X jest 25% większy od swojego poprzednika. Wykonany jest z wyższej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość i optymalną waporyzację, a nowa tacka na koncentrat umożliwia korzystanie z olejków i wosków.


Jeżeli lubisz długie sesje, zarówno w pojedynkę jak i w grupie przyjaciół, na pewno pokochasz w AirVape X potężną, wytrzymałą baterię oraz bezstratną technologię grzewczą. 20-sekundowe podgrzewanie gwarantuje szybki start, a czyszczenie to tylko szybkie przetarcie komory szczoteczką. Każdą opcję można z łatwością spersonalizować, od temperatury aż po ustawienia bezpieczeństwa.


Ale wszystkie te funkcje nie byłyby nic warte bez najważniejszego – pary o znakomitej jakości. Izolowana ścieżka przepływu powietrza oraz siatka sprawiają, że waporyzator przemienia Twoją mieszanką ziołową w gęstą, smaczną, chłodną parę o niezwykłej gładkości, pomimo niewielkiego rozmiaru urządzenia. Ciesz się nim zarówno w domu jak i poza nim, dzięki dyskretnej budowie. 


Urządzenie dostępne w kolorach: Czarny oraz Oceaniczny Niebieski.

Zalety Urządzenia

 • Niezwykle cienkie, przenośne i dyskretne
 • Duża komora, o 25% większa niż w AirVape Xs
 • Magnetyczny ustnik o zaawansowanej strukturze
 • Podgrzewanie w 20 sekund, dzięki ogrzewaniu hybrydowemu
 • Elegancja, wyższa jakość materiałów
 • W pełni ceramiczna ścieżka przepływu pary gwarantuje pyszny smak
 • Szybkie ładowanie baterii
 • Precyzyjna kontrola temperatury do 220°C

 

Akcesoria (w zestawie)

 • Tacka na Koncentraty
 • Kabel do ładowania USB
 • Narzędzia do Czyszczenia, Pakowania
 • Ekrany z Filtrem


Konstrukcja Wysokiej Jakości

Potężny AirVape X udowadnia, że większe nie zawsze oznacza lepsze. Przy 1,2cm szerokości i wadze 90g, ten waporyzator jest jedną z najcieńszych i najlżejszych opcji na rynku, ale jego konstrukcja można konkurować z wieloma większymi modelami. AirVape ma elegancką, metalową obudową, która jest wytrzymała, lekka, a do tego odporna na zużycie. Oprócz mocnej konstrukcji, urządzenie charakteryzuje się też w pełni ceramiczną ścieżką przepływu pary, dla optymalnych wrażeń smakowych. Co jeszcze lepsze, ceramiczny ustnik mocowany jest magnetycznie – po prostu go odłączasz/podłączasz, bez potrzeby przykręcania. To wszystko w formie na tyle małej, że mieści się w dłoni i kieszeni, co ułatwia zachowanie dyskrecji gdziekolwiek jesteś.

 

Długie Sesje

Przygotowany do długi sesji i rzadszego przeładowywania, AirVape X na pewno nie pozwala konkurencji zmrużyć oka. Większa komora waporyzatora połączona jest z hybrydowym systemem grzewczym, który łączy ogrzewanie kondukcyjne z konwekcyjnym. Podczas gdy ceramiczna komora ogrzewa naczynie, ciepłe powietrze przeciągane jest przez każdy cal mieszanki ziół. AirVape X w pełni waporyzuje cały załadowany materiał, zmniejszając straty i wydłużając sesję. Litowo-jonowe akumulatorki 1300 mAh ładowane są przez microUSB w zaledwie godzinę, starczając na 3-4 naczynia. Jeśli wolisz dłuższe sesje, nie martw się – z urządzenia można korzystać również wtedy, kiedy się ładuje.


Wygodne Stosowanie

Na szczęście tak wysoka wydajność nie wiąże się z kompromisami jeśli chodzi o wygodę użytkowania. AirVape X to bardzo zmyślne urządzenie, które sprawia, że sesje są bardzo proste na każdym kroku. Kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z waporyzatora, załaduj komorę drobno zmielonymi ziołami, upychając aż po brzegi. Jeśli postanowisz zastosować nową tackę na koncentraty, lekko rozetrzyj na niej wosk lub olejek, a następnie umieść ją w komorze. Jedyne co wtedy pozostaje to nałożyć magnetyczne wieczko i trzy razy wcisnąć przycisk włączania. To zabezpieczenie chroni baterię przed niepotrzebnym zużyciem i dba o to, by AirVape X nie włączył się niechcący w Twojej kieszeni. Waporyzator ogrzewa się w zaledwie 20 sekund, ale nie musisz patrzeć na zegarek – wibracje zasygnalizują, że urządzenie jest gotowe.


Dostosuj każdą sesję do swoich osobistych preferencji, dzięki prostym przyciskom kontrolnym. Temperaturę możesz dostosować co do jednego stopnia, w zakresie od 93 °C do 220 °C. Na nowoczesnym, 3,3cm LEDowym ekranie zobaczysz aktualną temperaturę i stan baterii. Możesz też zmienić czas automatycznego wyłączania lub przełączyć się między stopniami Celsjusza a Fahrenheita.

 

Gładkie Buchy

Nie należy nie doceniać pary, którą produkuje to małe urządzonko. Dzięki w pełni ceramicznej, owalnej drodze przepływu pary oraz komorze grzewczej, AirVape X zapewnia gładkie buchy, które oddają naturalny charakter smaku wybranego rodzaju ziół. Wyrazisty smak oraz uderzający do głowy zapach podkreślane są przez system podwójnych filtrów, które chłodzą dym i niwelują niepożądane aromaty, lepiej niż wiele waporyzatorów przenośnych od konkurencji. Izolowana ścieżka przepływu powietrza gwarantuje, że korzystając z AirVape X nie wciągniesz do płuc żadnych nieprzyjemnych, lotnych związków. Najlepsze wrażenia smakowe zapewnią niższe temperatury; gęsta para pojawi się przy temperaturach powyżej 193 °C.

 

Gwarancja

AirVape X ma dwuletnią gwarancję MagicVaporizers, a dodatkowo dożywotnią ograniczoną gwarancję producenta.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma, Olejki, Woski
Producent AirVape
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 4,7 x 1,22 x 10,4 cm
Waga Vaporizer 91 g
Styl Black or Ocean Blue
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy Ceramic chamber (conduction and convection)
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China
Gwarancja 2 years from MagicVaporizers, lifetime from AirVape.

RECENZJEAirVape X

Średnia Ocena :

4.5 W oparciu o 37 oceny
 • 5 Star
   22
 • 4 Star
   13
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Nice gift!

Marrik
Bought for my girlfriend and she absolutely LOVES this piece. We have an arizer extreme Q , magic flight launch box and this one here. They are all great but this one is so stylish, convenient, easy to use and you can use while it's charging. Easy to keep clean, great draw from mouth piece. I haven't found one thing we don't like so far. And the auto off feature is great so u don't forget and leave it on. Awesome product and have been recommending this item and magicvaporizers to all of my friends

Couldn't be happier

Mary J
Airvape X s is the best! Love, love, love.
I've used a lot of different vaporizers, including Airvape's Xs and the Airvape X is my absolute favorite one.

It's very easy to use and it heats up so fast. Very, very effective! I recommend this vape to everyone that I know. I don't go anywhere without it and another plus, it matches the color of my iPhone too!
5 Stars all around! 5 stars for the device and 5 stars for the good service #Thankful :):)

Treat yourself!

cprime
This device has honestly improved my life by 113%. Absolutely a necessity in my everyday routine. I fully recommended this product, the battery life lasts enough to get a couple of smoke sessions done, the look is incredible, and it doesn't over heat. My friends have also fallen for it and are completely envious. This vaporizer was sent to me from the heavens. Absolutely love the upgrade with the mouthpiece. This magnetic mouthpiece is a great upgrade and it makes cleaning the whole experience easier.

This vape is awesome

Romulddo
I've been using my AirVape X for a month now and I must say it is everything I look for in a vaporizer. It is a real pleasure to use, the mp which is magnetic is easy to take use. It has a very solid build quality and the buttons feel good when pushed. The draw is easy and pleasant. The vibration when ready is a feature I have come to love and will never buy another vape without it. USB charging, small discreet size, this is my new favorite vape.

Different but still good

s34n00
I like this vaporizer. It feels good in the hand and holds a charge for a fair amount of time. I'm still getting used to what it feels like to vape. It's different than smoking and I still cough, but I'm hoping it's better for my lungs. Vaping seems to give me a more physical high, and it's not a bad thing, just different. I’m happy this was my first vape tho. It’s easy to use and clean and the vape production is pretty sweet.

TOTALLY ROCKS MY BOAT!

Hinto
I just picked up the new AirVape X. So far I am very impressed with the performance and the fact that i can slip it into my jeans pocket is great, it's made with ceramic so it's strong and fine in your pocket. I found it helps to stir it half way through and also a fine grind with semi firm packing works best, if you get it just right the vapor is plentiful, it also tastes fantastic, very impressed. I recommend this vape for anyone looking for a great value dry herb machine. I could have spent a lot more but took a chance on the cheaper newer vape and I am pleased I did.

Stylish and functional

Nklaw
Amazing little thing! I've been told that my vape is the Macbook of vapes. Looks super cool, very discreet. Can put in your pocket, without really worrying much about it popping out. The oven holds quite a bit and evenly distributes the heat to the herbs. The taste is amazing, and you can pack as much or as little as you want. Perfect personal vaporizer. Wish it had Bluetooth functionality, but this does the job above and beyond! Heats up herb in literally less than 7 seconds... That's incredible.

The AirVape X is mostly magnificent

Rune Ware
It's design is sleek and solid. The performance is amazing. I like that the heating chamber is ceramic, it seems to stay cleaner than other vaporizers with metal heating chambers. The vapor produced is very smooth and pleasant. I really like that the draw resistance isn't very strong so it's easy to pull from. The AirVape X is so easy to use, just turn it on and it starts heating up to the last temperature you had it set to. There are thing about the AirVape Xs that could be improved is that the battery indicator isn't always accurate. I would recommend this vaporizer to anyone!

I really like it!

Droepie
The Airvape X feels durable and has a nice weight in the hand. It's a talking piece most places I take it. The time to warm-up is the quickest around. The vapor quality is very good and it has little to no resistance when taking a draw. Can be used at least 6 times when using the 3 minute auto off before needing a charge; less for the 5 min obviously. Screen features battery, countdown till off and temp. And the X uses USB charging.

Highly recommended.

Samuel
I am very happy with this purchase, I can vaporize my herbs at good temperature generating large and thick clouds. I live in Finland and the product arrived in optimal conditions and complete. The only thing to check is the short time of the battery once charged and with continuous use the battery is spent in half an hour and there is q to recharge it to continue vaporizing. Other than that, it is an excellent product and I am very grateful for the good service.

Produkty 1 do 10 z 37

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Napisz własną recenzję

Oceniasz: AirVape X

Jak oceniasz ten produkt? *