COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

AirVape Xs GO

Ocena:
4.35

279 zł‎ 299 zł‎ Oszczędzasz: 20 zł‎

SKU
ignore-this-69
Free shipping!
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

AirVape Xs GO - Sitka (6-pak)
AirVape Xs GO - Sitka
45 zł‎ 60 zł‎

Zamienne sitka AirVape Xs GO są tym, czego potrzebujesz by wymienić swoje stare sitka, które dołączone były do waporyzatora przy zakupie

Zawartość:

 • Sitka ustnika (3)
 • Sitka komory (3)

Przeznaczone do użytku z: AirVape Xs GO.

Chcesz waporyzować w AirVape Xs GO koncentraty, takie jak olejki i woski? Oto rozwiązanie: podkładka pod koncentrat (Wax Pad)!
AirVape Xs GO - Wax Pad (podkładka pod koncentrat)
45 zł‎ 60 zł‎

Za pomocą podkładki Wax Pad możesz waporyzować w swoim AirVape Xs GO koncentraty, takie jak woski (wax) i olejki. Wystarczy, że włożysz podkładkę do komory i nałożysz na nią wybrany koncentrat.

Przeznaczona do użycia z: AirVape Xs GO.

AirVape Xs GO - Ustnik
AirVape Xs GO - Ustnik
45 zł‎ 60 zł‎

Ustnik AirVape Xs GO posiada wszystko, czego potrzebujesz by zastąpić oryginalny ustnik, który dołączony był do Twojego waporyzatora przy zakupie.

Zwartość:

 • Ustnik magnetyczny (1)
 • Sitko (1)
 • Ceramiczna skrzynka nadmuchu powietrza (1)

Przeznaczony do użycia z produktem: AirVape Xs GO.

Cechy

 • Lekki i dyskretny
 • Ogrzewanie hybrydowe
 • Żywotna bateria, której można używać podczas ładowania
 • Szybki czas nagrzewania
 • Łatwy w użyciu

Dla kogo jest waporyzator AirVape Xs GO?

AirVape Xs GO to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników ze względu na swój mały rozmiar i wysoką wydajność. W porównaniu do swojego poprzednika - AirVape Xs - ten waporyzator ma mniejszy, bardziej dyskretny kształt, który gwarantuje dopasowanie do dłoni, zapewniając tym samym maksymalną dyskrecję. Jest łatwy w użyciu, ponieważ do wyboru jest tylko jeden przycisk i pięć ustawień temperatury. Jeśli więc szukasz kompaktowego waporyzatora, który bez problemów wytwarza wysokiej jakości parę, AirVape Xs GO na pewno Cię usatysfakcjonuje.

Kompaktowa konstrukcja

Najmocniejszym punktem AirVape Xs GO, który wpływa na jego popularność i sprzedaż jest jego imponująco mały rozmiar. Waporyzator został specjalnie tak skonstruowany, aby zmieścić się w praktycznie każdej kieszeni lub torebce, bez uczucia ciężkości. AirVape Xs GO waży zaledwie 57 gramów, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą dosłownie wszędzie! Ustnik waporyzatora jest magnetyczny, przez co można go łatwo wyjąć, gdy nadejdzie czas na nowe załadowanie lub czyszczenie.

Hybrydowe ogrzewanie

AirVape Xs GO wykorzystuje zarówno ogrzewanie konwekcyjne (ogrzane powietrze), jak i ogrzewanie kondukcyjne (ogrzewanie przez kontakt), umożliwiając równomierne ogrzewanie ziół dla maksymalnej wydajności. Łącząc ogrzewanie hybrydowe z podwójnym systemem filtracji obecnym zarówno w ustniku, jak i komorze, użytkownik otrzymuje waporyzator, który za każdym razem wyprodukuje smaczne i gęste chmury pary. AirVape Xs GO może wydawać się mały, ale uderza znacznie powyżej swojej klasy wagowej.

Technologia Pass-Through

Przenośne waporyzatory osiągnęły prawie taką samą wydajność jak waporyzatory stacjonarne, ale jedną z ich poprzednich wad było szybkie wyczerpywanie się baterii i konieczność czekania na jej naładowanie, zanim można było kontynuować sesje. AirVape Xs GO rozwiązuje ten problem dzięki zastosowaniu technologii Pass-Through, co oznacza, że ​​możesz jednocześnie ładować i używać tego waporyzatora! Bateria ma przyzwoitą pojemność (1200 mAh), więc może nie będziesz musiał jej ładować codziennie, ale w dni, w które będziesz musiał to robić, ta nowoczesna technologia ratuje życie.

Łatwy w użyciu

AirVape Xs GO posiada jeden przycisk do wykonywania wszystkich funkcji, co czyni go świetną opcją dla początkujących użytkowników, którzy mogą nie potrzebować wszystkich zaawansowanych funkcji, zwykle zawartych w droższych waporyzatorach. Aby wszystko było jeszcze prostsze, ten waporyzator ma wbudowane narzędzie do pakowania, co oznacza, że ​​zawsze masz możliwość mieszania ziół w połowie sesji.

Do wyboru jest 5 wstępnie ustawionych temperatur (180 °C, 190 °C, 200 °C, 207 °C i 215 °C). Zmiana i wybór określonej temperatury są bardzo proste - ustawia się je za pomocą przycisku, co zajmuje tylko kilka sekund. Jeśli jednak lubisz mieć pełną kontrolę nad wyborem dokładnej liczby stopni temperatury w waporyzatorze, AirVape Xs GO może Cię nieco ograniczać.

Gwarancja

AirVape Xs GO jest objęty 3-letnią gwarancją MagicVaporizers oraz dodatkową ograniczoną dożywotnią gwarancją producenta.

AirVape Xs GO

Zawartość

 • Waporyzator AirVape Xs GO
 • kabel USB
 • Narzędzie czyszczące
 • Narzędzie do pakowania
 • Sitko
 • Instrukcja obsługi
AirVape Xs GO

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,5 cm x 10 cm
Waga: 57 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 20 sekund
Źródło zasilania: Bateria (1200 mAh)
Temperatura: 180°C do 215°C
Producent: AirVape
Gwarancja: 3 lata+
Kraj producenta: Chiny
Napisz opinię o produkcie:AirVape Xs GO
Ocena