Flowermate V5 Nano

Ocena:
4.25

409 zł‎ 459 zł‎ Oszczędzasz: 50 zł‎

SKU
ignore-this-72
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Flowermate V5 Nano - Bateria
Flowermate V5 Nano - Bateria
50 zł‎ 65 zł‎

Chcesz wymienić swoją baterię Flowermate V5 Nano lub potrzebujesz dodatkowej? W takim razie ta bateria 18650-2500 mAh jest tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate V5 Nano.

Sitka ustnika do Flowermate Aura, V5 Nano oraz V5.0S Pro
Flowermate - Sitka ustnika
25 zł‎ 35 zł‎

Zabaj o świeżość swojego waporyzatora Flowermate poprzez wymianę sitek ustnika i upewnij się, że otrzymujesz wyłącznie tak smaczną i czystą parę, jak to tylko możliwe.

Zwartość:

 • Sitka ustnika (5)

Przeznaczone do użycia z: Flowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Sitka
Flowermate - Sitka komory
25 zł‎ 35 zł‎

Spraw, by Twoja para była czysta dzięki sitkom komory. Sitka zapewniają brak bezpośredniego kontaktu elementu grzejnego z materiałem waporyzowanym w komorze.

Zawartość:

 • Sitka komory (5)

Przeznaczone do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5 Nano - Adapter wodny
Flowermate V5 Nano - Adapter wodny
60 zł‎ 80 zł‎

Adapter wodny umożliwia podłączenie Twojego Nano do dowolnej fajki wodnej o długości 14 mm lub 18 mm oraz do bubblera. Adapter mocuje się do komory, wkręcając go na miejsce.

Przeznaczony do użycia z: Flowermate V5 Nano.

Utrzymuj swój waporyzator Flowermate w czystości podczas waporyzacji ziół za pomocą kapsuły na zioła.
Flowermate - Kapsuła na zioła
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na zioła służy do wstępnego napełniania waporyzatora Flowermate ziołami oraz waporyzacji bez zabrudzenia urządzenia. Idealnie nadaje się również do pakowania dodatkowych ziół, jeśli planujesz waporyzację poza domem.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Kapsuła na koncentrat przydaje się, gdy chcesz odparować woski i olejki za pomocą waporyzatora Flowermate
Flowermate - Kapsuła na koncentrat
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na koncentrat powinna być używana, gdy chcesz waporyzować koncentraty, takie jak woski i olejki w waporyzatorze Flowermate. Wystarczy, że umieścisz koncentrat na podkładce wewnątrz kapsułki, a następnie włożysz kapsułkę do waporyzatora.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Ten ustnik jest wykonany z wysokiej jakości szkła i jest identyczny z tym, który oryginalnie jest dołączony do Flowermate V5 Nano
Flowermate V5 Nano - Ustnik
40 zł‎ 55 zł‎

Ustnik jest częścią zamienną waporyzatora Flowermate V5 Nano na wypadek konieczności wymiany oryginalnie dołączonego ustnika lub jeśli chcesz mieć ustnik dodatkowy. Element wykonany został z wysokiej jakości szkła i jest identyczny z tym dołączonym do urządzenia.

Przeznaczony do użycia z: Flowermate V5 Nano.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Łatwy w obsłudze
 • Możliwość ładowania przez USB
 • Wymienne baterie
 • Kieszonkowy rozmiar
 • Cyfrowa kontrola temperatury
 • Łatwy w czyszczeniu

Flowermate V5 Nano - dla kogo?

Flowermate V5 Nano jest idealny dla początkujących i tych, którzy po prostu poszukują bezproblemowego waporyzatora, który jest zarówno wydajny, jak i wart swojej ceny. Flowermate V5 Nano cechuje się eleganckim wyglądem i jest bardzo dyskretny dzięki swojemu kieszonkowemu rozmiarowi oraz niepozornemu wyglądowi. Waporyzator jest idealny do zabrania ze sobą, gdy wychodzisz z domu. Aby para mogła smakować tak, jak chcesz, możesz skorzystać z pełnej kontroli temperatury za pomocą łatwych w użyciu elementów sterujących. Dzięki temu każda Twoja sesja waporyzacji będzie niezapomniana!

Wysokiej jakości para

Dzięki komorze ceramicznej najwyższej jakości, szklanemu ustnikowi i izolowanej ścieżce powietrza, para wytwarzana przez Flowermate V5 Nano jest bardzo imponująca. Gęstość, czystość smaku i izolowana ścieżka powietrza oznaczają, że ​​Twoja para nigdy nie będzie miała metalicznego posmaku ani nie będzie zawierać szkodliwych toksyn. Co więcej, z uwagi na to, że ustnik wykonany został ze szkła, jego nieporowata powierzchnia zapewnia najwyższą higienę i luksusowy wygląd.

Wymienna bateria

Żywotność baterii Flowermate V5 Nano być może nie jest najlepsza (do 50 minut ciągłej produkcji waporyzacji), ale urządzenie posiada wymienną baterię, co oznacza, że ​​jeśli się odpowiednio przygotujesz, to nigdy nie musisz skracać swojej sesji! Zamiast czekać na naładowanie baterii, możesz natychmiast wymienić ją na tę naładowaną i kontynuować waporyzację.

Szybki czas nagrzewania

Flowermate V5 Nano jest w stanie nagrzać się i osiągnąć maksymalną temperaturę w zaledwie 30 do 50 sekund, co sprawia, że ​​możesz bez problemu rozpocząć swoją sesję już kilka chwil po włączeniu urządzenia. Waporyzator osiągnie żądany poziom temperatury nim się obejrzysz!

Łatwy w czyszczeniu

Dzięki uproszczonej konstrukcji Flowermate V5 Nano, jego pełne czyszczenie zajmuje zaledwie kilka chwil. Tylko podgrzewacz, ekran LED i szklany ustnik wymagają zwykłego przeczyszczenia po użyciu lub szybkiego przetarcia wacikiem nasączonym alkoholem w celu dokładniejszego wyczyszczenia. Szeroki kształt ustnika umożliwia bezproblemowe wejście wacika do środka urządzenia.

Pełna kontrola temperatury

Flowermate V5 Nano umożliwia wybór dowolnej temperatury w zakresie od 40 °C do 230 °C, co oznacza, że ​​masz pełną kontrolę nad temperaturą sesji i sposobem podgrzewania ziół. Temperaturę zmienia się łatwo - za pomocą przycisku. W tym samym czasie wyświetlacz LED przez cały czas pokazuje dokładne odczyty temperatury.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Flowermate V5 Nano sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora Flowermate (firmy Smiss) - są w pełni autentyczne i objęte są 2-letnią gwarancją na urządzenie oraz roczną gwarancją na baterię.

Flowermate V5 Nano

Zawartość

 • Waporyzator Flowermate V5 Nano
 • Ustnik ze szkła borokrzemianowego
 • Bateria 2500 mAh
 • "Lejek" do napełniania komory
 • Kabel do szybkiego ładowania USB
 • Kapsuła na koncentrat
 • Kapsuła na zioła
 • Zestaw do czyszczenia
 • Sitka ze stali nierdzewnej (5)
 • Instrukcja
Flowermate V5 Nano

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,5 cm x 5,0 cm x 9,5 cm
Waga: 142 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2500 mAh)
Temperatura: 40°C do 230°C
Producent: Flowermate
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Napisz własną opinię o Flowermate V5 Nano
Napisz opinię o produkcie:Flowermate V5 Nano
Ocena