COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Flowermate V5.0S Pro V2

Ocena:
4.45

449 zł‎ 759 zł‎ Oszczędzasz: 310 zł‎

SKU
ignore-this-44
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 17,64 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Sitka ustnika do Flowermate Aura, V5 Nano oraz V5.0S Pro
Flowermate - Sitka ustnika
25 zł‎ 35 zł‎

Zabaj o świeżość swojego waporyzatora Flowermate poprzez wymianę sitek ustnika i upewnij się, że otrzymujesz wyłącznie tak smaczną i czystą parę, jak to tylko możliwe.

Zwartość:

 • Sitka ustnika (5)

Przeznaczone do użycia z: Flowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Sitka
Flowermate - Sitka komory
25 zł‎ 35 zł‎

Spraw, by Twoja para była czysta dzięki sitkom komory. Sitka zapewniają brak bezpośredniego kontaktu elementu grzejnego z materiałem waporyzowanym w komorze.

Zawartość:

 • Sitka komory (5)

Przeznaczone do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5.0S Pro - Adapter wodny
Flowermate V5.0S Pro - Adapter wodny
50 zł‎ 70 zł‎

Teraz możesz cieszyć się korzystaniem z waporyzatora Flowermate V5.0S Pro przez ulubioną fajkę wodną, ​​bongo lub bubbler dzięki adapterowi wodnemu. Adapter pasuje do połączeń 18 mm, 14 mm i 10 mm, więc niezależnie od posiadanej rurki będziesz w stanie schłodzić i przefiltrować parę.

Przeznaczony do użycia z: Flowermate V5.0S Pro V2.

Utrzymuj swój waporyzator Flowermate w czystości podczas waporyzacji ziół za pomocą kapsuły na zioła.
Flowermate - Kapsuła na zioła
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na zioła służy do wstępnego napełniania waporyzatora Flowermate ziołami oraz waporyzacji bez zabrudzenia urządzenia. Idealnie nadaje się również do pakowania dodatkowych ziół, jeśli planujesz waporyzację poza domem.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Kapsuła na koncentrat przydaje się, gdy chcesz odparować woski i olejki za pomocą waporyzatora Flowermate
Flowermate - Kapsuła na koncentrat
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na koncentrat powinna być używana, gdy chcesz waporyzować koncentraty, takie jak woski i olejki w waporyzatorze Flowermate. Wystarczy, że umieścisz koncentrat na podkładce wewnątrz kapsułki, a następnie włożysz kapsułkę do waporyzatora.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5.0S Pro - Ustnik
Flowermate V5.0S Pro - Ustnik
50 zł‎ 70 zł‎

Ustnik jest częścią zamienną waporyzatora Flowermate V5.0S Pro na wypadek konieczności wymiany oryginalnie dołączonego ustnika lub jeśli chcesz mieć ustnik dodatkowy. Element wykonany został z wysokiej jakości plastiku i jest identyczny z tym dołączonym do urządzenia podczas zakupu.

Przeznaczony do użycia z: Flowermate V5.0S Pro V2.

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.03)
 • Cyfrowa regulacja temperatury
 • Łatwy w użyciu
 • Umożliwia waporyzowanie ziół, wosków i olejków
 • Krótki czas nagrzewania (30 sekund)
 • Imponująca żywotność baterii
 • Mały i dyskretny design

Flowermate V5.0S Pro - dla kogo?

Flowermate V5.0S Pro to idealny wybór dla osób poszukujących trwałego, a jednocześnie dyskretnego waporyzatora przenośnego. Kształtem przypomina telefon komórkowy i idealnie leży w dłoni, co w połączeniu z wkładanym ustnikiem sprawia, że ​​ten waporyzator jest bardzo łatwy do transportowania i przechowywania w kieszeni lub torbie. Dzięki baterii o dużej pojemności i pełnej kontroli temperatury, urządzenie gwarantuje długotrwałe i przyjemne doznania za każdym razem, gdy waporyzujesz ulubiony materiał.

3 w 1

W przeciwieństwie do wielu innych przenośnych waporyzatorów, Flowermate V5.0S Pro jest niezwykle wszechstronny, ponieważ pozwala z łatwością efektywnie waporyzować zarówno zioła, jak i woski czy olejki. W zestawie z waporyzatorem znajduje się kapsułka na zioła oraz kapsułka na koncentrat. Daje Ci to możliwość pełnej kontroli nad materiałami, które waporyzujesz, przy jednoczesnym utrzymaniu w czystości samego waporyzatora.

Żywotna bateria

Dzięki parze wbudowanych akumulatorów 2600 mAh, Flowermate V5.0S Pro oferuje aż 2,5 do 3 godzin ciągłej produkcji pary po pełnym naładowaniu, co pozwala na prowadzenie dłuższych sesji bez konieczności przerywania ładowania. Ten waporyzator to doskonały wybór, jeśli cenisz sobie żywotną baterię za najlepszą możliwą cenę.

Łatwy w użyciu

Flowermate V5.0S Pro został specjalnie zaprojektowany mając na względzie łatwość użytkowania, dzięki czemu jest świetną opcją dla początkujących lub tych, którzy nie lubią skomplikowanych elementów sterujących. Do korzystania z tego waporyzatora nie jest wymagane żadne doświadczenie. Wszystko dzięki wygodnym przyciskom + i - do pełnej kontroli temperatury i poręcznemu wyświetlaczowi OLED, który przez cały czas wyświetla dokładne odczyty temperatury i baterii.

Najwyższej jakości para

Ponieważ Flowermate V5.0S Pro posiada w pełni izolowaną ścieżkę powietrza, cała wytwarzana przez niego para jest czysta i aromatyczna - gwarantuje to, że za każdym razem będzie ona bardzo smaczna i gęsta. Ponadto cała wytworzona para natychmiast omija wszystkie elementy elektryczne urządzenia, co oznacza, że nigdy nie będzie zawierała zanieczyszczeń ani nie będzie miała metalicznego posmaku.

Szybki czas nagrzewania

V5.0S Pro został okrzyknięty najszybciej nagrzewającym się waporyzatorem Flowermate, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Urządzenie może osiągnąć maksymalną temperaturę w zaledwie 30 sekund. Wybierz dowolną temperaturę, od 40 °C do 230 °C, zgodnie z własnymi upodobaniami. Bez względu na wybraną temperaturę, Flowermate V5.0S Pro nagrzeje się w krótkim czasie 30 sekund, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał długo czekać, aż urządzenie będzie gotowe do waporyzacji.

Gwarancja

Wszystkie urządzenia Flowermate zakupione w MagicVaporizers objęte są 2-letnią gwarancją (6 miesięcy na baterie), ograniczoną do normalnego użytkowania.

 

Flowermate V5.0S Pro V2

Zawartość

 • Waporyzator Flowermate V5.0S Pro V2
 • Szklany ustnik
 • Kabel szybkiego ładowania USB
 • Kapsuła na zioła
 • Kapsuła na koncentrat
 • Narzędzie czyszczące
 • Narzędzie do ładowania
 • Sitka ze stali nierdzewnej (5)
 • Instrukcja
Flowermate V5.0S Pro V2

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 6,3 cm x 1,9 cm x 10,1 cm
Waga: 140 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2 x 2600 mAh)
Temperatura: 40°C do 230°C
Producent: Flowermate
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Napisz opinię o produkcie:Flowermate V5.0S Pro V2
Ocena