Flowermate Aura

Ocena:
4.35

269 zł‎ 449 zł‎ Oszczędzasz: 180 zł‎

SKU
ignore-this-76
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Utrzymuj swój waporyzator Flowermate w czystości podczas waporyzacji ziół za pomocą kapsuły na zioła.
Flowermate - Kapsuła na zioła
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na zioła służy do wstępnego napełniania waporyzatora Flowermate ziołami oraz waporyzacji bez zabrudzenia urządzenia. Idealnie nadaje się również do pakowania dodatkowych ziół, jeśli planujesz waporyzację poza domem.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Kapsuła na koncentrat przydaje się, gdy chcesz odparować woski i olejki za pomocą waporyzatora Flowermate
Flowermate - Kapsuła na koncentrat
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na koncentrat powinna być używana, gdy chcesz waporyzować koncentraty, takie jak woski i olejki w waporyzatorze Flowermate. Wystarczy, że umieścisz koncentrat na podkładce wewnątrz kapsułki, a następnie włożysz kapsułkę do waporyzatora.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Water Pipe Adapter
Flowermate Aura - Adapter wodny
85 zł‎ 115 zł‎

Adapter wodny pasuje do rurek męskich (14 mm i 18 mm) i żeńskich (10 mm, 14 mm i 18 mm). Używanie adaptera z Flowermate Aura nie tylko pomaga złagodzić wszelkie podrażnienia spowodowane przez wysoką temperaturę pary, ale także poprawia ogólny smak waporyzowanego materiału.

Przeznaczony do użycia z: Flowermate Aura.

Flowermate - Sitka
Flowermate - Sitka komory
30 zł‎ 35 zł‎

Spraw, by Twoja para była czysta dzięki sitkom komory. Sitka zapewniają brak bezpośredniego kontaktu elementu grzejnego z materiałem waporyzowanym w komorze.

Zawartość:

 • Sitka komory (5)

Przeznaczone do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate Aura - Ustnik
Flowermate Aura - Ustnik
30 zł‎ 40 zł‎

Ustnik jest częścią zamienną waporyzatora Flowermate Aura na wypadek konieczności wymiany oryginalnie dołączonego ustnika lub jeśli chcesz mieć ustnik dodatkowy. Element wykonany został z wysokiej jakości plastiku i jest identyczny z tym dołączonym do urządzenia podczas zakupu.

Przeznaczony do użycia z: Flowermate Aura.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.08)
 • Waporyzuje zioła, woski (wax) i olejki
 • Żywotność baterii: do 2 godzin
 • Szybki czas rozgrzewania
 • Dyskretny, cienki i przenośny
 • Pełna kontrola temperatury
 • Wyświetlacz LED

Flowermate Aura - dla kogo?

Flowermate Aura został specjalnie zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i łatwości użytkowania, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które lubią czerpać radość z waporyzacji poza domem. Charakterystyczny kształt waporyzatora Aura, przypominający długopis, oznacza, że ​​można go łatwo schować zarówno do kieszeni, jak i do mniejszych toreb. Ten kompaktowy waporyzator jest również łatwy w użyciu dzięki niezwykle prostej kontroli temperatury, którą docenią zarówno profesjonaliści, jak i początkujący użytkownicy.

Lepszy smak

Wewnątrz kompaktowej, opływowej powłoki zewnętrznej Flowermate Aura znajduje się innowacyjna komora grzewcza, która została połączona z całkowicie izolowaną ścieżką powietrza. Taka konstrukcja pozwala na przejście całej pary bez kontaktu z żadną elektroniką, dzięki czemu para składa się tylko z aktywnych składników i ma smak ziół. Najnowocześniejsza konstrukcja tego waporyzatora zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i doskonały smak przy każdym waporyzowaniu!

Dyskretny i przenośny

Ponieważ Flowermate Aura ma zaledwie 15 cm długości i jest w kształcie długopisu, jest bardzo dyskretny i łatwy do ukrycia podczas noszenia. Waporyzator idealnie mieści się kieszeni lub torbie, więc gdy przyjdzie czas na wyjście na zewnątrz, będziesz mógł cieszyć się wysokiej jakości waporyzacją w dowolnym miejscu. Co więcej, użyteczna blokada bezpieczeństwa zapewnia, że ​​urządzenie nie włączy się przypadkowo podczas transportu - przycisk zasilania wymaga co najmniej 5 kolejnych naciśnięć, aby urządzenie uruchomiło się i zaczęło się nagrzewać.

Imponująca żywotność baterii

Na w pełni naładowanej baterii Flowermate Aura może zapewnić do 2 pełnych godzin waporyzacji. Wbudowaną baterię można wygodnie ładować przez USB, co oznacza, że ładowanie możliwe jest prawie wszędzie, nawet gdy jesteś na zewnątrz - wystarczy, że posiadasz przy sobie power bank!

Wielofunkcyjny

W przeciwieństwie do wielu innych alternatyw na rynku, ten waporyzator bez wysiłku odparowuje suche zioła, woski i olejki. Zdecyduj, co chcesz waporyzować i umieść materiał w odpowiedniej kapsułce (na zioła lub na koncentrat), włóż i wybierz żądaną temperaturę, a będziesz mógł w bardzo krótkim czasie zaczerpnąć czystej, aromatycznej i smacznej pary.

Szybki, z regulacją temperatury

Wszyscy doświadczeni użytkownicy rozumieją znaczenie kontroli temperatury, a Flowermate Aura właśnie to wyróżnia. Waporyzator posiada łatwy do odczytu wyświetlacz LED, który pokazuje dokładne odczyty temperatury przez cały czas i jest łatwy w obsłudze. Aby zmienić temperaturę, po prostu naciśnij odpowiednie przyciski + lub - na waporyzatorze, zgodnie z własnymi preferencjami. Dzięki wydajnej baterii Flowermate Aura jest w stanie w pełni nagrzać się w ciągu 60 sekund, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz się nudzić i czekać.

Gwarancja

Wszystkie jednostki Flowermate zakupione w MagicVaporizers są objęte 2-letnią gwarancją (6 miesięcy na baterię) ograniczoną do normalnego użytkowania.

 

Flowermate Aura

Zawartość

 • Waporyzator Flowermate Aura
 • Ustnik
 • Kapsuła na koncentrat
 • Kapsuła na zioła
 • Narzędzie do załadunku materiału
 • Szczoteczka czyszcząca
 • Kabel USB do ładowania
 • Sitka ze stali nierdzewnej (5)
 • Instrukcja
Flowermate Aura

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,8 cm x 2,8 cm x 14,7 cm
Waga: 103 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 60 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2600 mAh)
Temperatura: 40°C do 230°C
Producent: Flowermate
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about Flowermate Aura
Napisz opinię o produkcie:Flowermate Aura
Ocena