COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Flowermate Aura

Ocena:
4.35

269 zł‎ 449 zł‎ Oszczędzasz: 180 zł‎

SKU
ignore-this-76
Free shipping!
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Kapsuła na koncentrat przydaje się, gdy chcesz odparować woski i olejki za pomocą waporyzatora Flowermate
Flowermate - Kapsuła na koncentrat
15 zł‎ 25 zł‎

Kapsuła na koncentrat powinna być używana, gdy chcesz waporyzować koncentraty, takie jak woski i olejki w waporyzatorze Flowermate. Wystarczy, że umieścisz koncentrat na podkładce wewnątrz kapsułki, a następnie włożysz kapsułkę do waporyzatora.

Przeznaczona do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Sitka ustnika do Flowermate Aura, V5 Nano oraz V5.0S Pro
Flowermate - Sitka ustnika
30 zł‎ 35 zł‎

Zabaj o świeżość swojego waporyzatora Flowermate poprzez wymianę sitek ustnika i upewnij się, że otrzymujesz wyłącznie tak smaczną i czystą parę, jak to tylko możliwe.

Zwartość:

 • Sitka ustnika (5)

Przeznaczone do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Sitka
Flowermate - Sitka komory
30 zł‎ 35 zł‎

Spraw, by Twoja para była czysta dzięki sitkom komory. Sitka zapewniają brak bezpośredniego kontaktu elementu grzejnego z materiałem waporyzowanym w komorze.

Zawartość:

 • Sitka komory (5)

Przeznaczone do użycia z: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano i Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate Aura - Ustnik
Flowermate Aura - Ustnik
30 zł‎ 40 zł‎

Ustnik jest częścią zamienną waporyzatora Flowermate Aura na wypadek konieczności wymiany oryginalnie dołączonego ustnika lub jeśli chcesz mieć ustnik dodatkowy. Element wykonany został z wysokiej jakości plastiku i jest identyczny z tym dołączonym do urządzenia podczas zakupu.

Przeznaczony do użycia z: Flowermate Aura.

Cechy

 • Waporyzuje zioła, woski (wax) i olejki
 • Żywotność baterii: do 2 godzin
 • Szybki czas rozgrzewania
 • Dyskretny, cienki i przenośny
 • Pełna kontrola temperatury
 • Wyświetlacz LED

Flowermate Aura - dla kogo?

Flowermate Aura został specjalnie zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i łatwości użytkowania, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które lubią czerpać radość z waporyzacji poza domem. Charakterystyczny kształt waporyzatora Aura, przypominający długopis, oznacza, że ​​można go łatwo schować zarówno do kieszeni, jak i do mniejszych toreb. Ten kompaktowy waporyzator jest również łatwy w użyciu dzięki niezwykle prostej kontroli temperatury, którą docenią zarówno profesjonaliści, jak i początkujący użytkownicy.

Lepszy smak

Wewnątrz kompaktowej, opływowej powłoki zewnętrznej Flowermate Aura znajduje się innowacyjna komora grzewcza, która została połączona z całkowicie izolowaną ścieżką powietrza. Taka konstrukcja pozwala na przejście całej pary bez kontaktu z żadną elektroniką, dzięki czemu para składa się tylko z aktywnych składników i ma smak ziół. Najnowocześniejsza konstrukcja tego waporyzatora zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i doskonały smak przy każdym waporyzowaniu!

Dyskretny i przenośny

Ponieważ Flowermate Aura ma zaledwie 15 cm długości i jest w kształcie długopisu, jest bardzo dyskretny i łatwy do ukrycia podczas noszenia. Waporyzator idealnie mieści się kieszeni lub torbie, więc gdy przyjdzie czas na wyjście na zewnątrz, będziesz mógł cieszyć się wysokiej jakości waporyzacją w dowolnym miejscu. Co więcej, użyteczna blokada bezpieczeństwa zapewnia, że ​​urządzenie nie włączy się przypadkowo podczas transportu - przycisk zasilania wymaga co najmniej 5 kolejnych naciśnięć, aby urządzenie uruchomiło się i zaczęło się nagrzewać.

Imponująca żywotność baterii

Na w pełni naładowanej baterii Flowermate Aura może zapewnić do 2 pełnych godzin waporyzacji. Wbudowaną baterię można wygodnie ładować przez USB, co oznacza, że ładowanie możliwe jest prawie wszędzie, nawet gdy jesteś na zewnątrz - wystarczy, że posiadasz przy sobie power bank!

Wielofunkcyjny

W przeciwieństwie do wielu innych alternatyw na rynku, ten waporyzator bez wysiłku odparowuje suche zioła, woski i olejki. Zdecyduj, co chcesz waporyzować i umieść materiał w odpowiedniej kapsułce (na zioła lub na koncentrat), włóż i wybierz żądaną temperaturę, a będziesz mógł w bardzo krótkim czasie zaczerpnąć czystej, aromatycznej i smacznej pary.

Szybki, z regulacją temperatury

Wszyscy doświadczeni użytkownicy rozumieją znaczenie kontroli temperatury, a Flowermate Aura właśnie to wyróżnia. Waporyzator posiada łatwy do odczytu wyświetlacz LED, który pokazuje dokładne odczyty temperatury przez cały czas i jest łatwy w obsłudze. Aby zmienić temperaturę, po prostu naciśnij odpowiednie przyciski + lub - na waporyzatorze, zgodnie z własnymi preferencjami. Dzięki wydajnej baterii Flowermate Aura jest w stanie w pełni nagrzać się w ciągu 60 sekund, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz się nudzić i czekać.

Gwarancja

Wszystkie jednostki Flowermate zakupione w MagicVaporizers są objęte 2-letnią gwarancją (6 miesięcy na baterię) ograniczoną do normalnego użytkowania.

 

Flowermate Aura

Zawartość

 • Waporyzator Flowermate Aura
 • Ustnik
 • Kapsuła na koncentrat
 • Kapsuła na zioła
 • Narzędzie do załadunku materiału
 • Szczoteczka czyszcząca
 • Kabel USB do ładowania
 • Sitka ze stali nierdzewnej (5)
 • Instrukcja
Flowermate Aura

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,8 cm x 2,8 cm x 14,7 cm
Waga: 103 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 60 sekund
Źródło zasilania: Bateria (2600 mAh)
Temperatura: 40°C do 230°C
Producent: Flowermate
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny
Napisz opinię o produkcie:Flowermate Aura
Ocena