MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)

40 zł

SKU
ignore-this-125

TightVac MiniVac został zaprojektowany do przechowywania ziół, zapewniając im taką samą świeżość, jak w momencie ich pierwszego włożenia. 

Podczas zamykania wieczka wystarczy nacisnąć przycisk, aby aktywować funkcję próżni, co skutecznie usunie powietrze, zapewni świeżość i zapobiegnie wydostawaniu się zapachów. Dzięki tej funkcji zioła pozostają w nieskazitelnym stanie, a ich przechowywanie jest dyskretne.

Dzięki pojemności 0,12 l MiniVac jest w stanie pomieścić od 10 g do 30 g ziół, w zależności od ich zagęszczenia. Sam pojemnik jest niezwykle wytrzymały, hermetyczny i odporny na wodę, dzięki czemu chroni zioła przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi.

Jeśli planujesz przechowywać kapsułki dozujące w TightVac, polecamy zaopatrzyć się w niestandardowy pojemnik na kapsułki. Pozwala on zorganizować kapsułki i zabezpieczyć je na czas transportu.

Pojemnik na małe kapsułki nadaje się do przechowywania kapsułek dozujących Tinymight [6×5], XMax / XVape [6×5], Wolkenkraft [4×5] i Flowermate [3×5].

Pojemnik na duże kapsułki może pomieścić kapsułki dozujące firmy Storz & Bickel [7×4] oraz kapsułki dozujące do waporyzatora Angus [4×4].