AirVape Legacy Pro

Ocena:
AirVape Legacy Pro 4.8 5

999 zł 1149 zł Oszczędzasz: 150 zł

SKU
ignore-this-107
Darmowa wysyłka
Zobacz więcej grinderów
Zobacz więcej akcesoriów

Cechy

 • Najnowsza wersja (2024.05)
 • Do waporyzacji suszu i koncentratów
 • Tryb ogrzewania "On-demand" (na żądanie)
 • Hybrydowe ogrzewanie dla lepszego smaku i większej wydajności
 • Pozłacana komora grzewcza
 • Wbudowana, regulowana płytka do mikrodozowania
 • Precyzyjna kontrola temperatury (93°C do 227°C)
 • Prosty, 3-przyciskowy interfejs z ekranem LCD
 • Wydajna i wymienna bateria o pojemności 3200 mAh
 • USB-C i ładowanie bezprzewodowe
 • Demontowalna ścieżka powietrza ze szkła

AirVape Legacy Pro - dla kogo?

Szukasz waporyzatora, który potrafi wszystko? Być może właśnie go znalazłeś. Oto AirVape Legacy Pro. Jego możliwości w zakresie zapewnienia światowej klasy hybrydowego ogrzewania, ultraszybkiego czasu nagrzewania, bezprzewodowego ładowania i trybu koncentracji z pewnością zachwycą nawet najbardziej doświadczonego entuzjastę waporyzacji.

Zespół stojący za AirVape wziął pod uwagę opinie otrzymane od użytkowników oryginalnego Legacy i skrupulatnie poprawił długą listę rzeczy, w tym technologię ogrzewania, przepływ powietrza i rozmiar komory. Dzięki tym ulepszeniom i kilku nowym funkcjom Legacy Pro jest gotowy do walki o pierwsze miejsce wśród waporyzatorów przenośnych.

Jeszcze lepszy wygląd

Już poprzednia wersja Legacy była świetnie wyglądającym urządzeniem, ale Legacy Pro jest jeszcze bardziej stylowy i nieco lżejszy. Kształt jest zbliżony do poprzednika, ale krawędzie zostały zakrzywione dla bardziej wyrafinowanego wyglądu, a matowe czarne wykończenie ma teraz złoty akcent z przodu, przedstawiający logo AirVape.

Legacy Pro nie tylko wygląda jak urządzenie klasy premium, ale dzięki połączeniu czarnych tekstyliów i skóry, uwzględniono również aspekty środowiskowe, ponieważ tekstylia pochodzą z konopi, a skóra jest wegańska.

Nowa technologia grzewcza

W modelu AirVape Legacy Pro otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów, ponieważ urządzenie wykorzystuje zarówno ogrzewanie konwekcyjne, jak i kondukcyjne. Ogrzewanie konwekcyjne jest takie samo jak w oryginalnym Legacy, ale dodano również ogrzewanie przewodzące poprzez zastosowanie bezpośredniego ogrzewania w pozłacanej komorze grzewczej. Oznacza to bardziej wydajną ekstrakcję suszu i szybszy czas nagrzewania.

Osiągnięcie temperatury pary zajmuje mniej niż 15 sekund, co zostanie zasygnalizowane wibracją waporyzatora. Możesz ustawić temperaturę z dokładnością do 1 stopnia w zakresie od 93°C do 227°C, dzięki czemu zawsze znajdziesz idealną temperaturę dopasowaną do swoich potrzeb.

Tryb "On-demand"

Po włączeniu trybu "On-Demand" komora jest podgrzewana tylko wtedy, gdy przycisk zasilania jest wciśnięty, a temperatura spada, gdy tylko przycisk zostanie zwolniony. W ten sposób aktywne składniki są wydobywane tylko wtedy, gdy aktywujesz ogrzewanie, co zapobiega marnowaniu suszu.

Ten tryb jest również pomocny dla użytkowników, którzy preferują wyższe ustawienia temperatury, ale z krótszym okresem ogrzewania. W trybie "On-Demand" masz pełną kontrolę nad tym, przez ile sekund susz będzie aktywnie podgrzewany.

Poprawiony przepływ powietrza

Najczęstszą "skargą" na pierwotny model Legacy był przepływ powietrza, więc nie jest zaskoczeniem, że był to największy priorytet dla AirVape, aby go usprawnić. Po dokładnych testach możemy potwierdzić, że opór przepływu powietrza w Legacy Pro jest teraz minimalny, a nowy mechanizm zamykania pomaga lepiej odizolować ścieżkę powietrza.

20% większa komora

Dzięki wyższej wydajności cieplnej i lepszemu przepływowi powietrza, producent skorzystał również z okazji, aby zwiększyć rozmiar komory Legacy Pro o 20%. Oznacza to, że możesz teraz odbywać dłuższe sesje waporyzacji samodzielnie lub łatwiej dzielić się nimi, gdy Twoi znajomi nieuchronnie będą chcieli wypróbować ten wysokiej klasy waporyzator.

Doskonały do mikrodozowania

Jeśli lubisz mikrodozowanie lub po prostu wolisz używać mniejszych ilości suszu, docenisz wbudowaną i regulowaną płytkę Legacy Pro przeznaczoną do mikrodozowania. Obracając nią, możesz zmniejszyć rozmiar komory, dzięki czemu susz w niej zawarty zostanie upakowany ciaśniej i będzie ogrzewany bardziej równomiernie.

Bardziej inteligentne ładowanie

AirVape Pro Legacy wyposażony jest w wymienny akumulator typu 18650 o pojemności 3200 mAh, który można ładować na dwa sposoby - za pomocą dołączonego do zestawu szybko ładującego się kabla USB-C lub poprzez ładowanie bezprzewodowe. Oczywiście najszybszym sposobem jest nadal wymiana na inny, naładowany akumulator!

W zależności od tego, jak długie sesje lubisz, możesz wybrać ustawienie czasomierza sesji na 3, 5 lub 10 minut. Waporyzator posiada również wbudowany czujnik ruchu, który wykorzystuje do wyłączenia go po 60 sekundach, jeśli nie zostanie wykryty żaden ruch. Połączenie czasomierza sesji i wykrywania ruchu oznacza, że Twój susz będzie lepiej zabezpieczony, a bateria nie będzie się rozładowywać, bez względu na to, czy zapomnisz go wyłączyć, gdy schowasz go w kieszeni lub położysz na stole.

Możliwość waporyzacji koncentratu

Ponieważ AirVape Legacy Pro wykorzystuje teraz zarówno ogrzewanie konwekcyjne, jak i kondukcyjne, jeszcze lepiej nadaje się do waporyzacji koncentratów niż jego poprzednik. Wystarczy umieścić dołączoną podkładkę pod koncentrat w komorze przed dodaniem koncentratu na wierzchu i sprzęt jest gotowy do pracy. Temperatury powyżej 215°C są zalecane do waporyzacji koncentratów, takich jak wosk i olej.

Łatwiejsze czyszczenie

Każdy wie, że kluczem do uzyskania jednolitej i aromatycznej pary jest utrzymanie waporyzatora w czystości. Marka AirVape ułatwia to zadanie w modelu Legacy Pro. Sprzęt nie posiada żadnych małych części i można z łatwością wyjąć z niego sitko, ustnik i szklaną ścieżkę powietrza, gdy nadejdzie czas ich czyszczenia lub wymiany. Komora grzewcza wyposażona została również w specjalny lejek, dzięki któremu susz trafia wyłącznie do komory podczas jej napełniania.

Jak używać AirVape Legacy Pro

 • Napełnij lekko komorę suszem (lub jeśli używasz wosku, dodaj go najpierw na podkładkę z koncentratem).
 • Naciśnij przycisk zasilania 3 razy.
 • Ustaw temperaturę za pomocą przycisków góra i dół. Waporyzator po wibracjach jest gotowy do rozpoczęcia produkcji pary.
 • Rozkoszuj się smakowitą parą przez ustnik urządzenia.

Gwarancja

AirVape Legacy Pro objęty jest 2-letnią gwarancją MagicVaporizers oraz dodatkową dożywotnią gwarancją producenta (w ograniczonym zakresie).

AirVape Legacy Pro

Zawartość

 • Waporyzator AirVape Legacy Pro
 • Wyjmowana bateria 18650
 • Podkładka pod koncentrat
 • Pozłacany krążek do mikrodozowania
 • Kabel do ładowania USB-C
 • Narzędzia do czyszczenia
 • Narzędzia do napełniania
 • Sitka (2)
 • Instrukcja obsługi
AirVape Legacy Pro

Parametry

Więcej informacji
Wymiary 11,9 cm × 5,2 cm × 2,1 cm
Waga: 232 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas nagrzewania 15 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3200 mAh)
Temperatura: 93°C do 227°C
Producent: AirVape
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Chiny

Inne waporyzatory od AirVape

 1. AirVape X Vaporizer
  Ocena:
  AirVape X

  499 zł 659 zł

  • Łatwy w użyciu i czyszczeniu
  • Czas nagrzewania: 20 sekund
  • Ogrzewanie hybrydowe: konwekcja + kondukcja
 2. AirVape Xs GO Vaporizer
  Ocena:
  AirVape Xs GO

  289 zł 299 zł

  • Lekki i dyskretny
  • Czas rozgrzewania: 20 sekund
  • 5 opcji temperatury (od 180°C do 215°C)
Ładuję...
Napisz własną opinię o AirVape Legacy Pro