COVID-19 nie ma wpływu na pracę naszego magazynu. Czas wysyłki wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

Arizer Air 2

Ocena:
4.75

649 zł‎ 999 zł‎ Oszczędzasz: 350 zł‎

SKU
ignore-this-53
Najnowsza wersja! (2020.12)
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Arizer Air 2 - Bateria
Arizer Air 2 / ArGo - Bateria
85 zł‎ 115 zł‎

Chcesz podwoić żywotność baterii swojego waporyzatora Arizer Air 2 lub Arizer ArGo? Bateria Arizer 18650 o pojemności 3000 mAh jest identyczna z oryginalną baterią dostarczoną z Arizer Air 2 lub ArGo i jest doskonałym sposobem, by zwiększyć żywotność baterii lub po prostu wymienić starą baterię, która uległa degradacji w czasie.

Bateria przeznaczona do użycia z: Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer ArGo.

Arizer - Straight Glass Tube (70 mm)
Arizer - Prosta szklana rurka (70 mm)
45 zł‎ 60 zł‎

Prosta rurka Arizer służy zarówno jako ustnik, jak i miejsce do załadowania ziół przed waporyzacją. Pasuje do większości waporyzatorów przenośnych Arizer Tech.

Jeśli Twoja dotychczasowa rurka jest uszkodzona, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, ta zamienna prosta rurka szklana jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Jeśli potrzebujesz nowego ustnika do przenośnego waporyzatora Arizer, ta prosta szklana rurka będzie doskonałym wyborem
Arizer - Prosta szklana rurka (110 mm)
45 zł‎ 60 zł‎

Prosta rurka Arizer służy zarówno jako ustnik, jak i miejsce do załadowania ziół przed waporyzacją. Pasuje do większości waporyzatorów przenośnych Arizer Tech.

Jeśli Twoja dotychczasowa rurka jest uszkodzona, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, ta zamienna prosta rurka szklana jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Zakrzywiona szklana rurka pasuje do większości przenośnych waporyzatorów Arizer
Arizer - Zakrzywiona szklana rurka (ustnik)
45 zł‎ 60 zł‎

Zakrzywiona rurka Arizer służy zarówno jako ustnik, jak i miejsce do załadowania ziół przed waporyzacją. Szklany element pasuje do większości waporyzatorów przenośnych Arizer Tech.

Jeśli Twoja dotychczasowa rurka jest uszkodzona, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, ta wymienna zakrzywiona szklana rurka jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Arizer Air - Rurka Glass Aroma Małe
Arizer - Szklana rurka z ustnikiem
50 zł‎ 70 zł‎

Szklana rurka o długości 7 cm z ustnikiem dla Twojego przenśnego waporyzatora Arizer.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Arizer Air - Szklana nakładka
Arizer - Szklana nakładka
20 zł‎ 25 zł‎

Szklana nasadka Arizer przeznaczona jest do aromaterapii olejkami eterycznymi lub aromaterapeutycznymi mieszankami. Po wymieszaniu olejków/mieszanek możesz je podgrzać w tym szklanym naczyniu i pozwolić na przepływ aromatów.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Cechy

 • Ładowanie przez USB i wymienne baterie
 • Pełna kontrola temperatury
 • Potężny przepływ powietrza
 • Świetnie smakująca para
 • Imponująca żywotność baterii
 • Funkcja automatycznego wyłączania

Arizer Air 2 - dla kogo?

Jeśli cenisz wygodę, wydajność i przystępną cenę, Arizer Air 2 może być dla Ciebie idealnym wyborem. Elegancki design i niewielkie rozmiary sprawiają, że waporyzator jest bardzo dyskretny i łatwy do zabrania ze sobą w każdą podróż. Arizer Air 2 jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników, dzięki łatwym w obsłudze elementom sterującym połączonym z najnowocześniejszą technologią ogrzewania hybrydowego (konwekcja i kondukcja).

Wymienne baterie i ładowanie przez USB

Arizer Air 2 oferuje imponujące 75 minut ciągłej waporyzacji przy w pełni naładowanej baterii - ale nie oznacza to, że Twoja sesja musi skończyć się po wyczerpaniu baterii.

Jeśli masz przy sobie zapasową naładowaną baterię, wystarczy, że wyłączysz obecną, aby w pełni ją naładować i kontynuować sesję. Jeśli nie masz zapasowej baterii, ale nadal chcesz kontynuować sesję, możesz skorzystać z technologii pass-through, która oznacza, że ​​możesz jednocześnie ładować baterię i używać waporyzatora w tym samym czasie!

Potężna wydajność

Pomimo kompaktowego kształtu i rozmiaru, Arizer Air 2 wyposażony został w mocny element grzejny i w pełni izolowaną ścieżkę powietrza. Ponieważ komora grzewcza działa na zasadzie ogrzewania hybrydowego (kondukcja + konwekcja) i jest wyposażona w poręczne narzędzie do mieszania, możesz pomóc ziołom uzyskać odpowiedni poziom ciepła bez konieczności spalania. Ponieważ ścieżka powietrza jest izolowana, a ustnik jest wykonany ze szkła klasy medycznej, możesz mieć pewność, że otrzymasz wspaniałą i smaczną parę przy każdym pociągnięciu.

Co więcej, moc wewnętrznego elementu grzejnego oznacza, że ​​Arizer Air 2 może bez trudu dotrzymać kroku nawet najdłuższym zaciągnięciom. Wszystko to sprawia, że ​​jest Arizer Air 2 to idealny wybór dla doświadczonych użytkowników, którzy szukają sprzętu o wydajności wystarczająco dobrej, aby dopasować się do ich techniki zaciągania.

Pełna kontrola temperatury

Jedną z wyróżniających się funkcji Arizer Air 2 jest precyzyjna kontrola temperatury, która pozwala dostosować całe doświadczenie waporyzacji do własnych wymagań. Waporyzator daje Ci możliwość dostosowywania temperatury z dokładnością do pojedynczego stopnia, co jest świetne w porównaniu do waporyzatorów oferujących wyłącznie wstępnie ustawione temperatury bez miejsca na regulację. Temperaturę można łatwo kontrolować za pomocą prostych przycisków na urządzeniu, a temperaturę można zmieniać nawet w trakcie sesji.

Cyfrowy wyświetlacz LED

Nowoczesny wyświetlacz LED umieszczony z przodu waporyzatora zawiera wszystkie istotne informacje potrzebne do pełnego śledzenia funkcji sprzętu przez całą sesję. Na wyświetlaczu zobaczysz dokładne odczyty temperatury, stan baterii i sygnalizację, czy funkcja automatycznego wyłączania urządzenia została aktywowana, co oznacza, że ​​zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkim, co robi Twój waporyzator.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Arizer Air 2 sprzedawane przez MagicVaporizers są w pełni autentyczne i objęte dożywotnią gwarancją na ceramiczny element grzejny, 2-letnią gwarancją na wykonanie i wady oraz roczną gwarancją na baterię.

Arizer Air 2

Zawartość

 • Waporyzator Arizer Air 2
 • Bateria
 • Ładowarka USB
 • Szklana rurka – 70 mm
 • Szklana rurka – 70 mm z końcówką
 • Szklane naczynie
 • Futerał z zaczepem na pasek
 • Mieszadło
 • Sitka (4)
 • Silikonowe osłonki rur (2)
 • Instrukcja
Arizer Air 2

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 2,9 x 12, 2 cm
Waga: 126 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja+Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 90 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3000 mAh)
Temperatura: 50 do 220°C
Producent: Arizer Tech
Gwarancja: 2 lata
Kraj producenta: Kanada
Napisz opinię o produkcie:Arizer Air 2
Ocena