COVID-19: Nasz magazyn pozostaje nienaruszony. Czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Arizer Air 2

689 zł

999 zł Zapisz 310 zł

Arizer Air 2 - Colours
Arizer Air 2 - Colours Arizer Air 2 - Included Arizer Air 2 - Display Arizer Air 2 - Size Arizer Air 2 - Glass Mouthpiece Arizer Air 2 - Battery
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

689 zł

999 zł Zapisz 310 zł

689 zł

999 zł Zapisz 310 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Arizer Air 2 jest u nas na stanie od 05 sie. 2020.

4.7
Przeczytaj 42 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Arizer Air 2 to prawdziwa nowinka, z krztynką elegancji i szczupłą, przenośną konstrukcją. Ten waporyzator robi wrażenie i naprawdę przykuwa oko. Dostępny w dwóch wariantach – Węglowa Czerń i Mistyczny Niebieski. Na pierwszy rzut oka wygląda po prostu jak dopakowany powerbank, ale po uważnych oględzinach nie sposób nie zakochać się w jego zmyślnym designie, zaprojektowanym tak, by pasował do każdej dłoni jak ulał. Ten podręczny waporyzator naprawdę rzuca się w oczy, również przez swoją mobilność, która uwydatnia jego estetyczny wygląd, i przez zmyślną konstrukcję, dzięki której zmieści się nawet w najciaśniejszej kieszeni lub najwęższej portmonetce. 


Zasilany kanadyjską technologią, Arizer Air 2 zapewnia użytkownikom wzmocnione doznania, dzięki potężnemu ceramicznego elementowi grzewczemu, który z łatwością przekształca pyszne mieszanki ziołowe w gęste chmury pary. Urządzenie zasila wymienialny akumulatorek, który jest naprawdę wygodny i sprawia, że Twoje życie staje się łatwiejsze poprzez samo to, że możesz go ze sobą zabrać gdziekolwiek się udasz. 


Dostępny w kolorach Węglowa Czerń i Mistyczny Niebieski

Arizer Air 2 - Funkcje

 • Szybkie podgrzewanie
 • Możliwość ustalenia temperatury co do stopnia
 • 50% większa wytrzymałość wymienialnych akumulatorków
 • Elementy konstrukcyjne wysokiej jakości
 • Mobilność i elegancja
 • Produkcja gęstej pary
 • Łatwość użytkowania – bez potrzeby czytania skomplikowanych instrukcji
 • Brak konieczności konserwacji
 • Ładowanie przez USB
 • Możliwość korzystania podczas ładowania baterii
 • Czysta para – izolowana ścieżka przepływu powietrza gwarantuje najczystszą parę
 • Para przechodzi przez szkło borokrzemowe, które gwarantuje smakowitą parę

 

Arizer Air 2 – Akcesoria w zestawie

 • Bateria
 • Ładowarka USB
 • Szklana Rurka Glass Aroma – 70mm
 • Szklana Rurka Glass Aroma – 70 mm z Końcówką
 • Szklane Naczynie
 • 2 Silikonowe Osłonki
 • Pokrowiec na Pasek
 • Mieszadełko ze stali nierdzewnej
 • 4 Ekrany ze stali nierdzewnej

 

Konstrukcja 

Oprócz eleganckiego i przenośnego designu, Arizer 2 wyróżnia się jeszcze wieloma innymi aspektami. Po pierwsze, odpowietrzanie od góry wychładza obudowę waporyzatora. Poprzedni Arizer Air posiadał po środku przełącznik ”góra-dół”, natomiast Air 2 posiada 3 przyciski, zamiast przełącznika. Odpowietrzniki w wariantach Mistyczny Niebieski oraz Węglowa Czerń są w kolorze czarnym i posiadają wieczko, które otwiera się zsunięciem na bok.

 

Dolna część waporyzatora (niebieska w przypadku Mistycznego Niebieskiego oraz czarna w przypadku Węglowej Czerni) posiada osłonkę, którą można zdjąć, by odkryć otwór, w który wkłada się baterię. Szybkie spojrzenie do wnętrza waporyzatora ujawnia szkło borokrzemowe, które można z łatwością złożyć i rozłożyć. Posiada płytki, węższy koniec, z którego wychodzi gęsta para, gwarantując pozyskanie z ziół smaku, którego nie zapewni żadna metoda zapłonu.

 

Dlaczego Arizer Air?

Potrzebujesz więcej argumentów by wypróbować to przenośne urządzenie? OK, zacznijmy od fajnych funkcji. W dowolnym momencie użytkowania urządzenie wskazuje poziom naładowania baterii. Waporyzator posiada timer automatycznego wyłączania oraz wygodny ekran, który można włączyć (co potwierdza jak łatwy jest w użyciu). Jest to urządzenie naprawdę przyjazne dla użytkownika, które może stosować każdy – zarówno nieporadny nowicjusz, jak i doświadczony ekspert. Naprawdę fajne jest to, że sprzęt nie wymaga konserwacji. To prawdziwa ulga, zważywszy na to ile gadżetów w domu jej wymaga. Przynajmniej o ten jeden „gadżet” nie trzeba się martwić!

 

Dla prawdziwych entuzjastów, którzy nie mają ochoty czekać aż Arizer Air 2 w pełni się naładuje, na pewno miłą wiadomością będzie to, że z urządzenia można korzystać w trakcie ładowania. Dodajmy do tego wygodę zabierania go ze sobą w dowolne miejsce i mamy prawdziwego zwycięzcę. Air 2 składa się z wysokiej jakości ceramicznego elementu grzewczego, który daje mu przewagę i gwarantuje wytrzymałość oraz długowieczność. Ale jakość to nie tylko elementy konstrukcyjne. To też wrażenia wynikające z korzystania. Czystość pary produkowanej przez to małe urządzonko oraz to, że przechodzi ona przez szkło borokrzemowe, gwarantuje przepyszne doznania przy każdym zastosowaniu.

 

W zestawie z wygodnym pokrowcem na pasek, Arizer Air 2 można z łatwością brać ze sobą gdziekolwiek. W pokrowcu zmieści się waporyzator, dodatkowa bateria i szklanka rurka glass aroma. Arizer Air 2 charakteryzuje się szczególną mobilnością i wydajnością, dzięki czemu możesz delektować się najczystszą i najsmaczniejszą parą wygodnie, w dowolnej lokalizacji. Szybkie ogrzewanie jest idealne do waporyzacji w biegu, kiedy masz niewiele czasu, a podłączanie przez USB umożliwia wygodne ładowanie w samochodzie, przy komputerze, z wykorzystaniem przenośnej ładowarki i tak dalej. Waporyzator Air 2 to idealny kompan dla entuzjastów suchych mieszanek ziołowych, którzy pragną takiej jakości, jaką mogą zaoferować większe, stacjonarne jednostki, ale w kompaktowej, przenośnej konstrukcji.

 

Nie ma wątpliwości, że Arizer Air 2 to nowy gracz, który może wiele zaoferować – piękny, estetyczny design, jakość użytkowania, wysokiej jakości elementy, wygodę, żywotną baterię i o wiele więcej. Arizer Air 2 ma wszystko, czego można chcieć od przenośnego waporyzatora.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Arizer Air 2 sprzedawane przez MagicVaporizers są w 100% autentyczne i objęte dożywotnią gwarancją na ceramiczny element grzewczy oraz 2-letnią gwarancją od defektów i wad konstrukcyjnych, a bateria jest objęta gwarancją na 1 rok.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Arizer Tech
Styl Carbon Black or Mystic Blue
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy Ceramic Heating Element
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Canada
Gwarancja Ceramic heating element: lifetime, workmanship and defects: 2 years, battery: 1 year

RECENZJEArizer Air 2

Średnia Ocena :

4.7 W oparciu o 42 oceny
 • 5 Star
   32
 • 4 Star
   8
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Buy some spare mouthpieces to sleep easy

Enetam
The Arizer Air II Vaporizer offers excellence without gimmicks. An upgrade of the original Air, this powerful portable vape now features a 50% higher capacity battery and an even faster heat up time, in addition to the features that made its predecessor great. I do have a couple of reservations about the Air, though. For one, I'm terrified of dropping it from any appreciable height for fear of breaking the mouthpiece—same goes for transporting the unit in my pocket—or potentially damaging the 18650 Li-ion battery. Overall tho, 4 out of 5 stars! Great product!

Recommended

Kimmy
I read and watched many reviews and narrowed down to the Air 2 or Solo 2. I wanted precise temperature control and an all glass vapor path. Minimal vapor contact was important as well, I didn’t want long complicated tubes or pathways, the DaVinci looked very nice but the 100% conduction put me off and what the point of a flavor chamber which just thieves some of the vapor as it passes by. That is why I ended up buying Air 2 and I was not disappointed! Highly recommended product!

Lovely little vape

Ashla
This is my first vaporizer and and also the first time I bought something online... I was hesitant to buy it at first but I was really positively surprised! I only have good things to say about the product and the service! The support helped me all the way. THANK YOU SO MUCH!! The product is also really great! Worth the money you spent. The flavour of the vapour is really good. Even though I have nothing to compare it to... I still found this purchase worth it! Highly recommended.

Arizer = Quality

Neinmann
As expected, GREAT ARIZER QUALITY!! Even better than the air 1. It is amazing!! It barely feels like there’s anything when you take in the vapor. I have never been a fan of big smokes, and this device puts a check on my list. Others may think that’s a bad thing but that doesn’t change the potency of the product and the vapor still tastes very very good!

Nice vape and nice shop

Soupgod
I've have many various pen style units, Magic Flight Box, Arizer Solo, Pax2... and the Air2 is my top choice. The glass tubes allow the best in taste and cleaning (use Grunge Off to make it easy). On average you get about 4 sessions out of a full charge. It takes about 2 to 2.5 hours to charge fully. Highly recommend an extra battery or consider the Solo for longer sessions. Best prices I've found and shipped FAST! Thank you!

I love Arizer Air 2!!

The Ruby Axe
I love how it works! It works really well, awesome hits! Very efficient! It needs a second battery and another charger though but it can be purchased anyway but will cost you another a bit more. Also I noticed that the lid would come off after a few uses and the vaporizer would shut off after five mins. Well I can always turn it on when it shuts off but it’s kind of annoying. But it is very sturdy and a well built quality product.

A bit compliacted but good results

Cyndafreak
So before I bought this device, I did a lot of research. And I’m glad I finally decided to buy it! It is such an amazing device and I am very very happy with my purchase! I use it for dry herbs and it is very simple to use. The heat settings are very convenient. And it is so easy to clean and maintain! It doesn’t take so much effort. The only downside I see in this is the awkward on/off mechanism where you have to press the center of the button. I find it a bit inconvenient and I don’t usually get it right the first time.

Quick heating and long battery

Kiitreia
Had the original Solo and it was about time for an upgrade, I had been eyeing an Air for a while until I saw the Air 2 had been released. Wow, what an upgrade, same great vapor, but in a more compact package with the ability to control your temperature down to the degree. It is definitely another winner from Arizer. I love the increased battery life over the original Air and with a spare battery I can go a couple days without needing a charge.

Highly recommended to first time users

Flerndw
I have nothing bad to say and I’m all praises for this product and service from this shop. The service was amazing and really accommodating. Price was also worth it for the quality of the product... excellent! Beautiful! Very simple to use and efficient and portable. The design is also well planned. It looks sturdy and solid. And most importantly, the vape production was very very tasty.

I’m new to vaping and this product is just wow!!

Piscesptah
So good!! I absolutely loved the great flavour!! It is a bit pricey but is worth every cent. It is also very easy to use and this is my most favourite part. You can just load your herbs in the stem and you’re good to go. The clouds are so so good! I even prefer air 2 over mighty. I even only use green or lower settings and I can already get decent clouds. It just looks like your average e-cig so you can get away with it and it is so portable.

Produkty 1 do 10 z 42

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Arizer Air 2

Jak oceniasz ten produkt? *