Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Arizer Air 2

927 zł
Arizer Air 2 - Colours
Arizer Air 2 - Colours Arizer Air 2 - Display Arizer Air 2 - Battery Arizer Air 2 - Glass Mouthpiece Arizer Air 2 - Included Arizer Air 2 - Carbon Black Arizer Air 2 - Mystic Blue
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
927 zł
927 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Arizer Air 2 jest u nas na stanie od 15 Mar. 2018.

5
Przeczytaj 1 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Arizer Air 2 to prawdziwa nowinka, z krztynką elegancji i szczupłą, przenośną konstrukcją. Ten waporyzator robi wrażenie i naprawdę przykuwa oko. Dostępny w dwóch wariantach – Węglowa Czerń i Mistyczny Niebieski. Na pierwszy rzut oka wygląda po prostu jak dopakowany powerbank, ale po uważnych oględzinach nie sposób nie zakochać się w jego zmyślnym designie, zaprojektowanym tak, by pasował do każdej dłoni jak ulał. Ten podręczny waporyzator naprawdę rzuca się w oczy, również przez swoją mobilność, która uwydatnia jego estetyczny wygląd, i przez zmyślną konstrukcję, dzięki której zmieści się nawet w najciaśniejszej kieszeni lub najwęższej portmonetce. 


Zasilany kanadyjską technologią, Arizer Air 2 zapewnia użytkownikom wzmocnione doznania, dzięki potężnemu ceramicznego elementowi grzewczemu, który z łatwością przekształca pyszne mieszanki ziołowe w gęste chmury pary. Urządzenie zasila wymienialny akumulatorek, który jest naprawdę wygodny i sprawia, że Twoje życie staje się łatwiejsze poprzez samo to, że możesz go ze sobą zabrać gdziekolwiek się udasz. 


Dostępny w kolorach Węglowa Czerń i Mistyczny Niebieski

Arizer Air 2 - Funkcje

 • Szybkie podgrzewanie
 • Możliwość ustalenia temperatury co do stopnia
 • 50% większa wytrzymałość wymienialnych akumulatorków
 • Elementy konstrukcyjne wysokiej jakości
 • Mobilność i elegancja
 • Produkcja gęstej pary
 • Łatwość użytkowania – bez potrzeby czytania skomplikowanych instrukcji
 • Brak konieczności konserwacji
 • Ładowanie przez USB
 • Możliwość korzystania podczas ładowania baterii
 • Czysta para – izolowana ścieżka przepływu powietrza gwarantuje najczystszą parę
 • Para przechodzi przez szkło borokrzemowe, które gwarantuje smakowitą parę

 

Arizer Air 2 – Akcesoria w zestawie

 • Bateria
 • Ładowarka USB
 • Szklana Rurka Glass Aroma – 70mm
 • Szklana Rurka Glass Aroma – 70 mm z Końcówką
 • Szklane Naczynie
 • 2 Silikonowe Osłonki
 • Pokrowiec na Pasek
 • Mieszadełko ze stali nierdzewnej
 • 4 Ekrany ze stali nierdzewnej

 

Konstrukcja 

Oprócz eleganckiego i przenośnego designu, Arizer 2 wyróżnia się jeszcze wieloma innymi aspektami. Po pierwsze, odpowietrzanie od góry wychładza obudowę waporyzatora. Poprzedni Arizer Air posiadał po środku przełącznik ”góra-dół”, natomiast Air 2 posiada 3 przyciski, zamiast przełącznika. Odpowietrzniki w wariantach Mistyczny Niebieski oraz Węglowa Czerń są w kolorze czarnym i posiadają wieczko, które otwiera się zsunięciem na bok.

 

Dolna część waporyzatora (niebieska w przypadku Mistycznego Niebieskiego oraz czarna w przypadku Węglowej Czerni) posiada osłonkę, którą można zdjąć, by odkryć otwór, w który wkłada się baterię. Szybkie spojrzenie do wnętrza waporyzatora ujawnia szkło borokrzemowe, które można z łatwością złożyć i rozłożyć. Posiada płytki, węższy koniec, z którego wychodzi gęsta para, gwarantując pozyskanie z ziół smaku, którego nie zapewni żadna metoda zapłonu.

 

Dlaczego Arizer Air?

Potrzebujesz więcej argumentów by wypróbować to przenośne urządzenie? OK, zacznijmy od fajnych funkcji. W dowolnym momencie użytkowania urządzenie wskazuje poziom naładowania baterii. Waporyzator posiada timer automatycznego wyłączania oraz wygodny ekran, który można włączyć (co potwierdza jak łatwy jest w użyciu). Jest to urządzenie naprawdę przyjazne dla użytkownika, które może stosować każdy – zarówno nieporadny nowicjusz, jak i doświadczony ekspert. Naprawdę fajne jest to, że sprzęt nie wymaga konserwacji. To prawdziwa ulga, zważywszy na to ile gadżetów w domu jej wymaga. Przynajmniej o ten jeden „gadżet” nie trzeba się martwić!

 

Dla prawdziwych entuzjastów, którzy nie mają ochoty czekać aż Arizer Air 2 w pełni się naładuje, na pewno miłą wiadomością będzie to, że z urządzenia można korzystać w trakcie ładowania. Dodajmy do tego wygodę zabierania go ze sobą w dowolne miejsce i mamy prawdziwego zwycięzcę. Air 2 składa się z wysokiej jakości ceramicznego elementu grzewczego, który daje mu przewagę i gwarantuje wytrzymałość oraz długowieczność. Ale jakość to nie tylko elementy konstrukcyjne. To też wrażenia wynikające z korzystania. Czystość pary produkowanej przez to małe urządzonko oraz to, że przechodzi ona przez szkło borokrzemowe, gwarantuje przepyszne doznania przy każdym zastosowaniu.

 

W zestawie z wygodnym pokrowcem na pasek, Arizer Air 2 można z łatwością brać ze sobą gdziekolwiek. W pokrowcu zmieści się waporyzator, dodatkowa bateria i szklanka rurka glass aroma. Arizer Air 2 charakteryzuje się szczególną mobilnością i wydajnością, dzięki czemu możesz delektować się najczystszą i najsmaczniejszą parą wygodnie, w dowolnej lokalizacji. Szybkie ogrzewanie jest idealne do waporyzacji w biegu, kiedy masz niewiele czasu, a podłączanie przez USB umożliwia wygodne ładowanie w samochodzie, przy komputerze, z wykorzystaniem przenośnej ładowarki i tak dalej. Waporyzator Air 2 to idealny kompan dla entuzjastów suchych mieszanek ziołowych, którzy pragną takiej jakości, jaką mogą zaoferować większe, stacjonarne jednostki, ale w kompaktowej, przenośnej konstrukcji.

 

Nie ma wątpliwości, że Arizer Air 2 to nowy gracz, który może wiele zaoferować – piękny, estetyczny design, jakość użytkowania, wysokiej jakości elementy, wygodę, żywotną baterię i o wiele więcej. Arizer Air 2 ma wszystko, czego można chcieć od przenośnego waporyzatora.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Arizer Air 2 sprzedawane przez MagicVaporizers są w 100% autentyczne i objęte dożywotnią gwarancją na ceramiczny element grzewczy oraz 2-letnią gwarancją od defektów i wad konstrukcyjnych, a bateria jest objęta gwarancją na 1 rok.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Arizer Tech
Styl Carbon Black or Mystic Blue
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy Ceramic Heating Element
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Canada
Gwarancja Ceramic heating element: lifetime, workmanship and defects: 2 years, battery: 1 year

RECENZJEArizer Air 2

Średnia Ocena :

5 W oparciu o 1 ocena
 • 5 Star
   1
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Great portable vaporizer

Amos
I'm very satisfied with this vaporizer!

I can only compare it to my first vaporizer - an Ascent from DaVinci.

From my experience the Arizer Air II, is much better in many ways, compared to the DaVinci Ascent vaporizer.
Some examples are, airflow is stronger, heating is faster, cleaning is easier, changeable battery, higher capacity, lower magnetic flux density.

The Arizer company seem to have a good expertise where the opposite can be said about DaVinci. I'm a highly sensitive person and thus getting internal pain in my hand while using a DaVinci Ascent vaporizer, which to my surprise have a very strong electromagnetic field (EMF) when measuring the magnetic flux density (11,6 µT). While asking DaVinci about this, they couldn't tell if such a strong EMF was intentional, because as they explained - they aren't able to measure the magnetic flux density.

Arizer on the other hand was able to tell me measurements on both Air (0,2 µT) and Air II (0,4 µT). Although my own measurement of Air II is higher (5,7 µT) it is still lower than from an Ascent vaporizer, which mean I can use the Air II without experiencing any pain (only a tingling feeling in the hand). For measurements I used the Gauss meter ED78S from Cornet.

All in all I recommend Arizer over DaVinci and Air II for portable use.

1 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Arizer Air 2

Jak oceniasz ten produkt? *