COVID-19: Nasz magazyn pozostaje nienaruszony. Czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Arizer ArGo

739 zł

919 zł Zapisz 180 zł

Arizer Argo Vaporizer
Arizer Argo Vaporizer Arizer Argo - Size Arizer Argo - Included Arizer Argo - Closed Arizer Argo - Opened Arizer Argo - Side Arizer Argo - Battery Arizer Argo - Chaging Arizer Argo - Top Arizer Argo - Scale
 •  
 •  
 •  
 •  

739 zł

919 zł Zapisz 180 zł

739 zł

919 zł Zapisz 180 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Arizer ArGo jest u nas na stanie od 28 cze. 2020.

4.3
Przeczytaj 50 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Oto kolejny wysokiej jakości i wydajny waporyzator kanadyjskiej marki Arizer: Arizer ArGo. To skrót od „Arizer Go”. Ten kompaktowy waporyzator został zaprojektowany do mobilnego użytku. Ale niech jego rozmiar Cię nie zmyli – ArGo jak na swoje gabaryty jest bardzo wydajny, dzięki czemu to urządzenie to doskonały wybór, jeśli chodzi o wykorzystanie w domu i poza nim.


Lekka i stylowa charakterystyka ArGo miażdży konkurencję, dzięki w pełni szklanemu trzonowi, który sprawia, że para jest gęsta, czysta i smakowita. Urządzenie umożliwia dokładne ustawienie temperatury, w zakresie od 50 °C to 220 °C, a przycisk MENU pozwala na łatwe modyfikowanie ustawień. 

Do tego wszystkiego Arizer ArGo może się pochwalić wymiennymi litowo-jonowymi akumulatorkami, które podtrzymają Twoją sesję na całe godziny. Baterię po rozładowaniu można naładować w ciągu kilku godzin przez USB (z waporyzatora można korzystać podczas ładowania) lub bez problemu wymienić na inną. Ale nie tylko bateria jest wytrzymała – ArGo może być mały, ale na pewno nie jest kruchy. Wysokiej jakości konstrukcja została zaprojektowana z nastawieniem na długą eksploatację.


Dostępny w kolorze Węglowa Czerń.

Funkcje

 • Moc dorównująca większy waporyzatorom
 • Gęsta, smakowita para
 • Łatwe utrzymanie i konserwacja
 • Cyfrowy wyświetlacz z trzema przyciskami
 • Mały, lekki i przenośny
 • Ogrzewa się w mniej niż minutę
 • Wymienna bateria i możliwość korzystania podczas ładowania przez USB
 • Wysokiej jakości materiały i izolowana ścieżka przepływu powietrza dla większego bezpieczeństwa
 • Trzon z możliwością wcześniejszego ładowania
 • Wsuwana góra, do ochrony szklanego trzonu
 

Akcesoria (w zestawie)

 • Akumulator
 • Ładowarka
 • Szklana rurka
 • Pokrowiec
 • 2 silikonowe ustniki
 • Akcesorium ze stali nierdzewnej (tzw. dabber)
 • 4 ekrany ze stali nierdzewnej
 

Przenośny, Stylowy Design

Przenośny odpowiednik swoich większych krewniaków, modeli Solo i Air, ArGo od Arizer to waporyzator zaprojektowany tak, by bez problemu mieścić się w dłoni i kieszeni. Niezwykle dyskretne gdziekolwiek jesteś, to lekkie urządzonko waży jedynie 97g, dlatego z łatwością możesz zabrać je ze sobą wszędzie.

 

Obudowa z anodyzowanego aluminium i gładkiego plastiku dają ArGo elegancki wygląd, z którego znane są urządzenia od Arizer – w tym przypadku wysoka wydajność nie oznacza kompromisów w kwestii stylu. Ale dla Arizer to jeszcze za mało: ArGo zaprojektowano nie tylko z myślą o wyglądzie, ale też o bezpieczeństwie i higienie. Izolowana ścieżka przepływu powietrza gwarantuję, że do Twoich płuc nie dostaną się żadne szkodliwe związki.

 

Dla maksymalnej żywotności, ArGo posiada wsuwany czubek, który chroni trzon, gdy nie jest używany.

 

Niezrównana Jakość Pary

Chociaż obudowa ArGo wykonana jest z metalu i plastiku, wysuwany trzon to konstrukcja w całości ze szkła borokrzemowego. Każde pociągnięcie daje czysty, nieskalany smak – tego nie da się osiągnąć z trzonem wykonanym z materiału innego niż szkło. Para z ArGo jest gęsta i mocna, pozwala w pełni cieszyć się suchą mieszanką ziół. Ale nie pozwól, żeby wymiary tego urządzenia wprowadziły Cię w błąd; buchy są gładkie i energiczne, jak w przypadku pozostałych modeli Arizer.


Imponująca Wydajność

Choć ArizerGo zoptymalizowano głównie z myślą o przenośnym wykorzystaniu, ten waporyzator ma wydajność nie ustępującą dużym waporyzatorom.

 

Nie musisz z góry planować sesji – ArGo ogrzewa się w mniej niż minutę, oferując szeroki zakres temperatur, w przedziale od 50°C (122°F) do 220°C (428°F). Jeśli masz sprecyzowane preferencje odnośnie temperatury, na pewno ucieszysz się z faktu, że można ją bardzo dokładnie kontrolować. Składający się z trzech przycisków panel pozwala obniżać temperaturę o 1° lub 10°. Oprócz przycisków „Menu”, „Góra” i „Dół”, urządzenie posiada też czytelny, cyfrowy wyświetlacz OLED z możliwością dostosowywania jasności, dla wygodnego użytku w dowolnym otoczeniu. A co najlepsze, waporyzator zapamiętuje ostatnio użyte ustawienia, więc nie musisz marnować czasu na przygotowanie.


Jeśli chodzi o samo korzystanie z urządzenia, wystarczy po prostu naładować trzon grubo zmielonym materiałem. Pamiętaj, żeby go zbytnio nie ubijać, by przepływ powietrza był optymalny. Następnie wciśnij wysuwany czubek i możesz działać. Jeśli chcesz, żeby ArGo uruchamiał się szybciej, możesz zmienić ustawienia timera bezpieczeństwa w cyfrowym menu.

 

Jeśli interesuje Cię urządzenie, które jest łatwe w utrzymaniu, na pewno ucieszysz się z tego, że ArGo czyści się równie łatwo, jak się z niego korzysta. Chwila za szczotką i przepłukanie 90%+ alkoholem izopropylowym to wszystko, czego potrzeba, by utrzymać urządzenie w najlepszym stanie.


Akumulator

Nikt nie lubi, gdy rozładowana bateria psuje radość z sesji, dlatego firma Arizer zaprojektowała ArGo z myślą o ciągłym użytkowaniu. Litowo-jonowy akumulatorek 18650 o pojemności 3000 mAh jest wymienny, co pozwala na przywrócenie do działania w ciągu kilku sekund, jeśli nastąpi rozładowanie.

 

Jeśli nie interesuje Cię zapasowa bateria, zawsze możesz korzystać z urządzenia podczas ładownia, dzięki technologii zastosowanej przez Arizer. Przy pełnym naładowaniu bateria starcza na 1,5 godziny waporyzacji.

 

Gwarancja

ArGo posiada dożywotnią gwarancję na element grzewczy oraz ograniczoną 2-letnią gwarancję na wady materiałowe i wykonawcze, z wyłączeniem baterii.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Arizer Tech
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 5,2 x 2,4 x 9,3 cm
Waga Vaporizer 97 g
Styl Carbon Black
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy Ceramic Heating Element (convection)
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Canada
Gwarancja Lifetime warranty on the heating element, and a limited 2-Year warranty covering defects in materials or workmanship, excluding battery.

RECENZJEArizer ArGo

Średnia Ocena :

4.3 W oparciu o 50 oceny
 • 5 Star
   28
 • 4 Star
   15
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   2

bardzo dobry produkt

Fusike
Para nie ma kontaktu z tworzywem sztucznym lecz ze szkłem co zapewnia nieskazitelny aromat pary. Dla zwolenników aromatycznych sesji bardziej niż sportowych zmagań na potężne chmury. Co ważne pod względem ekonomiczności dorównuje najlepszym. Dzięki prostemu zastosowaniu szklanej lufy nie odkładają się "ziołomiody" nigdzie poza nią, i ... płucami. To podnosi ekonomie i czystość. Przy dobrym wkładzie i odrobinie wprawy zapewnia super jakość waporyzacji.

Great product!

Riev
This is the best dry herb vaporizer in the market nowadays. The design is smart and sleek, and its functions really correspond to the needs of vape users. For those who need vaporizers that are portable, but with all the functions of the bigger Arizer products, then the ArGo will be your bestfriend. This product is convenient, efficient, portable, and produces quality vapor. Temperature control is also very accurate which makes it easy for me to adjust and control the heat based on my preference. The temperature is adjustable by the nearest degree and can be changed by the plus/minus button.

Great battery!

Madgoose
I am not a very patient person so the Arizer ArGo’s battery improvements is really a plus for me. The Arizer ArGo charges via USB which is really convenient for me, aside of course from having a replaceable battery option. I noticed that it only takes less than 10 minutes for me to be able to use the product again if I ever find myself with a dead battery. This is how fast and how convenient the product works. I have had battery issues with my past vaporizers because I use it constantly, but with Arizer ArGo, I just need to replace the battery and not the whole vape if something goes wrong. For me, this really helps save time and money. So all in all, the Arizer ArGo is a really great investment!

Caution

Geeko
The Arizer Go is an excellent product. I agree that it is the best portable dry herb vaporizer in the market. It is also quite stealthy given its mouthpiece protector that can easily pass the device off as something else. One minor issue I have with it is that the use of the USB charging should be sufficiently cautioned to its users. The product is advertised as if it is perfectly advisable for the vaporizer to be used while charging, but doing it can overheat the unit and give way to some unexpected damages. Maybe this is also how I overestimated the product. In any case, I’m still sticking with ArGo and have been using it since my purchase.

Wow

Nelya
This product is top quality and for me, among the most impressive vaporizers in the market. I have been using Air 1 for a few years now and was actually looking at different products for an upgrade. Of course, I checked products from MagicVaporizers first since I have always had excellent buying experience from them. Surely enough, the improvements were beyond my expectations. I think that the quality just keeps on getting better, which shows that its manufacturers really know how to study and make the product to suit the needs of the customers! Yes, it is more on the expensive side. I shelled out around 200 euro but no regrets at all! With Arizer ArGo, I got what I paid for, and even more!

Saves you money

im dat pker
After I purchased the Arizer ArGo, I believe I paid for quality. You have to charge the batteries for 7 hours before you use it for the first time so I had to hold off my excitement. When I finally got a chance to use it, I was surprised at how much vapor I got just from a single load! This product is really impressive. Vapor sessions are more enjoyable because of Arizer ArGo. In a sense, it is also economical as well. The vapor quality is also very smooth, great and cool. Not only is its interface easy to use, even loading the aroma tubes is very easy. I highly recommend this product!

I give this product a five out of five!

Fells Wolfbane
The ArGo’s smart design allows it to fit into the palm of people’s hands! Seriously one of the pocket-friendly vaporizers in the market, this product is a must-have for anyone who considers portability, convenience and performance as their top considerations. Imagine a deck of cards, that is how the ArGo’s size is. When I got the ArGo, I was happy with the fast service. It uses a glass stem and a more polished, stylish look. It fits well in my pocket so this is really quite handy when you travel a lot.

I regret buying it

Nickini
For such an expensive product, I was not satisfied with it. I heard good reviews about it from friends and decided to buy one for myself. I was disappointed, especially because I spent a fortune on this product! One, the cloud production left me underwhelmed and the herbs I used increased the time I spent cleaning the vaporizer. I also made the mistake of using liquid blends and it damaged the vape so I had to send it for repair. I was more disappointed because they didn’t accept it for warranty services because they said they discouraged vaping concentrates as mentioned in their manual. I think I’m better off with a different, cheaper unit.

Festival vape for sure

Noah
This is definitely one of the best! It is a bit on the expensive side but consider it a necessary investment! You will not regret the purchase, trust me, especially if you are looking for vaporizers that are portable and will give you flavorful vapors. Throughout my use, I have discovered the the ArGo is low maintenance so I didn’t need to put in much effort to clean the device. Occasionally cleaning the mouthpiece will do to keep the ArGo clean. This is also the perfect product for me because of the rechargeable battery function which allows me to continue vaping sessions by just replacing the used battery cell with a new one. This is a must-have for vape users who are always on the go like me.

Both good and bad

Rebeller
I am still satisfied with purchasing the ArGo, but I noticed quite a few things that left me wanting more. The vapor quality is excellent and crisp, and the draws are cool and smooth, but I was not able to get the considerable sized clouds that I have come to expect. Of course, this is a matter of preference, but what I got was unimpressive clouds, but still visible vapor to ArGo’s credit. Apart from this, I have no complaint.

Overall, the positive aspects of the product definitely outweighed the negative. I would still recommend this product to friends, especially those looking for portable, low maintenance and efficient vaporizers.

Produkty 1 do 10 z 50

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Arizer ArGo

Jak oceniasz ten produkt? *