Arizer ArGo

Ocena:
4.35

699 zł‎ 919 zł‎ Oszczędzasz: 220 zł‎

SKU
ignore-this-65
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Arizer Air 2 - Bateria
Arizer Air 2 / ArGo - Bateria
85 zł‎ 115 zł‎

Chcesz podwoić żywotność baterii swojego waporyzatora Arizer Air 2 lub Arizer ArGo? Bateria Arizer 18650 o pojemności 3000 mAh jest identyczna z oryginalną baterią dostarczoną z Arizer Air 2 lub ArGo i jest doskonałym sposobem, by zwiększyć żywotność baterii lub po prostu wymienić starą baterię, która uległa degradacji w czasie.

Bateria przeznaczona do użycia z: Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer ArGo.

Arizer ArGo - Screen Pack
Arizer ArGo - Zestaw sitek
15 zł‎ 25 zł‎

Zestaw sitek Arizer ArGo składa się z sześciu wysokiej jakości sitek ze stali nierdzewnej, które pasują do szklanych rurek.

Szklane rurki mają już wbudowane szklane sitka, aby para była czysta i aromatyczna, ale jeśli wolisz drobniej zmielić zioła, sitka te zapewnią, że produkowana para będzie nadal czysta.

Przeznaczone do użycia z: Arizer ArGo.

Zawsze bądź gotowy do waporyzacji dzięki przybornikowi Arizer ArGo
Arizer ArGo - Przybornik
375 zł‎ 500 zł‎

Zawsze bądź gotów na waporyzację dzięki neutralizującemu zapachy przybornikowi Arizer ArGo. W tym dyskretnym i stylowym futerale możesz wygodnie przenosić pięć fabrycznie załadowanych szklanych rurek i mieszadło ze stali nierdzewnej.

Zawartość:

 • Przybornik (1)
 • Szklane rurki (5)
 • Silikonowe osłony (5)
 • Mieszadło ze stali nierdzewnej (1)

Przeznaczony do użycia z: Arizer ArGo.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego waporyzatora Arizer podczas każdego wyjazdu, dzięki temu miękkiemu futerałowi.
Arizer - Futerał na waporyzator
100 zł‎ 130 zł‎

Przygotuj się na kolejną podróż ze swoim waporyzatorem zabierając go ze sobą w miękkim futerale Arizer. To przestronne etui ma miejsce na wszystko, czego potrzebujesz do następnej sesji.

Przeznaczony do użycia z: Arizer Air 2Arizer ArGo i Arizer Solo 2.

Szklany adapter Arizer ArGo o szerokości 14 mm służy do mocowania fajki wodnej, bonga lub bubblera do waporyzatora ArGo.
Arizer ArGo - Szklany adapter (14 mm)
65 zł‎ 85 zł‎

Szklany adapter umożliwia podłączenie waporyzatora Arizer ArGo do fajki wodnej (14 mm), co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz schłodzić parę.

Adapter przeznaczony do użycia z: Arizer ArGo.

Arizer ArGo - Glass Aroma Tube
Arizer ArGo - Szklana rurka
40 zł‎ 50 zł‎

Szklana rurka działa jak ustnik i jest identyczna jak ta dołączona oryginalnie do Arizer ArGo.

Jeśli Twoje szklane rurki są wyszczerbione, zbite lub po prostu zużyte, to prezentowana rurka jest tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Arizer ArGo.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Kompaktowy i przenośny
 • Imponująca żywotność baterii
 • Pełna kontrola temperatury
 • Czas nagrzewania: 60 sekund

Arizer ArGo - dla kogo?

Arizer ArGo jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości waporyzatora, który pozwoli przeżyć prawdziwą przygodę. Jest przenośny i mieści się w większości średniej wielkości kieszeni, co oznacza, że ​​ten waporyzator oferuje idealną równowagę między lekkością i wygodą w połączeniu z cyfrową kontrolą temperatury, długotrwałą żywotnością baterii i doskonałym smakiem ziół.

Kompaktowy i przenośny

Mierzący zaledwie 5 cm x 2,5 cm x 9 cm Arizer ArGo jest łatwy do noszenia i idealny do zabrania w podróż. Ten waporyzator wygodnie mieści się w dłoni i można go łatwo ukryć. Wysuwana górna część utrzymuje wszystko na miejscu, ułatwiając przenoszenie, gdy waporyzator nie jest używany, dzięki czemu można wcześniej przygotować ziołowy załadunek. Jeśli cenisz sobie waporyzatory, które nie sprawiają problemów przy przenoszeniu, ale nadal są w stanie dostarczyć gęstą parę, Arizer ArGo zaspokoi Twoje potrzeby.

Łatwy w użyciu

Arizer ArGo to doskonała opcja dla początkujących użytkowników z niewielkim doświadczeniem w waporyzowaniu. Możesz wymienić baterię, a nawet korzystać z urządzenia podczas ładowania, dzięki czemu nie musisz martwić się o skrócenie sesji! Waporyzator posiada również proste sterowanie i płynną regulację temperatury, co oznacza, że bez problemu ​​możesz dostosować ustawienia podczas sesji.

Wspaniały smak

Dzięki innowacyjnemu kanałowi powietrza ze stali nierdzewnej i ogrzewaniu hybrydowemu, masz gwarancję doskonałego smaku swoich ziół. ArGo będzie produkować imponującą parę podczas każdej sesji, a jego wydajność gwarantuje, że wybrane przez Ciebie zioła zawsze zostaną w pełni zwaporyzowane.

Rozgrzewa się w zaledwie 60 sekund

Arizer ArGo jest w stanie osiągnąć średni poziom ogrzewania w zaledwie 60 sekund i osiągnąć maksymalne ciepło 220 °C w zaledwie 90 sekund. Oznacza to, że ​​nigdy nie będziesz musiał długo czekać, aż waporyzator się nagrzeje. Rozpocznij relaksującą sesję, gdy tylko poczujesz, że masz na to ochotę. Dzięki Arizer ArGo jest to teraz bajecznie proste!

Wymienna bateria

Dołączona bateria 18650 typu 3000 mAh pozwala na waporyzacją przez imponujący czas 75 minut, ale czasami możesz mieć ochotę na dłuższą sesję. Co wtedy? Na szczęście wystarczy, że wymienisz baterię na w pełni naładowaną, co oznacza, że ​​jedyne ograniczenia, jakie napotkasz, to liczba baterii, które jesteś w stanie zabrać ze sobą.

Co więcej, Arizer ArGo wyposażony został w innowacyjny, automatyczny wyłącznik czasowy w przypadku braku aktywności użytkownika przez dłuższy czas. Pomaga to oszczędzać żywotność baterii, jeśli zaśniesz lub po prostu zapomnisz wyłączyć urządzenie.

Gwarancja

ArGo posiada dożywotnią gwarancję na element grzejny oraz ograniczoną 2-letnią gwarancję obejmującą wady materiałowe lub produkcyjne, z wyłączeniem baterii.

 

Instrukcja obsługi

Arizer ArGo

Zawartość

 • Waporyzator Arizer ArGo
 • Bateria
 • Ładowarka
 • Futerał
 • Mieszadło
 • Szklane rurki (2)
 • Silikonowa osłona rurki (2)
 • Rurki PVC z osłonami (2)
 • Sitka (4)
 • Instrukcja
Arizer ArGo

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 5,2 cm x 2,4 cm x 9,3 cm
Waga: 97 g
Podgrzewanie: Konwekcyjne
Czas rozgrzewania: 60 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3000 mAh)
Temperatura: 50°C do 220°C
Producent: Arizer
Gwarancja: 2 lata+
Kraj producenta: Kanada
Napisz własną opinię o Arizer ArGo
Napisz opinię o produkcie:Arizer ArGo
Ocena