Arizer V-Tower

Ocena:
4.75

449 zł‎ 799 zł‎ Oszczędzasz: 350 zł‎

SKU
ignore-this-82
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Zestaw sitek Arizer
Arizer - Zestaw sitek
30 zł‎ 40 zł‎

Zestaw sitek Arizer jest tym, czego potrzebujesz, jeśli chcesz wymienić sitka, które były dołączone do Twojego waporyzatora Arizer V-Tower lub Arizer Extreme Q.

Zawartość:

 • Sitka głębokie (4)

Sitka przeznaczone do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Szklana komora "Cyclone"
Arizer - Szklana komora "Cyclone"
45 zł‎ 60 zł‎

Szklana komora „Cyclone” jest identyczna jak ta dołączona do Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower. Służy do przechowywania ziół podczas procesu waporyzacji i wyrównuje dystrybucję ciepła, gdy ciepło wznosi się z elementu grzejnego.

Jeśli Twoja stara komora jest zepsuta, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, „Cyclone” jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Zawartość:

 • Szklana komora "Cyclone" (1)
 • Osłona izolująca od ciepła (1)
 • Sitko (1)

 

Przeznaczona do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Szklany ustnik wężyka (rurka)
Arizer - Szklany ustnik wężyka
20 zł‎ 30 zł‎

Szklany ustnik wężyka łączy się z końcem wężyka w waporyzatorach Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower. Ustnik wykonany jest z najwyższej jakości szkła borokrzemianowego, aby zapewnić gładką i czystą parę.

Jeśli Twój ustnik wężyka jest uszkodzony, wyszczerbiony lub po prostu zużyty, ten wymienny szklany ustnik jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczony do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Komora Tuff
Arizer - Komora "Tuff"
60 zł‎ 80 zł‎

Szklana komora Arizer „Tuff” jest trwalszym zamiennikiem komory „Cyclone”. Wygląda jak model „Cyclone”, ale posiada powłokę klasy medycznej, która zapobiega tak łatwemu pękaniu. Powłoka znajduje się na zewnątrz szklanej komory i nie wpływa na smak oraz czystość pary.

Ta część zamienna jest przeznaczona dla tych, którzy mają tendencję do tłuczenia swoich komór (w tym „Cyclone”) i szukają czegoś bardziej wytrzymałego przy jednoczesnej gwarancji braku utraty na jakości pary.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Adapter szklany typu kolanko
Arizer - Adapter szklany kątowy
55 zł‎ 75 zł‎

Szklany adapter kątowy do waporyzatorów Arizer to element łączący między komorą grzewczą a wężykiem. Przeznaczony jest to modeli Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower. Wykonany jest tylko z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić czystą i delikatną parę.

Jeśli Twój stary adapter jest uszkodzony, wyszczerbiony lub po prostu zużyty, to prezentowany adapter jest tym, czego potrzebujesz.

Zawartość:

 • Szklany adapter kątowy (1)
 • Sitka (1)

Przeznaczony do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Arizer - Wężyk zamienny
Arizer - Zestaw wężyków
85 zł‎ 115 zł‎

Zestaw wężyków jest idealny do wymiany całej górnej części i tym samym odświeżenia doznania z waporyzacji przy pomocy Arizer V-Tower lub Arizer Extreme Q.

Zawartość:

 • Wężyk o długości 90 cm (PVC) (1)
 • Zakrzywiony szklany adapter (1)
 • Szklany ustnik wężyka (1)
 • Sitko głębokie (1)

Wężyki przeznaczone do użycia z: Arizer Extreme Q i Arizer V-Tower.

Szklane mieszadło Arizer doskonale nadaje się do mieszania ziół podczas sesji.
Arizer - Szklane mieszadło
30 zł‎ 35 zł‎

Szklane mieszadło wykonane jest na zamówienie dla Arizer V Tower i Arizer Extreme Q, ale może być również używane z prawie każdym innym waporyzatorem, ponieważ jest to proste szklane narzędzie. Ta zamienna część jest identyczna z mieszadłem otrzymanym z urządzeniem.

 

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.08)
 • Wysokiej jakości komora grzewcza
 • Cyfrowa regulacja temperatury
 • Wyświetlacz LED
 • Multi-funkcjonalny
 • Łatwy w obsłudze

Arizer V-Tower - dla kogo?

Ci, którzy szukają prostego waporyzatora gwarantującego wytwarzanie wysokiej jakości pary podczas każdej sesji, powinni zdecydowanie rozważyć Arizer V-Tower. Zapewnia on świetne rezultaty w bardzo przystępnej cenie, a uproszczona konstrukcja tego stacjonarnego waporyzatora sprawia, że ​​jest to idealna opcja dla początkujących użytkowników, choć jakość produkowanej pary sprawia, że ​​jest on równie odpowiedni dla osób doświadczonych.

Precyzyjna kontrola temperatury

Arizer V-Tower oferuje szeroki wybór temperatur w zakresie od 50 °C do 260 °C, aby dopasować je do wybranego zioła. Urządzenie pozwala na precyzyjną kontrolę nad ogrzewaniem, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dokładnie taką gęstość pary, jaką chcesz! Możesz również użyć tego imponującego zakresu temperatur do celów eksperymentalnych, umożliwiając określenie dokładnej temperatury, którą lubisz najbardziej, bez konieczności wybierania jednego z kilku wstępnie zaprogramowanych poziomów temperatury.

Stosunek jakości do ceny

Nie jest tajemnicą, że z pewnością istnieją waporyzatory z bardziej wyszukanymi funkcjami niż Arizer V-Tower, ale jeśli szukasz waporyzatora wysokiej jakości bez dodatków, nie uzyskasz lepszego stosunku ceny do jakości niż tu! Możesz cieszyć się wspaniałą parą niezależnie od temperatury za naprawdę niesamowitą cenę i nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na funkcje, których prawdopodobnie nawet nie będziesz używać.

Wspaniale smakująca para

Dzięki innowacyjnemu designowi i metodom podgrzewania, para wytwarzana przez Arizer V-Tower gwarantuje za każdym razem gęstość i doskonały smak. Połączenie długiego wężyka, ceramicznego elementu grzejnego i szklanej komory zapewnia doskonałą moc i smak przy każdym zaciągnięciu pary. Ceramiczna struktura elementu grzejnego zapewnia również, że do pary nie przedostaną się żadne nieprzyjemne metalowe posmaki lub toksyny.

Automatyczne wyłączanie dla maksymalnego bezpieczeństwa

Zasypianie w wyniku "przewaporyzowania się" nie jest niczym niezwykłym. Ale jeśli przypadkowo zdrzemniesz się bez wyłączenia waporyzatora, możesz napotkać na pewne problemy. Jednak Arizer V-Tower posiada poręczny automatyczny wyłącznik czasowy, specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczeństwo przez cały czas zarówno Tobie jak i urządzeniu. Automatyczny wyłącznik czasowy można ustawić na 2 lub 4 godziny i po osiągnięciu tego czasu waporyzator wyłączy się automatycznie.

Gwarancja

Elektronika Arizer V-Tower objęta jest 3-letnią gwarancją, natomiast ceramiczny element grzejny - dożywotnią.

Instrukcja obsługi

Arizer V-Tower

Zawartość

 • Waporyzator Arizer V-Tower
 • Silikonowy wężyk (90 cm)
 • Ustnik w postaci wężyka
 • Komora do aromaterapii
 • Szklana komora "Cyclone"
 • Szklany przyrząd do mieszania
 • Sitka
 • Zasilacz
 • Instrukcja
Arizer V-Tower

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 15,2 cm x 19,0 cm
Waga: 387 g
Podgrzewanie: Konwekcja
Czas rozgrzewania: 60 sekund
Źródło zasilania: Gniazdko
Temperatura: 50°C do 260°C
Producent: Arizer
Gwarancja: 3 lata
Kraj producenta: Kanada
Write your own review about Arizer V-Tower
Napisz opinię o produkcie:Arizer V-Tower
Ocena