Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Arizer Solo 2

959 zł

999 zł Zapisz 40 zł

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 Arizer Solo 2 - Colors Arizer Solo 2 - Size Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Package
 •  
 •  
 •  
 •  

959 zł

999 zł Zapisz 40 zł

959 zł

999 zł Zapisz 40 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Arizer Solo 2 jest u nas na stanie od 05 Jul. 2017.

4.3
Przeczytaj 6 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Jeśli kierujesz się stylem, wydajnością i kosztem, możesz wybrać z wielu przenośnych waporyzatorów dostępnych dziś na rynku. Arizel Solo 2 to najnowszy dar dla entuzjastów waporyzacji na całym świecie, prosto od Arizer, znanego kanadyjskiego producenta. Ten nowy waporyzator to ulepszona wersja Arizer Solo – uwielbianego przez wszystkich produktu. Nowy waporyzator Solo 2 to jedna z najlepszych jednostek z linii produktów do waporyzacji od Arizer.


Drobne usprawnienie może zrobić ogromną różnicę. A to usprawnienie w Arizer Solo 2 jest tak małe, że można by je uznać za nieistotne, ale tak nie jest. Co może Ci więc zaoferować Solo 2? Nowa jednostka posiada w pełni szklaną drogę przepływu pary, z której słynie Arizer, może się też pochwalić wyświetlaczem LED i precyzyjną kontrola temperatury. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie i zagwarantować pełną przyjemność, Solo 2 posiada centralnie położony przycisk „Menu”, który umożliwia podgląd różnych ustawień, wybieranie opcji i dostosowywanie jednostki dokładnie do Twoich potrzeb. Po prostu przejrzyj dostępne temperatury za pomocą przycisku Menu i wybierz taką, jakiej pragniesz. Ta dodatkowa funkcjonalność Solo 2 to strzał w dziesiątkę – nie zdziwimy się, jeśli inni producenci zaczną ją stosować w przyszłości w swoich waporyzatorach. Solo 2 może pochwalić się bardzo precyzyjną kontrolą temperatury. Tej funkcji naprawdę brakowało w waporyzatorach, a teraz posiada ją tylko Solo 2. Przy pomocy wyświetlacza LED możesz z łatwością ustawić dowolną temperaturę w zakresie 50 – 220 stopni Celsjusza.


Dostępny w kolorach Węglowa Czerń i Mistyczny Niebieski.

Wybrane Funkcje

 • Wysoka Moc/ Wysoka Wydajność
 • Niezawodna produkcja pary przez cały dzień / Do 2 użyć na jednym naładowaniu
 • Podgrzewa się trzy razy szybciej niż Solo 1
 • Do intensywnej waporyzacji
 • Usprawniony przepływ powietrza
 • Wyraziste doświadczenie / Produkuje gęstą mgiełkę
 • Wysokiej jakości elementy klasy medycznej
 • Droga przepływu pary w całości ze szkła (borokrzemowego), co gwarantuje czystą, smaczną parę
 • Łatwa konserwacja i czyszczenie

 

Arizer Solo 2, nowy i usprawniony przenośny waporyzator od Arizer, z pewnością stanie się jednym z Twoich ulubionych waporyzatorów. Jednostka szybko się ogrzewa i oferuje parę niezrównanej jakości. Posiada również cyfrowy wyświetlacz, umożliwiający Ci dokładne ustawienie temperatury. Z pewnością spodoba Ci się zredukowany rozmiar Solo 2, który ułatwia zabieranie go w dowolne miejsce, by oddać się dyskretnej waporyzacji.

Arizer Solo 2 to świetnie zaprojektowany, kompaktowy, lekki, wygodny w ręce i wytrzymały sprzęt. Waporyzator posiada wszelkie potrzebne funkcje związane z szybkim, łatwym i mobilnym użytkowaniem.

 

W zestawie

 • 2 Szklane Rdzenie Dyfuzyjne (90mm i 110mm)
 • 2 Silikonowe osłonki
 • 4 Ekrany ze stali nierdzewnej
 • Naczynie Glass Aroma
 • Pokrowiec
 • Mieszadełko ze stali nierdzewnej
 • Ładowarka

 

Interfejs Użytkownika

Prawdopodobnie największym usprawnieniem względem oryginalnego waporyzatora Arizer Solo w nowym Solo 2 jest 7 lampek temperatury na jasnym wyświetlaczu LED. Przyciski służące do nawigacji znajdują się pod wyświetlaczem LED, a przycisk Menu znajduje się w samym centrum (oznaczony ”M”). Przycisk Menu czyni nawigację łatwą i prostą, oferując wiele opcji personalizacji. Uruchom waporyzator przytrzymując przycisk Menu razem z przyciskiem „góra”. Nad i pod przyciskiem Menu znajdują się odpowiednio przyciski „góra” i „dół”, które służą do zwiększania i zmniejszania temperatury oraz do zmiany ustawień w menu.

 

Korzystaj z przycisku ”Menu” by jednostka działała dokładnie tak, jak tego zapragniesz.

  

Funkcje Przycisku Menu

Przycisk Menu umożliwia przeglądanie różnych ustawień i wybranie tych, które Cię interesują:

 • Głośność: Niska/Średnia/Wysoka/Bez Dźwięku
 • Timer: 5 do 15 minut (domyślne ustawienie to 10)
 • Timer Uruchamiania: 4, 6 lub 8 sekund
 • Jednostka Temperatury: Stopnie Celsjusza lub Fahrenheita
 • Jasność ekranu: Niska/ Średnia/Wysoka

 

Precyzyjna Kontrola Temperatury

Funkcja precyzyjnej kontroli temperatury w Arizer Solo 2 daje Ci pełną swobodę. O 10 stopni więcej niż w Arizer Solo i Arizer Air. Możesz nastawić Solo 2 na dowolną temperaturę w zakresie od 50 do 220 stopni Celsjusza, za pomocą przycisku Menu i wyświetlacza LED. Solo 2 podgrzewa się szybciej niż inne jednostki, zapewniając czystą i smaczną parę osiągalną w krótszym czasie.

 

Jakość Pary

Waporyzatory Arizer znane są z wykonanych w całości ze szkła rur, które produkują nieskazitelną parę dla przyjemności użytkownika. Może ciężko uwierzyć, że w Solo 2 usprawniono to jeszcze bardziej, ale tak właśnie jest. Już pierwsze pociągnięcie z Solo 2 zagwarantuje Ci lepszej jakości, bardziej wyrazistą w smaku parę.

 

Arizer Solo 2 jest solidnie wykonanym sprzętem, szczelnie zamkniętym od góry i od spodu szczotkowaną stalą nierdzewną. Na pewno zadowoli Cię wydłużony czas pracy baterii, wytrzymałość, doskonała funkcjonalność i łatwość użytkowania. Konserwacja jednostki również jest bardzo prosta.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Arizer Solo 2 sprzedawane przez MagicVaporizers są w 100% autentyczne i objęte dożywotnią gwarancją na ceramiczny element grzewczy oraz 2-letnią gwarancją od defektów i wad konstrukcyjnych, a bateria jest objęta gwarancją na 1 rok.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Arizer Tech
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Waga Vaporizer 210 g
Styl Carbon Black and Mystic Blue
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy High-quality ceramic heating element
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Canada
Gwarancja Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

RECENZJEArizer Solo 2

Średnia Ocena :

4.3 W oparciu o 6 oceny
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Papa bless

555
quick delivery. nice vape. heats up very quikly and gets me to the clouds in notime. papa bless magicvaporizers and solo 2

My thoughts

O-o
Quite frankly I’m over the moon that Arizer decided to update an old classic. The Solo 2 is my new favorite ‘at-home portable’. What it lacks in stealth and portability it more than makes up for through its performance.

If you’re in the market for something you can throw in your pocket, take on a hike or outdoor adventure, the Solo 2 probably isn’t for you. If you’re primarily vaporizing at home and want to have an uncompromising vaporizing experience, get a Solo 2.

NIce

White Widow 2
Vaping is love. Vaping is life. Arizer Solo 2 is my new best friend.

Best I've ever had

The notorious P.I.G
I received my Solo 2 in the mail yesterday and it's such a joy to use! I never thought a portable vape could deliver vapor the way this vape can, but I'm happily proven wrong! Do yourself a favor and get yourself one too!

/P.I.G

Okay

Nina
I use vaporizers for medical reasons and I usually vape at home meaning my Volcano vape is doing the work but I thought it would be nice to get a protable vape for outside fun. Magicvaporizers delivered quickly and i didnt waste many minutes before loading up and giving it a try. It definitely gives me pleasure, but not the same way the volcano does. Im not sure if its user error or if the effect just is smaller from portable vapes

Worth the upgrade

Solo owner since 2012
Arizer Tech is my favorite company and they don't disappoint with the upgrade to the Solo. Having been a faithful Solo owner since it's inception I knew I had to get the Solo 2, and so far I'm very happy I did.

6 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Arizer Solo 2

Jak oceniasz ten produkt? *