Arizer Solo 2

Ocena:
4.65

649 zł‎ 999 zł‎ Oszczędzasz: 350 zł‎

SKU
ignore-this-49
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego waporyzatora Arizer podczas każdego wyjazdu, dzięki temu miękkiemu futerałowi.
Arizer - Futerał na waporyzator
100 zł‎ 135 zł‎

Przygotuj się na kolejną podróż ze swoim waporyzatorem zabierając go ze sobą w miękkim futerale Arizer. To przestronne etui ma miejsce na wszystko, czego potrzebujesz do następnej sesji.

Przeznaczony do użycia z: Arizer Air 2Arizer ArGo i Arizer Solo 2.

Arizer - Adapter z matowego szkła 14mm
Arizer - Szklany adapter (14 mm)
65 zł‎ 85 zł‎

Ten szklany adapter pasuje do większości przenośnych waporyzatorów Arizer Tech i służy do mocowania narzędzia wodnego. Adapter ma 14 mm szerokości i pasuje do każdego bonga lub fajki wodnej tej samej wielkości. Jeśli chcesz podnieść wydajność swojego waporyzatora Arizer na wyższy poziom, to zdecydowanie jest to akcesorium, które powinieneś mieć!

Przeznaczony do użycia z: Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Arizer - Straight Glass Tube (70 mm)
Arizer - Prosta szklana rurka (70 mm)
45 zł‎ 60 zł‎

Prosta rurka Arizer służy zarówno jako ustnik, jak i miejsce do załadowania ziół przed waporyzacją. Pasuje do większości waporyzatorów przenośnych Arizer Tech.

Jeśli Twoja dotychczasowa rurka jest uszkodzona, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, ta zamienna prosta rurka szklana jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Jeśli potrzebujesz nowego ustnika do przenośnego waporyzatora Arizer, ta prosta szklana rurka będzie doskonałym wyborem
Arizer - Prosta szklana rurka (110 mm)
45 zł‎ 60 zł‎

Prosta rurka Arizer służy zarówno jako ustnik, jak i miejsce do załadowania ziół przed waporyzacją. Pasuje do większości waporyzatorów przenośnych Arizer Tech.

Jeśli Twoja dotychczasowa rurka jest uszkodzona, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, ta zamienna prosta rurka szklana jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Zakrzywiona szklana rurka pasuje do większości przenośnych waporyzatorów Arizer
Arizer - Zakrzywiona szklana rurka (ustnik)
45 zł‎ 60 zł‎

Zakrzywiona rurka Arizer służy zarówno jako ustnik, jak i miejsce do załadowania ziół przed waporyzacją. Szklany element pasuje do większości waporyzatorów przenośnych Arizer Tech.

Jeśli Twoja dotychczasowa rurka jest uszkodzona, wyszczerbiona lub po prostu zużyta, ta wymienna zakrzywiona szklana rurka jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Arizer Air - Rurka Glass Aroma Małe
Arizer - Szklana rurka z ustnikiem
50 zł‎ 70 zł‎

Szklana rurka o długości 7 cm z ustnikiem dla Twojego przenśnego waporyzatora Arizer.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

Arizer Air - Szklana nakładka
Arizer - Szklana nakładka
20 zł‎ 25 zł‎

Szklana nasadka Arizer przeznaczona jest do aromaterapii olejkami eterycznymi lub aromaterapeutycznymi mieszankami. Po wymieszaniu olejków/mieszanek możesz je podgrzać w tym szklanym naczyniu i pozwolić na przepływ aromatów.

Przeznaczona do użycia z: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 i Arizer Solo 2.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Narzędzie do mieszania wykonane ze stali nierdzewnej wyprodukowane przez firmę Arizer. Może być używane ze wszystkimi rodzajami waporyzatorów. Służy do mieszania lub usuwania ziół z komory.
Mieszadełko ze stali nierdzewnej
20 zł‎ 25 zł‎

Narzędzie do mieszania ze stali nierdzewnej zostało wyprodukowane przez firmę Arizer i może być używane ze wszystkimi rodzajami waporyzatorów. Służy do mieszania lub usuwania ziół z komory.

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Wyjątkowe wykonanie
 • Superkrótki czas nagrzewania
 • Przepływ powietrza odbywa się przez szkło
 • Imponująca żywotność baterii
 • Produkcja świetnie smakującej pary
 • Łatwy w czyszczeniu

Dla kogo jest Arizer Solo 2?

Dzięki wyjątkowym funkcjom i przenośnej konstrukcji Arizer Solo 2 jest idealnym waporyzatorem dla osób poszukujących najwyższej jakości urządzenia bez utraty wygody. Waporyzator świetnie mieści się w kieszeni, jest lekki i wyposażony został w wiele funkcji przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników. Wszystko po to, by uzyskać maksymalny efekt ze wszystkich rodzajów waporyzowanych ziół.

Imponująca żywotność baterii

Arizer Solo 2 oferuje niesamowitą żywotność baterii, do 3 godzin ciągłego waporyzacji po pełnym naładowaniu, czyli nawet dwa razy dłużej niż wiele innych przenośnych waporyzatorów. Masz więc gwarancję, że waporyzator wytrzyma długie sesje bez konieczności ładowania, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku zarówno w domu jak i w podróży. A gdyby tego było mało, dla dodatkowej wygody waporyzatora można używać również podczas ładowania.

Kompaktowy i dyskretny

Pomimo lepszej produkcji pary, Arizer Solo 2 jest w rzeczywistości mniejszy od swojego poprzednika i bez problemu zmieści się w zdecydowanej większości średniej wielkości kieszeni lub toreb. Jego elegancki wygląd sprawia, że ​​jest bardzo dyskretny, a lekka konstrukcja powoduje, że nigdy nie będzie zbyt ciężki, gdy będziesz poza domem.

Poprawiony przepływ powietrza i smak

Podczas gdy poprzednie modele z pewnością nie zawiodły pod względem smaku pary, Arizer Solo 2 przenosi ten smak na zupełnie nowy poziom. Przepływ powietrza w waporyzatorze odbywa się przez elementy z czystego szkła i wspomagane jest zaawansowaną technologią ogrzewania, co oznacza, że ​​cała wytwarzana para będzie smakować fantastycznie, a jednocześnie będzie chłodna i łatwa do wdychania.

Arizer Solo 2 zaopiekuje się nawet najmocniejszymi zaciągnięciami, ponieważ może pochwalić się większym i lepszym przepływem powietrza niż poprzednie modele. Strumienie ciepła są umieszczone bezpośrednio w wewnętrznej komorze, gwarantując tym samym stałe ciepło, niezależne od siły zaciągnięcia.

Pełna cyfrowa kontrola

Dzięki poręcznemu cyfrowemu wyświetlaczowi, waporyzator jest łatwy w obsłudze, co daje Ci możliwość dostosowania ustawień na każdej sesji. Nie musisz pobierać aplikacji, ponieważ po prostu kontrolujesz ustawienia za pomocą łatwych w użyciu przycisków bezpośrednio na urządzeniu. Możesz regulować temperaturę, zmieniać ustawienia timera automatycznego wyłączania, jasność i powiadomienia.

Szybki czas nagrzewania

Niezależnie od wybranej temperatury (pomiędzy regulowanym zakresem od 50 °C do 220 °C), Arizer Solo 2 nagrzeje się w pełni w zaledwie 30 sekund! Waporyzator jest idealny na spontaniczną sesję lub szybkie zaciągnięcia w ciągu dnia. Jesteś sfrustrowany długością czasu, w którym rozgrzewa się Twój stary waporyzator? Na Arizer Solo 2 nigdy nie będziesz musiał długo czekać!

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Arizer Solo 2 sprzedawane przez MagicVaporizers są w pełni autentyczne i objęte są dożywotnią gwarancją na ceramiczny element grzejny, 2-letnią gwarancją na wykonanie i wady oraz roczną gwarancją na baterię.

Instrukcja obsługi

Arizer Solo 2

Zawartość

 • Waporyzator Arizer Solo 2
 • Szklane naczynie
 • Futerał
 • Mieszadło
 • Ładowarka
 • Szklane rurki (90 mm i 110 mm)
 • Silikonowe osłonki rurek (2)
 • Sitka (4)
 • Instrukcja
Arizer Solo 2

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 4,3 cm x 2,5 cm x 11,3 cm
Waga: 210 g
Podgrzewanie: Hybrydowe (Konwekcja + Kondukcja)
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3400 mAh)
Temperatura: 50°C do 220°C
Producent: Arizer
Gwarancja: 2 lata+
Kraj producenta: Kanada
Write your own review about Arizer Solo 2
Napisz opinię o produkcie:Arizer Solo 2
Ocena