Najniższe ceny
Wysyłka Następnego Dnia
Autoryzowany dystrybutor
Darmowa wysyłka Vaporizers

Arizer Solo 2

929 zł

999 zł Zapisz 70 zł

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 Arizer Solo 2 - Colors Arizer Solo 2 - Size Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Package
 •  
 •  
 •  
 •  

929 zł

999 zł Zapisz 70 zł

929 zł

999 zł Zapisz 70 zł


Gwarantujemy, że zawsze otrzymasz najnowszą wersję waporyzatora. Ten model Arizer Solo 2 jest u nas na stanie od 15 Mar. 2018.

4.5
Przeczytaj 19 Recenzje | Napisz swoją Recenzję

Jeśli kierujesz się stylem, wydajnością i kosztem, możesz wybrać z wielu przenośnych waporyzatorów dostępnych dziś na rynku. Arizel Solo 2 to najnowszy dar dla entuzjastów waporyzacji na całym świecie, prosto od Arizer, znanego kanadyjskiego producenta. Ten nowy waporyzator to ulepszona wersja Arizer Solo – uwielbianego przez wszystkich produktu. Nowy waporyzator Solo 2 to jedna z najlepszych jednostek z linii produktów do waporyzacji od Arizer.


Drobne usprawnienie może zrobić ogromną różnicę. A to usprawnienie w Arizer Solo 2 jest tak małe, że można by je uznać za nieistotne, ale tak nie jest. Co może Ci więc zaoferować Solo 2? Nowa jednostka posiada w pełni szklaną drogę przepływu pary, z której słynie Arizer, może się też pochwalić wyświetlaczem LED i precyzyjną kontrola temperatury. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci życie i zagwarantować pełną przyjemność, Solo 2 posiada centralnie położony przycisk „Menu”, który umożliwia podgląd różnych ustawień, wybieranie opcji i dostosowywanie jednostki dokładnie do Twoich potrzeb. Po prostu przejrzyj dostępne temperatury za pomocą przycisku Menu i wybierz taką, jakiej pragniesz. Ta dodatkowa funkcjonalność Solo 2 to strzał w dziesiątkę – nie zdziwimy się, jeśli inni producenci zaczną ją stosować w przyszłości w swoich waporyzatorach. Solo 2 może pochwalić się bardzo precyzyjną kontrolą temperatury. Tej funkcji naprawdę brakowało w waporyzatorach, a teraz posiada ją tylko Solo 2. Przy pomocy wyświetlacza LED możesz z łatwością ustawić dowolną temperaturę w zakresie 50 – 220 stopni Celsjusza.


Dostępny w kolorach Węglowa Czerń i Mistyczny Niebieski.

Wybrane Funkcje

 • Wysoka Moc/ Wysoka Wydajność
 • Niezawodna produkcja pary przez cały dzień / Do 2 użyć na jednym naładowaniu
 • Podgrzewa się trzy razy szybciej niż Solo 1
 • Do intensywnej waporyzacji
 • Usprawniony przepływ powietrza
 • Wyraziste doświadczenie / Produkuje gęstą mgiełkę
 • Wysokiej jakości elementy klasy medycznej
 • Droga przepływu pary w całości ze szkła (borokrzemowego), co gwarantuje czystą, smaczną parę
 • Łatwa konserwacja i czyszczenie

 

Arizer Solo 2, nowy i usprawniony przenośny waporyzator od Arizer, z pewnością stanie się jednym z Twoich ulubionych waporyzatorów. Jednostka szybko się ogrzewa i oferuje parę niezrównanej jakości. Posiada również cyfrowy wyświetlacz, umożliwiający Ci dokładne ustawienie temperatury. Z pewnością spodoba Ci się zredukowany rozmiar Solo 2, który ułatwia zabieranie go w dowolne miejsce, by oddać się dyskretnej waporyzacji.

Arizer Solo 2 to świetnie zaprojektowany, kompaktowy, lekki, wygodny w ręce i wytrzymały sprzęt. Waporyzator posiada wszelkie potrzebne funkcje związane z szybkim, łatwym i mobilnym użytkowaniem.

 

W zestawie

 • 2 Szklane Rdzenie Dyfuzyjne (90mm i 110mm)
 • 2 Silikonowe osłonki
 • 4 Ekrany ze stali nierdzewnej
 • Naczynie Glass Aroma
 • Pokrowiec
 • Mieszadełko ze stali nierdzewnej
 • Ładowarka

 

Interfejs Użytkownika

Prawdopodobnie największym usprawnieniem względem oryginalnego waporyzatora Arizer Solo w nowym Solo 2 jest 7 lampek temperatury na jasnym wyświetlaczu LED. Przyciski służące do nawigacji znajdują się pod wyświetlaczem LED, a przycisk Menu znajduje się w samym centrum (oznaczony ”M”). Przycisk Menu czyni nawigację łatwą i prostą, oferując wiele opcji personalizacji. Uruchom waporyzator przytrzymując przycisk Menu razem z przyciskiem „góra”. Nad i pod przyciskiem Menu znajdują się odpowiednio przyciski „góra” i „dół”, które służą do zwiększania i zmniejszania temperatury oraz do zmiany ustawień w menu.

 

Korzystaj z przycisku ”Menu” by jednostka działała dokładnie tak, jak tego zapragniesz.

  

Funkcje Przycisku Menu

Przycisk Menu umożliwia przeglądanie różnych ustawień i wybranie tych, które Cię interesują:

 • Głośność: Niska/Średnia/Wysoka/Bez Dźwięku
 • Timer: 5 do 15 minut (domyślne ustawienie to 10)
 • Timer Uruchamiania: 4, 6 lub 8 sekund
 • Jednostka Temperatury: Stopnie Celsjusza lub Fahrenheita
 • Jasność ekranu: Niska/ Średnia/Wysoka

 

Precyzyjna Kontrola Temperatury

Funkcja precyzyjnej kontroli temperatury w Arizer Solo 2 daje Ci pełną swobodę. O 10 stopni więcej niż w Arizer Solo i Arizer Air. Możesz nastawić Solo 2 na dowolną temperaturę w zakresie od 50 do 220 stopni Celsjusza, za pomocą przycisku Menu i wyświetlacza LED. Solo 2 podgrzewa się szybciej niż inne jednostki, zapewniając czystą i smaczną parę osiągalną w krótszym czasie.

 

Jakość Pary

Waporyzatory Arizer znane są z wykonanych w całości ze szkła rur, które produkują nieskazitelną parę dla przyjemności użytkownika. Może ciężko uwierzyć, że w Solo 2 usprawniono to jeszcze bardziej, ale tak właśnie jest. Już pierwsze pociągnięcie z Solo 2 zagwarantuje Ci lepszej jakości, bardziej wyrazistą w smaku parę.

 

Arizer Solo 2 jest solidnie wykonanym sprzętem, szczelnie zamkniętym od góry i od spodu szczotkowaną stalą nierdzewną. Na pewno zadowoli Cię wydłużony czas pracy baterii, wytrzymałość, doskonała funkcjonalność i łatwość użytkowania. Konserwacja jednostki również jest bardzo prosta.

 

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory Arizer Solo 2 sprzedawane przez MagicVaporizers są w 100% autentyczne i objęte dożywotnią gwarancją na ceramiczny element grzewczy oraz 2-letnią gwarancją od defektów i wad konstrukcyjnych, a bateria jest objęta gwarancją na 1 rok.

Dodatkowe Informacje

Może dokonać waporyzacji Mieszanki do Aroma
Producent Arizer Tech
Rozmiar (długość x szerokość x wysokość) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Waga Vaporizer 210 g
Styl Carbon Black and Mystic Blue
Źródło Zasilania Battery
Element Grzewczy High-quality ceramic heating element
Metoda Rozprowadzania Pary Direct
Kraj Produkcji Canada
Gwarancja Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

RECENZJEArizer Solo 2

Średnia Ocena :

4.5 W oparciu o 19 oceny
 • 5 Star
   12
 • 4 Star
   5
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Like michael scott it always leaves me satisfied

Nathan Highton
When I come across a vape that requires low amount of maintenance, it makes me happy. This is the reason why I have purchased the Arizer solo 2, and I must say that this is definitely a satisfaction that I would want to let all the other people have as well. It has an improved airflow over its predecessor, and you can also reliably vape for at least 20 draws on a full battery. That is more than enough to keep you in the right mood for hours. The only downside is that glass parts gets sticky easy, but if you know how to harvest the oils from them it can work to your advantage.

Dense vapor

Kaarle
The best thing that I can see about my Arizer solo 2 is the superior airflow over all my previous vaporizer. Moreover, the thick clouds of smoke which form at a moment’s notice is definitely a very helpful thing for people like me that appreciates a short setup time. Thevapor is filled with flavour, and is pretty hard-hitting. With a heavy duty vape like the solo2, one can honestly get the very best of vaping without having to worry about it breaking down

Impressive

Camillo
Good battery. Good vapor. Good vape. No complains from me. Quick support and delivery from magicvaporizers as well.

Impressed

Tapani
In the case that you need a pocket friendly vape with great performance, go for this one. Im baked and amazed by its performance and I have owned plenty of vapes before this one.

Extremely Hard-Hitting For Any Normal User

Lukasz
When I went to the shop to purchase the Arizer solo 2, I was told that it was an expensive product. However, I was adamant to purchase it as I used my friend’s vaporizer, and I found out that it was one of the best in the market. The price was not a concern, but I had to get the best product. Since I recently took up vaping, I wanted to ensure that I would be able to get the maximum benefit out of my hobby and not worry about any problems whatsoever. Therefore, it was definitely important for me to look into the purchase of this product and I went for it. It requires extremely low amount of maintenance and also produces thick smoke that is extremely hard-hitting for any normal user.

2/5

Zakarias
its good but not the best. i will continue using my volcano to get the most out of my greens

Clouds clouds and more clouds

Marius
I purchased the Arizer solo 2 and im very satisfied. the vapor that it produces is extremely hard-hitting, and is also very thick with the flavour.

Good For All Your Vaping Needs

Jack H
If you are thinking about purchasing a vaporizer, then going for the Arizer solo 2 will definitely leave you satisfied. I purchased this product quite a while ago, and I must say that it has the same kind of performance that it had when I first purchased it. After using it for three months, I must say that this kind of experience is definitely extremely good for all your vaping needs.

Minimum Of 17 To 18 Uses

Gildo
The only reason that I went to purchase the Arizer solo 2 is because a friend suggested that to me. However, I was simply blown away with the power packed performance that I got and the reliability of getting a minimum of 17 to 18 uses for every charge that I put into the vaporizer. That was simply more than what I was getting in my previous vaporizer, and that made a lot of difference to me.

Zero lasting smell

Sixten
I can say that vaping is something that I am now proud of. Previously, I used to have a very hard time trying to vape in my room due to the smell, but with my vaporizer, I do not face any such kind of problems.

Produkty 1 do 10 z 19

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Arizer Solo 2

Jak oceniasz ten produkt? *