DaVinci IQ

Ocena:
4.35

799 zł‎ 1099 zł‎ Oszczędzasz: 300 zł‎

SKU
ignore-this-45
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie e-mailem, gdy produkt będzie ponownie dostępny
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.07)
 • Wymienna bateria 3500 mAh
 • Aplikacja uzupełniająca
 • Szybki czas nagrzewania (10 do 30 sekund)
 • Powiadomienia za pomocą wibracji
 • Zakres temperatury od 120°C do 221°C
 • Czysta, aromatyczna i gęsta para

DaVinci IQ - dla kogo?

Inteligentny design i możliwość przenoszenia w dowolne miejsce sprawiają, że DaVinci IQ jest idealny dla osób, które chcą eksperymentować z różnymi funkcjami i cieszyć się możliwością waporyzowania poza domem. Łatwa w użyciu aplikacja zapewnia maksymalną elastyczność i kontrolę nad efektami waporyzacji, a innowacyjna technologia chłodzenia zapewniają, że ​​za każdym razem zyskasz wyłącznie gładką parę.

Świetny smak

Ponieważ podczas procesu projektowania DaVinci IQ na szczycie listy cech znajdował się wyśmienity smak pary, ten zaawansowany technologicznie waporyzator wykorzystuje ceramiczny podgrzewacz oraz trzy imponujące techniki chłodzenia. Wszystko po to, by zagwarantować najlepszy możliwy smak niezależnie od ustawionej temperatury. Po porównaniu z wieloma innymi waporyzatorami i konsekwentnym wygrywaniu DaVinci IQ w kategorii długotrwałego smaku, możesz być pewien, że para wyprodukowana przy pomocy tego waporyzatora nigdy nie będzie miała nieprzyjemnego posmaku plastiku lub metalu.

Inteligentne ustawienia

DaVinci IQ oferuje szereg różnych ustawień idealnych zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników. Są to między innymi unikalna technologia Smart Path, która umożliwia automatyczny wzrost temperatury. Istnieją również dwa inne tryby: Boost i Precision. Tryb Boost pozwala na nagły wzrost temperatury w komorze, gdy chcesz wydobyć pełny potencjał z waporyzowanych ziół, a tryb Precision pozwala ustawić temperaturę, która jest następnie utrzymywana przez całą sesję.

Aplikacja na smartfony, która łączy się przez Bluetooth

Uzupełniająca aplikacja, która łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth pozwala na pełną kontrolę i umożliwia śledzenie Twojej aktywności waporyzowania bezpośrednio z telefonu. Wystarczy, że połączysz się z DaVinci IQ przez Bluetooth, a następnie możesz dostosować całe swoje waporyzacyjne doświadczenie - i to bez konieczności dotykania samego waporyzatora. Jeśli nie lubisz aplikacji, możesz jej po prostu nie pobierać i wybrać bardziej tradycyjną metodę zmiany ustawień - za pomocą przycisków znajdujących się na urządzeniu. Wybór należy do Ciebie!

Stylowy design

Gładka, aluminiowa powłoka zewnętrzna nie tylko świetnie wygląda, ale też świetnie leży w dłoni. Kompaktowy kształt DaVinci IQ zapewnia możliwość łatwego przenoszenia i idealnie nadaje się do wygodnego transportowania w kieszeni lub torbie. Miejsce, w którym ładujesz zioła posiada eleganckie, lustrzane wykończenie, a czytelny wyświetlacz LED sprawi, że wszystkie istotne informacje o działaniu urządzenia będą widoczne już na pierwszy rzut oka.

Wymienna bateria

DaVinci IQ pozwala na imponujące 90 minut waporyzacji na w pełni naładowanej baterii. Czasami jednak może zdarzyć się, że zapragniesz dłuższych sesji. W przeciwieństwie do innych waporyzatorów, które wymagają przerwania waporyzacji i oczekiwania na ponowne naładowanie baterii, DaVinci IQ wymaga jedynie prostej wymiany akumulatora. Urządzenie umożliwia natychmiastową wymianę rozładowanej baterii na w pełni naładowaną i dzięki temu sesje trwają dwa razy dłużej - pod warunkiem, że masz przy sobie zapasową baterię!

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory DaVinci IQ sprzedawane przez MagicVaporizers są w pełni autentyczne i objęte 10-letnią gwarancją.

Instrukcja obsługi

DaVinci IQ

Zawartość

 • Waporyzator DaVinci IQ
 • Kabel micro-USB
 • Komora smakowa
 • Adapter wodny (10 mm)
 • Narzędzia komory (2)
 • Kieszonkowe mini-narzędzie
 • Ściereczki nasączone alkoholem
 • O-ringi i uszczelki
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Instrukcja
DaVinci IQ

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 4,2 cm x 9,0 cm x 2,4 cm
Waga: 145 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 30 sekund
Źródło zasilania: Wymienna bateria
Temperatura: 121°C do 221°C
Producent: DaVinci
Gwarancja: 10 lat
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about DaVinci IQ
Napisz opinię o produkcie:DaVinci IQ
Ocena