DaVinci IQ2

Ocena:
4.35

1039 zł‎ 1199 zł‎ Oszczędzasz: 160 zł‎

SKU
ignore-this-59
Darmowa wysyłka
Pojemnik TightVac MiniVac pozwala zachować świeżość Twoich ziół i zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek zapachów
MiniVac - Pojemnik próżniowy (0,12 l)
30 zł‎ 40 zł‎

Najlepszym sposobem na przechowywanie ziół jest oryginalny pojemnik TightVac MiniVac! Po umieszczeniu w nim suszu i zamknięciu pokrywki naciśnij przycisk, aby wyciągnąć powietrze. Twoje zioła pozostaną świeże, a z pojemnika nie wydostanie się żaden zapach. Aby otworzyć TightVac, ponownie naciśnij przycisk i zdejmij pokrywkę.

TightVac MiniVac ma pojemność 0,12 l i który mieści około 10 do 30 gramów ziół (w zależności od ich gęstości). Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały, całkowicie hermetyczny i w pełni wodoodporny.

Ta bateria jest idealna, jeśli chcesz posiadać dodatkową baterię do swojego DaVinci IQC / IQ2
DaVinci IQ2 - Bateria
55 zł‎ 75 zł‎

Musisz wymienić baterię w DaVinci IQC / IQ2 lub chcesz posiadać zapasową? W takim razie ta bateria 18650 3500 mAh jest dla Ciebie.

Przeznaczona do użycia z: DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

DaVinci - Ładowarka baterii
DaVinci - Ładowarka baterii
160 zł‎ 215 zł‎

Ładuj kilka baterii jednocześnie, aby nigdy nie przerywać sesji z powodu wyczerpanego akumulatora. Za pomocą tej ładowarki można ładować baterie typu 18650 i 18350.

Przeznaczona do użycia z: DaVinci IQ2 i DaVinci MIQRO.

Przygotuj zioła łatwiej i utrzymuj swój DaVinci IQC / IQ2 w czystości, używając tych kapsułek dozujących.
DaVinci IQ2 - Kapsułki dozujące
100 zł‎ 135 zł‎

Waporyzuj w ruchu i dłużej utrzymuj czystość urządzenia dzięki kapsułkom dozującym DaVinci IQC / IQ2. Każda kapsułka jest w stanie pomieścić około 0,2 g ziół lub koncentratu.

Zawartość:

 • Kapsułki dozujące (6)
 • Silikonowe osłonki na kapsułki dozujące (6)

Przeznaczone do użycia z: DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

Schowek (pojemnik) na kapsułki dozujące ma taki sam kształt jak urządzenie DaVinci IQ i może przechowywać do 6 kapsułek dozujących.
DaVinci - Schowek (pojemnik) na kapsułki dozujące
155 zł‎ 205 zł‎

Przechowuj swoje kapsułki dozujące w dobrym stylu dzięki schowkowi na kapsułki dozujące DaVinci. Pojemnik ma taki sam kształt jak waporyzator DaVinci IQ i może pomieścić do 6 kapsułek dozujących. Schowek idealnie sprawdzi się, gdy gdzieś się wybierasz i chcesz zabrać ze sobą załadowane kapsułki!

Obudowa została wykonana z piaskowanego anodowanego aluminium i ma wymiary 6,8 x 3,6 x 2,1 cm.

Zawartość:

 • Schowek (pojemnik) na kapsułki dozujące
 • Kapsułki dozujące (6)
 • Silikonowe osłonki na kapsułki dozujące (6)
 • Przyrząd do pakowania

Przeznaczony do użycia z: DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

DaVinci - Soft Case
DaVinci - Miękki pokrowiec
65 zł‎ 85 zł‎

Zabierz ze sobą waporyzator DaVinci wszędzie! Ten miękki pokrowiec posiada odporny na zapachy zamek błyskawiczny i kieszenie na akcesoria, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabrania waporyzator DaVinci, gdy wychodzisz na zewnątrz.

Przeznaczony do użycia z: DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

DaVinci IQ2 - Flavour Chamber
DaVinci IQ2 - Flavour Chamber
40 zł‎ 55 zł‎

The Flavour Chamber is an accessory to the DaVinci IQ2 vaporizer that allows users not only a fuller vaping experience but also introduces new flavours and methods.

The heat from your bowl won’t mix with whatever it is you choose to put inside for enhanced taste sensations, making this accessory a great addition to the IQ2.

This is a big deal for people who like to experiment with different vape flavors. Pre-loading multiple chambers means you can quickly change from one flavour into another without having to clean or refill your device each time.

Intended for use with: DaVinci IQ2.

DaVinci IQC / IQ2 - Silicone Cover
DaVinci IQC / IQ2 - Silicone Cover
45 zł‎ 60 zł‎

This Silicone Cover will protect your Davinci IQC or IQ2 from scratches and bumps. It also serves as heat protection, and the smart design ensure that the device can be used with it on!

Intended for use with: DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

DaVinci - Stainless Steel Dosage Capsules (6)
DaVinci IQC / IQ2 - Stainless Steel Dosage Capsules
100 zł‎ 135 zł‎

The Stainless Steel Dosage Capsules are great accessories to your DaVinci vaporizer and can be used to quickly reload material, measure out doses, or just keep the oven cleaner.

The capsules hold up to 0,3 g of herb or concentrate, and due the thermal properties of steel they will heat up 16% faster than the ceramic dosage capsules!

Includes:

 • Stainless steel dosage capsules (6)
 • Silicone covers to dosage capsules (6)

Intended for use with: DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

DaVinci - Dosage Grinder
DaVinci - Dosage Grinder
235 zł‎ 315 zł‎

The Dosage Grinder from DaVinci is a unique grinder that not only grinds, but can also funnel the grinded herbs into the capsules. This high quality aluminum device has been crafted from the finest materials and only takes a few seconds to grind up your herbs into perfect consistency while filtering them through to the DaVinci stainless steel capsules or ceramic capsules (sold separately).

Using the dosage grinder to fill up the capsules is the easiest and cleanest way. Each capsule can hold up to 0,2 g of herbs, so if you load the grinder with 1,2 g of herbs you can fill six capsules simultaneously. You can also choose to use it as a normal grinder if you don't add the capsules to the bottom part.

Intended for use with: Arizer XQ2DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

Spraw, by waporyzacja wosków i olejków była bajecznie dzięki zestawowi do koncentratów dla DaVinci IQC / IQ2
DaVinci IQ2 - Zestaw uzupełniający do koncentratów
50 zł‎ 70 zł‎

Zacznij waporyzować koncentraty (woski i olejki) w swoim DaVinci IQC / IQ2 za pomocą zestawu uzupełniającego do koncentratów. Krążki z koncentratem i waciki zawarte w tym zestawie można załadować do kapsułki dozującej z ulubionym koncentratem.

Zawartość:

 • Ceramiczne dyski (6)
 • Bawełniane podkładki (6)

Zestaw przeznaczony do użycia z: DaVinci IQ2 i DaVinci IQC.

Podłącz swój DaVinci IQ2 do fajki wodnej, bubblera lub bongo za pomocą tego wodnego adaptera
DaVinci IQ2 - Adapter wodny
45 zł‎ 60 zł‎

Adapter wodny sprawia, że ​​Twój DaVinci IQ2 jest kompatybilny z fajkami wodnymi i bubblerami. Adapter można połączyć z dowolnym akcesorium wodnym, które posiada złącze żeńskie o długości 10 mm. Adapter może być również używany jako przedłużony ustnik.

Przeznaczony do użycia z: DaVinci IQ2.

Ten ustnik jest identyczny z ustnikiem oryginalnie dołączonym do waporyzatora DaVinci IQ2 i jest idealny, jeśli chcesz wymienić swój dotychczasowy ustnik lub chcesz posiadać dodatkowy.
DaVinci IQ2 - Ustnik
30 zł‎ 40 zł‎

Ten ustnik jest częścią zamienną do waporyzatora DaVinci IQ2 na wypadek konieczności wymiany dołączonego oryginalnie ustnika lub jeśli chcesz posiadać ustnik dodatkowy. Element wykonany został z wysokiej jakości cyrkonu i jest identyczny z tym, który dołączony był do urządzenia podczas zakupu.

Przeznaczony do użycia z: DaVinci IQ2.

Perła rozprowadza równomiernie ciepło wewnątrz podgrzewacza DaVinci IQ2
DaVinci IQ2 - Perła do waporyzatora
30 zł‎ 40 zł‎

Perła jest mała, ale pełni ważną funkcję, ponieważ rozprowadza ciepło w podgrzewaczu i zapewnia równomierne odparowanie ziół. Perła jest identyczna z tą dołączoną oryginalnie do urządzenia przy zakupie.

Przeznaczona do użycia z: DaVinci IQ2.

On Balance Champion to waga kieszonkowa, która może zważyć do 500 gramów z dokładnością do 0,1 grama!
Waga kieszonkowa On Balance - 1000 x 0,1 g
85 zł‎ 115 zł‎

Oryginalna waga kieszonkowa On Balance nawet po tylu latach zachowuje swoją niezawodność i dokładność. Jest idealna do odważania ziół lub koncentratów! On Balance Champion potrafi zważyć do 1000 gramów z dokładnością do 0,1 grama. Waga pasuje do większości kieszeni, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie.

Maksymalny udźwig: 1000 g / 35,28 oz
Dokładność: 0,1 g / 0,01 oz
Jednostki: g, oz, dwt, ozt
Automatyczne wyłączanie: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (w zestawie)
Wymiary: 118 x 80 x 20 mm
Waga: 140 gramów

Cechy

 • Najnowsza wersja! (2021.09)
 • Kapsuła dozująca
 • Może waporyzować woski (wax), zioła i olejki
 • Pięć regulowanych przepływów poziomu powietrza
 • Wymienna bateria
 • Szybki czas nagrzewania (mniej niż 1 minuta)
 • 1 godzina pracy na pełnym naładowaniu (6 do 8 sesji)
 • Smart Path (inteligentny przepływ) i w pełni cyfrowe ustawienia temperatury
 • Tryb Boost i Stealth
 • 10 lat gwarancji

DaVinci IQ2 - dla kogo?

Jeśli szukasz przenośnego waporyzatora z najnowszą technologią, która może waporyzować zarówno zioła, jak i koncentraty, powinieneś rozważyć właśnie DaVinci IQ2. Jest on nieco większy niż jego poprzednik, DaVinci IQ, ale ma kilka nowych przydatnych funkcji, takich jak regulowany poziom przepływu powietrza i kontrola dawkowania. Jest idealny dla użytkowników medycznych, którzy mogą potrzebować dokładnych dawek. Waporyzator posiada wymienną baterię, która wystarcza na 8 sesji na jednym ładowaniu, co oznacza, że DaVinci IQ2 ​​jest dobrym wyborem dla osób ceniących sobie mobilność i waporyzację poza domem.

Kontrola dawkowania

Kontrola dawkowania to najnowsza innowacja firmy DaVinci Technologies, dzięki której możesz mieć pełną kontrolę nad tym, ile waporyzujesz. Jest to bardzo ważna funkcja, jeśli chcesz uzyskać spójne wyniki podczas każdej sesji. Wystarczy, że wprowadzisz siłę szczepu i ilość posiadanego materiału (ziół lub koncentratu), który umieściłeś w podgrzewaczu, a urządzenie DaVinci IQ2 będzie śledzić i raportować dawkę na pobranie i sesję. Jeśli uzyskasz dostęp do aplikacji [obecnie tylko na Android], możesz nawet ustawić maksymalną dawkę, która po osiągnięciu danego poziomu wyzwoli alert.

Regulowany przepływ powietrza

DaVinci IQ2 umożliwia regulację przepływu powietrza za pomocą nowego systemu Air Dial™, który pozwala wybrać, jak gęsta ma być para. Jeśli wolisz chłodną parę, zwiększ przepływ powietrza, a jeśli wolisz gęstszą parę, zmniejsz przepływ. W sumie istnieje pięć ustawień pokrętła, z którymi możesz eksperymentować, aby znaleźć parę najlepiej pasującą do Twojego stylu.

Zawsze najlepszy smak

DaVinci IQ2 nagrzewa się w mniej niż minutę, co oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał długo czekać, gdy najdzie Cię ochota, by oddać się waporyzacji. Włóż podkładkę dozującą (do 0,2 g) lub połóż swój materiał bezpośrednio na podgrzewacz z możliwością regulacji (do 0,5 g) i rozpocznij proces podgrzewania. Para po wytworzeniu przechodzi przez ceramiczną ścieżkę powietrza, co w połączeniu z cyrkonem i podgrzewaczem wyłożonym szkłem zapewnia jej wyjątkową czystość i smak.

Wymienna bateria

DaVinci IQ2 został wyposażony w akumulator Li-Ion 18650 o pojemności 3500 mAh, taki sam jak w oryginalnym DaVinci IQ. W pełni naładowana bateria zapewnia godzinę solidnej waporyzacji, czyli starcza na około 6 do 8 sesji. Ponieważ bateria jest wymienna, możesz ją łatwo wymienić na zapasową tak, by Twoje sesje trwały dłużej. Ładowanie baterii przez micro-USB trwa 6 godzin, ale tylko 3 godziny za pomocą zewnętrznej ładowarki (brak w zestawie).

Funkcje

Za pomocą przycisków można uruchomić dwa tryby, aby dostosować zachowanie DaVinci IQ2:

 • Tryb Stealth - przyciemnia diody LED z przodu urządzenia.
 • Tryb Boost - szybko podnosi temperaturę w podgrzewaczu do 220°C.

Istnieją również dwie możliwości ustawienia temperatury DaVinci IQ2:

 • Tryb Precision - ustaw żądaną temperaturę, a DaVinci IQ2 będzie ją utrzymywać
 • Smart path - stopniowo zwiększaj temperaturę, wybierz jedną z czterech wstępnie ustawionych inteligentnych ścieżek lub dostosuj własną za pomocą aplikacji.

Gwarancja

Wszystkie waporyzatory DaVinci IQ2 sprzedawane przez MagicVaporizers - autoryzowanego dystrybutora DaVinci - są w pełni autentyczne i objęte 10-letnią gwarancją na urządzenie oraz roczną gwarancją na baterię.

Instrukcja obsługi

DaVinci IQ2

Zawartość

 • Waporyzator DaVinci IQ
 • Bateria
 • Ustnik (10 mm)
 • Kabel ładowania USB
 • Narzędzie do załadowania
 • Kapsuła dozująca
 • Wkład na koncentraty
 • Bawełniane waciki (9)
 • Ściereczki nasączone alkoholem (9)
 • Instrukcja
DaVinci IQ2

Parametry

Więcej informacji
Rozmiar: 4,5 cm x 2,5 cm x 9,2 cm
Waga: 159 g
Podgrzewanie: Kondukcja
Czas rozgrzewania: 60 sekund
Źródło zasilania: Bateria (3500 mAh)
Temperatura: 121°C do 221°C
Producent: DaVinci
Gwarancja: 10 lat
Kraj producenta: Chiny
Write your own review about DaVinci IQ2
Napisz opinię o produkcie:DaVinci IQ2
Ocena